Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Орлеанська Діва або чорна вдова?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 93.75.117.---
Anzhela _ 21.04.2012 00:12
Словоблудие, большущий пшик!
Напевне багато хто провів аналогію з павуками у слоїчку...
IP: 46.200.90.---
Северянин _ 20.04.2012 21:38
langazana:
Viktor_ua:
1. у справжній комбінацій як правило кілька цілей, головна - і супутні. відволікання уваги - супутна. Бо багато кому начхати на Вану.
2. про честь і гідність Терьохіна - як і інших БЮТівців - краще мовчить. Не бійці. Їхню лідерки прикрили, а вони?!!! Як приклад: коли прикрили Махатму Ганді - його прихильники затероризували колоніальну адміністрацію. Коли позбавили стаутсу військовополонених бійців ІРА - вони оголосили в тюрмі голодування, і померли... але перемогли!
Де вся ота армія БЮТівців?!!! Хто оголосив голодування за "Юлі волю"? нардепи живуть своїм життям, ото хіба на суд сходять (бо місце в списку слід берегти) і статейку писнуть в тирнет. І ВСЕ.
Ось літо буде, побачите, скільки нардепів бютівців поїде здоров"я поправляти перед виборами на моря )))) і не в Крим, ви що, це ж для лохів )))
-----------------------------------------
+ 100! - Они БЮТоЛозинского тщательнее защищали чем ЮВТ.
IP: 46.200.90.---
Северянин _ 20.04.2012 21:35
zanuda:
Про Жанну д' Арк зрозуміло, а хто ота "чорна вдова" ? Може хтось пояснить. Бо тут пан Терьохін так напустив туману, що не одразу зрозумієш. Хто б ото пояснив?
---------------------------------
Все просто. Это Терехин и остальное окружение ЮВТ. Уже доедают последнее, что от нее осталось.
IP: 178.49.122.---
zanuda _ 20.04.2012 20:54
Про Жанну д' Арк зрозуміло, а хто ота "чорна вдова" ? Може хтось пояснить. Бо тут пан Терьохін так напустив туману, що не одразу зрозумієш. Хто б ото пояснив?
IP: 94.179.254.---
Alyiy _ 20.04.2012 20:45
Молодец Сергей! Низкий поклон за доступный и понятный язык розъяснений, вы так разжевали и в рот положили, что майор Грабик подавился.
Я тоже ненавижу подонков РыгыАНАЛо, где они там зло, брехня, беззаконие..
IP: 2.196.28.---
ischiik _ 20.04.2012 20:00
Однажды в интернете увидил сайт с помошчю которого очень быстро нашол адреса и номера телефонов всех сослуживцов и старых друзей.Я уже думал в этой жизни нет нечего бесплатно.Очень благодарен тем кто придумал этот поиск данных.Мир не без добрых людей.
http://wuw.su/d98000
IP: 91.222.170.---
SH_Holms _ 20.04.2012 18:28
Ну что тут можно комментировать?... и так понятно... очередное, шитое белыми нитками, уголовное дело в отношении ЮВТ... автору огромное спасибо...))
IP: 46.211.230.---
langazana _ 20.04.2012 17:43
orsemm:
слово віскі пишеться через "і". чи ви мали на увазі скроню? ))))
IP: 46.211.230.---
langazana _ 20.04.2012 17:42
orsemm:
langazana:
===========
Якщо ні за кого (противсіха) - то це називається " КОЛАБОРАЦІОНІЗМ"
те, про що ви говорите, українською називається угодовство. Противсіх - це дещо інше. А я - ЗА певні речі. в тч за українську Україну. де не буде місця при владі ні Капітельманші, ні Богословській, ні Янику, ні Табачнику, ні Сені, ні Луцеру, ні Черновецькому ні ще якомусь богообраному. Ясно? ну так вас це найбільше й бісить, еге ж?
IP: 77.123.77.---
Son _ 20.04.2012 17:19
langazana _ 20.04.2012 16:38. Інна Германівна, відпочиньте досить вже про Україну думати, бережіть себе.
IP: 77.123.77.---
Son _ 20.04.2012 17:17
langazana _ 20.04.2012 16:38." ..економічну суть я прокоментувала..." Кастрюлькіна!!! Ну як я не здогадався. Тьху. Лихий попутав встряти . А я ще думаю, ну звідки така обізнаність, все про все. І ні про що.
IP: 46.119.21.---
orsemm _ 20.04.2012 17:15
langazana:
===========
Якщо ні за кого (противсіха) - то це називається " КОЛАБОРАЦІОНІЗМ"
IP: 46.119.21.---
orsemm _ 20.04.2012 17:10
TMZ12:
=============
Пане ТМZ12 вам часом жовч не мішає? У мене таке враження, що це закамуфльовані пані Ганя або Інночка, бо лише вони так уміло вміють усе спростовувати. Наприклад про поета Чехова,про "чорний бумер" або опуси у слідчій комісії ВР. Слухаєш усе це і точно - враження ,що ми всі стали Алісами в країні чудес. ТМZ12 точно не знайомий з податковим законодавством, і не знає що таке відшкодування ПДВ. А стаття - супер ! Тільки не для наших судів... Знову Європа та світ вказівний палець піднесуть до виска... Сміх та й годі...
IP: 46.211.230.---
langazana _ 20.04.2012 17:01
Viktor_ua:
1. у справжній комбінацій як правило кілька цілей, головна - і супутні. відволікання уваги - супутна. Бо багато кому начхати на Вану.
2. про честь і гідність Терьохіна - як і інших БЮТівців - краще мовчить. Не бійці. Їхню лідерки прикрили, а вони?!!! Як приклад: коли прикрили Махатму Ганді - його прихильники затероризували колоніальну адміністрацію. Коли позбавили стаутсу військовополонених бійців ІРА - вони оголосили в тюрмі голодування, і померли... але перемогли!
Де вся ота армія БЮТівців?!!! Хто оголосив голодування за "Юлі волю"? нардепи живуть своїм життям, ото хіба на суд сходять (бо місце в списку слід берегти) і статейку писнуть в тирнет. І ВСЕ.
Ось літо буде, побачите, скільки нардепів бютівців поїде здоров"я поправляти перед виборами на моря )))) і не в Крим, ви що, це ж для лохів )))
IP: 37.115.205.---
Viktor_ua _ 20.04.2012 16:54
langa zana:
Вас, бачу, дивує, що чоловік ладен захищати свою честь у двобої? Ну так, звідкіля вам про це знати, якщо нема ні честі, ні гідного чоловіка поруч)
IP: 37.115.205.---
Viktor_ua _ 20.04.2012 16:52
langaz ana:
Та хоч трьома, не хочеться троля кормити
IP: 37.115.205.---
Viktor_ua _ 20.04.2012 16:49
langa zana:
А версію, що справи над юлькою це лише недолуга спроба відвернути увагу від своїх дій, та від безглуздих «пакращень», не розглядаєте? Просто, як казав один персонаж «тєкст сценарія как-то по дебильному напісан»(пІсатель такий-що ж тут поробиш)
IP: 46.211.230.---
langazana _ 20.04.2012 16:46
Viktor_ua:
langa zana:
У вас дивне вміння говорити багато але незмістовно і не по темі
мій нік одним словом пишеться. це ім"я таке. екзотичне ))) по темі: так стаття ж почалася з Жанни д2Арк і харкова а закінчилася коментарем автора про готовність до двобою з тим, хто його назве в обличчя педофілом )))
IP: 46.211.230.---
langazana _ 20.04.2012 16:43
wassa14:
вже втомилася писати одне й те ж ) може тому й такі абсурнді звинувачення в такому абсурдному виконанні, щоб Юля могла потім повністю відмазатися, після виборів, коли, наприклад, підлікується в Німеччині та виграє європейський суд?
Геополітика така, що Яник, словами Фрідомхауз, "хоробро захищається" від геополітичних амбіцій Путіна. але щоб залишитися при посаді і далі йому протистояти (смішно, але виходить так) - йому треба приборкати опозицію, що виходить не-поєвропейські. Однак, бачимо, що ЄС таки готова нас до себе прийняти під крильце разом з Яником, - навіть наче попри прикриту безпрєдєльно Юлю. А так не буває, Юлю євреонал не здасть ) Тому її потримають, - і випустять.
Якщо ж її засудити за реальні речі і так, як слід - як же ж її потім відмазувати?!!!
і повтрюсь ще раз, для тих, хто пищіть про жахи диктатури. Щербаня, Чорновола чи Аксельрода он прибрали начисто і назавжди. А Юлю - лікують )))
IP: 46.211.230.---
langazana _ 20.04.2012 16:38
Son:
langazana _ 20.04.2012 16:05. Я так вас і не зрозумів ви за "чевоних", чи за "білих"?. Ваш жеш просять , прокоментуйте економічну суть статті. Ви ж перевели все в хі-хі і в не зрозуміло в що. Взагалі -то таке враження, що ви ніби готувались до чогось подібного.
економічну суть я прокоментувала - коли писала про ПДВ який податок 1) який працює проти реального сектору економіки і 2) корупційний. та роль в цьому Терьохіна, а також користувачів - в тч Юлі і Азарова.
і моя думка особиста - економічні злочини слід прирівняти до вбивства. і ніяких термінів давності. А може, й посмертно слід карати. От помре Яник - і що, межигір"я залишиться його родині, бо спитати ні з кого?!!!!
Стосовно, за кого я. Ні за червоних, ні за білих. Я за сильну, багату, квітучу українську Україну, без пана та холопа ))) задовольнила?
IP: 46.201.198.---
wassa14 _ 20.04.2012 16:27
Під ЄЕСУ копали останні два роки-кілька тисяч співробітників МВД,СБУ,ГПУ,податкової,десятки генералів,сотні офіцерів рангом не нижче підполковника,на чолі з генералом армії Хорошковським і замгенпрокурора Кузьміном,з потраченим бюджетом в 3 сотні млн.грн.І в результаті після цієї махіни вилазить якийсь майор Грабик!!!(тих майорів в Україні десятки тисяч).Тіпа-я майор супер-пупер розкрутив Юлю.,який я молодець.Де ці генерали,полковники?Я так зрозумів,що ці генерали нічого не на копали і замість себе підставили нікчемного майора,якого не жаль потім списати.Якби ж був хоча б один доказ-то слідство вів би як мінімум генерал-лейтенант з прокурорів-це ж така нагода вислужитися перед самим папою-тут посада генпрокурора світить.
IP: 93.75.61.---
illa _ 20.04.2012 16:25
TMZ12, по поводу этики и культуры общения обратись к Янеку-младшему. А по поводу рукоприкладства - к министру обороны Саломатину и Янеку-старшему (только накрой голову кастрюлей и держись подальше от стульев во время этого обращения).
IP: 82.207.113.---
Nuu-vvu-forma _ 20.04.2012 16:22
Весь абсурд, который учинил Янукович в отношении Тимошенко, да и всей Украины очевиден любому здравомыслящему человеку. Мне иногда кажется, что ему было попущено прийти к власти для того, чтобы все уж окончательно убедились что из себя представляет этот борец за "стабильность" с его партией регионов. Поддерживать его сейчас могут только бесхарактерные и безвольные люди (таких недавно сгоняли на митинг против Тимошенко в Харькове). Ну и те, кого коснулось "покращення" - лакеи и прислужники, привыкшие обгладывать кости с барского стола.
IP: 77.123.77.---
Son _ 20.04.2012 16:21
langazana _ 20.04.2012 16:05. Я так вас і не зрозумів ви за "чевоних", чи за "білих"?. Ваш жеш просять , прокоментуйте економічну суть статті. Ви ж перевели все в хі-хі і в не зрозуміло в що. Взагалі -то таке враження, що ви ніби готувались до чогось подібного.
IP: 109.167.3.---
TMZ12 _ 20.04.2012 16:17
Уже отрадно что автор снизошел до того,что ознакомился сам с комментариями. Может сможет передать руководителям БЮТа,что они посадили отстаивать дело отважной Юлии Владимировны на УП публику которая только имидж ЮВТ втаптывает в грязь своим бескультурьем и ругательствами.Может пока в свои 49 лет С. Терехин в ожидании поединка с Монтян сделает в штабе БЮТ пару ударов по корпусу нерадивым писателям.Это вместо лекций по этикету и культуре общения.И исправив парочку писателей при помощи небольшого рукоприкладства ( тренировки ради)Сергей сделает для имиджа ЮВТ гораздо больше, чем даже если напишет еще пару статей о белой и пушистой ЮВТ
IP: 95.133.189.---
Олег Козаренко _ 20.04.2012 16:13
:

Дякую, що прокоментували. Було б добре, якби знаходили на це час й у майбутньому. З повагою.
IP: 37.115.205.---
Viktor_ua _ 20.04.2012 16:09
langa zana:
У вас дивне вміння говорити багато але незмістовно і не по темі
IP: 46.211.230.---
langazana _ 20.04.2012 16:05
Son:
langazana _ 20.04.2012 15:46. У-у-у-у. То вже паталогія. Така ненависть може зїсти будь кого, а читаючи ваші накладання одне на інше і доведення не зрозуміло чого, заведе вас що найменше до головної болі.
дурна голова завжди болить )) от у Терьохіна вже заболіла - сам коментарі ен читав, поки помічниця не звернула увагу. До речі, скільки коментів і яких напиала ця дівчинка? )))
ну, а відповідь на тему ПДВ - з посиланням на Горбі, який прокакав цілий СеРуСеР (а таки ж була велика країна! і так швидко здохла...) і на ЄС (угу, Кучма в 1999 був ще євроінтегратором для Терьохіна) і посиланням на матчасть (замість відповіді по суті, хоч би й у вигляді обіцянки написати про це статтю) - ну, похіхікала я трошки, а шо )))
ЗІ: сірьожа! чекаю вашого двобою з Монтян! Вона така, що прийде )))
IP: 77.123.77.---
Son _ 20.04.2012 16:04
Повторюсь про свій сон, так як це стосується саме таких як ви ,пане Сергію, ваші статті і статті ваших соратників і є тими іскорками."Чорний павук плете сіті. Морок. Гробова тишина. Іскорки. Вогонь палить все. Прямі лінії. Гармонія. Такий був сон пане Сергію, це було десь з рік назад . Перша половина сну справдилась, значить справдиться і друга половина. Іскорки зроблять свою справу.".
IP: 77.123.77.---
Son _ 20.04.2012 15:52
langazana _ 20.04.2012 15:46. У-у-у-у. То вже паталогія. Така ненависть може зїсти будь кого, а читаючи ваші накладання одне на інше і доведення не зрозуміло чого, заведе вас що найменше до головної болі.
IP: 37.115.205.---
Viktor_ua _ 20.04.2012 15:49
langaza na:
І ви стверджуєте що це я мухлюю...мдя... Сонечко, кожен повинен відповідати за себе, а не за яценка, буряка....
IP: 46.211.230.---
langazana _ 20.04.2012 15:48
Олег Козаренко:
якщо не зрозуміли, уточнююю - хіхіхі тягне за собою політичну відповідальність і є проявом більш серйозної зради - державної. А про газові контракти Юльчині та ж УП свого часу достатньо виклала матеріалів для аналізу. Читайте ))
IP: 46.211.230.---
langazana _ 20.04.2012 15:46
Viktor_ua:
langaz ana:
А тепер припустимо, що серйозних доказових речей не існує.....взагалі... Вмикаємо мізки....і?
не мухлюйте ) спочатку вимкнули мізки, щоб позбавитися серйозних доказових речей, а потім вмикаєте і радієте - а нема!
Он держзакупівлі антона яценка (самі шукайте, де і з ким і коли він дружив) - тіки потягни ниточку, рефінансування банків (особиливо братів Бурячків... але вони вже не в БЮТі, а в ПР), таміфлю... невідповідність декларації реальним витратам бомжихи Йулі, оті всі оффшорки... Копать - не перекопать ))) Якщо так серйозно взятися за НЕЇ. то завтра так само хтось візьметься і за Яника. тож відмазку залишають )))
IP: 95.133.189.---
Олег Козаренко _ 20.04.2012 15:44
langazana:
illa:
був був ПРіБЮТ, конституцію хотіли міняти, над Ющем хіхіхі при Путіні - тіки публічний прояв змови з Яником проти Юща. _________ Коли відбулося підписання Пр Бют, хто підписував, де текст угоди?

Щодо "хіхіхі при Путіні - тіки публічний прояв змови" - тоді хі-хі Янека при новині про смерть Кушнарьова - публічний прояв задоволення замовника вбивства.
а тепер оцініть різницю. Посміятися над трупом ворога - то не по лицарському, однак, емоції зрозумілі й серйозні. "Краще він, ніж я". Максимум - уголовка.
А от похіхікати над президентом своєї країни в присутності вождя чужої і ворожої держави... над його ж, ворожим "жартом" про мазурика - це вже або тупість, або державна зрада.
Круто!!!! То зверніться до прокурватури, щоб замість замовних вбивств Юльці шили справу за хіхікання над мазуриком. Інна Б. зрадіє, бо у неї чуйка на юльчину зраду є, а доказів катма, а тут Ви з убивчим доказом - хіхікала!
IP: 46.211.230.---
langazana _ 20.04.2012 15:42
Viktor_ua:
langa zana:
Тобто для вас припустиміше вбивство? Все, дякую, моральні якості теж протестовано
дивлячись яке убивство. Є така українська казка про розбійника, який навіть свою матір зарізав. ну й на спокутування йому Бог загадав тисячолітнього дуба пиляти тим ножем, яким людей різав, день і ніч, з року в рік... А мимо проїзджав пан, який дуже над людьми знущався. от той злодій не витерпів - і зарізав пана. Думав, все, тепер точно в пекло і без розмов... А Бог його в рай! бо правильно вбив.
Крім того. єврея і антиукраїнця Кушнарьова мені не жалко. Та й Україна нічого не втратила на ньому. А державна зрада, оті газові контракти Юліни, - це значно серйозніше.
IP: 93.75.61.---
illa _ 20.04.2012 15:41
ПРокурор :попытке незаконного получения НДС!!!!
Адвокат: Где доказательства?
ПРокурор: Зачем?!!! это ж ясно, как день! ))))
IP: 37.115.205.---
Viktor_ua _ 20.04.2012 15:41
langaz ana:
А тепер припустимо, що серйозних доказових речей не існує.....взагалі... Вмикаємо мізки....і?
IP: 46.211.230.---
langazana _ 20.04.2012 15:39
Viktor_ua:
langaz ana:
Не треба пересмикувати.... До речі по вбивствах не існує терміну давності. Щодо крадіжок-ну хай доведуть а не підтасують...! Ну не можна сподіватися що піпл схаває 31 квітня і купу очевидних порушень процедури! Не подобається мені, що мене за ідіота вважають
так не будь ідіотом. Думай сам. Повторюю, от чому Юлю так тупо судять за всяку фігню, коли можна б було згадати серйозні і доказові речі? та давно вже ж сказано і не один раз: Яник торгується з Заходом і Рашею, паралельно добиіаючи політичного конкурента. І не більше того.
Хотіли б її прибрати... Щербаня забули. як? А Аксельрода ось недавно? а Чорновола? це Кушнарьова так якось тупувато замочили, а коли треба - ніхто потім нікого не знайде, хіба виконавців у тюрмі передушать.
Сторінки:      Попередня      Наступна