Повернутись до публікації

Віктор Янукович: другий термін чи "трєтій срок"?

Вівторок, 3 квітня 2012, 13:22
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 89.209.79.---akim07.04.2012 19:48
Виртуальным протестующим - виртуальное улучшение жизни!
IP: 95.132.135.---STALKER06.04.2012 01:35
ХМ тільки брежніву , пройдись він містом , зразу знайшлись би охочі подякувать за наше щасливе дитинство. Ну а цей вийди він без охорони ... Ну зовсым без ніякої охорони , і пройдись він містом . Ну шо люди йому в очі скажуть і шо зроблять? Ну чого як не заведецця в Україні якась падлюка , то обов'язково їй в президенти лізти . Жерлоб собі алкоголь під парканом і все .
IP: 213.111.255.---Gwalt05.04.2012 10:52
pro and con:
Без радикальных мер никаких изменений не видать, так что еще годков 7 помучаемся, а там может грянет.....
Чекаю на радикальні зміни в цій країні вже двадцять другий рік. Ще сім років почекати? Очевидно хтось мріє житі вічність. І стільки ж чекати.
IP: 213.111.67.---ROMIK197904.04.2012 21:27
Забули ще один сценарій - Яника і Ко незабаром будуть вішати просто на вулицях.
IP: 195.39.249.---pro and con04.04.2012 13:46
_Bagci:
ЗАПОМНИТЕ: Янукович будет ДОЛГО у ВЛАСТИ.
Вот Юля отсидит 12 лет(а не 7) - придёт новое поколение.
Юля же у власти не будет НИКОГДА!!!
Не ошибаюсь. Комку не нравятся мои прогнозы, бросайтесь под машину.
Согласен, с их админ ресурсом и их (нашим ) баблом Прдуны выиграют любые выборы, любыми способами и не пустят к власти ни кого, потому что понимают что тогда им ХАНА.
И весь этот бардак будет длиться пока простой народ не пойдет на улицы пускать кровь, вся оппозиция давно продалась, все эти мирные, демократические способы туфта, реформы направлены только на покращення жизни олигархов.
Не знаю как у кого, но в Луганске депутатики разных полит. сил областного уровня нормалек себя чувствуют в баньке за бутылочкой коньячка.
Без радикальных мер никаких изменений не видать, так что еще годков 7 помучаемся, а там может грянет.....
IP: 92.60.182.---Leon04.04.2012 13:40
Не второй и не третий. Пожизненное.
IP: 31.131.106.---fudor04.04.2012 12:25
Президент Бразилии да Силва имел рейтинг под конец второго срока 84%. Нам так не жить
IP: 213.111.255.---Gwalt04.04.2012 12:08
До речі, якщо проаналізувати коменти річної давнини - то автори закликали садити бандитів у тюрми. Зараз я все частіше читаю заклики до силового вирішення проблем: тут і вішати на ліхтарях, і привселюдно на палю, і заклики до громадянської війни (як мінімум донецький та луганський "регіони" відокремити від України як злоякісну пухлину, як максимум - історичний поділ Украіни на Польську та Московитську частини). Тобто чистісінький сепаратизм з точки зору нинішньої держави, як що це неокомуністичне непорозуміння можна так назвати.
Такі думки я мав ще рік тому, а тепер я це читаю у відкритих джерелах. Виходить не один я про це думав.
А ще ці настрої тонко відчуває наприклад громадянин катала, який заздлегідь купив собі маєток у Туманному Альбіоні. Про всяк випадок. Бо нам, пересічним громадянам, в той бік чомусь не треба навіть дивитися. За офіціальною ідеологією діючої у нас влади.
IP: 213.111.255.---Gwalt04.04.2012 11:50
Немає ще одного варіанту - купівля посади (як індіанці - своє та чуже майбутнє за намисто): гречка, 1000, пільги, підвищення і т.д.
На мій погляд є кілька варінатів розвитку(а не деградації) України як такої:
1) короткочасний бунт - малореальний, але вірогідний варіант. З подальшою люстрацією і таке інше. Але потребує щоб критична маса людей цілеспрямовано робила фактично революцію. Такої сили в Україні я не бачу, тому це малореально. Може бути кривавий, а може і ні.
2) прокинеться совість у олігархів, які сидять у верховній раді, завдяки або зовнішьому тиску міжнародної спільноти, або від співчуття до свого народу, або зовнішнім катаклізмам чи потрясінням. На кшталт падіння метеориту чи іншопланетного вторгнення. Тобто варант фантастичний. Тому що вплив Кремля великий не тільки на Україну, а важелів проти її військової потужності у нас катма.
3) громадянська війна: шматки: мінімум Україну і Малоросію. З допомогою НАТО/Кремля чи без.
4) летаргічний сон з бурмотінням на кухнях.
IP: 213.174.0.---Obivan04.04.2012 10:33
Вариант очень простой - надо дать БЮТ выиграть выборы в Раду, а дальше, как уже было, когда они последний раз выиграли выборы - и все сказали, что это была их ошибка.
Ламати, вивчати, бачити. Олексій Резніченко і його роботи
Нова розробка від Apple: як iPhone буде доповнювати вашу реальність
Добкін, Балаклея, Кернес: за що мстяться харківським антикорупціонерам
Прифронтове безвладдя: як Золоте живе без господаря та бюджету
Усі публікації