Повернутись до публікації

Угода про асоціацію між Україною і ЄС. Соціальна політика і освіта. Інфографіка

Вівторок, 12 листопада 2013, 16:13
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 37.229.196.---Morze115.11.2013 22:39
ниобий:
:) Коли через декілька років навіть до впертих єврооптимістів прийде нарешті думка, що ця асоціація у реальності обернулася чрговим НАЄБ....М пересічних громадян я думаю, що багато хто (і я також) нагадають єврооптимістам про цей стан якогось євросамообману який царив у них у головах 2013 році.
Некому будет нагадуваты
Фанерные "евроинтеграторы" и вороватые грантоеды, рисующие подобную туфту, разбегутся по щелям "я не я и хата не моя", мол и не причем они.
IP: 176.8.149.---ниобий13.11.2013 12:36
:) Коли через декілька років навіть до впертих єврооптимістів прийде нарешті думка, що ця асоціація у реальності обернулася чрговим НАЄБ....М пересічних громадян я думаю, що багато хто (і я також) нагадають єврооптимістам про цей стан якогось євросамообману який царив у них у головах 2013 році.
IP: 95.134.88.---доброгодня13.11.2013 12:10
два політика з'ясовують між собою стосунки - Янукович і Тимошенко. НЕ ХОЧЕ так звана ОПОЗИЦІЯ АСОЦІАЦІЇ. ЇЙ ЯК І ВЛАДІ ПОТРІБНІ ГРОШІ ТИМОШЕНКО, підписавши асоціацію зараз, у Тимошенко навіть при її звільненні чи помилуванні шанси на виборах 2015 року - 0%. І Президент прийнявши рішення через "своїх" у ВР по Тимошенко яким зодовільнить ЄС відріже шанс тимошенко до президенкства. Народ - не проти ЄС. Президент сказав - Президент зробив. А не зробивши цього - винними будуть всі - і опозиція. і влада. Адже всі зробили все. чи не зробили щоб не підписати асоціацію.
IP: 77.52.73.---Pofigist13.11.2013 12:06
ниобий:
_Інфографіка_:) Так, так- методи пропаганди змінюються. У 1991 році просто писали у листівках, що Україна буде другою Хвранцією. :)
Или такое: "Виробляемо: На ривни европейских краин. Заробляемо: В 5-7 раз менше европейских краин». Неужели люди настолько глупы, что поведутся на ту же сказку еще раз?
IP: 93.74.165.---Валик Аким13.11.2013 10:53
Нынешняя власть поступает с народом Украины, как старый одесский еврей, продававший пиво на Привозе - на вопрос: "А шо это вы не доливаете?" он всегда спрашивал: "А вы шо хотите, шоб я пиво разбавлял водой?". Покупатель, ошеломленный такой честностью, естественно с пониманием говорил: "Канешно нет!" и счастливый пил не долитое и... таки разведенное пиво!
IP: 176.8.149.---ниобий13.11.2013 07:06
_Інфографіка_:) Так, так- методи пропаганди змінюються. У 1991 році просто писали у листівках, що Україна буде другою Хвранцією. :)
IP: 46.211.135.---VikaPetrovna12.11.2013 17:01
saynoeuro2012:
Кому це вже треба?
НІКОМУ!
IP: 195.162.81.---неВіктор неЯнукович12.11.2013 17:01
"Незважаючи на зміну вектору влади щодо підписання угоди про асоціацію, ми продовжимо друкувати серію інфографік про переваги, які надавав цей документ Україні. Угоду підписано не буде. А ми розкажемо про те, що мало б статися, якби в Януковича була мужність."

ЯНУКОВИЧ І ПАРТІЯ РЕГІОНІВ - лизоблюди Путіна і ЗРАДНИКИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, які забирають право українського народу на асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС !

ЯНУКОВИЧ І ТИМОШЕНКО ЗАБРАЛИ В УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ НАДІЮ НА КРАЩЕ МАЙБУТНЄ !
ПОЛІТИЧНА СМЕРТЬ ЗРАДНИКАМ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ !
IP: 94.248.25.---saynoeuro201212.11.2013 16:40
Кому це вже треба?
Україна програє кібервійну. Хакери атакують державні фінанси
#колибезвіз: внутрішні документи ЄС щодо України та Грузії
Не статус, а ідеї. Як відбирають і готують спікерів TED в Києві
Сутінки європейських богів
Усі публікації