Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Угода про асоціацію між Україною і ЄС. Соціальна політика і освіта. Інфографіка

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 37.229.196.---
Morze1 _ 15.11.2013 22:39
ниобий:
:) Коли через декілька років навіть до впертих єврооптимістів прийде нарешті думка, що ця асоціація у реальності обернулася чрговим НАЄБ....М пересічних громадян я думаю, що багато хто (і я також) нагадають єврооптимістам про цей стан якогось євросамообману який царив у них у головах 2013 році.
Некому будет нагадуваты
Фанерные "евроинтеграторы" и вороватые грантоеды, рисующие подобную туфту, разбегутся по щелям "я не я и хата не моя", мол и не причем они.
IP: 176.8.149.---
ниобий _ 13.11.2013 12:36
:) Коли через декілька років навіть до впертих єврооптимістів прийде нарешті думка, що ця асоціація у реальності обернулася чрговим НАЄБ....М пересічних громадян я думаю, що багато хто (і я також) нагадають єврооптимістам про цей стан якогось євросамообману який царив у них у головах 2013 році.
IP: 95.134.88.---
доброгодня _ 13.11.2013 12:10
два політика з'ясовують між собою стосунки - Янукович і Тимошенко. НЕ ХОЧЕ так звана ОПОЗИЦІЯ АСОЦІАЦІЇ. ЇЙ ЯК І ВЛАДІ ПОТРІБНІ ГРОШІ ТИМОШЕНКО, підписавши асоціацію зараз, у Тимошенко навіть при її звільненні чи помилуванні шанси на виборах 2015 року - 0%. І Президент прийнявши рішення через "своїх" у ВР по Тимошенко яким зодовільнить ЄС відріже шанс тимошенко до президенкства. Народ - не проти ЄС. Президент сказав - Президент зробив. А не зробивши цього - винними будуть всі - і опозиція. і влада. Адже всі зробили все. чи не зробили щоб не підписати асоціацію.
IP: 77.52.73.---
Pofigist _ 13.11.2013 12:06
ниобий:
_Інфографіка_:) Так, так- методи пропаганди змінюються. У 1991 році просто писали у листівках, що Україна буде другою Хвранцією. :)
Или такое: "Виробляемо: На ривни европейских краин. Заробляемо: В 5-7 раз менше европейских краин». Неужели люди настолько глупы, что поведутся на ту же сказку еще раз?
IP: 93.74.165.---
Валик Аким _ 13.11.2013 10:53
Нынешняя власть поступает с народом Украины, как старый одесский еврей, продававший пиво на Привозе - на вопрос: "А шо это вы не доливаете?" он всегда спрашивал: "А вы шо хотите, шоб я пиво разбавлял водой?". Покупатель, ошеломленный такой честностью, естественно с пониманием говорил: "Канешно нет!" и счастливый пил не долитое и... таки разведенное пиво!
IP: 176.8.149.---
ниобий _ 13.11.2013 07:06
_Інфографіка_:) Так, так- методи пропаганди змінюються. У 1991 році просто писали у листівках, що Україна буде другою Хвранцією. :)
IP: 46.211.135.---
VikaPetrovna _ 12.11.2013 17:01
saynoeuro2012:
Кому це вже треба?
НІКОМУ!
IP: 195.162.81.---
неВіктор неЯнукович _ 12.11.2013 17:01
"Незважаючи на зміну вектору влади щодо підписання угоди про асоціацію, ми продовжимо друкувати серію інфографік про переваги, які надавав цей документ Україні. Угоду підписано не буде. А ми розкажемо про те, що мало б статися, якби в Януковича була мужність."

ЯНУКОВИЧ І ПАРТІЯ РЕГІОНІВ - лизоблюди Путіна і ЗРАДНИКИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, які забирають право українського народу на асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС !

ЯНУКОВИЧ І ТИМОШЕНКО ЗАБРАЛИ В УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ НАДІЮ НА КРАЩЕ МАЙБУТНЄ !
ПОЛІТИЧНА СМЕРТЬ ЗРАДНИКАМ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ !
IP: 94.248.25.---
saynoeuro2012 _ 12.11.2013 16:40
Кому це вже треба?