Повернутись до публікації

Лідер харківського "Оплоту" Євген Жилін: Мені не подобається, що тиснуть на мого президента

Четвер, 6 лютого 2014, 17:09
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.149.92.---Rama Ramovich07.02.2014 20:35
Жилин иди сос..и у ХРЯКа имбицил в жоп.. долбаный...
IP: 77.123.181.---Stepan Andriyovych07.02.2014 20:32
2 Інгвар Васьковський:
Та ви що, це ж ІНТЕЛІГЕНЦІЯ східної України.
Там усі інші ще більш недорозвинені.
IP: 144.76.166.---nazar107.02.2014 20:32
черговий ви...блядок,московська видрижка
IP: 178.93.237.---Молоді Регіони07.02.2014 19:12
ИМБИЦИЛ ЗАЖИРЕВШИЙ ЖАЛКОЕ ПОДОБИЕ СПОРЦМЕНА
IP: 144.76.166.---rujena07.02.2014 18:49
не дивуйтесь, ця істота має всього одну борозду (звивину) - між половинками немитої жопи...
IP: 80.93.126.---Олександр Шовкопляс07.02.2014 17:51
ЛЮДИ ХОЛОПСКОГО ЗВАНИЯ -
СУЩИЕ ПСЫ ИНОГДА:
ЧЕМ ТЯЖЕЛЕЙ НАКАЗАНИЕ -
ТЕМ ИМ МИЛЕЙ ГОСПОДА!
(кажется Некрасов)
Багато у нас таких пенсіонерів! І всі ті "пуголовки", що дубасили людей вийдуть на пенсії з такими ж мордяками, по першому списку, на відміну від багатьох шахтарів, особливо, що працють на "шахтах №8"! Страшно жити з такими захисниками!
IP: 144.76.166.---C-men07.02.2014 17:23
Александр Герасимов:
Неадекватний чоловік. Згоден з попередньою думкою- серйозні психічні роздлади... жалко його..
Доречі коли прийде час- Вінниця все ж таки проголосує за Галичину)
Ну наконец - Богунський полк начал мозгами шевелить
СУ
IP: 176.241.141.---Александр Герасимов07.02.2014 17:05
Неадекватний чоловік. Згоден з попередньою думкою- серйозні психічні роздлади... жалко його..
Доречі коли прийде час- Вінниця все ж таки проголосує за Галичину)
IP: 93.72.203.---Yurij Ponomariov07.02.2014 16:57
Так поцелуй его в одно место, если он тебе так дорог, а для народа он не сделал ничего, с каждым годом все хуже и хуже. Дожились, что все разворовала "команда", полный песец.
IP: 94.231.178.---Володимир Топоровський07.02.2014 16:39
Одним словом ХРИНИ.
10 фактів, які ви маєте знати про безвізовий режим з ЄС
Говорить і показує Шустер
Співвласник SoftServe: Білла Гейтса вразил, що ми - українська компанія
Нові тарифи на газ і тепло. Як це буде
Усі публікації