Повернутись до публікації

Виборчі списки Блоку Петра Порошенка

П'ятниця, 19 вересня 2014, 17:44
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.118.113.---Michel Zilla14.10.2014 23:58
Ірина Андрусів:
А по Львову знову брати Дубневичі, Іх критикують а вони лізуть до влади любими шляхами і по любих списках, Попередній раз з БЮТом тепер з Порошенком, Коли вже це закінчиться?
Так це ж "братки" і мафія вищого розряду. Газета "Експрес" дуже детально розказала про всю їхню "діяльність".
Такі повинні сидіти в тюрмі і надовго.
Невже Порошенко не в курсі?!
Щось не віриться.
IP: 91.124.131.---HEKPOMAH13.10.2014 20:49
Вважаю, що і Джемілєв, і Чубаров, повинні бути *обидва* у першій 10-ці. Можливо, Чубаров навіть трішки вище як *чинний* Голова Меджлісу кримських татар.
IP: 93.72.213.---Energy Adept27.09.2014 12:03
ПОКУПКА ЭЛИТЫ ЖУРНАЛИСТОВ БЛОКОМ "П"
То, что Лещенко, псевдовраг олигархов,стал №19, не удивительно. Он давно уже "поет по дудку" Фирташа, в т.ч. был замечен в кабинетах людей Фирташа в Киеве.
Печально, что М. Найем стал номером 20, Считал его одним из последних честных журналистов в Украине. Видимо, сделали предложение, от которого не смог отказаться.
IP: 46.98.110.---Артём Украинец21.09.2014 17:32
Кто все эти люди, которые лезут, по другому и назвать нельзя, по Днепропетровской области???
Кто они???????????
Голосовать буду однозначно за националпатриотические силы............
IP: 93.77.129.---Ірина Андрусів20.09.2014 19:11
А по Львову знову брати Дубневичі, Іх критикують а вони лізуть до влади любими шляхами і по любих списках, Попередній раз з БЮТом тепер з Порошенком, Коли вже це закінчиться?
IP: 176.36.62.---Anton Skripka20.09.2014 00:59
Опять люби друзи и балоган, Петевки и Балоги. Последних в списке аж 3 штуки - весь выводок Петька в Раду тащит.
IP: 176.37.189.---Maks520.09.2014 00:09
Валентина Парандій:
Не пойму Вашего возмущения. У нас в Киеве, даже на выборах в Киевраду редко идут люди, рожденные в Киеве. А последний "мер" Киева - киевлянин был в 1941 году.
IP: 178.95.236.---Віктор Костюченко19.09.2014 23:07
Валентина Парандій:
Поліщак - Коліщак
IP: 95.69.228.---Валентина Парандій19.09.2014 19:18
По Хмельницькій області повний караул)... тільки один з п'яти кандидатів з Хмельницької області!) Один зі Львова, двоє з Києва і Поліщак (?) Віктор Миколайович, взагалі, незрозуміло хто.... Це надія на те, що під брендом "Порошенко" навіть дідько лисий пройде?
IP: 91.225.197.---Alexander Krot19.09.2014 18:58
Атрошенко Владислав Анатолійович - регионал, голосовавший за законы позволившие расстрел Майдана.
Імпорт з РФ, "Укртелеком" та смерті на дорозі
Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії
900 кілометрів пішки. Як двоє львів’ян мандрують Україною від заходу до сходу
Спаринг-Собчак
Усі публікації