Повернутись до публікації

З життя біло-блакитної еліти: маєтки сина Януковича, Ківалова і Піскуна

Вівторок, 28 грудня 2010, 12:13
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.132.242.---наг20.10.2011 10:19
можливо прийде час (хочеться вірити) і в цих особняках відкриють дитячий садок, музей, будинок дитячої творчості, реабілітаційний центр для хворих діточок
IP: 95.111.145.---snownik05.10.2011 12:10
неужеле в них можно жить??? как уборку делать????
смотрим семьей и удивляемся......
IP: 93.74.38.---metrolog_05.07.2011 22:53
seruy:
Пане Президенте., коли в таких будиночках буде проживати весь украінський народ, то він тобі при твоему житті ще пам,ятника поставить.
Холуй! Вытри слюни! Сколько очко ни лижи уголовнику, холуем и останешься! И этот т.н. прИзидент пишется с маленькой букафки! Не Президент он, а УГОЛОВНИК!!!
IP: 92.36.34.---парк юрского19.05.2011 22:31
Молодцы.Так держать.будем знать куда надо заходить,брать всех сразу - но "пидраХУЙ" самый крутой.главное что б было куда верёвки намотать.Всё равно они и ихние отпрыски сдохнут не своей смертью - туда им и дорога.
IP: 95.135.109.--- seruy19.05.2011 16:01
Пане Президенте., коли в таких будиночках буде проживати весь украінський народ, то він тобі при твоему житті ще пам,ятника поставить.
IP: 94.153.224.---qopakl09.02.2011 00:55
Деже логічно буде виглядати в Україні подальше закріплення народу навруги таких володінь для "обслуговування та забезпечення життєдіяльності наших любих, тепер вже господарів.
IP: 85.243.2.---chemnuj06.02.2011 03:23
Я від душі радію,як ми поважаємо своїх вождів-Ідолів.СЛАВА ВИБОРЦЯМ,СЛАВА СТРАЖДЕННОМУ НАРРОДУ УКРАЇНИ! Пауза!Свічка!Тишина!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!За Всіх Тих що у злиденному житті ніколи(тільки у мріях дитячих)БАЧИВ СВОЮ ЩАСЛИВУ ДОЛЮ,а відпахав на ФЕОДАЛІВ тихенько, чи з ще тихішим стогоном помер,від нас далеко старий-каліка-ветеран,пенсіонер,та простоМАМА,ТАТО,БАБА,ДІДуСЬ???Укожного своє???
IP: 93.74.34.---CiTol16.01.2011 16:15
Эта нечисть скоро захватит весь Киев. А может все-таки, рано радуются?
IP: 86.63.215.---eurointegrace13.01.2011 20:00
ЛЮСТРАЦІЯ або Україна під владою КГБ

комуністичної і комсомольської верхівки СССР
серед державних службовців України

http://www.scribd.com/doc/19270811/LUSTRATION-or-Ukraine-under-KGB-Control-in-Ukrainian