Повернутись до публікації

Гільйотина для Верховного Суду: час страти у п'ятницю

Середа, 9 березня 2011, 19:22
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 92.113.175.---pratchet11.03.2011 16:44
то не врятувала Онопенка його зрада
IP: 92.113.111.---Svetlaya11.03.2011 11:58
Ребята объясните только одно нафига Онопенко ходил к зеку на ковер - если все равно он его убирает? Значит не кланялся ему в коленки что ли?
IP: 92.113.111.---Svetlaya11.03.2011 11:57
Ну что ж Онопенко скорее всего - в пятницу будет в последний раз на работе - там заговорщиков и предателей хватает. Так что бандюкович рулит.
IP: 46.203.122.---ГИП10.03.2011 23:57
Totik:
Осуждение накапливается постепенно, вспомните 2004 год. Эти ребята никогда ,видимо ,не были отличниками ,поэтому ине вспоминают о законе перехода количества в качество . В отличие от законов Януковича законы социума работают безукоризненно и неумолимо .
IP: 178.94.154.---Totik10.03.2011 14:54
Це називається зачистка території і замість Онопенка головою Верховного Суду буде свій в доску парєнь.
Закручування гайок продовжується під мовчазний осуд рабів,тобто нас з вами .
IP: 91.209.55.---JERTVA10.03.2011 13:38
Здається Онопенко піде сам, чи не стане чинити спротиву. Адже швидкоскроєні кримінальні справі проти зятя і дочки ще не закриті! Влада тримає Голову ВСУ на короткому поводку! Цей трюк влади став традиційним у боротьбі з незгодними!
IP: 93.72.223.---yurasja10.03.2011 13:34
Talique:
Будь-якій владі, а особливо - нинішній, потрібно мати кишенькову судову гілку. Для цього вже багато зроблено, залишився мізер - посунути Онопенка! Не принципово, хто стане головою ВСУ. Головне - того, з ким жодним чином не вдалося домовитися - не буде! А далі - ПОВНА СВОБОДА!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Кишенькова" судова влада була , є і буде. Навіть у президента США Ф.Рузвельта. Адже саме з пошуків судді , що не брав хабарі розпочав він свої перші 100 днів.Призначив того суддю самим головним!!! А тоді вже й Аль-Капоне опинився за гратами. І пішло - і поїхало... Однак , Рузвельт і
наш Гарант - це дві великі різниці. Мабуть , щось в консерваторії треба підправить.
IP: 109.167.117.---Sunset10.03.2011 13:32
Если народ перестал верить постоянным обещаниям правительства, значит,
надо менять обещания.
IP: 91.203.88.---Talique10.03.2011 13:03
Будь-якій владі, а особливо - нинішній, потрібно мати кишенькову судову гілку. Для цього вже багато зроблено, залишився мізер - посунути Онопенка! Не принципово, хто стане головою ВСУ. Головне - того, з ким жодним чином не вдалося домовитися - не буде! А далі - ПОВНА СВОБОДА!
IP: 77.120.161.---gny10.03.2011 12:50
gny _ 09.03.2011 20:58О беспределе, творящемся сейчас в украинских судах, не говорит разве что ленивый. Шановні Громадяни України ( НАБЕРІТЬ В ПОіСКОВІКУ БОЖА КАРА СУДДІВ УКРАЇНИ) ПОЧИТАЙТЕ ЯК НАД ГРОМАДЯНИНОМ УКРАЇНИ инвалідом другої группи іздіваються прокуратура ,міліція судова влада,Харьковскої обл. про це свавілля особисто знают Онопенко ,Ківалов, Карамазін .Міщенко, Карпачова, Сушкевич. Бахтеева. Такого сваівлля в судовій владі України, я за своє життя ще не зустрічав, інститути влади в державі Україна не працють. З повагою Микола Гладкий.
Напад депутата на школяра. Регламентна комісія сфальшувала висновок
Друзям все, ворогам закон: як Порошенко повертає Україну до вибіркового правосуддя
Уламки імперії: хто скуповує активи Януковича в Україні і навіщо
Громадянин світу. Чому Порошенко забрав у Саакашвілі український паспорт
Усі публікації