Повернутись до публікації

Сторож "Межигір'я" як партнер Ріната Ахметова, або Схованка грошей Януковича

Четвер, 31 травня 2012, 21:42
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.135.139.---VaIPER20201.07.2013 18:51
В свое время Ющенку говорили что пришла его смерть "Вся в белом и с косой".
НЕДОВОЛЬНЫЕ ВЛАСТЬЮ БЫЛИ, ЕСТЬ И БУДУТ ВСЕГДА,
Янукович и ПР тоже были опозицией
Что ж вы тогда скажите насчет газового контракта Тимошенко? Через Германию российский газ намного дешевле чем напрямую у России. Такого блага она нам желала?
IP: 94.158.32.---Mamay 196629.05.2013 09:02
Правда про нас украинцев очень не красивая, мы просто идиоты!
IP: 93.78.135.---griton12.06.2012 18:59
Ivan Lopatto:
Вы (оппозиция) делаете из Януковича, какого-то тирана, который осел в своей резиденции, и тырит украинские богатства. А Тимошенко лучше? Где тот кредит который она взяла у МВФ? Каждый месяц Украина теряет из-за Тимошенко миллиарды гривен, которые могли быть потрачены на экономическое поднятие Украины. Вспомните что было при Тимошенко, а что сейчас при Януковиче. Разница на лицо. При Тимошенко - спад, и огромный дефицит бюджета, при Януковиче - как никак а все-таки растем.
Кто Янукович с Ахметовым растёт ? или безработица растёт ? у нас на работе в этом году уволили 12 водителей, готовы были возить за тарелку супа и кусок хлеба, но грузооборот упал на столько что возить нечего, а в 2011г. ещё нормально работалось и в 2010г.
IP: 178.95.231.---Demokrat08.06.2012 19:21
Українська мафія має підтримку у фінансових кругах США і Євросоюзу , тому "спасение утопающего - дело рук самих утопающих".
IP: 212.80.33.---viktormax08.06.2012 00:03
Ivan Lopatto:
Вы (оппозиция) делаете из Януковича, какого-то тирана, который осел в своей резиденции, и тырит украинские богатства. А Тимошенко лучше? Где тот кредит который она взяла у МВФ? Каждый месяц Украина теряет из-за Тимошенко миллиарды гривен, которые могли быть потрачены на экономическое поднятие Украины. Вспомните что было при Тимошенко, а что сейчас при Януковиче. Разница на лицо. При Тимошенко - спад, и огромный дефицит бюджета, при Януковиче - как никак а все-таки растем.
Тимошенко ніколи не була при владі. Навіть за часи її прем"єрства половина уряду була Ющенка, не кажучи вже про НБУ, СБУ, ГПУ і т.п.
Державний борг України за станом на 31.12.2010 - 54 230 тис.дол.США
Державний борг України за станом на 30.04.2012 - 60 897 тис.дол.США
Про спад під час мирової кризи говорити важко, бо оцінити вплив на економіку України, яка є повністю експортнозалежною, невдячна справа. Янукович - вор, який краде гроші з бюджету і активи з державної власності.
IP: 77.121.184.---Ivan Lopatto06.06.2012 14:12
Вы (оппозиция) делаете из Януковича, какого-то тирана, который осел в своей резиденции, и тырит украинские богатства. А Тимошенко лучше? Где тот кредит который она взяла у МВФ? Каждый месяц Украина теряет из-за Тимошенко миллиарды гривен, которые могли быть потрачены на экономическое поднятие Украины. Вспомните что было при Тимошенко, а что сейчас при Януковиче. Разница на лицо. При Тимошенко - спад, и огромный дефицит бюджета, при Януковиче - как никак а все-таки растем.
IP: 130.185.37.---kolnnenncovv04.06.2012 20:15
Нашел на днях этот сайт - http://narodnoe.info/nac2/?rid=63883
на нём можно найти информацию о любом жителе России, Украины и стран СНГ.
Найти все личные данные (номера телефонов, адреса, все пароли к соц. сетям и интересную переписку), сайт полностью бесплатный!
Эти данные били взяты из данных спецслужб, информация конфиденциальная!!!
IP: 178.212.247.---агент00703.06.2012 22:58
VM46:
Ludmila Rostova:
Зри глубже, в корень. В Украине взяла верх мусульманская мега-мафия, которая политически прикрыта ПР. Иудейская БЮТ пока в прогрыше. Без крови ПР власть не отдаст. Социальную революцию укранцы не совершат сами НИКОГДА - не тот менталитет. Так и будут рабами влачить свое существование до гробовой доски этого государства.
Кучма теж казав що революції не буде.
IP: 178.212.247.---агент00703.06.2012 22:51
vstativko:
Вітаю читачів сайту!
Раджу нашій опозиції вивчати досвід ПР як треба заходити у ВЛАДУ.
Регіонали, тримаючи в руках економічні важелі і добробут своїх працівників на підприємствах,спокійно просуваються до виборів у Верховну Раду. Опозиція роздроблена і не спроможна наповнювати БЮДЖЕТ ні України,ні своїх партій. Всі події завершаться на виборчих дільницях при підрахунку ГОЛОСІВ і тоді всім стане зрозумілим ХТО в Україні ХАЗЯЇН. Ментально українці поважають ХАЗЯЇНА,а пусто-порожніх балакучих ХЛОПЦІВ українці не сприймають.Політик який нічого не зробив для СЕБЕ,нічого не зробить для України.
Слава Україні!
Вас не зрозумієш - і слава Україні, і партію рецидивістів поважаєте?
IP: 95.111.236.---vstativko03.06.2012 22:29
Вітаю читачів сайту!
Раджу нашій опозиції вивчати досвід ПР як треба заходити у ВЛАДУ.
Регіонали, тримаючи в руках економічні важелі і добробут своїх працівників на підприємствах,спокійно просуваються до виборів у Верховну Раду. Опозиція роздроблена і не спроможна наповнювати БЮДЖЕТ ні України,ні своїх партій. Всі події завершаться на виборчих дільницях при підрахунку ГОЛОСІВ і тоді всім стане зрозумілим ХТО в Україні ХАЗЯЇН. Ментально українці поважають ХАЗЯЇНА,а пусто-порожніх балакучих ХЛОПЦІВ українці не сприймають.Політик який нічого не зробив для СЕБЕ,нічого не зробить для України.
Слава Україні!
Справа наліво
Девід Лінч: Ми маємо бути, як цуценята – посміхатися і радісно помахувати хвостами
Перекази зменшуються, безробіття знижується, дотації ростуть
Що насправді думає громадянське суспільство в Україні про перспективу миру на сході?
Усі публікації