Повернутись до публікації

Партія регіонів – своїм агітаторам: не бійтеся обіцяти як це робить Тимошенко

Понеділок, 9 липня 2012, 15:08
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 88.154.93.---Eugenij29.07.2012 22:39
Нічого дивного. Вже не перші вибори всі поважні партії випускають Рекомендації. і дивно, як їх раніше не оприлюднували видання.
IP: 212.86.249.---Христина Рудей27.07.2012 06:57
нє.ну ви бачили!Вони вже й пособіє випустили.як надути дурного виборця!добре підготувалися.але в них нічого не вийде
IP: 91.196.52.---MadeinUA20.07.2012 20:03
Ппц, а не рекомендації )) Всю цю "серйозну стратегію" ПРдунам потрібно перекласти на "феню" - а то ж не зрозуміють і ше не дай Боже, ляпнуть шось типу "Україна має бути в НЕбезпеці" ))).
IP: 93.79.34.---Klebitz13.07.2012 02:12
Схоже, вони повністю описали принципи спічів Тимошенко)))
IP: 46.30.163.---Локслі12.07.2012 19:38
Козак Мамай:
Из брошюры ПР: "Можна виграти суд, судова система країни це дозволяє навіть тоді, коли закон на стороні того, хто програв
========

народ, кто может прокомментировать этот текст из брошюрки ПР?
Це виглядає нескладним, оскільки ключовою фразою є "судова система країни це дозволяє". Питання - яким чином дозволяє? Відповідь - найпоширенішими є два шляхи: або на систему свавільно тиснуть, або її цинічно купляють (посадами, званнями, іншими преференціями). Десь так.
IP: 95.172.162.---kagor12.07.2012 11:37
Через тиждень всі ці ПРиручені мавпи-кнопкодави всі нас "любитимуть" краще за ПР рідню....така собі прституція блін(
IP: 82.142.137.---Karbofoss11.07.2012 10:09
Нормалрные рекомендации. Ни какого ноухау от ПР. Плохо, что хоть кто-то додумался это сделать для ПР (это увеличивает возможности врать), хорошо то, что этими рекомендациями никто не пользуется (слишком тупые и самоуверенные)
IP: 93.72.123.---Denis Bohush10.07.2012 19:55
Мустафа - супер респект!
И огромное спасибо за материалы.
Ждем материалов юридического обеспечения избирательной кампании ПР.
С нетерпением)))
IP: 91.214.84.---понтий110.07.2012 15:26
starkozel:
понтий1:
А кто может быть автором этой "сомнительной" фальшивки? Куи продест?
куи - не куи, а вопщем-то вполне нормальная инструкция если разобраться
IP: 91.214.84.---понтий110.07.2012 15:16
Виктория Шелестюк:
понтий1:
А Вы попробуйте читать УП в нормальной версии, украинской))))
спасибо Вам, попробовал. Вот теперь-то я увидел настоящее лицо этого беспринципного бездарного жолтого писаки, передачи которого невозможно смотреть без отвращения :))
Справа наліво
Девід Лінч: Ми маємо бути, як цуценята – посміхатися і радісно помахувати хвостами
Перекази зменшуються, безробіття знижується, дотації ростуть
Що насправді думає громадянське суспільство в Україні про перспективу миру на сході?
Усі публікації