Повернутись до публікації

Міноборони "зажало" 4 мільярди гривень, на які можна купити 1 мільйон бронежилетів

Середа, 18 червня 2014, 15:08
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 144.76.166.---reflexbill08.07.2014 12:56
Можливо,що цих коштів просто немає-це лише запис на папері. Можливо,вони надходять(насправді) так званими "траншами",можливо дані кошти перейшли на інші рахунки і про це не повинні знати і наші західні "благодетелі"?
IP: 78.137.32.---Antonina Denisova20.06.2014 17:30
Нічого не змінюється...Президент не реагує...Чиновники,генерали обнагліли до безприідєла,тупо здають Путлєру все...Такими темпами ми скоро втратимо не лише усих солдатів,а мабуть і всю Україну...
IP: 78.137.4.---Denis Korablyov20.06.2014 08:32
!!! ЯРЕМА, верю, ты не побоялся в 90-х бандюков, надеюсь с "жирными ублюдками", в частности с этим утырком Кузьмуком справишься, он там не на последних ролях с делах предательства Украины, а возможно и на первых.. А так же меня, например очень волнует молчание по освещенным в статье проблемам бесхребетного Коваля и Яценюка!!! Они не могут не знать, а если не дай бог, действительно не знают, ТОГДА КАКОГО ОНИ ДЕЛАЮТ НА СВОИХ ДОЛЖНОСТЯХ, это уже преступная некомпетентность и халатность. Не решение этой проблемы и замалчивание её, будет говорить о предательстве интересов Украины и остальным составом высшего руководства страны)!!!
IP: 37.57.39.---Oleg Golota19.06.2014 13:06
Підтримую звернення до МО, якщо вони не в змозі виконувати свої обовязки та думають, що скоро все затихне і люди забудуть про їх непрофесіоналізм ціною людські життя. То вони мають марну надію.
IP: 94.248.28.---PAN19.06.2014 11:08
Офіцерів та генералів МО та ГШ розжалувати та рядовими на Східний фронт. МО та ГШ укомплектувати німцями і через місяць АТО закінчиться перемогою та капітуляцією сепаратистів. Тоді вимога пана Єфремова вісти перемовини з сепаратистами втрачає сенс.
IP: 213.227.228.---svetla_ch19.06.2014 09:34
Ирина, СПАСИБО! Я мать двоих сыновей и всем сердцем поддерживаю тех, кто бъется в тылу за жизни наших солдат. Названные вами имена чиновников, не побоюсь слова - ПРЕДАТЕЛЕЙ- уже прокляты матерями, чьи сыновья не вернулись живыми с Донбаса! Фамилии таких уродов надо обнародовать каждый день - пусть их знают и проклинают все матери солдат! Пусть земля горит под ногами таких сволочей! Считаю, если этих предателей не уволят в ближайшую неделю - значит первый предатель - министр обороны!
IP: 91.124.26.---Roland Marchuk19.06.2014 01:13
Керівництво Міноборони негайно притягти до відповідальності!
Порошенко, дотримуй слова - ти обіцяв "все для армії" і зарплати 1000грн/день!
IP: 95.133.129.---Sasha Ulik18.06.2014 23:52
...загрызу... ...лампасники... ...твари... .
IP: 46.203.224.---8000018.06.2014 22:14
Ірина беріть Соболєва беріть Ляшка беріть Майданну самооборону чи що там є їдьте в госпіталь беріть поранених солдат ...пишіть заяви в ГП...АП ..ВР...вимагайте генералів на передову і щоб штаб перевели МО як мінімум в пригороди Слав'янська...прекрасна статейка але на неї не звернуть ці турки свобода батьківщина уваги вони самі знаходяться в дерибані.Треба зібрати мітинг перед МО і вимагати відповіді пишіть...і в УП про результати...тоді будем думати що далі робити ...жду з нетерпінням прекрасний сюжет передайте пропитому Луценко а то він каже не треба істерії і його жінці ..вона здається депутат...взагалі це ганьба і міністерство треба в штрафбат на штурм Снєжного...генеральська рота звучить...тим товстозадим генералам і бронік не треба...
IP: 193.106.80.---Петро Полюхович18.06.2014 22:09
Андрей Тихоненко:
да молодежь на разваливавшейся, так называемой когда-то, украине, соревнуется кто по пригожей выразится. Раньше родители беспокоились, как учится ребенок, сейчас это не интересует ни правительство, ни тем более свежего президента. Ему важнее больше загубить своих избирателей.
хворому тролю вже ніщо не допоможе - такі діагнози не виліковні!
Україна, будь впевнений придурок, переживе ще не одну сотню поколінь таких вилупків як ти...
Справа наліво
Девід Лінч: Ми маємо бути, як цуценята – посміхатися і радісно помахувати хвостами
Перекази зменшуються, безробіття знижується, дотації ростуть
Що насправді думає громадянське суспільство в Україні про перспективу миру на сході?
Усі публікації