Повернутись до публікації

Незвичайний сталінізм

П'ятниця, 6 листопада 2015, 15:09
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 176.104.185.---Gall09.11.2015 11:15
проба
IP: 212.3.106.---Hrytsko08.11.2015 12:47
То що - "Долой сталинизм, да здравствует вишизм?" Чи вже зразу "квіслінгізм"? Цікаво мені, чи довго стоятимуть пам'ятники Мао, але не сумніваюсь, що колись таки будуть повалені.
IP: 176.104.189.---Gall08.11.2015 09:05
Знаки и символы управляют миром,а не слово и не закон.
Конфуций

"...В Китае и во Вьетнаме председатель Мао и дядюшка Хо остались на пьеднсталях..."
Мих.Дубинянский

Это так,но там на пьедесталях не стоят оккупанты-яаонцы и французы...
IP: 176.104.189.---Gall08.11.2015 08:57
проба
IP: 94.179.75.---scarb07.11.2015 20:52
Аналогия - не метод доказательства. Наукообразие и псевдоаналитика притянуты за уши с единственной
целью - примазаться к сонму политологов и помахать кровавой тряпкой истории с портретом усатого.
Как мило и томно выгораживается "шалавливая" Франция, которая отдалась Гитлеру и не менее такой же Крым и Донбасс.
Олесь Лютий:
Читал "исповедь любовницы сталина"-просто кошмар, и казламордые в кацапии такие все .....
А вы не читайте разную х*ню )
Олександр Палій: при Сталине очередей не было ;)
IP: 178.151.76.---reflexbill07.11.2015 14:47
Автор="небезуперечен",точнее...не буду говорить. А законы природы никто не отменял-хочешь выжить стреди хищников=должен быть ХИЩНИКОМ,или,быть Вне(над) этого сообщества. Свойства элементов должны "соответствовать" процессам среде-иначе не выжить.
IP: 92.249.126.---pankos 07.11.2015 13:22
Якісь лукаві у автора аргументи. По кожному пункту хочеться заперечити.
IP: 46.211.5.---radist201007.11.2015 10:08
Якщо скажу що Черчіль із Гітлером теж не торгував то Черчіль Сталініст? Паралелі притягнуті за вуха. Війна то завжди війна незалежно від того хто воює Сталін Путін чи Гітлер. Тому закони війни ніхто не відміняв. І як раз спроба схрестити те що неможна і призвело до теперешнтої ситуації тліюча війна на роки.
Справи Майдану. Розслідувати не можна закрити
Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками
Протекціонізм або імпорт: як Україні не потрапити в пастку
Як волонтери посилили державу після Євромайдану, але водночас і послабили її
Усі публікації