Повернутись до публікації

Ядерне збагачення Миколи Мартиненка

Понеділок, 9 листопада 2015, 16:50
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.75.255.---renuar pol12.01.2017 11:32
Ця стаття з-під нафталіну 2-річної давності. Довжелезне прокурорське провадження лиш довело, що звинувачення є фабрикацією на руку москалів, проти т. зв. злочинного оточення Порошенка. Кремль аж пирскає злістю проти непідкупного Президента. Не вийшло, суд, фактично, визнав звинувачення наклепом. Як і проти Кононенка. Але у цій країні з наклепників, як з гуся вода. Піпл хоче, щоб і далі шоу маст гоу он.
IP: 195.16.77.---Ivan Goryansky11.11.2015 17:01
Показанный когда то в Украине, созданный итальянцами фильм об их и мафии отдыхает от реальных событий, происходящих на Украине в наше время в реальности, где с использованием, разработанных ядерным мафиози Мартиненко преступных схем, действует настоящий транснациональный украинский криминально - мафиозный Sprut, разветвленной ядерной сети, с участием высших должностных лиц действующей власти, совершающий немыслимых масштабов хищения в особо крупных размерах, покрываемых, не исключено, что тоже его соучастниками, первыми лицами правоохранительных органов.
IP: 188.163.0.---Igor Sidorov10.11.2015 00:42
Для таких , как Мартыненко необходимо приостановить мораторий на смертную казнь .
IP: 109.227.124.---Юлічка Тєрєщенко10.11.2015 00:08
Ядерне збагачення вже й не таке клласне... якщо відверто, я б краще на шоколадне збагачення проміняла!
IP: 93.73.198.---Серьога Люб-чен-Ишин09.11.2015 21:59
Юрій Гуменюк:
ну чим ми можемо противитись депутату народному??
особливо від БПП
Лещенко відчуває себе відверто без меж
шо хочу - те й роблю
IP: 93.73.198.---Серьога Люб-чен-Ишин09.11.2015 21:57
dorosh:
чого мовчить генеральна прокуратура?

Вона блюдьот шоколадну вертикаль і каоліцію
іменно так!!
я повністю є згоден із цією відповіддю
IP: 93.72.70.---dorosh09.11.2015 19:53
чого мовчить генеральна прокуратура?

Вона блюдьот шоколадну вертикаль і каоліцію
IP: 37.19.221.---Orest Asgard09.11.2015 19:53
Тотальний грабеж командой Яценюка! А в "европейский вал" Яценюк вместе с Зубко зарыли в канаву на востоке 4млрд.грн?
Яценюк ворует и нагло ржет народу в глаза! За что стояли на Майдане? За то, чтобы Яценюк и Ко. ограбили целый народ? За то, чтобы паталогический демагог и коррупционер Порошенко установил мафиозную систему, основанную на воровстве?
Каждый день идут сводки о коррупции- украл, украл, украл,.....
В этой стране наступит эпоха созидания, а не грабежа?
IP: 93.72.70.---dorosh09.11.2015 19:48
Кто ж его посадит?
Он же памятник.
IP: 93.73.198.---Серьога Люб-чен-Ишин09.11.2015 19:12
Vladimir Svyatuk:
Очередной бред от Сирьожи. Пора взрослеть. И врать -не хорошо.
він не подорослішає
вже стілько часу пройшло, шо смішно на то сі сподівати
але таке вже не вперше чуєш від нього
свого матеріалу він не має, а бере все чуже і потім не бере обовязок шось підтвердити або заперечить
Павуки в банці. Що відомо про розбірки сепаратистів у Луганську
Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид
У пологовому, як вдома. В Україні йдуть назустріч прихильникам домашніх пологів
Данський синдром: Хмельницький вчить Україну, як використовувати сонце
Усі публікації