Повернутись до публікації

Яка країна нам потрібна? Візія для України від Несторівської групи

Вівторок, 24 лютого 2015, 12:57
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 78.111.185.---hapol debelij26.02.2015 18:17
Однозначно,не міщансько-злодійська.
IP: 92.60.178.---Михаил Колесниченко25.02.2015 13:35
Какая страна нам нужна?
Более чем уверен, что нам нужна страна с широкими возможностями для развития, в которой не будет перекосов в плане социальной справедливости, в которой будет устойчивой национальная валюта - гривна; страна с новой парадигмой, которая станет образцом для многих стран мира. Это не фантазия, а результат конкретной разработки, которая в настоящее время предложена для реализации властям. Кликните под моей фамилией и узнайте на моей странице ФБ про инновацию о внедрении национальных инвестиционных денег.
IP: 178.92.75.---Mike_Kharkov25.02.2015 12:26
"Перехід до відкритого доступу не є результатом тільки доброї волі політичних еліт.
Вони змушені йти на це або через ускладнення завдань і викликів, які поставали перед їхніми країнами, або під тиском революцій чи воєнних поразок"
===
Тобто, задум чи певрисні моральні якості еліті мати не обов`язково? Це як у Висоцького "пусть жизнь научит, пусть жизнь заставит" :)
Це питання надважливе для України. Чи можна сподіватися на модернізацію країни олігархами? Фактично зараз і ведеться компанія привчення народу до такої думки, зветься "патріотизм".
Але то лише окозамилювання, бо на ділі маємо продовжений процес виснаження народу, а не модернізацію. А головне - моральні якості ніякі "виклики" їм не додали і не додадуть.
.
Дивна також думка про тиск гідності, бо якщо з`являються гідні, вони зобов`язані брати владу через створення партії, а не "тиснути". Інакше далі бунту не підемо ніколи.
IP: 77.123.173.---бун25.02.2015 10:39
Спочатку треба чітко розібратися з питанням перебування України в колоніальній залежності, для цього бажано дещо прочитати Гомі Бгабга. Очевидно, що Україна до 1648р. не була колонією і власне була Україною, тобто мала свої автентичні, сформовані мешканцями цієї території спільні інститути та інституції, які до сьогодні відповідають українській ідентичності. І тому то тепер програма мінімум полягає в поверненні формальних законів, які зафіксують ці автентично українські інститути та інституції, зокрема права тергромад, судову та виборчу системи, правоохоронні органи, інститути функціонування праці та власності. Ясно, владі зручно зберігати інститути, які нав"язані Україні в колоніальний після 1648р. та постколоніальний періоди.
IP: 178.92.54.---Владимир Чекулай25.02.2015 10:31
...В "системі конкурентності" "національна ідея"призведе до "протистояння"з "іншими національними ідеями"...Ми, люди з Доброї Волі, можемо продовжити "дискусії" від "вузького бачення індивідуальності" до "об"єднання думок суспільства" в пошуку "гармонійного співіснування"........"Конкурентність"...Дискусія.....чи можливо в "конкурентності" досягнути "ГАРМОНІЮ СПІВІСНУВАННЯ"...чи є "узагальненою" думка в "подібності світової системи"...Чи можливе Єднання людства в розумінні, що Земля,надра,вода,повітря, Всесвіт...Загальнолюдські "цінності", дані "Всевишнім"....Дискусія....
IP: 46.219.240.---Marina Boguslavskaya25.02.2015 10:01
" в цей час з`явилося багато бажаючих пропонувати цілій країні своє вузьке бачення національної ідеї" и это просто замечательно. Так и появится общенациональное видение будущей страны. Но для этого кто то же должен представить своё виденье... И пусть этих концепций будет хотя бы несколько. Что бы дискуссия могла идти вокруг каких то конкретных тезисов.
IP: 178.92.54.---Владимир Чекулай25.02.2015 09:53
...В "системі конкурентності" ускладнена "міжлюдська контактність" ...."конкурентність-війна"...Досягнення парадигми можливе через усвідомлення загальнолюдських цінностей ...Те, що з"являється багато бажаючих, поділитись думками в цьому є "позитив", якщо ці думки "без піару" і "конкуренції егоіндивідуальностей"......
IP: 93.73.37.---Oxana Melnychuk25.02.2015 09:01
Черговий раз констатую, що саме в цей час з`явилося багато бажаючих пропонувати цілій країні своє вузьке бачення національної ідеї. Хотілося б нагадати, що відповіді на такі глобальні питання мають право на оприлюднення, тільки за умови, що подібні розробки грунтуються на всеохоплюючих глибинних соціологічних дослідженнях. Коли купка переважно економістів з парочкою нікому невідомих соціологів беруться за цінності і безапеляційно, тобто без посилання на будь-які легитимні джерела роблять якісь умозаключенія, це призводить до фальшстарту. В Україні не відбувся національний діалог, не зроблені висновки з уроків радянської доби, про який соціальний договір може йти мова ? Не зрозуміло, що серед цієї групи робить дуже шанований Мирослав Маринович ? Це єдине, що мене стримує від більш жорсткої критики. Коли відбувається підміна понять, а ПІАР (PR) підмінює зміст, це є головною причиною нашого топтання на місці. Цей документ-черговий набір банальних декларацій та приклад самопіару авторів.
IP: 91.124.208.---Andriy Demydenko24.02.2015 21:29
Чудова ілюстрація відмінності між грою з нульовою сумою та інтегрованим управлінням, яке зафіксовано ще 2002 року, як інструмент впровадження принципів сталого розвитку ще на Саміті в Йоханесбурзі. І український Президент підписався під цими зобов'язаннями, і план дій створив по впровадженню інтегрованого управління. Але автори цього тексту, як і автори Стратегії 2020, якось дуже легко обходяться без екологічної складової сталого розвитку, хоча саме в екологічному секторі цей термін і виник, як оперціоналізація сталого розвитку на рівні менеджменту. Так що не треба віднаходити велосипед ще раз, читайте світову дискусію на цю тему. І до Нобелівки за 2009 рік придивіться, там було багато про це.
IP: 109.95.50.---Sergey Bochkarev24.02.2015 21:07
"На момент заснування групи у 2012 році для експертів було зрозуміло, що режим Януковича приречений" - ти диви які геніальні експерти. А зараз за курсом 32 грн за долар провидці можуть аналогічним чином сказати, що буде з Україною через кілька місяців?!! Чи для цих міркувань потрібне нове коло "поїздки, чай-кава-тістечка, фліпчарти"...
Німеччина після виборів: що зміниться для України
Продала машину, щоб виграти Всесвітні ігри
Автори реконструкції Контрактової: "Цей простір може бути дружелюбним"
Дуалізм влади. Як Порошенко і Аваков дотискають один одного
Усі публікації