Повернутись до публікації

Місія нездійсненна. Волонтери більше не можуть повертати загиблих солдатів додому

Четвер, 16 липня 2015, 15:50
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.200.191.---Ольга Пелёвина19.07.2015 15:48
Ще, не приведи Боже, волонтери більше не зможуть ремонтувати техніку, закуповувати одяг, готувати смачні посилки... Все залежить від волонтерів.
IP: 78.111.187.---Kirill Sereda18.07.2015 10:34
дело нужное.предлагаю всем пользователям фейсбука перечислять по 1грн. ежемесячно.кто может больше -перечислите больше.вот только уда перечислять?
IP: 5.153.184.---Alexandr Sinenko17.07.2015 18:13
Едуард Рибченко: поддерживаю на все 100%
IP: 5.153.184.---Alexandr Sinenko17.07.2015 18:10
Как это все прискорбно-люди имели надежду и пошли многие не по своей вине пропали безвести а держава забула та ще и грошей нема .ЖАХХХхх.
IP: 176.36.144.---Olga Dubenska17.07.2015 02:35
ну і що ж ви підняли гвалт постфактум - коли місія вже "существовала", а не існує. де номер картки чи що. аби скаржитися, а не вирішувати проблему!
IP: 37.19.245.---serg_lipovy17.07.2015 00:48
Що скажете - пане президент? Чи ви - пане премєр? Чи ви - пане міністр оборони? Чи служать там ваші діти, яких навіть не шукатимуть у випадку смерті? Що це за державне позорисько? Як посилати на війну чужих дітей - то ви розумні і красиві по телевізору, а організувати вивіз тіл хлопців-захисників то ніхто навіть і не подумав що на це потрібні гроші виявляється!
І такої х..ні вибачте на кожному кроці!
IP: 93.180.237.---Анна Гущина16.07.2015 18:46
а чому дердава взагалі нічого не робить? нащо тоді нам взагалі держава?
IP: 109.86.127.---Олег Швидун16.07.2015 17:28
ребята давайте с этой проблемой осенью..сейчас все буржуины на отдыхе, а осенью нужны будут голоса голодьбы..и показать работу что они думают о народе и деньги вам дадут..жалко что у нас так все по свинячиму..
IP: 37.55.232.---igorL200716.07.2015 17:10
Немає влади в Україні, на керівних посадах сидять представники мафії для яких українські солдати це бидло яке можна кидати на смерть в котлах, лишати їх трупи в полі і навіть не намагатись їх забрати та поховати з почестями. Якби в Україні Президент та уряд були патріотами, вони б берегли власних солдат та робили б все щоб поховати їх як Героїв. На жаль нова-стара влада показала нам свою сутність і все на що вона здатна - красти гроші, піаритись і нічого не робити.
IP: 88.81.234.---MrGTIdriverUA16.07.2015 17:10
читайте новое расследование издания "наші гроші", называется "жити по-григоріанськи". там банда рошена вместе с грыгоришиным украли у государство почти 2 млрд гривен. два миллиарда гривен, Карл. долбанных два миллиарда на ветер... разве этой винницкой гниде и его банде интересен "Черный тюльпан" если есть возможность безнаказанно грабить страну прикрываясь фейковыми обещаниями?!!!
Гривня росте, облікова ставка росте, біткоїн, що ти робиш, припини
Борис Ґудзяк: У передріздвяний час важливо задуматися, як запобігти війні всіх проти всіх
Велосипедознавство, або Що пішло не так у системі освіти
Останні дні старої Польщі: як скандальна судова реформа штовхає країну далі від ЄС
Усі публікації