Повернутись до публікації

Порядок денний для нового уряду

Вівторок, 12 квітня 2016, 14:15
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 213.143.50.---nicolasss12.04.2016 20:46
В усьому світі мати закордонні рахунки і не декларувати їх вважається кримінальним злочином. А у нас цей жирний шоколадний мішок вдає, що ніби нічого не трапилося.
IP: 66.31.129.---aspekt12.04.2016 15:01
Basta13:
Два года яценюк делал "реформы", благодаря чему стал богаче на пару миллиардов долларов... а страна все глубже и глубже в анальное отверстие скатывается. На реформы порошенковского мальчика гройсмана еще меньше надежд.
Наталию Яресько с идеей технократического кабмина задвинули именно потому, что желают обогащаться, а не реформировать государство.
100%
IP: 66.31.129.---aspekt12.04.2016 14:59
formalin:
100%
IP: 66.31.129.---aspekt12.04.2016 14:57
Весь этот список необходимых реформ говорит о полной неспособности правительств (2-х составов) Яценюка к проведению их. 2 года потеряно. Это убийственная характеристика Яценюка, как реформатора и лидера. Полное ничтоже...о.
IP: 62.221.35.---Basta1312.04.2016 14:24
Два года яценюк делал "реформы", благодаря чему стал богаче на пару миллиардов долларов... а страна все глубже и глубже в анальное отверстие скатывается. На реформы порошенковского мальчика гройсмана еще меньше надежд.
Наталию Яресько с идеей технократического кабмина задвинули именно потому, что желают обогащаться, а не реформировать государство.
IP: 93.75.42.---formalin12.04.2016 13:59
По суті тут виголошено програму. Але представляють її люди з різних політсил. Хто ж її буде виконувати? Чи існує спільне бачення? Чи не обернеться це просто піар-акцією? Було б дуже добре, якби з цього переліку було б виконано до кінця року бодай 3-5 пунктів!
IP: 195.191.12.---Denys Kats12.04.2016 12:33
Первым делом самолеты , А культура потом.
IP: 93.77.84.---Юрий Богданов12.04.2016 11:53
Anatolii Kerdivara:Головне , щоб влада була згодна .
А якщо й зробить ...
IP: 80.90.227.---Anatolii Kerdivara12.04.2016 11:22
Я згоден
По три в одні руки. Чому парламент ввів ліміт на посилки і як це буде працювати
Від друга президента до "агента ФСБ". 15 цитат можновладців про шлях Саакашвілі
Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади
Бекешкіна: Лідером довіри серед українців є армія, а недовіри – ВР і президент
Усі публікації