Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Патріотизм чи націоналізм?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 92.126.60.---
Sib_027 _ 15.01.2010 03:20
оранжевый майдан вы называете выборами? зачем так деградировать, почитайте Карамурза "Информационное программирование" не превращайтесь в стадо, думайте и трезво оценивайте
IP: 94.178.42.---
aLiUs _ 14.01.2010 13:45
У Погребинского "внешняя политика" Украины - это отношения с Россией. С таким комплексом самоунижения трудно быть объективным политологом.
IP: 195.230.156.---
Свєтка _ 14.01.2010 13:05
андрєю2911. Ржунчик наш. Надо ж, ходит сюда каки нюхать... Видать, нравиться. Родню жалееет и нюхает, нюхает... Ходи в русский цирк. Там пахнет парфюмом, не мучайся так.
IP: 92.113.163.---
харківський _ 14.01.2010 12:02
andrei2911:
РЖАКА!
Могу Вам сказать, как россиянин, что происходящее на Украине для нас просто цирк! Заходим на Ваши сайты в основном поржать, особенно читая комментарии западэнцев. Если народу с юго-востока промывали мозг 18 лет, то этим гоблинам с 19-го века. Очень хорошо промыли. Поверьте, уважаемые западэнцы, что 99% населения России глубоко наплевать на Ваши дела. Вам дурят голову, что Украина - основная тема во всех российских новостях. Это ложь. Об Украине российские СМИ вспоминают раз в неделю, и то если оплата за газ или Ваши клоуны вычудят очередной суд по голодомору. Мне просто жалко родню из Луганска, Старобельска и Харькова. А то бы и не заходил сюда ваше дерьмо нюхать, которым Вы швыряетесь во все стороны.
В отличие от вас, у нас есть ВЫБОР, а вы хаваете, то что предложат ПутМед и Ко. Те же российские новости в Украине не смотрят- на всех каналах одно и то же. С вашего ТВ даже ржать не хочется. Грустно.
IP: 92.113.163.---
харківський _ 14.01.2010 11:53
За Погребинським: якщо росіянин, то патріот; якщо українець, то націоналіст.
IP: 95.134.85.---
abessalom _ 14.01.2010 11:49
Не думаю, что Горбулин стоит тех слов. Но как упражнение-возможно. Что удивляться его метаморфозам?
"С ким поведешся - від того й наберешся". "А попал между вороны - должен каркать, как и оны!"
Если принять сравнение Украины с кораблём, то что это получается? Парусник с драными парусами, имеющий атомную силовую установку, ракетные технологии, управляемый профессиональным бухгалтером, которому никакой ветер не может быть попутным, потому что он не знает, куда плыть.
Команда - сплошные мошенники и контрабандисты, деньги пассажиров растратили на многие годы вперёд.
Пока держимся на плаву. Выбираем нового капитана.
IP: 213.87.20.---
andrei2911 _ 14.01.2010 09:08
РЖАКА!
Могу Вам сказать, как россиянин, что происходящее на Украине для нас просто цирк! Заходим на Ваши сайты в основном поржать, особенно читая комментарии западэнцев. Если народу с юго-востока промывали мозг 18 лет, то этим гоблинам с 19-го века. Очень хорошо промыли. Поверьте, уважаемые западэнцы, что 99% населения России глубоко наплевать на Ваши дела. Вам дурят голову, что Украина - основная тема во всех российских новостях. Это ложь. Об Украине российские СМИ вспоминают раз в неделю, и то если оплата за газ или Ваши клоуны вычудят очередной суд по голодомору. Мне просто жалко родню из Луганска, Старобельска и Харькова. А то бы и не заходил сюда ваше дерьмо нюхать, которым Вы швыряетесь во все стороны.
IP: 92.126.63.---
Sib_027 _ 14.01.2010 08:54
Приветствую граждане Украинцы :) я из России, точнее из Сибири :) простите пишу по русски, хотя Ваш язык немного понимаю :) ибо есть родственики на Украине... что хочется сказать по статье, а разве основная мысль не верная? разве нет между нашими правителями проблем? я чесено говоря не вижу эсколации с нашей стороны, мы не героизируем нацистов упа, не обвиняем в голодоморах никакие страны, не переписываем историю... Искренне жаль что создается такая напряженнасть между нашими странами, однако если сравнивать, то ваши руководители виновны не сравнительно больше, может стоит отодвинуть нац патриотизм на секундочку и просто не предвзято обдумать это все?
IP: 95.215.158.---
wanias _ 13.01.2010 23:55
Памятаю автора ще з 2004, коли в передачах відкрито брехав про Ющенка (тоді ще - кандидата). Сьогодні він у діагнозі дещо ближче правди, але я вже не повірю ні одному слову. Загалом стаття - позор. Якби мене попросили в КГБ (чи що там зараз в нашій-Раші є) написати замовну статтю на українські вибори, то вийшло б щось приблизно таке.
IP: 92.112.102.---
Простір _ 13.01.2010 23:14
wanted:
А може вони у тій Європі з жиру показилися і грають у гру "хто зречеться рідної неньнки - той крутий". Мабуть правий був Карл Маркс - той привид їх таки покрив (багато з них).
IP: 92.112.102.---
Простір _ 13.01.2010 23:00
wanted:
Ну так і в нас ліві популісти у владі!
Зараза ходить і по Європі.
IP: 92.112.102.---
Простір _ 13.01.2010 22:56
Кучмівський бубон Погребінський протиставляє любов до Батьківщини любови до свого народу.
Свій мізковий покруч він "підкріплює" "авторитетом" якоїсь лівої партійки, програму якої ніхто в Європі не читав, а то б одразу перестали любити свій народ - так виходить?
Погребінський, будучи російським шовіністом тулить нам байки, що любити свій народ погано!
IP: 95.133.79.---
Всіхнах _ 13.01.2010 22:49
Стаття - унилоє гівно.
Автор - просто гівно.
IP: 109.122.14.---
wanted _ 13.01.2010 22:00
Ну так вже розложили Погребінського - як його тільки земля носить!...
Тільки не ясно що ж робити з позицією тієї партії щодо націоналізму? То ж не Погребінсьий вигадав. Чогось в запалі вже зовсім забули про це... Чи - ну її, ту Европу, коли таке верзе... Без неї краще. ;)
А ще забули згадати про недавній конфуз в Австрії, коли Федеральний Міністр був змушений піти у відставку саме через той клятий націоналізм.
Ну як ви збираєтесь поєднувати свою любов до націоналізму з базіканням про евроінтеграцію?
IP: 77.52.236.---
333vv _ 13.01.2010 20:45
+1
IP: 195.248.187.---
протон _ 13.01.2010 20:26
Shooter _ 12.01.2010 20:44

Погребінські, табачніки і т. п. - хитровкручені жидки, завжди на стороні сильнішого (сьогодні) .
От якби йшлося про расистськи Ізраїль, то ненависний ними в Ураїні націоналізм був би "ВИЩИМ ПОЯВОМ ПАТРІОТИЗМУ"!
IP: 77.52.236.---
333vv _ 13.01.2010 19:58
Это тот, кто лижет задницу москве - учит нас жить?
Та розказуе, що таке национализм. Нам - Украинцям.
IP: 84.60.123.---
понтик _ 13.01.2010 19:52
Для всіх даунів-- зчезніть!
http://mentbuster.livejournal.com/300983.html
Подивіться як тиМошенниця бореться з підкупом виборців, й що на це кажуть люди!

Як ви совкі вже засмородили тут своїми каналізаційними пиками-- zum Kotzen!
Самі ж розумієте ,що пургу женете! Чи може ви монгольські сперматозоїди-вітром на Україну здуті- без людського роду? Мусите змиритися, що Україна є Україна,Монголія є Монголія, Ізраїль є Ізраїль!
Ну не подобається вам тут--шукайте ще дурніших. Світ такий великий,попробуйте не тільки в Україні другий государственний просунути! А нам дайте вже спокій!

Слава Україні і її Героям--СЛАВА! Ющенко-наш президент!

Ходять чутки,що Юля памперси закупила! А одна Муся щей слюнявчики просить! Ануж поможіть своїй соратниці по духу! Вона бідна так кричить за Жулю,що вже обплювалася!

Ще раз повторюю для Сарочок,фурманів і їм подібним!

Україна є Україна , Ізраїль є Ізраїль, Монголія є Монголія!

Мусите змиритися!

Ющенко-один воістину укр. президент !
IP: 93.73.109.---
gremlin-1 _ 13.01.2010 18:30
украинские националисты,которые себя фашистами совсем не считают,по своей сути смешные люди. Придумали себе врагов в лице ближайших соседей и ,не побоюсь сказать, родственников ,раздули ,напридумали себе кремлевских заговоров и сами собрались себя от своих сказочек защищать,и все-бы было смешно,да вот россияне уже перестают улыбаться и так через годик другой могут тоже себе сказочку придумать. самое печальное ,что начал все это параноик, у которого с россиянами чисто личные счеты по Фрейду - месть маленького фюрера.Так же он ведет себя и с Тимошенко. сделал всю Украину заложниками своей личной неприязни.
IP: 89.19.105.---
Дядько Микола _ 13.01.2010 17:41
swf_ua _ 13.01.2010 14:16
+100
IP: 89.19.105.---
Дядько Микола _ 13.01.2010 17:40
swf_ua _ 13.01.2010 14:16
+100
IP: 89.19.105.---
Дядько Микола _ 13.01.2010 17:38
пане Погребинський Ви настільки себе заплямували себе перед українським народом будучи рупором Кучми і Януковича, що такий славний муж як Горбулін не вартий навіть того, щоб Ви читали а не те що коментували його слова. А Ющенку треба було Вас разом з Піховшеком грохнуть то це було б за Вашими принципами демократії. Де Ви ховались чого мовчали (штани мокрі були і смерділи?), а тепер повилазили і виступаєте про націоналізм.
IP: 193.239.216.---
stam _ 13.01.2010 17:34
Хорошая, добротная статья. Это вполне подтверждается реакцией злобных националистов.
А лекска их комментариев подтверждает их интеллектуальный уровень.
Горбулин и Бадрак, где вы?
IP: 195.230.156.---
Свєтка _ 13.01.2010 17:31
О! Полізли інтєлєктуали, родіну защищать. "Тупиє хахли" - надзвичайно аргументовано. Схоже усі три нижчі дописи з одного джерела мудрості.
IP: 195.39.211.---
:-) _ 13.01.2010 17:19
А что ж вы все отдали ? Значит так и надо: холопам и тупым - их, а умным и хозяевам- свое!
IP: 195.39.211.---
:-) _ 13.01.2010 17:18
swf_ua:
А що ж тогда вы за народ такой, что все отдали и ни за что не боролись? А коль боролись, то почему не сумели никогда победить, а все отдали ? Значит холопы. Что тггда скулить ? Каждому своя доля: победителям и умным- свое, холопам и тупым- их.
IP: 195.39.211.---
:-) _ 13.01.2010 17:17
U.A:
Ага, и европейцы дураки, а вот хахлы-бандеривци - самые умные, просто им не везет, потому у них никогда и ничего не получается! Ржунемогу!
IP: 99.255.203.---
U.A _ 13.01.2010 16:12
Багато кому вигідно плутати поняття. Зокрема, патріотизм і націоналізм. Патріотизм - поняття територіальне, а націоналізм - поняття культурне. Цю хибу ми і в багатьох словниках можемо бачити. Тому правильніше було б сказати Горбуліну, що вказані ним президенти були патріотами, але далеко не всі з них були націоналістами...
IP: 95.133.75.---
Arhip _ 13.01.2010 15:12
Таку муйню " вєсь цівілізованний мір " вже давно не читає - не коментує - тим більше .........................
IP: 94.50.228.---
Bohdan010 _ 13.01.2010 14:46
Миша, вы таки где увидели национализм? Не смешите мои тапочки. Эта недолугая статья не делает Вам чести. Может трохи почитаете умные книжечки, а не "Краткий курс...". Уже не Иосифа, а ВВ.
IP: 213.169.71.---
swf_ua _ 13.01.2010 14:16
Золота Орда та Московська імперії були (Москва лишається і донині) найбільш "недружніми" до поневолених народів. Вони лише забирали нічого не повертаючи навзаєм. В України відібрали (читай "украли") все: історію, культуру, мову, етнонім "Русь" ... А що дали? Малоросійське недорікувате безкультур'я, хамство, п'янство, брутальність, вульгарність і т.д. і т.п. Україна - Європа. РОсія - Азія, яка лише вдає з себе європейську державу. Цим все сказано. Геть від Москви! Слава Україні! Погребинський - московський наймит!!!
IP: 188.230.50.---
dzherelo _ 13.01.2010 14:09
http://www.maidan.org.ua/static/news/2010/1263303559.html Колишній Президент (1991-1994 р.р.) Леонід Кравчук ЗА можливе призначення генеральним прокурором екс-лідера Соціал-демократичної партії (об'єднаної) Віктора Медведчука у разі обрання Президентом прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Про це він повідомив 11 січня під час прес-конференції в Полтаві в "Новинах України". "Якби мене запитали про нього, я б відповів - так, він професіонал, доктор юридичних наук. Знає всю систему... Якщо внесуть таку пропозицію, думаю, її буде розглянуто", - сказав Кравчук.
IP: 188.230.50.---
dzherelo _ 13.01.2010 13:50
О.Пахльовська: Сьогоднішня Росія пережила двічі за одне століття крах своєї державності. І двічі за одне століття втратила будь-яку спадкоємність свого культурного коду. Завойовані території обертаються прокляттям. За віки русифікації їх вдалося асимілювати лише на рівні знекультурення, відсутності інформації, занурення в ідеологічний дурман. Росія фактично не має модерної функціональної ідентичності. Її ідентичність — це православ’я? А що робити з неросійськими народами — та ще й на тлі демографічної експансії ісламських народів та зростання китайської присутності? Чи це євразійська країна? Але чому тоді таджиків, узбеків, грузинів, вірмен, азербайджанців періодично вбивають різношерсті неонаці? У боротьбі за «белую Россию» за три роки — від 2006 до 2008-го — понад півтори тисячі нападів, майже 250 убитих. Катастрофічні цифри. Тобто будь-який проект об’єднання, автором якого є Росія, обертається роз’єднанням, конфліктами, культурними й політичними трагедіями сусідів
IP: 188.230.50.---
dzherelo _ 13.01.2010 13:49
Оксана Пахльовська:Словом, Росія складається сьогодні з некомунікабельних фрагментів, що перебувають на різних стадіях історичного розвитку. Намагається бути імперією ХІХ ст., жонглюючи ядерною доктриною. Навіть початкової побудови демократичного суспільства в Росії не відбулося. Минуле знову повернулося. Тому зранку серпневого дня 2008 року дізнаємося про вбивство ще двох правозахисників1, а ввечері Медведєв весь у чорному а-ля Муссоліні погрожує Україні на тлі військових кораблів у Чорному морі. Цілковитий сюрреалізм. Продовженням якого є півсотні мільйонів доларів, заплачені тихоокеанській державі — Республіці Науру — за визнання Абхазії. Ще трохи мільйонів — і Науру визнає ще й Осетію.
IP: 82.207.96.---
Лао _ 13.01.2010 13:48
Не Горбулін "запугує" як пише автор, а Російська Федерація (союз держав), яка поставила свій підпис під гарантією безпеки України, а потім, заднім числом, захотіла Тузлу прихапать, ніяк маяки не удосужиться повернути, підгодовує свою пяту колону в Україні. Її підводні човни шастають в наших територіальних водах біля резиденції нашого Президента. Висадка десанту у Феодосії (дно прощупують), Заліт ДШБ Росії до Гостомелю і інші провокації. А газові конфлікти. Допоки крали разом газок (від власних народів) все було добре, наступили на хвіст бандюкам, тут же почалось верещання покемонів. Це як назвати пане Погребінський, "дружнім "склонением" до миру" братньої держави?
IP: 84.60.123.---
понтик _ 13.01.2010 13:46
http://mentbuster.livejournal.com/300983.html
Подивіться як тиМошенниця бореться з підкупом виборців, й що на це кажуть люди!!!


Слава Україні і її Героям--СЛАВА! Ющенко--наш президент!

Ходять чутки,що Юля памперси закупила!!!! А одна Муся щей слюнявчики просить!! Ануж поможіть своїй соратниці по духу! Вона бідна так кричить за Жулю,що вже обплювалася!
IP: 188.230.50.---
dzherelo _ 13.01.2010 13:29
Погребинський - це типовий хитрий человек, з-під бороди якого виглядає україноненависник і примітивний злодій. Він краде чужі думки для підтасовування крайнє шовіністичного погляду на Україну. Шовінізм - це націоналізм навиворіт, тобто такий націоналізм, який, опираючись на зброю, провокації й імперський дискурс, не допускає існування жодного конкурентного середовища, звеличуючи власний квасний патріотизм, як зразок доброти. Писанина погребинського завжди була інсинуацією цитат і чужих думок, підібраних на користь російського імперського націоналізму. Непримиреними критиками націоналізму були у минулому і залишаються представники імперських систем політичної і культурної влади, яка завжди є окупаційною щодо підкорених нею народів. Це елементарно, і про це написані сотні вагомих праць. Але шовініст погребинський, звичайно ж, про них ніби не знає.За аргументацією, наприклад, професора Лії Гринфельд, "історично демократія виникає з націоналізму" і перебуває у ньому, "як метелик у коконі
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 13.01.2010 13:04
Свєтка _ 13.01.2010 11:56 Понимаете, сравнительная анатомия тут "не проходит". Бессмысленно. Того, Бельгия, Кот-дИвуар, США, Россия, Ватикан и еще полтораста-двести здравствующих ныне стран и столько же уже несуществующих государств и империй - увы - никакого проку для нашего анализа нашей ситуации их истории реально не имеют. Эффективность упомянутой троицы здесь до лампочки. Куда полезнее вспомнить упомянутую здесь же троицу Бывалый, Балбес, Трус. Кстати - запертые двери - напомню - Бывалый и Балбес открывали именно Трусом. Как бревном...
IP: 78.107.235.---
zuav _ 13.01.2010 12:52
wista _
В словах педиатр и педофил корень тоже один. от греч. παιδίον — ребёнок.
IP: 95.133.85.---
Кранчар _ 13.01.2010 12:46
Напоминание-2.

Путин на совместной прес-конференции президентов РФ и Украины в прямом эфире лично грозил Украине ядерным оружием.
IP: 95.133.85.---
Кранчар _ 13.01.2010 12:43
Во-первых, ни в Нашей Украине, ни в БЮТ нет ни в названии, ни в программе слова "национализм".

Никогда не слышал ни от Кучмы, ни от Ющенко слова "национализм". Только от Кравчука - когда он был на президентском посту и уже в роли экс-президента.
Путин и Медведев официально себя именуют националистами.

Напомню. Кравчук - представитель той силы, на которую официально работает М. Погребинский. Это СДПУ(о).
Парнер конторы Погребинского - ФЭП Г. Павловского. А это кремлевцы.

ЕНП.
Полноправным членом ЕНП является "Националистическая партия Мальты".
IP: 109.72.119.---
Стрелец _ 13.01.2010 12:33
Янукович – три в одном: бывалый (зэк), балбес (IQ), трус (прячется за юбкой Герман)... Думай, а то проиграешь...
IP: 141.30.219.---
wista _ 13.01.2010 12:08
"Впрочем, думаю, для интеллигентного человека несложно разобраться в отличиях понятий "национализм" и "патриотизм" (см., напр., соответствующие статьи В. Соловьёва в Брокгаузе...)"

крім російських підручників, книжок .... автор ще щось читає і цікавиться? Чи тільке все що повязане з Росією є для нього авторитетним і визначальним в національних пріоритетах? Якщо так то йому нема що робити в будь-якому місці крім РОСІЇ. Тому ласкаво просимо з України!!!!! І не варта витрачати час на його белетристику. Все і так зрозуміло.

І чому ж у словах національний і націоналізм один корінь а значення трактується позитивно і протилежно негативно??
IP: 195.230.156.---
Свєтка _ 13.01.2010 11:56
Пересичу. А у проекта "Росія" був який порядний керівник? За всю історію -три ефективних менеджери - Грозний, Петро і Сталін.
IP: 82.207.96.---
Лао _ 13.01.2010 11:41
Для IP: 193.19.230.---stbr _ 13.01.2010 10:40. Шановний, прочитай до кінця те, що я написав.
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 13.01.2010 11:40
НЛО _ 12.01.2010 21:01 "...Пи.си.Ваше тоже." Это Вы у Чаленко научились этой скороПиси :))?

Я не берусь судить о патриотах и националистах, но, по-моему, неоспроримым фактом является то что у проекта "Украина" за 19 лет не было ни одного толкового, энергичного, эффективного и порядочного руководителя. Я имею в виду, естественно, макроУкраину. МикроУкраин понастроено множество, причём с размахом...
IP: 195.230.156.---
Свєтка _ 13.01.2010 11:39
Очевидно, Погребинський і газетка 2000 отримали якийсь фінансовий транш на покусювання Горбуліна. Дистанціювання від Росії - вимушений крок. Як іноді потрібно дистанціюватися від скаженого психічнохворого з гранатою, аж доки у нього не настане період ремісії. А потім вже можна спілкуватися з ним обережно-обережно, і через грати.
Сторінки:      Попередня      Наступна