Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Вона їх розуміє

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 95.132.78.---
Salut33 _ 01.02.2010 14:48
файний хлопчик
IP: 93.73.25.---
smitom _ 01.02.2010 10:34
wirna _ 28.01.2010 21:48 =Сьогодні ПР вже зробили "генеральну репетицію",знявши Луценка
а ви що, великий знавецьзаконодавства, що такий висновок на люди виносите?... Тож спочатку проаналізуйте діяльність цього клоуна з амбіціями, а перед аналізом не забудьте озброїтися відповідними знаннями.
IP: 91.204.196.---
du_val _ 31.01.2010 22:43
у словi "донецьких" вiдразу двi помилки
IP: 77.52.100.---
trend _ 31.01.2010 00:43
Одна из известных предвыборных технологий: многократно повторенное -воспринимается как аксиома. Дешево и сердито, правда имеет ряд недостатков.
IP: 77.122.181.---
loxmatic _ 30.01.2010 00:36
не бачив у Києві(
IP: 212.80.33.---
67viktor _ 29.01.2010 18:01
скучно, плоско, однобоко, неинтересно.
IP: 92.49.205.---
Kitt _ 29.01.2010 17:58
а в 2004 креативщики от ПР пошли дальше, напечатали листовку бредового содержания "Обращение Ющенко к крымскотатарскому народу" от имени аппонента, и даже подпись Юща под этим бредом отсканировали и поставили, и разбрасывали их по почтовым ящикам тоннами. И бабуськи на это легко велись.
IP: 62.221.53.---
regina _ 29.01.2010 15:33
автор правий сто% щодо Арсюші! але не стротою від нього віяло. а тупим хлопчиком, який вирішив похизуватися батьковим пальто. Не помітили, на ньоому явно одяг завеликий! і то розміри так на 2 не менше! хотів виглядати дорослішим? опа! не вийшло!))
IP: 95.133.162.---
Марс5 _ 29.01.2010 13:39
Звернення

Міжнародної громадської організації Об’єднання Українських Націоналістів (державників) до членства і прихильників ОУН(д), до всіх патріотів України

(див. http://www.ound.com.ua/)
IP: 80.135.185.---
wirna _ 29.01.2010 12:40
до ___Dobry Den:
Хочу вас розчарувати на рахунок бабусі Європи.Проблема в тому,що міністр внутрішніх справ займається чисто справами в Україні і для Європи він не так цікавий.Але перше лице держави,що вже двічі був суджений- це НОНСЕНС,який Європа ще не знала.І можу вас завірити,що симпатій у нього,крім російськомовних емігрантів,не буде.
А випадок у Франкфурті- це чергове "замовлення ПР".Вже після відставки Луценка я "по-почерку" зробила висновок.
IP: 77.120.46.---
Ерика _ 29.01.2010 10:48
Сам придумав, сам клеїв, сам себе хвалю- який я креативний...
IP: 77.239.179.---
kRO _ 29.01.2010 08:36
.
Щоби припинити дискримінацію російськомовних городян,
Щоби припинити розбрат і поділ на гатунки за мовою,
Щоби припинити руйнування націонал-шароварниками незрозумілої для них російськомовної міської культури, освіти, промисловості

Для цього я уже проголосував за Віктора Януковича в президенти
і я ще проголосую за Віктора Януковича в президенти
а потім проголосую за Регіони в Раду
.
IP: 194.143.145.---
Dobry Den _ 29.01.2010 00:56
wirna:
От кому-кому, а Луценко вже в Європі руки точно ніхто не протягне
IP: 80.135.207.---
wirna _ 28.01.2010 21:48
Один досить розумний українець,професор ,екс-депутат ще до минулих виборів сказав одну дуже цікаву фразу:" Не важливо,хто переможе,але боюся одного,що якщо переможе Янукович,то:
по-перше- він прийде навіки;
по-друге- це будуть останні наші вибори".
Сьогодні ПР вже зробили "генеральну репетицію",знявши Луценка.
IP: 149.254.51.---
Alex/l _ 28.01.2010 21:39
Які б ефективні чи дотепні messages не придумували всілякі тимошенківські "пісяренки" і т. д. - титул "ВОНА" (а чи "воно" - ".....о") за нею вже залишиться назавжди. ПАНІ - ПРЕЗИДЕНТ - звучить, а "ВОНА" - президент- досить зневажливо, чи не так? Але ж повагу треба собі заслужити!
IP: 77.52.101.---
Mezzo _ 28.01.2010 21:24
Выбор должен быть осознанный...А работа креативщиков - это создание красивого образа,сладкой иллюзии ... и естественно немалые деньги позволяют и заставляют "работать от души".
IP: 79.143.47.---
yklmn_yprst _ 28.01.2010 20:50
"Критикан-2 _ 28.01.2010 17:55Цікава інфа. Між іншим, це ще одне свідоцтво того, що у Тимошенко дуже креативні креативщики. Дуже! Так за гроші не працюють, так працюють тільки від душі."
Що так, то так - брешуть від душі ! Але сумніваюсь (і навіть дуже) , що не за гроші!
IP: 81.21.14.---
noname15 _ 28.01.2010 20:10
Креативщики поработали, не спорю, но выбираем то мы президента. "Вона" (или ее "креативщики"), рассказывает об объединении страны, но тут же вдалбливает в головы донецкие - бандиты. 8,5 млн. человек, которые проголосовали за Януковича в первом туре отнесены также к бандитам, уголовникам и т.п., которые толкают к власти своего "пахана". Нормальным считается оскорбление оппонента. Я понимаю, что хороший "креативщик- пиарист" может черное показать белым и наоборот, но не в этом ли обман? Людей держат за лохов? Демократичная Тимошенко, не смешите мои тапки, кто верит в это словосочетание? А как насчет "честная Тимошенко"? Но образ создан, "креативщики" постарались, народ повелся. А потом,как через пару лет после майдана, - "нас использовали", "мы разочаровались ", "они предали идеалы майдана". А никто этим идеалам не присягал, а не надо очаровываться было. Надо просто подумать, самому, не обращая внимание на красивые лозунги и креативные ходы. Но думать тяжело, а лозунги такие красивые
IP: 91.195.13.---
kaboom _ 28.01.2010 18:10
ЛизЮлінг продовжується.... ;)
IP: 91.195.13.---
kaboom _ 28.01.2010 18:07
===Критикан-2 _ 28.01.2010 17:55===

Еге ж ... Хіба за гроші можна працювати? Це неправильно! І ВОНА - це розуміє. ВОНА дасть можливість працювати "за спасибі". Отака у вас логіка?
IP: 95.135.183.---
Unique _ 28.01.2010 18:06
Будь-який позитив в економіці власної держави група підтримки малописьменного завгара сприймає як особисту образу.
І розраховує, що саме це забезпечить їм і рейтинг, і перемогу на виборах.
Але ж це - позиція мародерів. Тупа, нахабна, примітивна і жалюгідна.
Яку і бачить, і тільки так - однозначно - й розуміє все суспільство.
Чому "Вона - це Україна" - надзвичайно вдалий і переконливий лозунг ?
Не тільки тому, що Україна - жіночого роду.
А, головне, тому, що опоненти Тимошенко із шкіри вискакують для того, аби Україна - як держава - асоціювалася тільки і виключно із Тимошенко.
IP: 82.193.97.---
Критикан-2 _ 28.01.2010 17:55
Цікава інфа. Між іншим, це ще одне свідоцтво того, що у Тимошенко дуже креативні креативщики. Дуже! Так за гроші не працюють, так працюють тільки від душі.
IP: 95.135.209.---
wikinguu _ 28.01.2010 17:24
Народ. Ми ж усі бачимо ,що рветься і якими методами до влади ( етот не хороший человек),, Що б потім не прийшлося кусати себе за філейку, бо коли така команда посидить при владі трохі,то нам нормальних виборів більше не бачити,це буде Рассея в кубі...
IP: 95.133.87.---
pravdaitolko _ 28.01.2010 17:19
Она молодец!!!
IP: 95.133.87.---
pravdaitolko _ 28.01.2010 17:18
kurdik:
там есть и фас, и профиль Я?... тогда он!
IP: 82.193.112.---
kurdik _ 28.01.2010 16:56
Мені особливо сподобалися наліпки "STOP ZEK", в профілі яких партія регіонів чому бачить свого шефа - Вітю Бандюковича.
IP: 77.120.46.---
wowan _ 28.01.2010 16:37
Ох уж эта Юля!!