IP: 93.75.58.---
PSL _ 12.03.2011 13:20
Чтобы над Вами, Господа, не было "диктатуры фракции" - избирайтесь лично, по мажоритарным округам. А то - сами "двумя руками и ногами" были "за" партийные выборы, и сейчас пытаетесь убедить всех, что каждый избранный депутат - это воля народа.
Лозинский?
IP: 95.134.41.---
abessalom _ 12.04.2010 12:50
Сказав би:"Бо маю таке право!"- і цього було б достатньо. Але те, що депутати дружно перебігають до вчорашніх "ідейних" ворогів свідчить, що потяг до "корита" у багатьох непереборний, а "свобода вибору" насправді не така вже й свобода. Кожен перебіжчик, перш ніж зробити такий крок, добре підготувався до самозахисту своєї совісті і репутації, аргументи підшукати неважко. Цікаво, що з маленьких партій, які виникли "ідейно", знизу, важче перебігти, як показує наше життя. То може відмінити той 3% бар"єр?
Навпаки, "конституційно" треба б захистити малі партії, бо лише вони можуть виразити всю різноманітність народних думок і бажань.
IP: 80.254.14.---
Ориська _ 05.04.2010 15:02
Щодо Полунєєва, я взагалі б таких "личностей" позбавляла права приймати участь в політичному житті! Безпринципність не є запорукою єфективної політики
IP: 93.74.50.---
Пилот_Ту _ 05.04.2010 13:58
Переконаний, що допоки в країні буде попит на зрадників, по типу цього Полунєєва, доти не буде в нас ні гідності ні незалежності. влада нічим не хизується і ніколи, притому що зовсім немає значення ХТО є владою. Полунєєв зрадник, якого потрібно вислати з країні, натомість він дуже добре пристроївся і що турбує ЙОГО ПРИЙНЯЛИ!
IP: 77.52.18.---
Неюля _ 22.03.2010 00:20
Так було,так буде-ось вона, наша еліта.Чи скоро саме слово набуде лайливого відтінку? Поки що зрозуміло-те що в суспільному розумінні,на побутовому рівні подається елітою,насправді такою не є.Але однаково:хто у владі,хто багатий-той і еліта,той і править.Як назвати те,що ми маємо?Адже чим відрізняється,скажімо,охлократія від чого іншого?Нехлюйським відношенням до законів,некомпетентністю,маніпулятивним,чисто утилитарним підходом до інтересів визначених прошарків населення,використанням особистого становища в державній ієрархії виключно у власних або вузькогрупових інтересах.Ну і,звичайно,безвідповідальністю.Чи схоже те дещо,на чому безглуздо бовтається лейба з кострубатим написом на загальнозрозумілій говірці:«українська національна еліта»?Схоже, схоже,не кривляйтесь.Та є ще таке слівце-не дурак вигадав- «клептократія».Але-т-с-с,зовсім не так зрозуміють.Непатріотично.
IP: 91.195.230.---
geminis _ 18.03.2010 23:21
budmogej:... і зрадників геть ...
===
"Геть" не устали кричать? Так смотрю, видимо, ничему Вас история не учит. Ваши же предки против польской шляхты всё "геть" кричали -- теперь целуетесь. С фашистами целовались -- теперь открещиваетесь. За Ющенко, вместе с той же Тимошенко(!), скандировали -- теперь его проклинаете и тоже открещиваетесь. Трусливые, недостойные человеки.
Уважаемый пан, солидного возраста, а пользуетесь такими терминами как "тушки" -- всё из песочницы никак не выйдете...
IP: 91.124.217.---
budmogej _ 18.03.2010 12:59
3.Хто це може зробити? Тільки опозиція при підтримці народу. Треба піднімати народ на місцях, народні зібрання , мітинги, майдани по всій Україні з вимогами повернення до демократії. У ВР відміна коаліції через КС ( і зрадників геть з ВР)
І не сподівайтесь, що неукович і комп. будуть дбати про прибутковість мого чи вашого бізнесу. Його інтереси я висвітлив тут http://maysterni.com/publication.php?id=42326 і тут: http://maysterni.com/publication.php?id=44210
IP: 91.124.217.---
budmogej _ 18.03.2010 12:34
Ну що ви, пане, крутитесь, як вош не гребені? Ви не є Народним дипутатотм бо в нас їх взагалі немає , є тільки помилкова назва, народні у нас блоки з виборчого бюлетеня. Хто вас знав під час виборів, ( та й зараз хто знає)? На жаль, у нас переплутали демократію з партократією. заперечити той факт, що на вібір народу нагло може наплювати якийсь депутат (Іванов, Петров, Сидоров чи Полунєєв) ? Де ж тут демокрватія? Не згоден з блоком -зразу ж за стіни ВР, твоє право тільки таке. Заходить наступнй по списку.. Оце й буде строго відповідне законам України виконання волі НАРОДУ , щой означає дослівно термін "демократія"!
2. Над Україною сміються, бо якщо можна увійти тушками в коаліцію, то можна й вийти тушками. Завтра якась група тушок заявить про вихід із коаліції і буде шантажувати Януковича і ВР, вимагати посаду прем'єра і взагалі що завгодно. Це демократія? Ні, це анархія! Тому необхідні негайні зміни конституції і виборчого законодавства.
IP: 91.195.230.---
geminis _ 17.03.2010 22:29
alexlvivua: Невже в Україні так мало справжніх чоловіків?!
===
"Справжні чоловікі" -- это, видимо, те, кто готовы служить ущемлённому женскому самолюбию в лице Тимошенко, в любой роли, лишь бы сохранить своё тщательно выслуженное положение в обществе...
Позорники.
И дело не в том, что они, мужчины, прислужники женских амбиций, а в том, что они лишены элементарного понятия о человеческом достоинстве.
IP: 188.163.53.---
alexlvivua _ 15.03.2010 20:47
СМС Полунээва: "ЮВ Ви маєте піти у відставку, бо я вже взяв гроші" Як би не його стаття, я б і досі не чув про нього. ЮВТ вставила його в партіний список, бо в нього є якась там програма, а він її "кинув". Такі чоловіки називаються альфонсами. Невже в Україні так мало справжніх чоловіків?!
IP: 77.52.108.---
Неюля _ 15.03.2010 18:52
Я також з 2007 року не є прихильником Юлії Тиошенко,з тих пір як в її списку опинилися ті,кого я знав особисто,і коли побачив,як вона виконує передвиборні програми.До слова,Янукович їх також не виконував.Але Полунєєв пройшов у Раду не з Януковичем,ні з Литвиним,ні з Симоненко.До речі його послужний список досить пристойний,на відміну від Ігоря Рибакова і Віктора Лозинського,які з різних причин покинули фракцію БЮТ в 2008 і 2009 роках.Вашої вини немає,але зрада є аморальна,як її не обґрунтовуй.Вина є тільки в Тимошенко,яка набрала в свій список потенційних зрадників,колишніх кучмістів і перебіжчиків.Надіюсь,прийде час,коли зрадників почнуть карати виборці,як Мороза.
IP: 88.81.234.---
Просто _ 15.03.2010 16:30
aleksand68:
Отлично - "неважно как он оказался в Раде". Вот это по донецки! Главное к корыту дорваться, а как - значения не имеет. Ради чего - значения не имеет! Главное, что от ЮВТ сбежал - значит молодец. Бедных рабов в депутаты палками загоняли! Они так не хотели!!! Так сопротивлялись! Но ведь злодейка всех позагоняла! Как же теперь не продаться? Вы хоть думаете, когда пишете или ненависть к ЮВТ все забивает?
IP: 81.23.24.---
aleksand68 _ 15.03.2010 13:46
Правильная статья!Неважно как Полунеев оказался в раде-важно что мыслит толково!Разобрался в ситуации.А то тут нам императивный мандат впаривают-а чем это не большевицкие методы-демоцентрализм кажется или типа того.Сначала надо было о выборном законе думать-а теперь обижаются что тушки не хотят быть рабами,что ж тогда от мажоритарной отказались-тогда бы не пришлось покупать людей в списки партийные или предлагать места за перспективу поддержки их бизнеса через госзакупки и т.д.А Полунеева не поддержали поскольку его идея интернацинальна по сути -а "националистам " это не подуше-они о народе и его нуждах судят со своей сытой колокольни!
IP: 88.81.234.---
Просто _ 15.03.2010 13:21
Vlad52:
назовите хотя бы сотню людей, которые голосовали за Полунеева? Их нет! Голосовали за БЮТ и ЮВТ. Лучше бы честно сказал, какую выгоду имеет от этого предательства. Или для него понятие команды пустой звук? Тогда не надо было и соглашаться на включение в список, а умничать можно и вне ВР. Именно из-за таких превратилась в недееспособное болото НУНС. А им противостоит монолит ПРдонов.
IP: 95.132.38.---
professional _ 15.03.2010 12:53
IP: 91.202.3.---Vlad52 _ 15.03.2010 12:20
Впервые вижу здравомыслящего человека.
А почему Полунев обязан уходить, если не согласен с лидером фракции?
Он что, на работу устоился в Тимошенко?
---------------------------------------------------------------------------
Он въехал в ВР на горбу Тимошенко. Ты разочаровался в ней? Положи мандат и уходи. Но так не хочется отрываться от корыта. Вот где собака зарыта!
IP: 194.246.117.---
САНДРО _ 15.03.2010 12:48
IP: 91.202.3.---Vlad52 _ 15.03.2010 12:20
Так почему он обязан делать только то, что скажет Тимошенко? Он не раб Тимошенко.
Шановний! А Вы спросите у депутатов ПР, почему?
А ВЫ спрсите у депутатов БЛ, почему
А Вы спросите у наших доблестнвх коммунистов , почему
Юля ему не нравится, видите ли, та идите г-н Полунеев в ПР, и там выражайте свое несогласие, трахнутый на своей идее конкурентноспособности.
И еще думает, что на УП лохи найдутся, находятся, кончно, но их очень мало.
IP: 91.202.3.---
Vlad52 _ 15.03.2010 12:20
Впервые вижу здравомыслящего человека.
А почему Полунев обязан уходить, если не согласен с лидером фракции?
Он что, на работу устоился в Тимошенко? Полунев, как и большинство депутатов
много сил приложили(и денег тоже), чтобы партия на выборах победила. Лидер
фракции без помощи своих партийцев выборы не выиграют. Полунев может сделал
немного меньше для победы, чем Тимошенко, но свою лепту вложил.
Так почему он обязан делать только то, что скажет Тимошенко? Он не раб Тимошенко.
IP: 77.52.20.---
kostya odessit _ 15.03.2010 12:10
Ні, ну люди несуть таку несенітницю, і гірше того, починають у неї вірити самі. Ми, я питаю, хто голосував за БЮТ, пом ятаемо такого Полунєєва? у списку? Який у ньго був номер? Ні! А тому не треба казати про своє бачення. Приходь на раду фракциї. Голосуй. Фракція приймає своє рішення. А ти підкорюєся йому. Не подобається. Мандат у Відділ кадрів, і геть з парламенту. Або тоді треба змінювати Конституцію, а не підмінювати нам понятія. "Я не правознавець, але читання славнозвісної статті 83-ої Конституції дає широкі можливості для подвійного тлумачення". Слухайте, дайте цю статтю прочитати людині без освіти, і в неї не буде навіть приблизно широкого тлумачення.
І ще якщо Конституцію змінять, то запевняємо вас, що ви до Верховної Ради України не потрапите!
IP: 88.81.234.---
Просто _ 15.03.2010 11:47
Жаль, но благодаря таким полунеевым теперь начнется выдавливание ЮВТ в политический маргинес вслед за Витренко. Телеканалы будут намертво перекрыты. Да и штаб уже в который раз показал свою неспособность к продуктивной деятельности. Неужели страна потеряет такого яркого и трудоспособного политика?
IP: 94.244.160.---
Putnik _ 15.03.2010 11:32
""Тому я, всупереч рішенню фракції БЮТ, прийшов на інавгурацію"" - бо я підар, а за сумісництвом ще й сраколиз нового переможця!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 88.81.234.---
Просто _ 15.03.2010 11:16
Еще один качественный аргумент за партийную систему с императивным мандатом. Въехать в депутаты на харизме ЮВТ и потом продать-предать лидера - чисто по украински. Оправдываться тем, что лучше "порядок" по понятиям, чем противостояние ворью - не достойно человека. который не лишен интеллекта. Еще один из выдриных-поповых. Это предостережение тем, кто носится с проектами "третьей силы", которая т очно так же будем продаваться выбирая власть. И это предостережение любителям мажоритарки.
IP: 77.122.64.---
Evropeez _ 15.03.2010 08:27
Єдине, що залишилося за межами обговорення статтф - це те, що "теорія" української конкурентоспроможності у його викладі є звичайною антинауковою видумкою, яка й збанкрутіла.
IP: 77.122.120.---
Sonny _ 15.03.2010 00:44
boomy _ 14.03.2010 22:45
Чого ж Ви раніше про це не написали? А ми тут про совість, репутацію, чесноти... Які чесноти, коли бабло треба рятувати. Отака політика. І такі політики.
IP: 94.248.40.---
Tristan _ 15.03.2010 00:44
boomy _
оце уже схоже на правду.
IP: 77.52.99.---
boomy _ 14.03.2010 22:45
Прочитал статью-прослезился. Юра дорогой-наверное всё описанное-правда.НО!!!! ОДИН МАЛЕНЬКИЙ нюанс.... УДИК( в прошлом) , а сейчас-ДИФКУ!
ВСЕМ комментаторам - спорить с Вами не буду. Каждый из вас прав по-своему.
ПРАВДА заключается в следующем: интерес ПОЛУНЕЕВА -сохранить в должности гендиректора ДЕРЖ.ИННОВАЦИЙНОЙ ФИНАНСОВО-КРЕДИТНОЙ УСТАНОВЫ своего ставленника- ЯРОСЛАВА ИСАКОВА.
ОН сейчас на больничном-9 или 10 марта Турчинов подписал Постанову о его увольнении-это правда. Понятно - за что.
Зам Исакова - КОРЖ-младший, зять АНДРЕЯ КОЖЕМЯКИНА, папа- НАРДЕП ОТ БЮТ.
ЦЕНА ВОПРОСА-ГАРАНТИИ ГОСБЮДЖЕТА НА 8 МЛРД.ГРН- по этому поводу летом прошлого года Корж-сын чуть не съел Исакова-ПОЛУНЕЕВ ОТСТОЯЛ СВОЕГО НАЗНАЧЕНЦА.
ВОТ ЭТО И ЕСТЬ БАНАЛЬНАЯ ПРАВДА О ТОМ, ЧЕМ МОТИВИРОВАЛСЯ Ю.ПОЛУНЕЕВ В СВОИХ ДЕЙСТВИЯХ.
И СКОРЕЕ ВСЕГО ПО ТЕКСТУ СВОЕГО ОПУСА ПОЛУНЕЕВ НЕ ДОГОВАРИВАЕТ - НЕ ШЁЛ ОН НА ВСТРЕЧУ СВОИМ ОДНОПАРТИЙЦАМ В РЕШЕНИИ И КАДРОВЫХ ВОПРОСОВ - ЖАДЕН!!!
IP: 109.87.115.---
Lobo _ 14.03.2010 21:05
Вдячний панові Полунєєву за те, що написавши свою статтю він викликав сврєрідне опитування у коментарях до неї. Результат опитування очевидний. Переважна більшість дописувачів може дати правильну моральну оцінку вчинку неповажного пана депутата. Тобто, ми все ще можемо домовитись про те що добре, а що ні, і це незважаючі на регіон проживання та мову, якою спілкуємося. Незабаром нам прийдеться давати оцінку не тільки Полунєєву, але і всім іншим депутатам. Дай на Боже меньше помилятися у виборі ніж попередні рази.
IP: 77.122.224.---
Радіація _ 14.03.2010 20:26
Лайнюк!
IP: 77.52.196.---
cabalje _ 14.03.2010 20:21
Ты банальный козел и зрадник, а сколько ты взял и почему попрал Конституцию, рассказывай своей жене, а не людям, которые за тебя проголосовали. Тошнит от вас наглых и бесстыжих,продажных и ненасытных. Выродки!!!
IP: 194.50.254.---
vovkas _ 14.03.2010 10:52
а послал бы он эти смс год назад - и ща был бы героем Украины, министром, или еще фиг знает кем......
смысл этого текста? попинать политический труп?
IP: 95.133.133.---
murzikmurzik _ 14.03.2010 09:46
Мені подобається єдність українців на цей гілці.
Такі є й в синіх, й в білих, й в помаранчевих щось єдине - неприйняття зради і підлості.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →