Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Молодь є - житла нема...

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 91.209.51.---
Богдан Ковальчук _ 30.08.2010 02:26
Сергію, проблема молодіжного житла дійсно надзвичайно гостро стоїть нині. Щиро бажаю Вам успішного дослідження цієї теми й надалі...
IP: 195.225.53.---
Владімір Путін _ 27.07.2010 19:47
На мощностях группы «ГАЗ» может быть организована сборка престижных легковых автомобилей Mercedes-Benz E-класса стоимостью от 55 тыс. долларов

http://vz.ru/economy/2010/7/27/421137.html

Німець і росіянин - найкращі друзі.Та це не про українців,які не можуть один з одним розібратися.




У Донецьку побили вболівальників луганської "Зорі"

http://prosport.tsn.ua/sport/u-donecku-pobili-vbolivalnikiv-luganskoyi-zori.html

Це ж треба до такого додуматись.



Навіщо воювати?Вам же в цій країні ще жити.
IP: 195.225.53.---
Міколай Азаров _ 27.07.2010 18:44

Це ж треба до такого додуматись.
IP: 178.93.127.---
VitalKherson _ 27.07.2010 12:30
У які часи молодята були поголовно у своїх квартирах? Такого зроду не було. І не буде. А місце для того самого молодята завжди знайдуть - не в цьому проблема. Проблема, якщо з являються діти.
Треба міняти систему.
IP: 216.31.211.---
r_o_m_a_n _ 27.07.2010 03:14
типове совкове мислення: завжди хтось "должен", бо я таких хороший, чи "молодий".

Ви краще добивайтеся, щоб молоді люди могли знайти хорошу роботу чи могли створити фірми і заробити гроші, а не жили з батьками постійно бідкаючись.

Ніхто в світі не може купити чи навіть взяти в кредит квартиру допоки сам на це не заробить грошей. Зрештою, є море можливостей знімати квартири нічого не купуючи.
Та й чому "молодий" має мати переваги над "немолодим" в отриманні кращого кредиту? Чому когось дискримінувати через його вік?

Говорячи про якісь пільги. Ви продумали звідки на них будуть братися гроші? З немолодого, якого "заподаткують" по горло для будівництва житла молодим?

Повний популізм, Сергію. Просто дивно, що такі елементарно дурні речі говорите. Вже вибачайте.
IP: 213.186.216.---
васcя_ _ 26.07.2010 16:17
автор прав на 100 %
IP: 178.94.180.---
дядяВ _ 26.07.2010 11:29
Сергій Пархоменко-Багряний, член національного комітету "Молодіжна Варта: молодь за вами спостерігає!", спеціально для УП

Спостерігачі , працювать не пробували ?
А прийдеться .... .
IP: 178.94.180.---
дядяВ _ 26.07.2010 11:27
"Може вам ще й ключі від квартири , де гроші лежать ?"
Безкоштовного житла не буде , забудьте .
IP: 93.73.127.---
ekaterina_s _ 26.07.2010 09:04
ВорПрезидент обычный безграмотный обыватель. Для него решение такой сложной проблемы заключается в смене власти одного президента на другого. Добрый царь - злой царь. Учи историю, недоросль.
IP: 98.24.4.---
ВорПрезидент _ 25.07.2010 16:51
Поставим вопрос по другому-А могла бы возникнуть подобная ситуация в нормальной стране с нормальным президентом?????
ОТОЖ!!
Так шо статейка Сирожы Пархоменка-Розового это в переводе с греческого -СТАВИТЬ ТЕЛЕГУ ВПЕРЕДИ ЛОШАДИ! Бо и дураку ясно шо СНАЧАЛА !! надо УНИЧТОЖИТЬ руководящее БАНДФОРМИРОВАНИЕ! во главе с Янковичем! А уж тогди мона и решить шо делать с молодёжей!
Бо с БАНДФОРМИРОВАНИЕМ во главе страны подобные ПИСУЛИ-этопесдёжьна ветер!
Хай меня разубедят!
IP: 98.24.4.---
ВорПрезидент _ 25.07.2010 16:43
sunnys _ 25.07.2010 15:02
Дуже актуально і здраво.

Ты канешно этого раньше не знал!
IP: 78.137.25.---
sunnys _ 25.07.2010 15:02
Дуже актуально і здраво.
IP: 98.24.4.---
ВорПрезидент _ 25.07.2010 03:39
Да атето земля она знацца круглая а вода это знацца мокрая!!
Шо мудло закончил вечирню школу и решил знанями подилиця??Када вы вже суки начнёте писать о чём нить шо народ не знает да способы как искоренить кибеням эту нищету ! Да беря во внимание шо сначала надо выискать способ уничтожить ВОРА-ПРЕЗА бо сука не дастьнихрена сделать!
IP: 77.123.189.---
СловоМаргінесу _ 24.07.2010 20:32
gsi1966 _ 24.07.2010 15:27

Боюсь, абсолютна більшість наших співгромадян із задоволенням шукають відповіді на запитання "Хто винен?" ніж "Що робити?". І навіть не готові відповісти на питання "Що робити із тим хто винен?" як такого буде знайдено. А от реанімація таки потрібна, але ж хто буде реаніматором?
IP: 91.145.214.---
studpart _ 24.07.2010 16:28
Обвал цін очікують навесні 2011 року.
У травні в столиці продали 65 квартир. Два роки тому збували 2,5–4 тис. помешкань за місяць. Попиту нема. Продавці будуть змушені знижувати вартість. 30-річний Павло Мельник, експерт компанії ”МПП консалтинг”, дає прогноз цін.
Чому перестали купувати квартири в Києві?
— Люди не мають грошей. Тільки 1 процент населення може дозволити купити все, що забажає. Пересічна київська родина з двох дорослих та однієї дитини має дохід близько 7 тисяч гривень. У першу чергу купує харчі й товари першої необхідності.
Повернулися ціни 2004–2005 років. Тоді зарплати були в кілька разів нижчі. Але житло дорожчало.
IP: 91.145.214.---
studpart _ 24.07.2010 16:27
Чому тепер має бути навпаки?
— До 2008-го покупців житла активно кредитували. Попит був підкріплений не заробітками, а потенційними очікуваннями. Зацікавлені сторони, наприклад, ріелтори постійно повторювали, що нерухомість завжди дорожчатиме. Тепер ніхто не зможе сказати точно, скільки житла куплено в кредит. Чотири з п’яти квартир купували на виплат, здебільшого для перепродажу. Уявіть, ви маєте 10 квартир. За кожну треба платити комунальні послуги, прибирати. Житло, яке пустує кілька років, це завжди мінус для ціни. До того ж нерухомість перебуває у заставі банку. Щоб позбутися боргу, її треба продати. Нема покупців за вищу ціну — доведеться віддавати дешевше.
Коли почнеться дешевий розпродаж квартир?
— Рано чи пізно почнеться ситуація ГТТ — ”гроші треба терміново”. Тоді спекулянти почнуть масово скидати квартири й ціни почнуть падати. Коли ця мить настане, точно передбачити неможливо. Припускаю, навесні 2011-го. Ціна в Києві впаде до 10 тисяч доларів за однокімнатну.
IP: 91.145.214.---
studpart _ 24.07.2010 16:27
Чому тепер має бути навпаки?
— До 2008-го покупців житла активно кредитували. Попит був підкріплений не заробітками, а потенційними очікуваннями. Зацікавлені сторони, наприклад, ріелтори постійно повторювали, що нерухомість завжди дорожчатиме. Тепер ніхто не зможе сказати точно, скільки житла куплено в кредит. Чотири з п’яти квартир купували на виплат, здебільшого для перепродажу. Уявіть, ви маєте 10 квартир. За кожну треба платити комунальні послуги, прибирати. Житло, яке пустує кілька років, це завжди мінус для ціни. До того ж нерухомість перебуває у заставі банку. Щоб позбутися боргу, її треба продати. Нема покупців за вищу ціну — доведеться віддавати дешевше.
Коли почнеться дешевий розпродаж квартир?
— Рано чи пізно почнеться ситуація ГТТ — ”гроші треба терміново”. Тоді спекулянти почнуть масово скидати квартири й ціни почнуть падати. Коли ця мить настане, точно передбачити неможливо. Припускаю, навесні 2011-го. Ціна в Києві впаде до 10 тисяч доларів за однокімнатну.
IP: 91.145.214.---
studpart _ 24.07.2010 16:26
Чому 10 тисяч доларів?
— Платоспроможність покупців залежить від їхніх доходів. Для накопичень на житло прийнятним вважають строк п’ять років. Родина киян за цей час зможе зібрати ледве 10 тисяч доларів. По країні доходи ще нижчі, в середньому 3900 гривень за місяць на родину. Відповідно, там ціни будуть ще нижчі.
Скільки коштуватиме житло в інших містах, селах?
— В обласних центрах квартиру оцінюють у 70 відсотків від вартості подібної в столиці. В маленьких містах 40 відсотків. Отже, ціна у Полтаві чи Львові знизиться до 7 тисяч доларів. В райцентрі до 4 тисяч. По селах хати, зведені 50–60 років тому, вже продають по 400 доларів.
Житло оцінюють в доларах. За прогнозами, гривня обвалиться. Як це вплине на нерухомість?
— В Україні долар це лише еквівалент матеріалоємних товарів. Але зарплати видають у гривнях. Тому валютний курс не матиме значного впливу.
IP: 193.151.58.---
gsi1966 _ 24.07.2010 15:27
СловоМаргінесу:
Андрей-с-Востока _ 23.07.2010 16:24

Ну я ж не кажу що завтра вже Україна помре. Шанс завжди є, навіть у передсмертній агонії. Проблема наша в тому що і народ теперішній стан справ цілком влаштовує.
---
Навряд чи того, хто агонізуе, влаштовує його агонія. Просто Він вже вдіяти нічого не може (бо в агоніі:)). Потрібна реанімація! :))
IP: 77.123.189.---
СловоМаргінесу _ 23.07.2010 19:15
Андрей-с-Востока _ 23.07.2010 16:24

Ну я ж не кажу що завтра вже Україна помре. Шанс завжди є, навіть у передсмертній агонії. Проблема наша в тому що і народ теперішній стан справ цілком влаштовує.
IP: 194.44.164.---
gvp _ 23.07.2010 18:50
androgen _ 23.07.2010 17:56
"Так, за даними соціологічного дослідження кампанії "Рейтинг", у віці 18-49 років тільки 54% займаються сексом"

Одне з трьох:
1. Це дані з Китаю.
2. Йдеться про секс з п"ятьма і більше партнерами одночасно.
3. Були опитані мешканці колонії суворого режиму.

Якщо в Україні так мало займаються сексом, то звідки беруться усі ці курви на вулицях?
_________________________________________________
Непонятно с чем ты не согласен. Чтобы понять ,что автор прав нужно просто немного прожить в Украине. Или ты живешь в другой Украине?
IP: 178.93.21.---
androgen _ 23.07.2010 17:56
IP: 195.230.119.---
ambulance _ 23.07.2010 17:48
Браво автору! Тема актуальна, но о ней почему то все "радетели за народ" потупя взор скромно молчат, от влады до оппозиции, которая вчера еще владой была, подсовывая нам всем извините "туфту" в виде языка, сапога НАТО и прочей шелухи. Пока общество не научится правильно ставить перед властью вопросы и заставлять ее на них конкретно отвечать, никаких изменений к лучшему произойти не может.
IP: 178.95.6.---
Андрей-с-Востока _ 23.07.2010 16:24
СловоМаргінесу _ 23.07.2010 13:07
Нет, из Украины можно ещё многое высосать, прежде чем она умрёт.
А раз ещё есть время, значит, ещё есть какой-то шанс вдохнуть в неё жизнь - туманный шанс.
IP: 85.223.248.---
marie77777 _ 23.07.2010 14:43
До Маргінеса.

+100%.
IP: 95.109.197.---
Exitus _ 23.07.2010 14:01
СловоМаргінесу _ 23.07.2010 13:07
Вирішувати треба... Ніхто не дасть Україні вмерти - підтримування отакого стану як зараз (напіврозкладеного) дуже вигідне і нашим керманичам, і деяким братським...
IP: 77.123.189.---
СловоМаргінесу _ 23.07.2010 13:07
Та нахер ті житлові проблеми вирішувати? Всеодно Україна вмираюча держава. Скільки їй лишилося? Хто проворніший, вчасно полишить територію цієї держави, а хто ні-приречений! Скоро припинить своє існування медицина і освіта, бо ніхто не хоче йти працювати за 800-900 грн., котрих навіть на харчі не вистачає. Років за 3-4 гепнеться система комунального господарства і міста вразять епідемії. Далі звичайний сценарів агонії та вмирання.