Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Безхребетна Україна і казус Андруховича

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 80.242.101.---
bridge541 _ 08.08.2011 23:19
"На самом деле, принципиальной разницы между Андруховичем, поющим осанну "бабке Австро-Венгрии", и Юрием Болдыревым, ратующим за отдел Галиции, не существует"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Такое глобальное видение и такое убогое нигилистическое восприятие Андруховича...?
IP: 82.193.101.---
uaixovich _ 05.08.2010 13:25
да-да, надо дружно подудеть.
чёткая идеологическая платформа.
IP: 178.95.141.---
Predator X _ 04.08.2010 01:31
mihalich:

Очі донизу, с-с-с-су-у-у-ка !!!! Так і живи ...
IP: 91.204.135.---
Бабка_Сенека _ 03.08.2010 18:11
svpaint:
Шановний пане Романенко, невже прізвище не спонукає спілкуватися українською? Чи Ви такі толерантні, вояк інтернетний?
У Вас мозоль еще от этих сентенций про мову не натерт? Или хотя бы типун.
IP: 91.204.135.---
Бабка_Сенека _ 03.08.2010 18:08
Правильно Андрухович мыслит. Не будьте страусами. Всем бы полегчало.
IP: 77.120.91.---
abo-abo _ 03.08.2010 10:10
Безхребетний українець (українець??) написав про Україну..
Н-да.. Не Тарас..
IP: 193.19.230.---
stbr _ 03.08.2010 09:59
Шановний автор безумовно має рацію, щодо поглядів "европейського Юрка". Біда в тому, що політикою в нас займаються непрофесіонали -- згадаймо Винниченка, Грушевського, а в наші часи І. Драча, Павличка та того ж і проффесора чи п. Герман чи племінниць Аліка Грека. Напевно в п. Андруховича перо заржавіло, тому вирішив вдатись до глобальних сентенцій щодо доді України. До речі п. Андрухович пишається своїми шляхетно-польськими коріннями, вважаючи себе не українцем а європейцем. От і взявся "европейський Юрко" баламутити наш загал своїми вигадками. Ну та Бог з ним. Кожному своє. Але шановний автор напевне крім російської знає інші мови, тим паче прізвище типово українське. Чи може важає , що писати українською мовою вважає "нє достойно культурнаго чєловєка"? А щодо чи належить Україна само собі не турбуйтесь щшановний. Українам належала, належить і буде належати таки Україні, а не "крупним дєржавам і транснаціональним структурам". А правда хотілося б?
IP: 94.76.65.---
svpaint _ 03.08.2010 01:29
Шановний пане Романенко, невже прізвище не спонукає спілкуватися українською? Чи Ви такі толерантні, вояк інтернетний?
"На данном этапе ответ очевиден - выживание данного социума" – перед цім був довгий текст. Я довго чекав: "От зараз. Він про всіх все скаже, а потім яаккккк вріже!…"
А нема. Виживаніє? Вибачте, це що – супер-ідея України? Тоді Україна повинна отримати нобєля за ідею, якою користувалися ще в срср і після нього. Це і є та сама супер-ідея? Виживання?
Андрухович у Европі дратує? Заздрість? Я його не захищаю, але, перед тим, як рота розкривати, треба кимось бути. Ви хто? Якщо Ви такий міцний та розумний – то давайте! А люди підтримають. Якщо є що.
Лаяти будь-хто може.
Нащо це все писати? Попіаритися на нелюбимому Андруховичі? "Ах, хтось може з'явитися!" Ви як романтична дама бальзаківського віку.
Задовбали філософи-патологоанатоми над живи тілом. І всі інтернет-вояки. Бо в житті по ї…лу можуть врізати.
IP: 81.200.24.---
kuhar _ 03.08.2010 00:54
mihalich _

цей mihalich у пердунів, видимо, - платний; черговий по цій гілці, бо сидить на ній і вдень, і вночі. несе нісенітниці, але в ПР, на те здається, - серйозна проблема з кадрами, якщо вже таких дурнів використовують...
IP: 95.135.87.---
Stetsenko _ 02.08.2010 23:58
to Cekcot (02.08.2010 23:38)
Хто вижив на початку 90-тих, та ще й з малими дітьми, боржому не потребує. Були часи набагато важчі і до того, повірте. Одначе згадуйте Павла Чубинського, як сумно стане. Добраніч.
IP: 91.204.60.---
Cekcot _ 02.08.2010 23:38
Stetsenko _ 02.08.2010 23:35...Ну а розпач - почуття чорне, неконструктивне, якщо вже хочемо плекати гідність та розум.

)))
пийте боржом
якшо
ше не пізно
)))
IP: 95.135.87.---
Stetsenko _ 02.08.2010 23:35
to ocheret (02.08.2010 23:01)
Судячи з лексикону, який ви, пане, вважаєте припустимим, Чечетов ваш родич. Я мав на увазі працю політичну - завоювання довіри, накреслення отого майбутнього, за яке мають голосувати і Крим і всі решта. Не секрет, що Ющенко, ідучі до влади, жодних планів не мав. Я зараз згадую, як Рибачук божився, що є розписаний по днях графік вступу до ЄС, і я сам то людям на майдані доводив (бо питали - чи не втратимо російські ринки, чи пустять до Європи і т.ін). І де той Рибачук - встиг хіба що меблі в СП переставити. Ну а розпач - почуття чорне, неконструктивне, якщо вже хочемо плекати гідність та розум.
IP: 91.204.60.---
Cekcot _ 02.08.2010 23:31
ближче до авторського тексту: ...сегодня Украина не принадлежит сама себе, поскольку вовлечена в интересы крупных держав и транснациональных структур.
та казус троху казусу від адруховича: ...Поляки цього року здивували мене… Я мав багато виступів з «Карбідо», часом це були ще літературні вечори. Я багато говорив про політику, нашу ситуацію. І вони були всі шоковані, а я був шокований тим, що вони шоковані, бо нічого не знають і уявляють собі, що в нас усе планомірно розвивається так, як розвивалося. Мабуть, це великий успіх на міжнародній арені сьогоднішньої влади. Вони добилися цілковитої втрати інтересу до України за кордоном. Ніхто не цікавиться і особливо ніхто не дивиться в наш бік.

)))
IP: 91.204.60.---
Cekcot _ 02.08.2010 23:25
Predator X _ 02.08.2010 23:16
Stetsenko:...ти нафту купуй...від педікульозу...мила може й не бути ...
Predator X _ 02.08.2010 21:56
mihalich:...ти нафту купуй...від педікульозу...мила може й не бути ...

)))
шо буксуєш тварюко
)))
разом з безхребетними андруховичами: "...ще колись станеться таке чудо, що в Україні знову переможуть, умовно кажучи, помаранчеві,,,"
IP: 95.134.21.---
mihalich _ 02.08.2010 23:22
Predator X _ 02.08.2010 22:58
Це не я в тебе в'ївся.

Ти не так зрозумів. Кажу, що в тебе настільки в'ївся стиль комуністичних та комсомольських газет радянської доби, що за 20 років від нього не позбавився. А дарма, життя на місці не стоїть. Якщо серйозно, то мета мого з тобою діалогу - гарненько тебе дістати. І бачу, що виходить непогано.
IP: 61.32.46.---
ocheret _ 02.08.2010 23:21
Stetsenko _ 02.08.2010 23:11

Так, то буде не Савло, а Павло...
IP: 178.95.163.---
Predator X _ 02.08.2010 23:16
Stetsenko:


Правнуки ваші - може й дочекаються...якщо напнуться добре ...

Що тебе влаштовує команда бичків донецьких - тепер навіть ти признатися побоїшся.
Але яку реальну альтернативу цій команді може протиставити ця забичена територія компактного проживання колективного люмпену, покращення життя якого з кожним днем стає все нестерпнішим ?
Якщо перезимуєш, другосортний, весною я тебе ще раз запитаю ...ти нафту купуй...від педікульозу...мила може й не бути ...
IP: 95.135.87.---
Stetsenko _ 02.08.2010 23:11
to Опупей Апофеозофф (02.08.2010 22:37)
Ну, якщо навколо лише криві вар'яти та генетичні колгоспники, то не тратьте, куме, сили. Керманича можете не давати, все одно на ваш вибір тільки чванько який годиться. А народу потрібен керманич ладний останню сорочку зняти заради них, кривих від народження, а не тулити під себе штандарта, чи вітонові лахи. Про майбутнє теж тема цікава. Яке ж солодке майбутнє притекло до нас з пасіки? Чи ж не той самий совок, тільки у вишиванці? Майбутнє ще постане - і тоді йому повірять і в Криму, і в Донбасі, тільки то будуть не екс-комсомольці та екс-секретаришки ГК КПРС, від яких роботи не жди, бо тільки й чути, як губами плямкають.
IP: 178.95.163.---
Predator X _ 02.08.2010 23:02
Stetsenko:

І Ви живете.
Як можете.
Але - тільки так і будете.
Завжди ...
IP: 61.32.46.---
ocheret _ 02.08.2010 23:01
Stetsenko _ 02.08.2010 22:21

Такі пісні як ваша, куди краще співають Герман з Чечетовим. Ви проти них- сущіє труси поющіє. Ось, полюбуйтесь:

Теперь один, что патриоту,
Что схидняку наш 3,14здилизм:
Кончай базар! Марш за работу!
Успешный строй олигархизм!
Нам Куршавели и Мальдивы
Помойки-стройки и цеха-поля-
Вам, апельсиновы дебилы,
И бело-синяя тебе, блин, тля!
IP: 178.95.163.---
Predator X _ 02.08.2010 22:58
mihalich:[/B 02.08.2010 22:08

Це не я в тебе в'ївся.
Правда їдкою стала.
Мерзотність ваша -завжди для розумних очевидною була.
Тепер стає такою і для тих тупіших...масовою.
В Чехії випадково-помилково викинули в інтернет списки стукачів.
І в нас так буде, хоча бити будуть не по прізвищах - по пащеках...

IP: 178.95.163.---
Predator X _ 02.08.2010 22:54
mihalich:
Ви із слабоумним юродивим сифілітиком та Тягнибоком блискуче виконали завдання ФСБ щодо генерування і накопичення ненависті і неприйняття всього українського на Сході і в Криму.
За що вам дуже щедро платили і платять.
Це - дуже суттєва складова перемоги Януковича і реставрації російського фашизму, суть вашої зради, вашої чорної, покручів, роботи...
І ви - всі Герї Росії, найзаслуженіші ветерани НКВД ...
З чим я вас при нагоді і привітаю...так, щоб вже ніколи не забулося...
Образити москаля, який платить податки до того ж бюджету і захищається від того ж злодія - означає допомагати саме злодію.
Просто, як табуретка.
Але - саме на цьому і зіграли...
IP: 91.204.60.---
Cekcot _ 02.08.2010 22:48
2Опупей Апофеозофф

казус
)))одним словом
IP: 91.204.60.---
Cekcot _ 02.08.2010 22:47
Опупей Апофеозофф: ...эти гои много себе позволяют?!

(((
любезный
будьте бдительны