Повернутись до публікації

"Модернізація", армія чайників і ерозія культури

Вівторок, 19 квітня 2011, 12:03
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 213.160.147.---Igor_@20.04.2011 13:36
Mace:
действительно, это плохо, что обещание о переходе на контрактную армию не выполнено в полном объеме.
Это обещали и Ющенко, и Тимошенко, но тоже не смогли реализовать.
В то же время сейчас есть конкретные подвижки в этом вопросе - офицеры перешли на контракт.
Скоро и призыв должны отменить
БУГАГА!
Офицеры всю жизнь были "на контракте" :) Они профессионалы. А бумажка под названием "контракт" независимой украинской армии нужна чтобы не разбежались последние офицеры, которые хоть чего-то стоят, а не полные идиоты умеющие только командовать.
IP: 77.52.65.---Mace20.04.2011 13:07
действительно, это плохо, что обещание о переходе на контрактную армию не выполнено в полном объеме.
Это обещали и Ющенко, и Тимошенко, но тоже не смогли реализовать.
В то же время сейчас есть конкретные подвижки в этом вопросе - офицеры перешли на контракт.
Скоро и призыв должны отменить
IP: 93.75.238.---shelya20.04.2011 11:38
Ізраїль багато років у стані перманентної війни. Це особлива ситуація, нам з неї приклад брати не варто. Нам треба відштовхуватись від історичного досвіду. Традиційно у князя була дружина (професійна армія), а у випадку війни збиралося ополчення (призовна армія). У мирний час ополчення не потрібне, бо люди повинні працювати на майбутнє, а не паритись в казармах. А формувати дружину шляхом призову - це повна дурня, мораль і лояльність буде нижче плінтуса. Жоден князь так не робив. От всілякі варвари, кочовики, тощо - робили, але виключно тому, що жили у стані перманентної війни, тільки й шукали, на кого б напасти та пограбувати. Тож питання в тому, хто ми - варвари або культурний народ.
IP: 213.160.147.---Igor_@20.04.2011 09:20
denys281:

По порядку...
ймовірність що Україна встряне у війну не менша ніж те що обкрадуть Ваше житло. Але, у Вас замки на дверях стоять? І, думаю, не менше двох, а можливо і сигналізація...
ймовірність що Україна встряне у війну не менша ніж те що у Вас станеться сердечний напад, але телефон Швидкої Ви пам'ятаєте, а можливо і вдома тримаєте вдома корвалол та нітрогліцерин, а в автомобілі - обов'язково тримаєте.
Відсутність загроз в даний момент не повід розслаблятись. Згадайте ЮО, Чечню, Югославію. Згадайте про територіальні претензії Румунії та Росії. Згадайте про торгові та дипломатичні війни. Згадайте про підтримку Росією сепаратистів в Криму.
Згадайте що на території України розміщені військові сили Росії, і яка-небудь Грузія має повне право в випадку війни з Росією нанести удар по базі ЧФ РФ в Севастополі. (далі буде...) ;)
IP: 62.122.207.---denys28119.04.2011 23:23
Igor_@:
Я розмію ,якби це була нормальна армія, без дідівщини, де могли б прогодувати соладата, дати людині якийсь ріст фізичний і духовний,але цього всього нема. В тому ж Ізраїлі,всі ідуть до армії, і діти міністрів, і простих громалян,і всі їдять за одним столом як рядові так їхні командири ,а у нас що? Ви дійсно вірите,що теперішня армія б могла щось протиставити там тнаприклад США?сумніваюсь.....Нашу армію розвалили,і ніхто не буде робити жодних реформ,а дідівщина як є так і буде,ми живемо у більш менш стабільному світі,імовірність ,що Україна встряне у війну мізерно мала, навіщо іти в армію людям,які того не бажають,нащо мучити людей?
IP: 193.107.111.---Anti-ZEK19.04.2011 19:40
Звертаюся до порядних і небайдужих людей!
Захворіла дівчинка, терміново потрібна ВАША допомога. Лікарі виявили онкозахворювання, потрібна пересадка кісткового мозку, операція в Ізраїлі коштує 160 тисяч євро. В маленькому місті Світловодську, де живе Маша Руденко, зібрати цю суму не вдається.
Прошу допомогти матеріально та порадами куди звернутись.
Дівчинка юна, весела і мила. Вона вміє по-справжньому радіти життю і дарувати істинну радість всім оточуючим.

Ось фото тієї дівчинки:
http://photo.i.ua/user/4153754/250559/6915219/

Не пройдіть мимо, уявіть, якби на її місці опинилась рідна для Вас людина!
Щоб Ви не думали що це якась неправда ось номер телефону її мами:
098-987-61-62

Ось реквізити банківські для переказу коштів:
ПриватБанк, номер счета:
4627 0858 2826 7811.

Номери гаманців Webmoney:
Z204839715842
E244862135019
U241 384393693
R315309356360

Пам'ятайте: для нас із вами наступна весна наступить, а для неї можу вже не наступить!
IP: 193.107.184.---Bergmann19.04.2011 18:52
А ось тут всі обіцяник пана Єжеля
Обіцяльник Єжель Михайло Броніславович
http://vladometr.org/person/27/

можна використовувати в роботі журналістів та ГО
IP: 109.86.210.---Alexei Grechnev19.04.2011 18:43
корумпованих європейських "лівих"

Это кто, социал-демократы что-ли? Вроде бы в большинстве стран ЕС сейчас у власти правые. И вы им в карман заглядывали?

Коррупция в разных странах (сравните ЕС и Украину)

http://en.wikipedia.org/wiki/Corruption_Perceptions_Index
IP: 109.86.210.---Alexei Grechnev19.04.2011 18:35
А в сучасному світі кожен, хто не просто використовує культурне надбання людства для розваги та "релаксу", а живе відповідно до культурних цінностей – вважається диваком, лузером, відщепенцем.

В современном НЕЦИВИЛИЗОВАННОМ мире (типа Украины). В остальном -- хорошая статья.

Если призыв 20 тыс человек, то 20 тыс контрактников с з/п 2000-3000 грн. можно было бы содержать за 40-60 млн/год. Но кто тогда обеспечит бедных несчастных работников военкоматов? Кто будет строить дачи генералам и сдавать кровь? Никак нельзя!
IP: 95.111.239.---викиб19.04.2011 18:32
Дякую за статтю,Юрію. Не зважайте на репліки-люди не розуміють, що захист сім,ї і необхідність вчитися воювати,це різні речі.
"Прийшли винести козла". Як минув перший день протестів біля Ради
Мітинг за велику політичну реформу. Сутички та перші намети (ОНЛАЙН)
Чи потрібні відмітки у школі. Шість освітніх експертів про застосування оцінок
Антикорупційний суд: яких маніпуляцій чекати від президента
Усі публікації