Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

"Газпром" викриває Юрія Бойка

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 93.72.69.---
artemonn _ 22.08.2011 14:12
ViHo:

Во-первых, это были договоренности не Миллера и Бойко, а договоренности Путина и Кучмы, а Миллер и Бойко подписывали их в силу своего должностного положения.
.
В ПР это любимая фишка, когда руководителем назначен один, а финансовые потоки идут через других! Примеры: Черновецкий - Попов, Рудьковский - два его заместителя (от Ахметова), ректор и зам. Максим Луцкий(НАУ Авиационный универ.) , Янукович - некоторые шахты Донбасса, Бойко - РУЭ.
IP: 213.171.50.---
ViHo _ 19.08.2011 17:27
Josper:
Канэчно, он же белый и пушистый, ну слегка привирает, ну под присягой, ну и что. кому какое дело то? все равно же наши рулят.
Уважаемый Josper
Не нужно уводить дискуссию в сторону. Мы тут не обсуждаем вопрос белый Бойко или черный. Мы обсуждаем вопрос, содержит ли приведенная автором публикация из ведомственного газпромовского журнала что-либо подтверждающее участие Бойко в создании РУЭ. Я вполне допускаю, что Бойко участвовал в его создании, но то, что автор пытается выдать за подтверждение такого участия таковым ни в коей мере не является.
А про то, что ваши где-то рулят, так это самообман. Украина такое место, что где рулилы сядут, там и слезут.
IP: 82.193.98.---
Auspice _ 19.08.2011 13:47
Нічого і бойкий бойко помре із всіма його міліардами награбованого така гидота. що ним навіть черви будуть гидувати
IP: 217.147.162.---
Josper _ 19.08.2011 09:21
Борис Кушнірук:
Микола Думич:
Зато Юлия Тимошенко без устали клеймит RosUkrEnergo и ее "дочку" "Укргаз-Энерго". Кстати, с такой критикой она выступала еще в 2006 году, когда после российско-украинской "газовой войны" было заключено новое газовое соглашение между Москвой и Киевом, фактически породившее RosUkrEnergo. Госпожа Тимошенко уже тогда назвала новую схему поставок газа коррупционной.
Як же газова угода 2006 року породила РосУкрЕнерго, якщо вона створена в 2004 році і тоді між нею та Нафтогазом були підписані угоди на постачання нею газу в Україну до 2028 року?
История ммеет место видоизменяться, ее резинкой правят. Разве есть сомнения, что бойко рулил, или подруливал, на худой конец был юнгой в росукрэнерго?

В чем вопрос? соврал или нет - так однозначно соврамши.
IP: 217.147.162.---
Josper _ 19.08.2011 09:19
ViHo:
Уважаемый Юрий Шеляженко.
Во-первых, это были договоренности не Миллера и Бойко, а договоренности Путина и Кучмы, а Миллер и Бойко подписывали их в силу своего должностного положения.
Во-вторых, с точки зрения нормального словоупотребления выражение "примать участие в создании чего-либо" означает "совершать какие-либо действия, направленные на создание чего-либо". В данной публикации ни о каких действиях подобного рода со стороны Бойко нет ни слова. И в чем тогда с вашей точки зрения выражается это участие? Ваши "очевидные" выводы основываются исключительно на некорректном словоупотреблении.
И вышку бойко не покупал для Украины с откатом в миллиард.
Канэчно, он же белый и пушистый, ну слегка привирает, ну под присягой, ну и что. кому какое дело то? все равно же наши рулят.
IP: 213.171.50.---
ViHo _ 18.08.2011 17:07
Mibrag:
У випуску цього журналу за вересень 2009 року
Это должно называться "описка по Фрейду".
IP: 213.171.50.---
ViHo _ 18.08.2011 16:57
Уважаемый Юрий Шеляженко.
Во-первых, это были договоренности не Миллера и Бойко, а договоренности Путина и Кучмы, а Миллер и Бойко подписывали их в силу своего должностного положения.
Во-вторых, с точки зрения нормального словоупотребления выражение "примать участие в создании чего-либо" означает "совершать какие-либо действия, направленные на создание чего-либо". В данной публикации ни о каких действиях подобного рода со стороны Бойко нет ни слова. И в чем тогда с вашей точки зрения выражается это участие? Ваши "очевидные" выводы основываются исключительно на некорректном словоупотреблении.
IP: 93.75.238.---
Юрій Шеляженко _ 17.08.2011 21:51
Уважаемый ViHo, мне кажется, Вы недостаточно внимательно прочитали публикацию в журнале "Газпром" (я уже не говорю про интервью Ивченко). В этой публикации ясно сказано, что РосУкрЭнерго создается под договоренности Миллера с Бойко. Вы же не будете спорить с очевидным? Отсюда вывод: Бойко участвовал в создании РосУкрЭнерго. Если он говорит обратное, это сознательный или случайный (основанный на недопонимании) обман.

Если же Бойко хотел прибегнуть к вульгарной казуистике и сказать, что не был соучредителем РосУкрЭнерго (потому что соучредители там юрлица, а не физлица), ему надо было лучше выбирать слова - и тогда с ним не случилось бы такого конфуза.
IP: 93.72.218.---
Борис Кушнірук _ 17.08.2011 20:01
Микола Думич:
Зато Юлия Тимошенко без устали клеймит RosUkrEnergo и ее "дочку" "Укргаз-Энерго". Кстати, с такой критикой она выступала еще в 2006 году, когда после российско-украинской "газовой войны" было заключено новое газовое соглашение между Москвой и Киевом, фактически породившее RosUkrEnergo. Госпожа Тимошенко уже тогда назвала новую схему поставок газа коррупционной.
Як же газова угода 2006 року породила РосУкрЕнерго, якщо вона створена в 2004 році і тоді між нею та Нафтогазом були підписані угоди на постачання нею газу в Україну до 2028 року?
IP: 213.171.50.---
ViHo _ 17.08.2011 18:21
Уважаемый Юрий Шеляженко.
А вы сами-то читали публикацию в газпромовским журнале, скан которой разместили здесь? Я вот его внимательно прочитал и , хоть убейте, не нашел ни малейших подтверждений вашего утверждения, что Бойко принимал участие в создании РУЭ. Там прямо написано, что РУЭ - это дочка Газпрома и Райффайзенбанка. И где тут Бойко? Единственное, что там написано про Бойка, так это то, что он в качестве главы Нафтогаза подписал договор с Газпромом по которому РУЭ становилось поставщиком туркменского (а впоследствии - российского) газа в Украину. То, что Бойко знал о создании РУЭ (поскольку присутствовал на встрече Кучмы и Путина, где принималось решение о допуске РУЭ на украинский газовый рынок), извините, но на "принимал участие в создании" никак не тянет. Так что не нужно вешать лапшу на уши читателям и выдавать плоды своего воображения (или плохого знания языка) за действительность.
IP: 93.72.151.---
i\'m _ 17.08.2011 17:10
Olexiij Babenko:
но в тюрьме сидит тимошенко и это говориесли "сядешь"т б уровне цивилизации нашей страны на данный момент.
IP: 109.122.20.---
Козак Микола _ 17.08.2011 16:25
.
.
.
.
Юля зуміла прибрати посередника в газових стосунках з РФ чим реально зміцнила українську незалежність. Однак це коштувало встановлення ринкової ціни на газ для фірташо-ахмєтових.

Щоб метал і добрива були конкурентоздатними на світовому ринку Ахмєд і Фірташ мають краще працювати, а не отримувати дешевий газ від Путіна в обмін на українську незалежність через відкати для укр. президентів.

.
.
.
.
IP: 46.202.183.---
deeper _ 17.08.2011 16:17
1) Тимошенко судят не за ЕСУ. Да?
Так что вспомнить это счас не по делу

2) бойко соврал под присягой
Доказательсвтва встудию !!!!!! Бойко обосрать.
IP: 178.94.212.---
Olexiij Babenko _ 17.08.2011 15:20
Хоч ЭЕСУ, хоч РосУкрЕнерго, хоч Газпром, хоч Нафтогаз - всі ці назви фішок чужої, непотрібної громадянам, платникам податків, гри. Справа не в них, справа в можливостях політиків від імені держави розвертати мільярдні потоки отримуючи при цьому казкову винагороду. Майже всі клюють на підміну понять, які нав*язують нам олігархічні кола. По-суті, звинувачення Тимошенко варто переформулювати таким чином: чи нанесла вона шкоду своїм рішенням певним олігархічним кланам - безперечно, і за це її судять. Але ніяк не можуть якось так сформулювати, щоб поставити знак рівності між державними і олігархічними інтересами.
IP: 46.247.240.---
realist_2 _ 17.08.2011 15:20
Winchester:
Я не розумію, чому всі кричать про РУЕ, особливо з боку Тимошенко. Можна подумати, РУЕ чимось принципово відрізняється від ЄЕСУ, яку сама Тимошенко і створила. Якщо хтось забув, то це саме Тимошенко з Лазаренком монополізували український газовий ринок і ввели посередника. Фірташ просто продовжує те, чим займалась у свій час Тимошенко.
_______"ЄЕСУ" - чисто приватна структура, РУЕ - 50% "Газпром"(контрольний пакет державний), 50% - замість "Нафтогазу" - належить Фірташу, приватній особі, яка розпоряджається одержаною ним частиною прибутку за власним розсудом(президентів та Бойка, якому він надав доручення на розпорядження всім його рухомим та нерухомим майном! Копія доручення була продемонстрована Ю,Кармазіним у прямому ефірі з участю Бойка. )
IP: 178.137.129.---
Dasein _ 17.08.2011 15:01
Winchester:
insert_2011:
А як же кормушка ЄЕСУ? Можна подумати, Тимошенко займалась чимось відмінним від того, що зараз роблять Фірташ і Бойко.
Разница одна есть .Бойко и Фирташ на свободе.
IP: 188.231.181.---
Winchester _ 17.08.2011 14:41
insert_2011:
А як же кормушка ЄЕСУ? Можна подумати, Тимошенко займалась чимось відмінним від того, що зараз роблять Фірташ і Бойко.
IP: 91.124.111.---
insert_2011 _ 17.08.2011 14:38
Стаття є доказом того, які непорядні, брехливі боягузи знаходяться при владі. У них одна мета збагачення.Юрій Бойко фігурує там де крутяться великі капітали. Боягуз приховує від суту причетність до створення компанії "РосУкрЕнерго", адже за його участі на 23 роки було передано газовий ринок під контроль непрозорого "спільного підприємства".,і Україна не встигала гасити борги цієї компанії Тимошенко вигнала цього кровососа з газоваго ринку. Тепер народ україни знає, що суд над Тимошенко це помста за те, що їх забрали від кормушки
IP: 188.231.181.---
Winchester _ 17.08.2011 14:26
Я не розумію, чому всі кричать про РУЕ, особливо з боку Тимошенко. Можна подумати, РУЕ чимось принципово відрізняється від ЄЕСУ, яку сама Тимошенко і створила. Якщо хтось забув, то це саме Тимошенко з Лазаренком монополізували український газовий ринок і ввели посередника. Фірташ просто продовжує те, чим займалась у свій час Тимошенко.
IP: 91.196.89.---
Д. Кольцов _ 17.08.2011 13:20
Правдомат _ 17.08.2011 11:42
Міністерство юстиції США завершило своє розслідування про власників трейдера RosUkrEnergo (RUE), що постачає газ в Україну. Серед них значаться опальний підприємець Семен Могилевич і нинішній глава Мінпаливенерго України Юрій Бойко.

http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=2418

Очередное одна баба сказала:))
IP: 178.93.47.---
Русский Украинец _ 17.08.2011 13:14
1. Мне кажется, что автор пытается отвести подозрения от себя: он так много знает, принимает прямое участие в обсуждении и вполне возможно переводит стрелки на Бойко :). Глупость это конечно, но то что автору не интересна истина, то что он получает за количество написанных слов, а не не качество, то что истина ему не дороже, а дороже друг Платон, т.е Юля, просматривается явно, как впрочем у большинства пишущих здесь.
IP: 93.73.62.---
Oleg Ivanov _ 17.08.2011 12:18
Такое же подлое и брехливое существо
IP: 91.124.50.---
Микола Думич _ 17.08.2011 11:52
Зато Юлия Тимошенко без устали клеймит RosUkrEnergo и ее "дочку" "Укргаз-Энерго". Кстати, с такой критикой она выступала еще в 2006 году, когда после российско-украинской "газовой войны" было заключено новое газовое соглашение между Москвой и Киевом, фактически породившее RosUkrEnergo. Госпожа Тимошенко уже тогда назвала новую схему поставок газа коррупционной.
IP: 91.124.50.---
Микола Думич _ 17.08.2011 11:45
Ще 5 серпня 2004 року росіяни підписали з Києвом угоду, де у т.зв. доповненні №4 до контракту між "Нафтогазом" і "Газпромом", газ Україні передбачався по $50, транзитна ставка - $1,09.
А до підписання цієї угоди газ коштував $80, а транзит - $1,75. Причина такої поблажливості проста: Росія прагнула отримати українську ГТС і, судячи з усього, між дуетом Кучма-Янукович і Путіним з цього приводу була принципова домовленість.
Однак, віддаючи Росії трубу, тодішня українська влада хотіла отримати гарантії по цінах та обсягах природного газу. Ці гарантії були надані у вищезгаданому доповненні №4. Яке по суті означало: Україна погоджується віддати трубу в консорціум, а натомість отримує на п'ять років газ по $50.
IP: 95.133.71.---
Правдомат _ 17.08.2011 11:42
Міністерство юстиції США завершило своє розслідування про власників трейдера RosUkrEnergo (RUE), що постачає газ в Україну. Серед них значаться опальний підприємець Семен Могилевич і нинішній глава Мінпаливенерго України Юрій Бойко.

http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=2418
IP: 46.150.77.---
Mibrag _ 17.08.2011 11:37
унікум:
В публікації йдеться про те, що Бойко ПОГОДИВСЯ НА ПОСЛУГИ РУЕ. Але автор з цього чомусь робить висновок, що він ПРИЧЕТНИЙ ДО ЇЇ СТВОРЕННЯ. Про що в оригінальному тексті нема нічого.
Може й причетний, але сама ця інформація аж ніяк про те не свідчить.
....
мудья Киреев - протри свои очки и перечитай снова
IP: 95.133.71.---
Правдомат _ 17.08.2011 11:35
Таємнича компанія «РосУкрЕнерго», яка постачає в Україну російський та туркменський газ, півроку тримала оборону у війні за розголошення своїх акціонерів. І от минулої середи газпромівська газета «Ізвєстія» дала витік з посиланням на аудит «PricewaterhouseCoopers»: 50 відсотків «РосУкрЕнерго» контролюють Дмитро Фірташ та Іван Фурсін.
Надвечір середи центральний офіс банку «Райффайзен» підтвердив, що саме інтереси Фірташа і Фурсіна вони представляли у «РосУкрЕнерго».
Долі між ними діляться в пропорції 9:1. Тобто на виході Фірташ має 45 відсотків «РосУкренерго», а Фурсін — 5 відсотків цієї скандальної фірми.
Оприлюднення двох згаданих прізвищ мало зупинити масовий психоз навколо «РосУкрЕнерго», який загострився після нічних угод 4 січня 2006 року, за якими газ для України стали продавати по 95 доларів за тисячу кубометрів.

Читайте далі

http://ukrgazeta.plus.org.ua/article.php?ida=418
IP: 193.238.96.---
pepelkaasa _ 17.08.2011 11:30
Mibrag _ 17.08.2011 10:46
А что это что нибудь меняет по смыслу статьи? Чего так агрессивно-то?Бойко слишком активно отмазывается от причастности к РУЭ и с чего бы это если даже Ющер твердит,что сотрудничество с РУЭ было бы выгоднее чем прямые договора.Те кто занят в бизнесе отлично знают,что прокладки между производителем и покупателям не создаются от нечего делать как правило это коррупционная схема позволяющая оплачивать услуги чиновников.При прямых договорах это делать на много сложнее.
IP: 82.207.122.---
унікум _ 17.08.2011 11:29
В публікації йдеться про те, що Бойко ПОГОДИВСЯ НА ПОСЛУГИ РУЕ. Але автор з цього чомусь робить висновок, що він ПРИЧЕТНИЙ ДО ЇЇ СТВОРЕННЯ. Про що в оригінальному тексті нема нічого.
Може й причетний, але сама ця інформація аж ніяк про те не свідчить.
IP: 46.150.77.---
Mibrag _ 17.08.2011 11:26
velle:
Mibrag:
lechugolov:
ЦЕ треба негайно передати кире!
.
киря скажет что глянцевый журнал настолько сияет глянцем, что он нихрена прочитать не может... а поэтому нельзя "долучаты як доказ"
А еще скажет что это копия не завереная нотариусом!
и не подписаная редактором журнала...
IP: 46.150.77.---
Mibrag _ 17.08.2011 11:25
Sergij8:
begeMonti:
Mibrag:
Чого зраділи, колеги? Адже ж зрозуміло, що йдеться саме про 2004 рік! Якщо не виходить заперечити по суті, то хоча б за коректорську помилку вхопимося? Щасливі...
......
да я ничему и не радуюсь...
чо делать? если "свидетель Бойко" - лжёт в суде как сивый мерин... без какого-либо страха "ответить за базар"
IP: 93.74.148.---
Sergij8 _ 17.08.2011 11:19
begeMonti:
Mibrag:
Чого зраділи, колеги? Адже ж зрозуміло, що йдеться саме про 2004 рік! Якщо не виходить заперечити по суті, то хоча б за коректорську помилку вхопимося? Щасливі...
IP: 46.247.133.---
velle _ 17.08.2011 11:17
Mibrag:
lechugolov:
ЦЕ треба негайно передати кире!
.
киря скажет что глянцевый журнал настолько сияет глянцем, что он нихрена прочитать не может... а поэтому нельзя "долучаты як доказ"
А еще скажет что это копия не завереная нотариусом!
IP: 195.248.162.---
begeMonti _ 17.08.2011 11:01
Mibrag:
У випуску цього журналу за вересень 2009 року на сторінці 14-15 опубліковано статтю "Долгожданное партнерство" з двома ілюстраціями. Перша – фотографія керівників "Газпрому" та "Нафтогазу України" Олексія Міллера та Юрія Бойка.
..............................
УВАЖАЕМЫЙ АФФТАР!!! ПОСМОТРИ НА ЖУРНАЛ ВНИЗУ - "ГАЗПРОМ" №9 СЕНТЯБРЬ (!!!) 2004 (!!!) Исправь и не тупи!
))))) ну так же хотелось сенсаций ))
IP: 46.150.77.---
Mibrag _ 17.08.2011 10:46
У випуску цього журналу за вересень 2009 року на сторінці 14-15 опубліковано статтю "Долгожданное партнерство" з двома ілюстраціями. Перша – фотографія керівників "Газпрому" та "Нафтогазу України" Олексія Міллера та Юрія Бойка.
..............................
УВАЖАЕМЫЙ АФФТАР!!! ПОСМОТРИ НА ЖУРНАЛ ВНИЗУ - "ГАЗПРОМ" №9 СЕНТЯБРЬ (!!!) 2004 (!!!) Исправь и не тупи!
IP: 46.150.77.---
Mibrag _ 17.08.2011 10:40
lechugolov:
ЦЕ треба негайно передати кире!
.
киря скажет что глянцевый журнал настолько сияет глянцем, что он нихрена прочитать не может... а поэтому нельзя "долучаты як доказ"
IP: 93.75.60.---
lechugolov _ 17.08.2011 10:28
ЦЕ треба негайно передати кире!