Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Навіщо вони це роблять із нею?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 178.94.23.---
ganka_duh _ 26.11.2011 23:29
Це поступове знищення країни. Важко навіть уявити, що з нами буде в майбутньому, якщо Янукович залишеться при владі.
IP: 46.203.15.---
легінь11 _ 26.11.2011 20:37
Требовать прекратить издеваться над Тимошенко, менять ситуацию в системе, менять саму систему - это задача каждого, кто хочет это собственное достоинство сохранить.

цілком згідний! і тому не розумію всяких гриценків, які власні амбіції ставлять вище пермоги над бандократією!
IP: 99.232.240.---
Panteleymon _ 26.11.2011 17:23
Александр Стойка
------
А як мігла заарештувати Тимошенко усіх бандитів, коли до і після помаранчевої революції Генеральну прокуратуру, з подачі того самого Ющенка, контролювала людина Януковича ? Вже тоді деякі суди були під Януковичем. Не виключаю, що і сам Ющенко був, принаймні, частково, під контролем Януковича. До речі, вже тоді Луценко відчував, що будь-який різкий рух у напрямку арешту кого-небудь з регіоналів вимусить Януковича задіяти свою фактичну більшість в парламенті для відставки Луценка.
IP: 95.135.115.---
Александр Стойка _ 25.11.2011 18:19
Лариса Волошина:
Так у Тимошенко був шанс змінити систему.
Правильно. Тимошенко должна была арестовать всех бандитов с прокурорами и олигархами, как это провозглашалось на МАЙДАНЕ и мы это ей позволили, и вместе с бандитами посадить Ющенко, который предал народ. Вот так она должна была сменить систему
IP: 46.200.94.---
Mazepa2011 _ 25.11.2011 02:09
NazarT:
Навіщо вони це роблять із нею?

Бо Тимошенко не вписується в систему вибудувану як помаранчевими так і голубими політиками. Іншими словами вона діяла не по понятіям.
100%!!!!!!!! Бо вона єдина достойна людина серед них!
IP: 46.200.94.---
Mazepa2011 _ 25.11.2011 02:08
Vlad52:
Сюмар, а скажите, чем занималась Юля будучи при власти, причем и не первым человеком в Украине, но и не вторым? Чего это она не построила новые тюрьмы? Почему тогда, при правлении Юли вы не возмущались Юлей, что она не улучшает жизнь в тюрьмах? А там Юли тогда небыло? И вам Юля не платила тогда, что бы вы критиковали власть? Как то нехорошо обвинять эту власть за то, что и та, прошлая, Юлина ничего не сделала. Тогда почему то вас и прокуроры и судьи устраивали, но почему то сейчас вас они не устраивают, а ведь они не поменялись, все те же остались. Вообщем продолжайте отрабатывать деньги.
И вообще! Пойчему это она не завела РАЙ ВО ВСЕМ МИРЕ?! Кто ей дал право во время кризиса так прохлождаться, и не важно, что люди во время кризиса жили лучше чем сейчас... Все равно Юля виновата...НДА, ТОВАРИЩ. ВЫ ТАК СЧИТАЕТЕ? ОПЯТЬ С БОЛЬНОЙ ГОЛОВЫ НА ЗДОРОВУЮ!? ВЫ ЛУЧШЕ ПРОСЛЕДИТЕ, ЧТОБ ФИРТАШ С АХМЕТКОЙ ХОТЬ КОПЕЕЧКУ В ГОСБЮДЖЕТ ПОЛОЖИЛИ!
IP: 46.200.94.---
Mazepa2011 _ 25.11.2011 02:04
66:
Действительно дико и страшно, как было дико и страшно за пять лет до того, как будет дико и страшно через пять лет, а вот помнится в том же месте оказался некто Колесников, если память не изменяет, интересовался ли автор условиями его содержания? не нужна ли г-ну Колесникову госпитализация? не болит ли у г-на Колесникова спина? не был ли пример г-на Колесникова показателен в отношении к нам, простым людям?
п.с. Андрес Брейвик имеет три камеры не потому что он в Норвегии, а потому что отправил на тот свет 72 человека, и дабы к ним не приплюсовалось еще парочка, его не пускают к другим заключенным, раз автора так интересует эта тема, могла бы разузнать как содержаться такие товарищи у нас, не три камеры конечно, но по двое максимум
гаспадзин Калэсников имел возможность пригласить личного лечащего врача в камеру в любой момент. И этот врач даже с ним ночевал. И еще, где сейчас гаспадзин этот? Праальна - у госруля, и никто его пыткам не подвергал!!!!
IP: 95.111.247.---
Правдомат _ 24.11.2011 19:35
asymut:
(Продовження)
Можна стверджувати наступне.
Зло - це природна якість людей та суспільства - досить просто постерігати за дітьми та підлітками.
Але!
Мудра політика суспільства здатна природне зло пом"якшувати.
На даний момент влада стосовно природного зла виконує роль каталізатора, який в десятки разів підвищує рівень зла в суспільстві. Міліція, прокуратура, суди, чиновники - вони поводять себе так, як величезний котел, який "варить зло" і виплескує його в суспільство. Складається враження, що вони паразитують на злі, зацікавлені в його високому рівні, нібито саме високий рівень зла в суспільстві слугує для них певним бульйоном, який гарантує сталість умов, завдяки яким, власне, й може існувати даний тип влади.
В це складно повірити, але для таких висновків існує аж занадто багато підстав.
Та навіть те, що кримінальний світ "вийшов з берегів", і фактично став фасадом нашого суспільства, теж є красномовним свідченням, що використання зла зайшло аж занадто далеко.
IP: 91.215.52.---
66 _ 24.11.2011 19:08
Действительно дико и страшно, как было дико и страшно за пять лет до того, как будет дико и страшно через пять лет, а вот помнится в том же месте оказался некто Колесников, если память не изменяет, интересовался ли автор условиями его содержания? не нужна ли г-ну Колесникову госпитализация? не болит ли у г-на Колесникова спина? не был ли пример г-на Колесникова показателен в отношении к нам, простым людям?
п.с. Андрес Брейвик имеет три камеры не потому что он в Норвегии, а потому что отправил на тот свет 72 человека, и дабы к ним не приплюсовалось еще парочка, его не пускают к другим заключенным, раз автора так интересует эта тема, могла бы разузнать как содержаться такие товарищи у нас, не три камеры конечно, но по двое максимум
IP: 178.95.168.---
NazarT _ 24.11.2011 18:13
Навіщо вони це роблять із нею?

Бо Тимошенко не вписується в систему вибудувану як помаранчевими так і голубими політиками. Іншими словами вона діяла не по понятіям.
IP: 178.93.153.---
овита _ 24.11.2011 15:22
Полностью согласна в Валентиной, это действительно дикость. Но самое страшное, что тысячи наших соотечественников эту дикость поддерживают. Радуются, даже обсуждают как сплетню. Именно из-за этого становиться грустно, значит нам еще очень далеко до цивитлизации и в духовном и в материальном смысле.
Тимошенко очень жаль, ее семью, ее близких.
IP: 95.133.183.---
asymut _ 24.11.2011 13:46
Правдомат:ось він і буде цапом відбувайлом за мої страждання. Бийте, бийте мене, все одно я відіграюсь на інших. Я такий, як і ви, а ви такі, як я". Зло повертається! Це зачароване коло.

Ну вже й філософ... Це ти про Юлю? Так вона й без відсидки саме така, як ти про це написав.
IP: 82.207.91.---
zeltz826 _ 24.11.2011 12:27
Maxno1987:
"Пол страны сидит пол страны стережот
А мне бы стать птицею вольною"
Все так обеспокоены судьбой одного заключенного что забыли что в тюрме кроме нее сидит еще море народа. И тоже все невиновные. Обвинение конечно шито белыми нитками, но за что она арендовала дом под Киевом? За что одевалась в наряди за 25 тис долларов? В этом случае я на стороне Яныка. Вы с Юлей носитесь, а под вашим носом земли за безценок будут продавать, мелкий и средний бизнес давят, неугодным любям по всей украине дела шьют. Дождей на юге Украины нет посевы уже уничтожены. Хлеб покупать будем по одному доллару. А вы, Юля то! Юля се! Да кчерту ее, при ней жилось не лучше и без нее проживем не хуже!
Ишь, хлеба ему по доллару захотелось. Тебе, быдляку, баланда полагается из гнилой селедки.
IP: 92.113.105.---
Maxno1987 _ 24.11.2011 09:43
"Пол страны сидит пол страны стережот
А мне бы стать птицею вольною"
Все так обеспокоены судьбой одного заключенного что забыли что в тюрме кроме нее сидит еще море народа. И тоже все невиновные. Обвинение конечно шито белыми нитками, но за что она арендовала дом под Киевом? За что одевалась в наряди за 25 тис долларов? В этом случае я на стороне Яныка. Вы с Юлей носитесь, а под вашим носом земли за безценок будут продавать, мелкий и средний бизнес давят, неугодным любям по всей украине дела шьют. Дождей на юге Украины нет посевы уже уничтожены. Хлеб покупать будем по одному доллару. А вы, Юля то! Юля се! Да кчерту ее, при ней жилось не лучше и без нее проживем не хуже!
IP: 92.112.15.---
professional _ 24.11.2011 09:37
Коротно и емко. Молодец, Виктория!
А дерьмометатели уже достали до печонок! Мелят, что на скудный ум придет.
IP: 91.124.0.---
Mazepa2011 _ 24.11.2011 00:01
kukanofsky:
>Брейвик расстрелял 70 человек. Тимошенко подписала межгосударственное соглашение.
>Чувствуете разницу?

Ага. Брейвик совершил то что совершил из за заботы о своем народе и его будущем (за несколько дней до того на ступенях парламента муслимы изнасиловали норвежку), а тюлька - чтобы набить свои карманы. Разницу очень чуствуем
Та ви що!!!!опа! То виявляється Юлю судили не за політичне рішення, а за то, "что набила себе карманы"! Так підіть до генпрокурора, підкажіть йому, а то ж він забув у звинуваченні ВАШІ "ЗОЛОТІ" СЛОВА ОЗВУЧИТИ! Н-ДА Може вам медалю яку за "юридичний" винахід дадуть!
IP: 95.111.251.---
Правдомат _ 23.11.2011 23:58
Alexander Marchenko:
Даёшь и Жуле трёхкомнатную камеру! Банду - геть! И Юге тоже трёхкомнатную, с баром!
Знаєте чому у Норвегії рівень життя високий, а у нас низький?
Пояснюю.
У Норвегії люди люблять людей, а в Україні люди ненавидять людей.
100% доказом цієї тези слугує відношення з боку суспільства до знедолених, та до затриманих і ув"язнених.

Припустімо людина учинила тяжкий злочин і її ув"язнили. З перших хвилин ув"язнення її починають пресувати "нє по децкі". Навіть якщо ця людина учинила вбивство, про що вона буде думати у відповідь на тортури та приниження? Вона буде думати: "А чим я гірший за всіх інших? Я вчинив жорстоко, а зі мною що, поводяться не жорстоко? Ви мені вибиваєте зуби, ламаєте ногу? Так я такий же, як і ви! Вийду колись на волю, заріжу кого завгодно - ось він і буде цапом відбувайлом за мої страждання. Бийте, бийте мене, все одно я відіграюсь на інших. Я такий, як і ви, а ви такі, як я". Зло повертається! Це зачароване коло.
IP: 95.111.251.---
Правдомат _ 23.11.2011 23:35
Свирид:
Недолугість (якщо не сказати дурість) "пересічного" зазомбованого українця просто вражує... Пішло вже якесь виродження... Деградація... Ну і про яку Європу може бути мова? Європа такої України вже боїться
Друже, немає ніякої деградації!
Діти забавляються в стьоб.
Поміркуйте, як цим скористатися.
В умовах анонімності стьоб багатьом видається чудовим засобом зняти деструктивні накопичення, які в свою чергу є наслідком духовного зубожіння, яке обумовлене відсутністю перспектив гідного життя.
IP: 95.111.251.---
Правдомат _ 23.11.2011 23:26
kukanofsky:
>Брейвик расстрелял 70 человек. Тимошенко подписала межгосударственное соглашение.
>Чувствуете разницу?

Ага. Брейвик совершил то что совершил из за заботы о своем народе и его будущем (за несколько дней до того на ступенях парламента муслимы изнасиловали норвежку), а тюлька - чтобы набить свои карманы. Разницу очень чуствуем
Дурню ліпиш! Брейвік до своїх терористичних актів готувався декілька років поспіль. Вважаєте, в нього була машина часу, і тому він заздалегідь знав про це згвалтування?
IP: 178.49.122.---
Свирид _ 23.11.2011 22:36
Недолугість (якщо не сказати дурість) "пересічного" зазомбованого українця просто вражує... Пішло вже якесь виродження... Деградація... Ну і про яку Європу може бути мова? Європа такої України вже боїться
IP: 46.202.92.---
Mikhail Levitskiy _ 23.11.2011 21:42
kvp1940:
Це ж треба бути таким "збоченцем", щоб вважати, що мертві співають!
Оскільки моє прізвище має схоже закінчення... то: Юля нетерпляче чекає щоб народ взявся за вили та звільнив Її з СІЗО. То - Її звичайна практика використовувати інших у власних потребах. Тому Вона й вдалась до симулювання хвороби! Тому подібні публікації й з'являються у ЗМІ...
Якщо є бажання - відгукніться на підбурювання "Авторки публікації". От тільки пересічні громадяни будуть крутити Вам пальцями біля скроні!
IP: 94.153.102.---
pase4nik.vitya _ 23.11.2011 21:21
Виктория Вы умница.
IP: 93.74.92.---
kvp1940 _ 23.11.2011 21:11
kukanofsky _ 23.11.2011 20:58
Ну, не всі з прізвищами на -ський мають клепку в голові. Це ж треба так збочено сприймати дійсність, що би казати про виправданість дій цього фашиста Брейвіка, такого собі борця за чистоту раси, проти "муслімів". Кажуть, що Джек 0 "потрошитель женщин" був слав янином, Чикатило - українець, та й той, що сів за десятки смертей декілька років тому в Україні теж українець. Ну, то й що! Що ми всі -гвалтівники та убивці?
А якби цей kukanofsky був серед тих, кому вкоротив життя Брейвік, що б він тоді заспівав?
IP: 91.124.0.---
Mazepa2011 _ 23.11.2011 20:52
Ceya:
Авторка ллє гіркі сльози за стражденною "мессією". Звичайно, радикуліт - дуже неприємна й болісна річ. Але симптоми його мінімізуються, за бажання, дешевими і доступними засобами. Аргументи стосовно того, що утримання Тимошенко - лише привід до співчуття всім співвітчизникам, - критики не витримують. Треба було співчувати нам всередині 90-х, коли Вона заробляла мільярди на голодних і холодних співгромадянах. Лицемірна й брехлива лисиця й зараз маніпулює частиною суспільства, як вовком у казці "Битий небитого везе". А стосовно умов, то Вона ж, мабуть, теж кричала на майдані: "Закон один для всіх". Живемо в своїй державі, як заробляємо. Якщо громадяни, які все життя тяжко працювали, не заробили собі на краще житло й харчування, аніж в зеків, то підлістю є вимога апартаментів для злодіїв. Та й на звичайне УЗІ в поліклініці черга на 2 місяці,
ВИ ЗНАЄТЕ ДІАГНОЗ ТИМОШЕНКО? А МОЖЕ ВИ ЯНУКОВИЧ, А МОЖЕ ВИ ГОСПОДЬ БОГ?
IP: 46.202.60.---
Mikhail Levitskiy _ 23.11.2011 20:51
Публикация провокативная... Почему бы госпоже Виктории - ради сохранения собственного достоинства - самой не "требовать менять систему" и т. п.?
IP: 95.132.235.---
trakt _ 23.11.2011 20:41
Тимошенко подписала межгосударственное соглашение.
----
Так за що вона сидить - за зраду Батьківщини, чи що? Чи за створення антидержавної організації "Батьківщина"? Як стаття називається?
IP: 109.251.55.---
MaksimK0 _ 23.11.2011 20:32
все що написано правильно, однак тривіально

правда, Вікторія - лапочка?
IP: 109.122.15.---
Volodymyr Ivanovich _ 23.11.2011 20:28
Вони тупі,тому наробили дурниць.Наробили дурниць - обізлили народ. Хоч і запізніло,але зрозуміли: а що буде,якщо народ візьметься за вила? Треба терміново "кинути народу кістку",але ж так не хочеться продавати золоті унітази,вони ж так до ср...ки прилипли,як до серця...Але по іншому не вийде: повториться 1917 рік, і все піде прахом...Історія їх так нічому і не навчила...
IP: 178.137.28.---
Alexander Marchenko _ 23.11.2011 20:05
Даёшь и Жуле трёхкомнатную камеру! Банду - геть! И Юге тоже трёхкомнатную, с баром!
IP: 94.27.93.---
drug_sergo _ 23.11.2011 19:42
ПРидурків - на гіляки!!! Прийде час!!! Складаємо списки всіх... Нехай бояться!!!
IP: 212.113.46.---
РОМАН КУХАРУК _ 23.11.2011 19:42
ти б мову вивчило, нещасне. Чи не це грантів не дають?
IP: 91.124.0.---
Mazepa2011 _ 23.11.2011 19:25
ta-ta-ta:
дунга _ 23.11.2011 16:17
asymut:
А сейчас вливаеться, да? 2 года Юльки нет при власти, так что отмазка во всем виновата невестка не проходит. Такой катастрофы по местным бюджетам специалисты не помнят с середины 90 -х. А толи еще будет?
__________________________________
Во первых если сейчас при власти бандиты, еще не означает что Тимошенко автоматически в ранг святых возводится, а во вторых может ситуация в будущем и не радужная, но задержек по пенсии пока нет)) какая нахрен какастрофа как в 90-х)))
Як це немає ЗАТРИМОК ПЕНСІЙ?! Крім того азаров цього місяця знов затримав виплати на дітей! Пахло! Як людям жити?! Гаспада з Банкової на туалетний папір в день витрачають більше, ніж люди на проживання за місяць!
IP: 91.124.0.---
Mazepa2011 _ 23.11.2011 19:22
Юлю нищать як єдину людину, що здатна їм протистояти. Вона та Юрій Луценко єдині, хто зберіг гідність справжніх політиків та патріотів України! А експрезидентові Ющенкові ГАНЬБА! Народний суд ще скаже своє слово у його справі!
IP: 91.124.0.---
Mazepa2011 _ 23.11.2011 19:17
Лариса Волошина:
Так у Тимошенко був шанс змінити систему. Тепер вона страждає від цієї системи. А чи не означає це, що якщо ми зараз не змінимо цю систему, коли маємо такий шанс, коли на Тимошенко дивляться як на приклад порушення прав та свобод в Україні, то завтра теж можемо постраждати від цієї системи? Адже якщо проводити аналогії, по проводити їх до кінця. Так от у мене питання, до тих, хто вважає, що Тимошенко сама винна - нехай мучиться. А чи задовольнить Вас особисто таке формулювання, коли Ви (згадаємо підприємців, чи стареньку із стрічкою), чи ваші діти (згадаємо Ігоря Інділо) попадуть в лапи цієї системи? Не дай Боже але ж від тюрми та від суми... Чи втішить Вас те, що раз Ви не захотіли змінити систему, то Вас не шкода, можете мучитися собі до схочу?
На жаль, у Тимошенко як раз не було шансу змінити систему! Чому всі постійно забувають, що ющара та регіонали не підтримували її?! Ставили палки в колеса, регіонали безперервно блокували парламент!
IP: 95.134.81.---
nadyaa162 _ 23.11.2011 19:08
Я не могу понять Европу,зачем они тянут на налыгаче к себе этих .......? Хотят распространить опыт Донецка на всю Европу. Хотят ежедневных убийств среди белого дня? Переделов собственности и дикой корупции,как Ливелла,нефтяные вышки .,катувань опозиционеров и т.д. Донецк к этому давно привык,и другие регионы страны к этому потихоньку привыкают. Да закрыть для этой элиты полностью возможность посещения европейских стран.
IP: 95.133.190.---
Liva _ 23.11.2011 18:05
На жаль, Вікторіє, все дуже просто.
До влади прийшли "отморозкі" (це російське слово якнайкраще передає сутність цього звіря).
У всіх "донецьких" руки по лікті в крові (почитайте "Донецьку мафію", розповсюджувати яку забронено судом). Це просто звірьйо, хоч і одягнено в костюми від відомих фірм.
А звірьйо маже вгамувати лише фінал Чаушеску.
Іншого не дано.
IP: 178.94.118.---
monoma _ 23.11.2011 17:51
Спасибі Вікторія, сказано від душі і співзвучне з думками міліонів. Країна в шоці від дикості цих провладних варварів. Але це пройде і настане їх черга бути в шоці і не тільки.
IP: 178.210.144.---
dramaturg _ 23.11.2011 17:48
Лаконічно і дуже обєктивно. Добре, що в нас є мужні і обєктивні журналісти. Є надія і сподівання, що ми виберемося з цього диког,о, цинічного мотлоху...
IP: 95.133.95.---
wassa14 _ 23.11.2011 17:26
В одній із серій про доктора Хауза,коли його попросили поставити діагноз вбивці,який сидів в камері для смертників-Хауз відправився в тюрму,обстежив і скомандував-в лікарню,буду робити операцію.І ні одна скотина навіть не посміла вякнути-вбивцю відвезли в лікарню,поставили охорону,заплатили Хаузу пару мільйонів за послуги його команди-і вперед.Так роблять в цивілізованих країнах.
IP: 194.54.153.---
Дилетант _ 23.11.2011 17:21
Все немного проще. Вы помните девяностые? Человеческая жизнь ничего не стоит, авторитет завоевывается жестокостью и удержанием страха, компромисс - признак слабости. Эти уроды оттуда. Там были и другие атрибуты - недальновидность, откровенная тупость, граничащая с дебилизмом и уродливый симбиоз стадного инстинкта с полным отсутствием взаимопомощи между себе подобными.
К какой-либо социальной адаптации непригодны, т.к. единственным средством существования является разрушение окружающего социума.
Рецепт единственный и простой - уничтожение.
IP: 130.185.14.---
Правдомат _ 23.11.2011 17:19
А бабця Ганя Герман кажуть , що "політічецкіх" у нас нема.
Ви лише уявіть собі "картіну маслом". Ганя Герман вже третій рік поспіль гниє в тюрмі. Воно вже все схудло, облізло і схоже на стару коняку, лежить на металевій сітці головою до параші. Репортажі про її утримання виходять в ефір кожної години. Народ лікуєт, пляшет і поьот! Народ лікуєт, пляшет і поьот! Народ лікуєт, пляшет і поьот!
Ех, і розмріявся ж я!
Ну нічо, нічо. Ми почекаєм...
IP: 89.209.97.---
valsh01 _ 23.11.2011 17:06
Спасибо за честную статью и за смелость высказать свою гражданскую позицию!
IP: 91.124.213.---
дунга _ 23.11.2011 16:56
ta-ta-ta:
А никто Юлю за святую и не держит. К твоему сведению те пенсии о которых говоришь платят новыми пахнущими купюрами. Как думаешь надолго ли хватит? А я говорю о ситуации с местными бюджетами. Люди лишены премий, стимулирующих, надбавок, которые получали все время, по крайней мере с 2005 г. А сейчас даже голую зарплату (оклады) платят с ног. Уже есть и задолженность за сентябрь,ноябрь.
Сторінки:      Попередня      Наступна