Українська правда
Постійне посилання: http://www.pravda.com.ua/news/2005/11/11/3016803/

Розмова з Тимошенко надихне Лазаренка на переворот

www.ПРАВДА.com.ua _ П'ятниця, 11 листопада 2005, 12:06

Лідер партії "Громада" Павло Лазаренко заявляє, що хоче зустрітися з екс-прем'єром Юлією Тимошенко.

Про це він заявив в інтерв'ю на телеканалі "Інтер" у четвер увечері у відповідь на прохання охарактеризувати стосунки з Тимошенко.

"Для того, щоб абсолютно чітко все поставити на свої місця й абсолютно чесно відповісти щодо наших відносин, мені потрібна зустріч з нею (Тимошенко), для того, щоб проговорити дуже багато нюансів", - заявив Лазаренко.

"А там дуже багато буде цікавого, такого цікавого, що може сильно перевернути розстановку політичних сил в Україні", - додав він.

Лазаренко також відзначив, що прохання охарактеризувати стосунки було найскладнішим для нього питанням.

"Мені складно говорити. Це, мабуть, найскладніше питання. Я підтримував Тимошенко, ми були разом партією "Громада". Багато членів "Батьківщини" прийшли під егідою Лазаренка "Громади" у Верховну Раду в 1998 році. Тимошенко занадто багато пережила, через багато чого пройшла", - розповів Лазаренко.

Він також зазначив, що, на його думку, сама Тимошенко не дуже прагне з ним зустрічатися.

Українська правда

© 2000-2010 "Українська правда"
Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.pravda.com.ua