Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Забули пароль?
АКТУАЛЬНО

Балога назвав сімох людей від мегаблоку, яким дозволено відкривати рота

Вівторок, 17 липня 2007, 11:30 _ www.ПРАВДА.com.ua
Версія для друку Коментарі 13

Керівник виборчого штабу блоку "Наша Україна – Народна самооборона" Віктор Балога оголосив імена семи уповноважених спікерів цього політичного об'єднання.

Про це повідомляється на сайті об'єднання демократичних сил.

Від імені мегаблоку наділені правом робити офіційні заяви та давати коментарі такі політики - Юрій Луценко, В'ячеслав Кириленко, Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Микола Катеринчук, Юрій Павленко і Борис Тарасюк.

"Решта колег по блоку також будуть виступати як компетентні коментатори, попередньо одержавши відповідний карт-бланш", - зазначив Балога.

"Наша Україна – Народна самооборона" вирішила запровадити жорстку інформаційну дисципліну, аби убезпечити суспільство і ЗМІ від дезорієнтації у тезах і гаслах", - додав він.

Балога також наголосив, що не допустить інформаційного різнобою від імені мегаблоку, і нагадав про відповідальність у випадку порушення встановлених правил.

Керівник штабу звернув увагу, що підбір уповноважених спікерів блоку дасть можливість провести якісну і всебічну роз'яснювальну кампанію.

"Ми охопимо всі теми – соціальні, внутрішньо- і зовнішньополітичні, правові, оборонні та безпекові. На всі запитання будуть дані об'ємні і зрозумілі відповіді. Блок забезпечить інформаційну відкритість, яка передбачає і доступність спікерів до мас-медіа", - зазначив Балога.

"Невдовзі відкриється прес-центр, будуть проводитися регулярні брифінги та прес-конференції нашого політичного об'єднання. Не буде відмов спікерів від інтерв'ю, участі у телевізійних і радіопрограмах", - додав він.

Свою роль в інформаційній політиці мегаблоку Балога визначив як директивну: "Моя функція полягає у командно-штабній роботі".

"Зрозуміло, з'являтиметься потреба в оголошенні якихось важливих рішень чи ініціатив, які стосуються всього мегаблоку. Такі інформаційні повідомлення робитиме керівництво "Нашої України – Народної самооборони" і штабу цієї політичної сили", - наголосив керівник штабу блоку.

IP: 62.80.169.---
Swat _ 17.07.2007 18:07
А що ви маєте проти Віктора Івановича. Деже Шановний політик.
IP: 193.108.162.---
Rrr _ 17.07.2007 17:57
Молодцы! А крики про демократию - демагогия! В демократии тоже есть место дисциплине. Только слаженной командной игрой можно добиться победы. А то на прошлых как лебедь щука и рак и еще стадо всяких животных были...
IP: 212.82.193.---
senior _ 17.07.2007 17:48
17.07.07 17:44 ___Outlaw
senior

Может, пусть один Балога ляпает и правит страной???

дивись - договоришся:)))
__
Так вчера рассказывал Шуфрич, как Балога, приезжая в Закарпатье по скудоумию хвастает перед пацанами, показывает факсимиле Юща и раздает всем генеральские погоны.
Я почти готов в это поверить.
IP: 193.27.80.---
Outlaw _ 17.07.2007 17:44
senior

Может, пусть один Балога ляпает и правит страной???

дивись - договоришся:)))
IP: 212.82.193.---
senior _ 17.07.2007 17:33
Анекдот в тему.
Ющенко вылез на гору на лыжах и говорит:"Люби лыжи, не розходьтесь"...