Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Тимошенко ощасливила пенсіонерів сенсацією

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 77.123.97.---
ГШ _ 09.09.2007 23:34
"...Юля повертає вкрадені заводи в народну власність, а дебіли кажуть ..."
РР_Козак ,
на дебілів і розрахована інформація про повернення Юлею вкладів, та заводів. Спочатку хай поверне те, що сама встигла накрасти. А поки, дебіли вірять їй і проплаченим нею козакам типу РР...
IP: 77.122.99.---
Безработный2 _ 09.09.2007 11:38
А что, собственно, не устраивает тебя, рлауег.
От твоей территории, которое ты называешь государством, я вообще ничего не беру, но и не собираюсь ничего ей давать. Так что и ты не парься.
IP: 77.122.33.---
player _ 09.09.2007 11:25
"она уже обменяла хрущевки на новое жилье... Вернет ваши деньги..." (Безработный2)

Безработный в очередной раз доказал, что Безработный он не зря. С таким уровнем интеллекта действительно надо жить только на пособие по безработице, этим минимизируется ущерб государству.
IP: 78.137.16.---
РР_Козак _ 09.09.2007 11:12
Олена Притула продала бандюкам українську правду.

На кожній сторінці висить банер:

"Скандал. Ведомство Гриценко обворовало государство на 290 млн. гривень"

В той же час на найвигіднішому місці розміщено банер з рекламою комуністів:

"Час обирати чесну владу!"

Цікаво скільки? Скільки їй заплатили? Мільйонів пять баксів чи пару тисяч гривень?

Я вважаю, що удмуртка Притула готова продати українську правду за 5 коп.

Докази дивись на головній.
IP: 77.122.143.---
krabat _ 09.09.2007 09:59
09.09.07 09:17 ___РР_Козак
"...я не вірю, що людина може бути настільки дурною..."

Може ще і більше...Та мова не про це. Все ,що ЮВТ обіцяє - правильне, і в принципі навіть можливе як те,що нам розказували на піонєрскіх лєнєйках та в камсамольскіх ячейках.І у циїх лозунгах щось "до болі знакомоє" : повірте нам і буде вам щастя/ от хлопчик Пєтя не повірив і йому щастя небуло/. От поясніть мені ,що таке "народна власність"?
IP: 78.137.16.---
РР_Козак _ 09.09.2007 09:17
Мда...

Звідки в людях стільки дурі? Мабуть правду кажуть про психотропну зброю. Бо як ще можна змусити дибілів гавкати на Юлю за те, що вона хоче (і робить) добрі справи???

Маю надію, що тут проти Юлі пишуть виключно проплачені агенти. Бо я не вірю, що людина може бути настільки дурною.

Юля виплачує підвищені пенсії, а дебіли кажуть: "Популізм". Ги-ги. :)
Юля повертає вкрадені заводи в народну власність, а дебіли кажуть: "Розоряє бізнес". Ги-ги. :)
І т.д.
Дебіли :(
IP: 80.73.0.---
Vlad_iz_Kharkova _ 09.09.2007 02:40
08.09.07 19:09 _РР_Козак Никто вклады в банках не забирал. Их съела инфляция. Вы, действительно, считаете, что в США гос-во компенсирует гражданам потери, если их вклады с учетом инфляции имеют отрицательную доходность? Такой инфляции у них не было. У немцев в 1920-е была. Им тоже ничего не компенсировали.
Я свои деньги из сберкассы забрал в 89, - увидел, что они там пропадут. Но у родителей осталось 3000, не смог убедить забрать.Тогда это были деньги. Сейчас - мизер. Ради него обрушить гривну?
IP: 193.110.113.---
Мое_Мнение _ 09.09.2007 00:28
Да... ЮВТ уже захлебывается от собственного величия. Если вклады будут повернени в полном объеме,-то, поверьте, они уже НИКОМУ нужны не будут. Это будет гиперинфляция. Ну и чокнутая! За кресло она готова в собственные штаны наделать привселюдно.
IP: 77.123.97.---
ГШ _ 08.09.2007 23:47
ЮВТ так не хочется быть в оппозиции, что она сама не знает, что еще наобещать, авось поверят. Как только она дорвется к власти, все 46 млн. украинцев сразу станут миллионерами. Это мы уже проходили, и с теми же фигурантами у власти...
IP: 77.122.168.---
sam_sobi _ 08.09.2007 23:21

АГА! А тех кто в то время имел кооперативы невыплаченные, а потом заплатил за них "с зарплаты" заставит доплатить!!!

Честно, такой мерзости и глупости от нее не ожидал, но что поделаеш, они сейчас как угодливые официанты, "чего изволите, чего прикажете, .... А жрать будете то что дам, и скажите спасибо если плюну в похлебку"
IP: 88.214.97.---
Eugnat _ 08.09.2007 21:52
Серьезное заявление. Разве что не слишком ли самонадеянно? Но для совка покатит все :)
IP: 88.214.84.---
bss _ 08.09.2007 21:32
неужели найдутся дураки, которые ей поверят? очнитесь, люди! да она же играет на самом больном. это только лишний раз подтверждает ее цинизм! какая все-таки сволочь!
IP: 77.121.138.---
Ramel07 _ 08.09.2007 21:08
Для PP_Козак
Більша частина Сполучених Штатів навіть не знають де ми знаходимся і
звісно не переймаються нашими виборами з ознаками параної...
IP: 77.122.99.---
Безработный2 _ 08.09.2007 20:53
08.09.07 19:28 ___pioner99

она уже обменяла хрущевки на новое жилье... Вернет ваши деньги... Ты пьян, парниша, мужичек, дедусь? На 10000 соврублей можно было купить хорошую квартиру, а на 10000 грн.- 1кв.м от той квартиры. Так что не парься.
IP: 195.248.164.---
1рус _ 08.09.2007 20:34
Граждане пенсионеры! Вчитывайтесь и запоминайте. Много ли найдётся политиков, осмелившихся делать столь конкретные обещания? Здесь уж и вправду вилять влево - вправо не получится. Хотя Юля, согласитесь, в отличие от той же «Нашей Украины», никогда и не виляла. И в этом её главный козырь.
IP: 195.248.164.---
Распутин _ 08.09.2007 20:33

Розкручену януковичами інфляцію доведеться БЮТу. Більше того – повертати заморожені вклади колишнього Ощадбанку СРСР. Це – справжня фантастика, диво небачене. Але Юлія Тимошенко довела, що вона політик тверезий і за свої слова відповідає.
IP: 195.248.164.---
Бютове _ 08.09.2007 20:32
Так тримати, Юлю! Може, після цього наші заслужені пенсіонери прокинуться і тепер ніхто не говоритиме, що електорат БЮТ завершується на 45 - річних?
IP: 195.248.164.---
romadov _ 08.09.2007 20:31
Ощасливила пенсіонерів? Чи все ж заявила про те, що мало статися давно? Та й сенсаційність цього зобов’язання можна засвідчувати з екстраполяцією на наше життя, за якого пенсіонери вже давно є людьми другого сорту. Але Юлія Тимошенко має реноме політика, який голослівних, популістських заяв не робить, а діє послідовно і виважено. Тому повернення заморожених вкладів колишнього Ощадбанку СРСР справді має стати її лебединою піснею.
IP: 78.152.160.---
pioner99 _ 08.09.2007 19:28
Я буду Бога молити, щоб БЮТ прийшов до влади, бо, знаючи Тимошенко, вірю, що лише вона одна зможе повернути нам наші гроші!
IP: 78.152.160.---
SkandaliSt _ 08.09.2007 19:18
Давно пора! Такое голословно обещать опасно - запоминаемо, и в случае невыполнения - губительно для полит. карьеры. Так что можно надеяться :)
IP: 78.137.20.---
РР_Козак _ 08.09.2007 19:15
Особисто я всі свої заощадження в той час вклав в будівництво ЖБК. Але я хочу, щоб справедливість було відновлено. Прикро що мало людей цього хочуть. А ті що хочуть часто нічого для цього не роблять, знову й знову голосують за бандюковичів. Це дійсно велика проблема, якщо не сказати трагедія.
IP: 78.137.20.---
РР_Козак _ 08.09.2007 19:09
Одна моя знайома приїхала в гості з США. Вона розповіла, що практично вся Америка в шоці від того, що...
"У вас украли ваши сбережения, а вы это простили. Можно еще как-то обяснить ваш пофигизм когда у вас воруют заводи, фабрики, обленерго, но как можно молчать когда воры залезли в ваш личний карман? В США им бы на следующий день дали 150 лет тюрьмы. А вы этих воров в парламент избираете. Разве ж так можно."
Можна. Бо так і є. :(
Люди втратили гордість, розуміння і прагнення до Справедливо