IP: 217.24.165.---
RPP _ 24.11.2007 07:58
Як взагалі можливо визнавати послом людину, яка нехтує фактами фашизму радянської
влади? Для якої голодомор та смерть людей це лише зайві емоції. Чи не здається вам поважна громада, що такій людині не місце вУкраїні?!
IP: .---
патріот89 _ 22.11.2007 18:43
Втрати України за 10 міс. Голодомору (7-10млн.осіб) перевищують її втрати за 4 роки Другої світової війни (6-7 млн. осіб). Комуністичний режим задовго до фашитської агресії розв язав війну проти власного народу. Чому "наступниця СССР" продовжує справу "отца всех народов"?
http://www.president.gov.ua/content/150_1.html
IP: .---
патріот89 _ 22.11.2007 18:43
Втрати України за 10 міс. Голодомору (7-10млн.осіб) перевищують її втрати за 4 роки Другої світової війни (6-7 млн. осіб). Комуністичний режим задовго до фашитської агресії розв язав війну проти власного народу. Чому "наступниця СССР" продовжує справу "отца всех народов"?
http://www.president.gov.ua/content/150_1.html
IP: 10.11.14.---
Первомайськ _ 22.11.2007 13:31
Емоції - це російска "цивілізаційна місія", а Український Голодомор - це трагедія великої Європейської Нації, правду про яку необхідно знати і пам'ятати!!!
IP: 77.109.12.---
amalik _ 22.11.2007 12:43
Громадяни! Ми здобули Незалежну Державу, здобули Свободу слова. Невже ми будемо терпіти знущання цього щура? Геть з України такого пасла! Як радив колись Литвин, віддати його чеченцям. Вони знають, що з ним робити.
IP: 77.122.158.---
Kartkozak _ 22.11.2007 12:31
Цього чужинського посла самого треба відправити на мосла. Якби він сам чи його родаки поголодували так, щоби їли одне одного, тоді б живі не базікали про "емоції" мертвих. Тож, Чорномирдіну буде корисно поголодувати в Україні у разі припинення поставок харчів до російського посольства.
IP: 192.168.110.---
andel _ 22.11.2007 11:23
10:46 ___ROMIK1979
Ви тут сидите, а зайдіть краще подивіться на сайт www.vlasti.net там все антиукраїнське!!!!---------- ромик , ты запарил! нах нам этот сайт если там все антиукраинске?
IP: 194.143.147.---
ROMIK1979 _ 22.11.2007 10:46
Ви тут сидите, а зайдіть краще подивіться на сайт www.vlasti.net там все антиукраїнське!!!! Суцільні кацапи!!!!!!!!!!
IP: 194.143.147.---
ROMIK1979 _ 22.11.2007 10:46
Ви тут сидите, а зайдіть краще подивіться на сайт www.vlasti.net там все антиукраїнське!!!! Суцільні кацапи!!!!!!!!!!
IP: 194.143.147.---
ROMIK1979 _ 22.11.2007 10:43
Ви тут сидите, а зайдіть краще подивіться на сайт www.vlasti.net там все антиукраїнське!!!! Суцільні кацапи!!!!!!!!!!
IP: 194.143.147.---
ROMIK1979 _ 22.11.2007 10:43
Ви тут сидите, а зайдіть краще подивіться на сайт www.vlasti.net там все антиукраїнське!!!! Суцільні кацапи!!!!!!!!!!
IP: 194.143.147.---
ROMIK1979 _ 22.11.2007 10:42
Ви тут сидите, а зайдіть краще подивіться на сайт www.vlasti.net там все антиукраїнське!!!! Суцільні кацапи!!!!!!!!!!
IP: 194.143.147.---
ROMIK1979 _ 22.11.2007 10:39
КАЦАПСТАН повинен на Україну довічно безкоштовно працювати і вибачатися, а їхні корисні копалини повинні бути Україні передані усі безкоштовно!!!!! СМЕРТЬ КАЦАПАМ!!!!
IP: 194.143.147.---
ROMIK1979 _ 22.11.2007 10:31
Це не емоції - це злочин проти людства, за який треба відповідати!!!! КАЦАПСТАН повинен довічно безкоштовно працювати на Україну і вибачатися!!! А про усі їхні корисні копалини то і нема що говорити - вони повинні давно бути наші!!!!
IP: 89.105.237.---
gopak_ukr _ 22.11.2007 10:30
Серп і молот - смерть і голод! Геть від росії !!!
IP: 195.24.157.---
Anthone _ 22.11.2007 10:30
"А тут стільки емоцій... Ми цього не розуміємо", я тоже, ув. Черномырдин, вас не розумію! Яке вам діло то цього всього?
IP: 194.44.253.---
_Volodymyr_ _ 22.11.2007 10:26
Чорнаморда таку бучу здійняла. Хлопаки! Та не звертайте на цю купу лайна уваги... Полежить, посмердить, дощик змиє - забудемо.
IP: 192.168.110.---
andel _ 22.11.2007 10:16
В жопу черномырдина! - вы лучше анек послухайте:
Мариванна отчитывает Вовочку:
- Вовочка, добрая половина девочек нашей школы жалуется, что ты
постоянно пристаешь к ним с неприличными предложениями!
- Клевета, Мариванна! - отвечает Вовочка. - Это не добрая, а злая
половина. Добрая отвечает на мои предложения согласием.
IP: 91.197.48.---
Vaka _ 22.11.2007 10:09
"А тут стільки емоцій... Ми цього не розуміємо", - сказав посол, додавши: "Я не знаю, кому тут вигідно і що за сплеск цих емоцій".
УП, ви вже стоїте струнко й взявши під козирьок? Де коменти?
IP: 91.197.48.---
Vaka _ 22.11.2007 10:09
"А тут стільки емоцій... Ми цього не розуміємо", - сказав посол, додавши: "Я не знаю, кому тут вигідно і що за сплеск цих емоцій".
УП, ви вже стоїте струнко й взявши під козирьок? Де коменти?
IP: 195.177.72.---
Sluch _ 22.11.2007 10:08
@09:56 ___andel
и вообще откуда столько пессимизма - праздник всетаки сегодня!@
Чесно? Щось не відчувається. Йду сьогодні на роботу - а на будинках приспущені прапори з жалобними стрічками. Тут свято, там траур. Взагалі тільки завтра буде видно - радіти нам чи журитись. В годині 15-й, десь так.
Я не про сучасну Європу. Я про 17-18 ст., коли європейці вперше відчули загрозу з боку зростаючої імперії, яка хватала без розбору сусідні "ісконниє" землі.
IP: 10.201.190.---
Бомбей _ 22.11.2007 10:06
Чорнописький озвучує думку кремля, своїх думок у нього вже давно нема. Історик мля "був голод, великий голод всюди"ага і в той же час СССР продавав міліони тон пшениці на Захід, неувязочка "таварісч пасол", може архіви погортаєте, а то у вас одні емоції в заявах;))
IP: 194.33.189.---
WSG_для_УП _ 22.11.2007 10:04
Мирдін, не рви так свою чорну жопу, папік всерівно не залишить тебе на другу каденцію, дуже багато тут ти "пращєлкал"
IP: 194.105.136.---
Marsel _ 22.11.2007 10:04
У этого подлеца на глазах будут насиловать его дочь, а он прокомментирует: не слишком ли эмоцтонально она кричала...
ПОДОНОК.
IP: 192.168.110.---
andel _ 22.11.2007 09:56
Случ, когда это интересно Европа на украину надыялась? им там в европе интересна украина только когда кличко в германии комуто морду месит или когда Динамо-Киев дрючит по самое немогу Барселону 4-0 (10 лет назад к сожалению) Они о себе думают прежде всего. надеются исключительно на себя - нам надо с них пример брать. и вообще откуда столько пессимизма - праздник всетаки сегодня!
IP: 192.168.110.---
andel _ 22.11.2007 09:49
Masterboy.... Черномырдин, ты подонок , здесь был отличный урожай. Чтоб ваша империя превратилась в сплошную Чечню !-----ну чё вы на этого говоруна так эмоцируете? он жеж специально хочет(даже неосознанно) такой реакции - вывести нас из себя. Хай себе бухтит. и россия хай живет, вообще лучшеб она превратилась ну кпримеру в швейцарию или там во францию какую. ну на худой конец в ещё одни Штаты :)
IP: 195.177.72.---
Sluch _ 22.11.2007 09:44
@09:34 ___Masterboy
Чтоб ваша империя превратилась в сплошную Чечню !@
Та... вся надія тепер на Чечню. Колись Європа ще на Україну надіялась. Марно.
IP: 195.177.72.---
Sluch _ 22.11.2007 09:39
Сама наявність в Україні такого посла - найяскравіше свідчення абсолютної неповаги до держави Україна з боку Росії, а також відсутності елементарної гідності у нашої влади, яка не перший рік терпить відверте хамство.
Не хотілось би проводити паралелі, але в Грузії вислати таких дипломатів до бісової матері - що раз плюнути. І нічо. А в нас тільки "ми звертаємо увагу на некоректність подібних оцінок..." Тьху.
IP: 192.168.110.---
andel _ 22.11.2007 09:38
Семенен "А хто заважає росіянам чи казахам піднімати питання геноциду їхніх народів? Напевно, інші "емоції"--------это хороший вопрос :) но - к психиатрам. бо тогда уних(русских) будет раздвоение личности - ибо: с одной стороны мучения и старадания от геноцидов савецкой власти а с другой - палка и нэжна любов до т.Путина-палкого фана т.Дзержинского,т.Сталина,тВани-гр. и прочих звероящеров устраивающих периодически всякие там голодоморы - и все это в одной отдельновзятой голове кажнага расеянина.
IP: 192.168.0.---
Masterboy _ 22.11.2007 09:34
А поездки "фирменным экспрессом" в Сибирь ?
А продотрады, которые все до последнего зерна выбирали ?
Черномырдин, ты подонок , здесь был отличный урожай. Чтоб ваша империя превратилась в сплошную Чечню !
IP: 192.168.221.---
str_Kharkiv _ 22.11.2007 09:17
Ця падлюка нехай плеще. Робота у нього така. Як і "касударство".
Підождіть, зараз цуцики підключаться. Почитаємо, полюбимо ще більше...
IP: 192.168.0.---
Семенен _ 22.11.2007 08:49
А хто заважає росіянам чи казахам піднімати питання геноциду їхніх народів? Напевно, інші "емоції"...
IP: 77.123.62.---
Aliya _ 22.11.2007 08:20
Благодушно и беспристрастно -- вот так кацапы (да разве только они?) относятся к Голодомору. Вот и Черномырдин тоже "сожалеет", а у самого мысль: "Подумаешь! Ну выморили каких-то несколько миллионов хохлов голодом. Так разве ж это геноцид?"
IP: 91.197.48.---
Vaka _ 22.11.2007 08:19
Ми цього не розуміємо", - сказав посол
І не зрозумієте. Бо не маєте відповідного органу. Це ж не кабанів та оленів вбивати.
IP: 77.122.212.---
Орися _ 22.11.2007 07:15
Він висловлює жаль... А я висловлюю жаль, що цю мерзоту ще не викинули з України. Давно пора!
IP: 195.225.158.---
bigkal _ 22.11.2007 06:55
Чорномордіна треба вислати назад у московію. Що це за раритет? Він ще висловлюється, думає... Як говорять, чия б корова мичала, а твоя б мовчала.
IP: 77.120.129.---
Влад70 _ 21.11.2007 23:34
"А тут стільки емоцій...
Действительно,что ж рассея так испугалась
По-моему претезий ещё не выдвигали.Пока...
А ведь жопой же путинской чувствуют,что придётся отвечать,как не отмазывайся
IP: 77.123.115.---
mix_ko _ 21.11.2007 21:58
Треба ж, він думає!