IP: 195.239.126.---
monnoir _ 13.02.2008 10:00
и этот человек...это человек ваще?
и это,бл..дь,элита страны?!!!
ЫЫЫЫЫЫЫЫЫ!!!!!!!
IP: 213.227.196.---
Цивільний _ 13.02.2008 09:36
18:00 ___Rim
Как проженный рецидивист он привык общаться на фени. Все остальное ему чуждо, дико и совершенно непонятно. Он мучается также, как мучился Кучма, когда в публичных выступлениях вынужден был проглатывать матерщину.
Имеющему 3 судимости и 2 отсидки зэку привычнее выбить зубы министру Кирпе, или ударом по печени свалить с ног министра Лавриновича, чем заниматься чтением непонятных слов и букв. Даже с экрана американского суфлера. Или повторять за вставлен. в ухо наушником-горошиной.
IP: 77.121.207.---
lllggg _ 13.02.2008 09:30
Люди, вам могут не нравиться помаранчевые - это понятно. Мне самой противен Ющенко, хотя, я сцепив зубы, голосовала за него. Но как может нравиться человек с уголовным прошлым и тупой головой?Ну, неужели не нашлось приличного человека без уркаганных замашек? Человек, который ездит на похороны урок (Шевченко из Кам.-Подол.), не достоин представлять государство! Любители России, вы слышали, что сказал Путин?В России президент должен быть "порядочным и умным"! А нам достаточно уголовного дебила?
IP: 77.122.121.---
ЯнычДаПошлиВы _ 13.02.2008 09:02
Да пошли вы все. Вам человек добра хочет, а вы.. КАЗЛЫ..
IP: 89.21.65.---
депутатськебидло _ 13.02.2008 08:56
Томущопослідовний сам двох слів без ганнигерман зв"язати не може.
Цей "захисник від криз" сам створює кризи на порожньому місці, аби довше проіснував бардак.
Цьому танцюристу з підтанцовницею ганноюгерман завжди щось заважає:
- якщо він в уряді, то за інфляцію і ріст цін відповідає парламенська опозиція;
- якщо він в опозиції, то за теж саме відповідає уряд!
Якщо він при владі, то він хоче керувати вступом до НАТО:
якщо він в опозиції - то без нього вступати до НАТО не можна!
IP: 77.122.27.---
Kiev_Igor _ 13.02.2008 00:49
___Полковник_Вешняк
Очень правильное и весьма своевременное предложение. Технически это сделать нетрудно, да и денег это будет стоить не очень много. Небольшой такой евроремонтик на сцене украинского парламента. Мощность 2-х колонок по 1 кВт (режим стерео), и никакими дудками спикера парламента уроды комми и ПРдуны перекричать не смогут. Трансляцию слов спикера для телевидения делать не c микрофона в зале, а брать сигнал от его микрофона; шум в зале подмешивать на уровне не более 25%.
IP: 195.234.97.---
snail _ 12.02.2008 22:56
Слышь, Гавнюкович, а чего ты нас в ЕЭП со своим хАзаровым без референдума тянешь ?
IP: 91.196.80.---
Полковник_Вешняк _ 12.02.2008 22:44
В палаті представників Конгресу США, спікер засідає за персональною катедрою, яка виглядає доволі масивною і споруджена на такій висоті, що дістатися до спікера можна лише за допомогою драбини завдовжки не менш як 3м . На жаль відсутні відомості, чи має американський спікер окремий вхід на свою катедру...
Судячи з усього, "фєдєрасти" дуркувати не припинять ніколи. То чому б не скористатись досвідом розвинутих демократій та не збудувати Яценюку сідало на достатній висоті, ще й з окремим ходом, забезпечити звукову трансляцію достатньої потужності і засідай собі досхочу. А «фєдєрасти» хай собі бавляться хоч з кульками, хоч з пасочками…
IP: 10.0.2.---
вужик_вогнепалик _ 12.02.2008 20:23
не треба себе дурити, заруба не з приводу листа за формою, а за змістом. Ідеться про зближення з НАТО, як таке, а не про лист трьох. І итання це буде повертатися до моменту, поки вся коаліція кількістю 227 голосів не проголосує за вступ до НАТО.
IP: 195.43.43.---
AdamO _ 12.02.2008 20:18
Цирк на дроті та й годі! http://www.prevedgame.ru/in.php?id=764394
IP: 217.117.79.---
Иль _ 12.02.2008 19:31
Вони боялися 30-дневного терміну, бо тобі През може роспустити парламент. Їм глубоко плювати на соціальні питання. Їм, що погано живеться? Не будьте лохами, на таких розраховано 1,5 годинне розблокування. Завтра знову будуть бавитись кульками і губошльоп дудіти в піонерський горн.
IP: 77.121.137.---
ганна_ахметова _ 12.02.2008 19:17
"Ми розуміємо, що свою неспроможність керувати державою нинішній уряд намагається списати на те, що, мовляв, проблема лише в тому, що не працює парламент. - а коли у зека питали чому була така висока інфляція тощо, він казав, що його уряд не міг працювати, бо не працювала рада
IP: 77.122.204.---
Vaka _ 12.02.2008 18:55
Тимчасове "ввімкнення" парламенту - лише обнулення 30-тидневного рахівника. До наступного натискання на відповідну кнопку на пультику дистанційного управління. Хто натискає? Не ми, виборці, звісно.
IP: 77.122.121.---
Dichter _ 12.02.2008 18:23
"Донецкий варяг" (продолжение)
("Тормозам" парламентаризма посвящается)
На время мы ружья свои зачехлим,
Получен сигнал задуплиться,
Мы в гавани тихо пока постоим,
Есть время нам больше сплотиться,
В парламенте бурю подымем опять,
Дай знать, командир наш кремлевский,
КАзлам никаким не дадим развернуть
ПроНАТОвский план вашингтонский,
На крейсере парни, в широкой степи
Однажды уже побывавшие, мы ширку
Готовы преподнести, Вам, люди, бл..,
Лохи поганые....
IP: 193.93.184.---
Alex_r _ 12.02.2008 18:03
Шрифт такой крупный...:)))
IP: 77.122.72.---
джимми _ 12.02.2008 18:00
Петухи, только на это и способны.
IP: 195.234.132.---
Rim _ 12.02.2008 18:00
12.02.08 17:52 ___Верочка
Хорошо, что он хоть читать умеет :)
-
умеет но не всегда внимательно! помните в Брюсселе что то со шпаргалки писал в журнале какие то пожелания от Украины? 2 ошибки в одном предложении таки впарил:)
IP: 195.248.173.---
Верочка _ 12.02.2008 17:52
Хорошо, что он хоть читать умеет :)
IP: 192.168.45.---
montana _ 12.02.2008 17:51
Хлопці, оптика хороша, але не туди, не туди ви її причепили.
IP: 195.177.72.---
Sluch _ 12.02.2008 17:51
"Ми розуміємо, що свою неспроможність керувати державою нинішній уряд намагається списати на те, що, мовляв, проблема лише в тому, що не працює парламент"
Ой, десь я вже це чула. Тільки з протилежного боку.
Що тут скажеш. Мавпи - вони і є мавпи. Навіть "гаварящиє".
IP: 81.95.190.---
СтепанСтепан _ 12.02.2008 17:50
//Ми проти будь-яких кроків, ...... без згоди на те українського народу//
Так уже ж вибори були...люди делегували владні повноваження політичним партіям :-))))
Чи по кожному закону будемо референдум проводити?
IP: 195.3.205.---
Yark _ 12.02.2008 17:48
Плохо, что дали Проффесору почитать с бумажки.
А то без оной у него всегда такие перлы выходят - подсознание прет, понимаешь )))
IP: 213.186.198.---
socrat _ 12.02.2008 17:46
Про газ добазарилися ?
А дуля в кармані - то така справа...