Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Рейтинг мільярдерів – Ахметов перший, Фирташ 11-й, Порошенко 13-й

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 195.43.43.---
AdamO _ 29.02.2008 11:30
Початковий етап накопичення бабла пройшли успішно тільки 100-200 чоловік? Не Америка кінця 19 ст. це точно... http://www.prevedgame.ru/in.php?id=764394
IP: 195.239.126.---
Роман_ _ 29.02.2008 10:41
Юлія_
Які ви недалекі. Ви що незнаєте, що Тимошенко на собі нічого не рееструє ? В неї весь бізнес на родичах, сім'ї. Тому й каже, що мені сім'я допомагає. Взагалі це схоже на якудзу - сім'ї, клани.
IP: 195.239.126.---
Юлія_ _ 29.02.2008 10:20
А Тимошенко де ? Чого її образили ? Чи вона не в доларах ,а у газових "кубиках" статки зберігає ?
IP: 195.93.190.---
Ф-Всеволод _ 29.02.2008 10:10
28.02.08 19:50 ___ВДОЛЬ_ОБРЫВА
Сотни две - три умеющих копить и приумножать

Вы бы написали тут, что эта публика создала за 17 лет. Банки не в счет, там никакие особые технологии и основные фонды не требуются.
Насчет приумножать согласен. Награбленное и наворованное. А некоторые, как Ахметов например, "приумножили и накопили" не только грабя, но и физически устраняя конкурентов. Это не клуб удачливых предпринимателей, а безнаказанных убийц и суперворюг.
IP: 192.168.0.---
Жеглов _ 29.02.2008 09:21
А где тиМОШЕНКА?????????????????????????????????????????
IP: .---
CAESAR _ 29.02.2008 09:15
Порошенко Голова Ради, а не Правління в Нацбанку!!!!!!!!!
IP: 89.252.3.---
svarga _ 29.02.2008 08:35
"що в усіх наших бідах винні жиди, татари (!) і т.д. "

Татари мають іти спочатку - Ахметов завжди очолює всі рейтинги :)
IP: 89.19.108.---
Obersturmfuhrer _ 29.02.2008 01:42
Это издание "Фокус" проделало работу, очень полезную для правоохранительных органов. Список "Их разыскивает милиция". Честным путём такие деньги не заработаешь.
IP: 77.121.37.---
Kartkozak _ 29.02.2008 00:27
Таких "мільярдерів" я десь вже бачив. Здається у деяких поліційних звітах та протоколах про вилучення якогось там майна. Гріш їм ціна, цим підставним політичним гомосекам! Це вже ми проходили. Ахметок,як картяжників з вокзалів. Жидоциганів порошенків, як загарбавших народні сільгосптехніки та МТС. Фірташів, як комуношулерів на народні гроші. То все вже старе. Давайте дурити нас по-новому! Смішніше буде.
IP: .---
Oleksa12 _ 29.02.2008 00:08
Я зустрічав український нарід в дуже, і дуже таки екзотичних закапелках нашої планети. Люди там ПРАЦЮЮТЬ, тобто простий українець є конкурентноздатний за межами рідної країни, на відміну від людоподібних істот, які керують, перепрошую, грабують на рідних теренах. То скільки ще терпіти цих створінь з масними писками. Дійсно, сумна статистика…
IP: .---
Oleksa12 _ 29.02.2008 00:07
Переглядаючи цю сумну статистику просто мурашки вбирають. Геть усі ці обезяни, так чи інше були чи і є в структурах влади, чи якимось чином пов’язані з державотворчими процесами в Україні. Тим часом, пересічний українець чомусь не жиє заможно на своїй землі. А це свідчить про неконкурентноспроможність сеї обезянячої влади з цивілізованими світом.
IP: 77.122.244.---
terrapin _ 28.02.2008 23:33
Я не думаю, что это объективный рейтинг. А где кинах - уверен, что этот товарищ тоже мог бы похвастаться размерами своего состояния, пусть он уже и вылетел из реальной политики - http://www.lvdenisyuk.com.ua/node/164. Где Омельченко, которого знающие люди называют одним из богатейших людей в Украине ? Где, в конце концов, Голубченко, который благодаря тому, что мы платим по грабительским тарифам, тоже приумножил свои доходы ?
IP: 77.239.179.---
кро _ 28.02.2008 21:53
Шаановний ЗЛОДЕЙ

А хто такі мільярдери?
;-)

IP: 77.239.179.---
кро _ 28.02.2008 21:52
Шановний gdfg

Я вже вибачився.
Іще раз перепрошую і визнаю, що Дерипаска білорус.
IP: 192.168.1.---
100raz _ 28.02.2008 21:29
___Svyatoslav
ТИ сказав !
IP: 77.122.24.---
ЗЛОДЕЙ _ 28.02.2008 21:26
28.02.08 20:36 ___кро
А что же, вас батенька побуждает с таким усердием отслеживать миллиардеров?
Не уж-то служба? Аль нрав дурной покоя не дает?
IP: 77.123.101.---
gdfg _ 28.02.2008 20:41
кро: Дерипаска не украинец.Ты наверно перепутал его с Вексельбергом.

Виктор Феликсович Вексельберг родился 14 апреля 1957 года в г. Дрогобыче Львовской области Украинской ССР.
Мать — украинка. Отец — Вексельберг Феликс Соломонович, еврей, все родственники по отцовской линии погибли во время Холокоста.
IP: 77.239.179.---
кро _ 28.02.2008 20:36
.
А ось іще, із якогось рос.сайту

8. Вагит Алекперов 12,2 млрд. долларов УКРАИНЕЦ + АЗЕРБАЙДЖАНЕЦ
10. Виктор Вексельберг, 10,7 млрд. долларов УКРАИНЕЦ + ЕВРЕЙ
21. Леонид Федун 5,3 млрд. долларов УКРАИНЕЦ
24. Андрей Мельниченко 4,8 млрд. долларов УКРАИНЕЦ
25. Леонид Михельсон 4,2 млрд. долларов ЕВРЕЙ + УКРАИНЕЦ
45. Олег Бойко 1,5 млрд. долларов УКРАИНЕЦ
IP: 77.239.179.---
кро _ 28.02.2008 20:27
Перепрошую, Svyatoslav.

Мені сказали, що Дерипаска-білорус.

Сподіваюся, Вам це уточнення довподоби, бо підтверджує теорію антиукраїнської змови.
IP: 77.239.179.---
кро _ 28.02.2008 20:07
.
Шановний Svyatoslav

Ось Вам для загального розвитку навіть більше, ніж Ви хотіли

ПРІЗВИЩЕ ----CТАТКИ В $ ------НАЦІОНАЛЬНІСТЬ.

О.Дерипаска ---- 40 мільярдів $------ російськомовний українець

Найбагатша людина Росії

Хоча "в росіян теж є голова на плечах"
IP: 217.196.160.---
MaJestic _ 28.02.2008 19:58
А ще хотілося б побачити такий списочок:
Прізвище ----Статкив в $------Національність.
Цікаво було б ознайомитись.Для загального розвитку.

Чомусь мені здається що коли людина подібне пише, то розвиватись вона зовсім не прагне. Скоріше хоче сказати що в усіх наших бідах винні жиди, татари (!) і т.д. Можливо я помиляюсь.
Ні, він хоче сказати, що в українців теж є голова на плечах, але їх щось у списку не видно...
IP: 77.122.24.---
ВДОЛЬ_ОБРЫВА _ 28.02.2008 19:50
Сотни две - три умеющих копить и приумножать, вот тебе, собственно говоря, и вся элита нации, весь ее цвет, будущее ее. Интересно, а где там наш Сюзерен. Небось, тоже человечище стоящий. Еще пять-шесть сот туда же стремятся, а все остальные чистые потребители, все проедают, прогуливают, пропивают, раскручивают инфляцию как перед концом света.
Тем не менее, интересно узнать, кто же нас на этот раз завоюет?
О, горя хлебнет.
IP: 77.123.101.---
gdfg _ 28.02.2008 19:15
Если Черновецкий еще несколько лет мэром побудет,то и до Ахметова не далеко.Год назад 200 млн было, теперь 1 млрд.
IP: 91.192.4.---
Svyatoslav _ 28.02.2008 18:58
А ще хотілося б побачити такий списочок:
Прізвище ----Статкив в $------Національність.
Цікаво було б ознайомитись.Для загального розвитку.

Чомусь мені здається що коли людина подібне пише, то розвиватись вона зовсім не прагне. Скоріше хоче сказати що в усіх наших бідах винні жиди, татари (!) і т.д. Можливо я помиляюсь.
IP: 10.111.111.---
Махмуд _ 28.02.2008 18:56
Шановний пане Ахметов у вас стільки багато тих грошей, може поділитесь????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 192.168.1.---
100raz _ 28.02.2008 18:39
А ще хотілося б побачити такий списочок:
Прізвище ----Статкив в $------Національність.
Цікаво було б ознайомитись.Для загального розвитку.