IP: 195.239.126.---
_Oleg_Kharkiv _ 23.04.2008 19:57
Тимошенко - ворюга мирового уровня...
5 балів! Лазаренко теж вийшов на світовий рівень.
IP: 193.34.79.---
IO95 _ 23.04.2008 19:34
Коли крали Криворіжсталь, то схема була проста: ФОРМАЛЬНІ умови були прописані під одного учасника.
А зараз боти кивають на інфляцію, на політнестабільність, на якусь сумнівну юридичну сумнівність...
Це з великою натяжкою може доводити невигідність приватизації саме в цьому році, але аж ніяк не є доказом, що крадуть СВОЇ.
IP: 193.34.79.---
IO95 _ 23.04.2008 19:31
"23.04.08 16:26 ____azarov
Сьогодні йде штучне зниження ціни активів підприємств,яке вигідне покупцям,якими є люди Юлі, адже всі знають, що після хиткої політичної ситуації що є в Україні, а також після того, що урядТимошенко не веде ніякої боротьби з інфляційними процесами - не захоче вкаладати гроші в приватизований обєкт, тобто це буде як за Кучмо-Медчуковських межанізм".
Як занижується ціна? "Всі знають, ніякої боротьби" - з такими фразами до психіатора.
IP: 193.34.79.---
IO95 _ 23.04.2008 19:28
"23.04.08 15:59 ___Ось
При сьогоднішньому ринку жоден серйозний світовий інвестор не вкладе свої гроші в юридично спірну приватизацію підприємств України ."
Треба довести юридичну сумнівність і розкрити тему ситуації на ринку, а не констатувати. Незалік.
IP: 195.42.130.---
Андрі _ 23.04.2008 18:55
23.04.08 18:49 ___Просто
...отказ БНУНС ставить в повестку дня вопрос о законопроекте БЮТ о снятии депутатских льгот...
Вперше про це чую. Але можливо там було причиною те, що БЮТ не хотів голосувати домовлений закон про Кабмін?
IP: 195.42.130.---
Андрі _ 23.04.2008 18:52
23.04.08 18:37 ___Просто
...постоянно обвиняете ее в том, что она неавторитарна...
Я її в цьому не обвинувачою.
Я говорю, що вона, якраз, як авторитарний лідер, який очолює виконавчу владу, в якого більшість в коаліції цього не робить.
Адже говорити про одне і не робити цього, маючи всю повноту влади виглядає як мінімум ДИВНО.
Вона забула, що вона вже не в опозиції, а у ВЛАДІ.
Тепер ніхто їй не заважає!
В чому справа???
Чому вона цього не робить ? ? ?
Прошу дати відповідь.
IP: 195.135.197.---
Просто _ 23.04.2008 18:49
23.04.08 18:44 ___Андрі
Загляните на сайт ВР и полюбопытствуйте сколько там лежит заонопроектов. Последний пример - отказ БНУНС ставить в повестку дня вопрос о законопроекте БЮТ о снятии депутатских льгот. Увы, но есть реальные процедуры, которые тормозят любой благой порыв. Именно для этого ЮВТ и воюет за императивный мандат сегодня. Чтобы у нас появилось ЗАВТРА!
IP: 195.42.130.---
Андрі _ 23.04.2008 18:44
23.04.08 18:34 ___Просто
Якщо ці закони не ініціювати, і не вносити в Парламент - то ніхто їх і не прийме!
Потрібно їх написати і офіційно внести, зареєструвати, доповідати і тд і тп. Тоді подивимось. WHO is WHO.
Це - єдиний рецепт для "виздоровлення" нації і народа.
IP: 195.135.197.---
Просто _ 23.04.2008 18:37
23.04.08 18:25 ___Андрі
Еще раз посмотрите свои посты и убедитесь, что Вы под флагом борьбы с авторитаризмом ЮВТ постоянно обвиняете ее в том, что она неавторитарна. Не ставит, не принимает, не требует. Как говорил т. Сухов на вопрос "И все одна?2..."Да, тяжело!"....
IP: 195.135.197.---
Просто _ 23.04.2008 18:34
23.04.08 18:25 ___Андрі
А кто антикоррупционные законы принмать будет? Сами коррупционеры? Вы представляете как разомкнуть этот круг, в котором Украина уже сколько лет зажата? Если кто-то начнет выступать против ЮВТ в борьбе с коррупцие, он тут же и поплатиться депутатским местом. Не так? Будем и дальше волынку тянуть, играясь в "демократию" как крили-петевки?
IP: 195.42.130.---
Андрі _ 23.04.2008 18:25
23.04.08 18:15 ___Просто
Імперативний мандат потрібен ЮВТ, щоб ніхто у фракції не виступав проти "лінії партії (БЮТ) і народа" і тупо голосував за рішення, які пропонує лідер (ЮВТ).
Як тільки почне хтось виступати проти "лінії партії", переходити у іншу фракцію зразу виключать з партії, і з фракції, і з депутатів, і поставлять на "сухий пайок". Колишній депутат буде "лапу сосати".
З корупцією потрібно боротись на законодавчому рівні, а не імперативним мандатом.
IP: 195.42.130.---
Андрі _ 23.04.2008 18:16
23.04.08 17:52 ___Просто
...И как Вы себе представляете "повинна ініціювати це питання і довести його до поіменного гососування у ВР"? ...
Підготувати і внести законопроект у Верховну Раду.
Все дуже ПРОСТО.
Простіше не буває.
Але ЮВТ немає БАЖАННЯ.
Те саме з депутатською недоторканістю. Поговорили і забули. Переключились на мову, тести, борги по з/платі.
Це все - ФІГНЯ!
IP: 195.135.197.---
Просто _ 23.04.2008 18:15
23.04.08 18:10 ___Андрі
А Вы не задумывались почему ЮВТ так настаивает на императивном мандате? Ведь именно из-за этого! Жулье лезет к власти и сним очень трудно воевать.
IP: 195.42.130.---
Андрі _ 23.04.2008 18:10
23.04.08 17:57 ___Просто
А ,Ви, впевнені, що БЮТівські пацани будуть голосувати за посилення кримін. відповідальності за корупційні дії??????????????????????????
IP: 195.42.130.---
Андрі _ 23.04.2008 18:08
23.04.08 17:57 ___Просто
...И как Вы себе представляете "повинна ініціювати це питання і довести його до поіменного гососування у ВР"? Вы думаете, что крутые донецкие и киевские пацаны дадут это сделать? ...
Для того, щоб так думати потрібно, щоб донецькі пацани і Балога так зробили.
Поки вони цього не зробили (і невідомо ще, хто так зробить) непотрібно так думати. Це по типу "якби в роті росли гриби".
Тому я і пропоную ініціювати це питання, яке всіма замовчується і обходиться стороною.
IP: 195.42.130.---
Андрі _ 23.04.2008 18:03
23.04.08 17:52 ___Просто
Припортовий завод зараз вигідно не продадуть!
Українці на цьому втратять. Зараз його вигідно купувати, т я ціна буде невисока. "Ось" про це докладно написала.
Приватизація припортового ніякого відношення до боротьби з корупцією НЕМАЄ. Це якраз буде "ПРИХВАТИЗАЦІЯ" від ЮВТ. Побачите. я вважаю, що цей стратегічний обєкт повинен бути в держ. власності. Нехай продає щось інше. Завод успішно працює.
IP: 195.135.197.---
Просто _ 23.04.2008 17:57
23.04.08 17:17 ___VNC
Приятно видеть человека, который верит, что ЮВТ СПОСОБНА на чудеса, но НЕ ХОЧЕТ их совершать. Увы, но есть реальные обстоятельства и реальные люди, с которыми надо жить и работать. Мы ведь уже говорили о реальном составе местных организаций партий. А ведь из них и идут в депутаты. Виновата ЮВТ? Конечно, она во всем виновата, даже в том, что у нас за деньги люди поддерживают кого угодно и на митингах и в выборахю
IP: 195.135.197.---
Просто _ 23.04.2008 17:52
23.04.08 17:38 ___Андрі
А как Вы считаете. почему ЮВТ настаивает на продаже Припортового завода? Именно потому, чтобы прекратить коррупционные схемы прихватизации. Это одно из звеньев "Прорыва". Газ, земля, образование...Мало? И как Вы себе представляете "повинна ініціювати це питання і довести його до поіменного гососування у ВР"? Вы думаете, что крутые донецкие и киевские пацаны дадут это сделать? Что Балога даст команду поддержать такое решение? Но ПРОЦЕСС ПОШЕЛ!
IP: 195.42.130.---
Андрі _ 23.04.2008 17:38
23.04.08 17:09 ___Просто
Я вважаю, що якщо ЮВТ порядна і чесна людина, вона розуміє, що проблеми України і українців не в тестах, не в мові, не в НАТО і тд і тп, а в тотальній корупції суспільства і несплаті податків. Тому вона (якщо хоче зробити "ПРОРИВ") повинна ініціювати це питання і довести його до поіменного гососування у Верховній Раді. От тоді, проявиться її державницька позиція. А так - це все: "Обіцянка-цяцянка, дурному - радість".
IP: .---
VNC _ 23.04.2008 17:17
23.04.08 17:09 ___Просто:" ...А они не самоубийцы. Было бы у ЮВТ большинство, тогда другой вопрос. "
І знову Ви перекручуєте. Це хобі чи вже в вас така натура? ;)))
Ну біла б у БЮТ більшість. а в тому ж БЮТ той же Крук та Ко. І Ви ж самі довели хто вони. То й який же тоді "другой вопрос". Ні який не другий а саме перший. ;))))
IP: 195.135.197.---
Просто _ 23.04.2008 17:09
23.04.08 16:39 ___VNC
И славно, что по поводу круков к согласию пришли. Будем с нетерпением ждать "посадки".
23.04.08 16:47 ___Андрі
В запале не стоит забывать, что Закон принимает ВСЯ Рада. А они не самоубийцы. Было бы у ЮВТ большинство, тогда другой вопрос. Неужели Вы хоть на секунду допускаете, что крили-петьовки проголосуют за подобные предложения, что балоган даст на это согласие?
IP: 77.123.124.---
Ось _ 23.04.2008 16:56
через несприятливу ринкову обстановку. Бо вони свої гроші рахують і знають, що саме СЬОГОДНІ ніхто не дасть за них справжню ціну.
А Тимошенко вперто добивається негайного продажу ОПЗ бо вона не своє продає. Вона наше краде!
IP: 77.123.124.---
Ось _ 23.04.2008 16:56
Іще раз про ринок.
Коли продавали Криворіжсталь ринок ріс. Індекс ПФТС з 278пунктів у квітні 2005 - виріс до 443пунктів у квітні 2006р. Ріст майже 100%. Продавати підприємства було вигідно, бо були бажаючі купити.
Зараз ринок стрімко падає. З Нового року мінус уже більше 30%. Продавати на такому тренді НЕ МОЖНА, бо ніхто не дасть більше половини ціни підприємства.
Абсолютна більшість приватних підприємств України, які планували цього року вийти на міжнародні біржі (IPO) відклали це через
IP: 195.42.130.---
Андрі _ 23.04.2008 16:47
Я підтримую ЮВТ тоді, коли її КААЛІЦІЯ прийме закон про посилення кримінальної відповідальності (від 10-ти років позбавлення волі) за корупційні дії і несплату податків.
До того моменту, коли це рішення не буде прийнято, всі її слова - це брехня і провокація.
Після цього закінчаться всі сумнівні приватизації ОПЗ, Южного, замлі, лісів.
IP: .---
VNC _ 23.04.2008 16:42
23.04.08 16:37 ___tamburin :"...а Юлин караван идет! И так будет всегда! "
Ше не було такого каравану у світі який йшов би собі та йшов. "Всегда".
Та й за яким бісом потрібен караван якись кудись собі постійно йде, а нічого корисного нікуди не везе? ;)))
IP: 77.123.124.---
Ось _ 23.04.2008 16:41
23.04.08 16:37 ___tamburin
так будет всегда!
Аж поки не переведуться дурні вУкраїні.
Або сліпі не прозріють.
IP: .---
VNC _ 23.04.2008 16:39
Продовження для Просто..
Отак-то, Просто. ;)) У революційному БЮТівському запалі порубали своїх Круків визнавши їх бандітами та злодіями. Врешті решт я не збираюсь сперечатись ;))))
IP: 77.122.105.---
Ё _ 23.04.2008 16:38
14:04 ___Палич
У 2005 продали здали свої інтереси продавши Криворіжсталь якомусь Міталу.
Я в шоці! Що ти мелеш? Треба було за 1/5 ціни якомусь Пінчуку віддати, якому чхати на Україну ще в 3 рази більше ніж Мітталу?
IP: 192.168.56.---
tamburin _ 23.04.2008 16:37
Как бы тут не упражнялись в своем красноречии противники Юли, хочу отметить одно - собаки лают, а Юлин караван идет! И так будет всегда!
IP: .---
VNC _ 23.04.2008 16:36
23.04.08 16:30_Просто :" Вы решили сделать исключение для круков и Тимошенко. Понимаю."
Знову перекручуєте. ;)) Нагадую, я тільки запитава Вса про ставлення до Круків (не даючи ЖОДНИХ оцінок від себе). На що Ви відповіли : 23.04.08 15:32 ___Просто :" Крук попал в безвоздушное пространство и ему будет дозволено безнаказанно воровать сегодня, то Вы глубоко заблуждаетесь. Уверен, что и его. и его папашу, который шантажировал БЮТ в момент коалиционного соглашения будут глубоко разочарованы"
IP: 195.42.130.---
Андрі _ 23.04.2008 16:30
Тільки що Юлька сказала, що дозволила експорт олії. Ура!
Олія завтра знову подорожчає.
По суті.
Я підтримую ЮВТ тоді, коли її КААЛІЦІЯ прийме закон про посилення кримінальної відповідальності (від 10-ти років позбавлення волі) за корупційні дії і несплату податків.
До того моменту, коли це рішення не буде прийнято, всі її слова - це брехня і провокація.
IP: 195.135.197.---
Просто _ 23.04.2008 16:30
23.04.08 16:05 ___VNC А особисте життя та джерела доходів ні попереднього директора ні якихось інших директорів я ВЗАГАЛІ не торкався і не збираюсь. Не заглядаю до чужої кишені
Понимаю, Вы решили сделать исключение для круков и Тимошенко. Понимаю.
IP: 195.239.126.---
_azarov _ 23.04.2008 16:26
23.04.08 14:58 ___IO95
Жоден злібний балогівський бот не подужає описати схему "як Юля хоче вкрасти заводи".
____________
Сьогодні йде штучне зниження ціни активів підприємств,яке вигідне покупцям,якими є люди Юлі, адже всі знають, що після хиткої політичної ситуації що є в Україні, а також після того, що урядТимошенко не веде ніякої боротьби з інфляційними процесами - не захоче вкаладати гроші в приватизований обєкт, тобто це буде як за Кучмо-Медчуковських межанізмів аукціон для соїх
IP: 195.42.130.---
Андрі _ 23.04.2008 16:19
23.04.08 15:59 ___Ось
...При сьогоднішньому ринку жоден серйозний світовий інвестор не вкладе свої гроші в юридично спірну приватизацію підприємств України . Отже ЮВТ точно знає, що аукціон буде лиш між своїми...
Повністю підтримую!!!
IP: .---
VNC _ 23.04.2008 16:05
23.04.08 16:00 ___Просто :"Вы хотите меня убедить в том, что в Одессе нет НИ ОДНОГО человека, который сможет воевать с этими круками? Не поверю!!!! "
От тебе дуже красиво ПЕРЕКРУЧУЄТЕ саме Ви. Я нічого не казав про Одесу. Я казав про БЮТ і Особисто Тимошенко. Вона й він (БЮТ) не мають НІ НАЙМЕНШОГО бажання щось заперечувати Крукам. ;)))
А особисте життя та джерела доходів ні попереднього директора ні якихось інших директорів я ВЗАГАЛІ не торкався і не збираюсь. Не заглядаю до чужої кишені
IP: 195.135.197.---
Просто _ 23.04.2008 16:00
23.04.08 15:51 ___VNC
Вы хотите меня убедить в том, что в Одессе нет НИ ОДНОГО человека, который сможет воевать с этими круками? Не поверю!!!! Хотя бы те же бандиты, которые мечтают сесть на их место. Или Вы считаете. что можно посадить кристально чистого руководителя? Вы хотите меня убедить, что предыдущий директор жил на одну зарплату? Но сегодня есть шанс на справедливость!!!!
IP: 77.123.124.---
Ось _ 23.04.2008 15:59
23.04.08 14:58 ___IO95 Жоден злібний балогівський бот не подужає описати схему "як Юля хоче вкрасти заводи".
СХЕМА:
При сьогоднішньому ринку жоден серйозний світовий інвестор не вкладе свої гроші в юридично спірну приватизацію підприємств України . Отже ЮВТ точно знає, що аукціон буде лиш між своїми. І вона чудово розуміє, що ціна виграшу на аукціоні буде удвічі нижча за реальну вартість ОПЗ. Учасники аукціону відстібають ЮВТ за можливість приватизації заводу саме ЗАРАЗ, за пів-ціни.
IP: .---
VNC _ 23.04.2008 15:55
23.04.08 15:47 ___ЕОВ :"Просто! Вы совершенно правы! Я тоже на это обратил внимание. VNC передергивает почти все неугодные комментарии!
Я ХОЧУ, ЧТОБЫ ОБ ЭТОМ ЗНАЛИ ВСЕ!!!!!!"
Я також хочу знати. Може приклади перекручування зможете навести? Ну хоч один. Ну будь ласка! ;)))
IP: .---
VNC _ 23.04.2008 15:51
23.04.08 15:32 ___Просто :"..Уверен, что и его. и его папашу, который шантажировал БЮТ в момент коалиционного соглашения будут глубоко разочарованы. "
Ви ПРОСТо як і Ваша лідерка струшуєте повітря. ;)) Ну й на чому основана Ваша впевненість окрім гучних слів. ? А я маю друзів які вже більше двох десятків років працюють в Південному. Та прекрасно Круки там себе почувають і дуже бажають "со БЮТовські товариші" і ОПЗ загарбати. ;))
IP: 92.49.243.---
ЕОВ _ 23.04.2008 15:47
23.04.08 14:52 ___Просто
VNC! Дякую за відгук! Але не треба пересмикувати.
Просто! Вы совершенно правы! Я тоже на это обратил внимание. VNC передергивает почти все неугодные комментарии!
Я ХОЧУ, ЧТОБЫ ОБ ЭТОМ ЗНАЛИ ВСЕ!!!!!!
IP: 195.42.130.---
Андрі _ 23.04.2008 15:46
Последние три года около 88% произведенной заводом продукции экспортируется: аммиак - в Бельгию, США и Францию, карбамид - в Швейцарию, Бельгию, США и Германию.
100% пакет акций ОАО находится в управлении Фонда государственного имущества Украины.
Я ПРОТИ приватизації ОПЗ, ВЗАГАЛІ!
IP: 195.42.130.---
Андрі _ 23.04.2008 15:45
Справка УНИАН. ОАО «Одесский припортовый завод» - второй по величине производитель аммиака и карбамида и третий - по выпуску азотных удобрений в Украине, специализируется на перегрузке химической продукции, поступающей из стран СНГ на экспорт.
Завод является монополистом на общегосударственном рынке специализированных услуг по приему, охлаждению и перегрузке аммиака.
IP: 195.42.130.---
Андрі _ 23.04.2008 15:43
Президент Украины Виктор Ющенко в письме премьер-министру потребовал обеспечить прозрачность и открытость проведения приватизации в Украине.
Как отмечается, непрозрачные и неконкурентные условия приватизации могут нанести значительные убытки государству, негативно отразиться на международном имидже Украины, привести к потере доверия международных инвесторов.
Президент настаивает, что при приватизации Одесского припортового завода (ОПЗ) необходимо изъять комплекс по перегрузке аммиака.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →