Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

ТИМОШЕНКО І ПОРТНОВ ОКУПУВАЛИ ФДМ

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 80.252.255.---
vorobey _ 27.04.2008 21:27
Юлька, чего бы не стоило, хочет захватит ФГИ, плюя на законы и здравый смысл. Как можно покушаться на стратегические объекты? Ее буквально поглотила жажда наживы. И надо с ней бороться, противостоять, что и старается делать Ющенко
IP: 78.159.40.---
смай _ 25.04.2008 15:19
Тимошенко поступає згідно постанови КС. А Ющенко знову посилає охорону , і знову порушує конституцію. Він мабуть не розумі що скоро буде відповідати по закону.
IP: 77.247.25.---
snickers _ 25.04.2008 14:41
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2163-12
2. Приватизації не підлягають об'єкти, що мають
загальнодержавне значення...Загальнодержавне значення мають:....г) об'єкти, які забезпечують життєдіяльність держави в
цілому, зокрема:....майнові комплекси підприємств, які здійснюють виробництво
основної залізничної техніки (електровози, тепловози,
дизель-поїзди, вагони);
Дружно вспоминаем приватизацию "Лугансктепловоза"
IP: 77.247.25.---
snickers _ 25.04.2008 14:36
___Донецк_

ознакомтесь http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2163-12
IP: 195.239.126.---
Донецк_ _ 25.04.2008 14:21
Приватизация ублюдки по закону может быть совершено только с предприятием-банкротом или убыточным.А припортовый-это стратегическое и одно из самых прибыльных предприятий и приватизировать его не что иное,как преступление.
IP: 195.239.126.---
Палич _ 25.04.2008 14:16
___Мустафа_Алі
А хтось іще нам ходив тріпався, що буде боротися з рейдерськими захопленнями, із незаконним привласненням. А сама, що зробила. перенесла це рейдерство у владу. Де це таке ще, щоб просто прийти і посадити свою людину. Без голосування, рішення. Видно справді припекло Юлі вже продавати заводи своїм прихвостням з грошима. БОРГИ, БОРГИ, БОРГИ.
IP: 195.239.126.---
___Rrr _ 25.04.2008 14:14
За даними журналу «Фокус», у 2007 році Андрій Портнов входив до списку тих вітчизняних юристів, які «мають вплив на судові рішення в Україні», простіше кажучи, ця людина має широкі корупційні зв`язки в судовій системі держави. Підтвердженням цього є той факт, що Андрій Портнов має досить теплі стосунки з главою Печерського райсуду Києва Інною Отрош.
IP: 195.239.126.---
Мустафа_Алі _ 25.04.2008 14:08
Зараз Андрія Портнова звинувачують в організації низки рейдерських захоплень чужої власності, які супроводжувалися фізичним протистоянням сторін і тілесними ушкодженнями. Розслідуванням цих справ займаються Генпрокуратура, міліція, Державна податкова адміністрація. Співпраця між паном Портновим і групою «Приват» не минула безслідно, спільно вони створили компанію «Корпоративні технології», яку пов`язують з рейдерською діяльністю. За даними журналу «Фокус», у 2007 році Андрій Портнов входив до списку тих вітчизняних юристів, які «мають вплив на судові рішення в Україні», простіше кажучи, ця людина має широкі корупційні зв`язки в судовій системі держави. Підтвердженням цього є той факт, що Андрій Портнов має досить теплі стосунки з главою Печерського райсуду Києва Інною Отрош.
IP: 195.239.126.---
Сіроманець_ _ 25.04.2008 13:27
Хто сказав, що БЮТ збирається боротися з корупцією ? Вони гроші відбивають за вибори. Захоплення ж фонду держмайна показало, що їхні позичальники вимагають борги.
Тимошенко людям обіцяла одне, а спонсорам своєїї партії інше - доберусь до казни і розрахуюсь.
IP: 77.239.170.---
Хлопчисько _ 25.04.2008 13:22
___Ханк, Ні, не так. Пройти всі щаблі влади і дійти на саму "владну гору" і бути при цьому чистим наче скло - неможливо! Тому кожна особа при владі - Буш, Путін, Кі Чен Ір та ВСІ інші НЕ ЧИСТІ ПЕРЕД ЗАКОНОМ. Окрім того, ВЛАДА-це історично, законодавчо-унормований прототип разголуженої "кримінальної структури". А в покої нація живе тількі при сильній владі. Тому ЮВ, для нас-кращий вихід.
IP: 194.44.209.---
Nighthawk _ 25.04.2008 13:18
Глибоконешановні боти ЄЦа! Невже вам так подобається роль моськи? Якщо так, то ми завжди раді прочитати чергову порцію ваших маразмів, санкціонованих лічно сантехніком балоганом. Але раджу не забувати-шавки гавкають, а караван іде. Юля вас всіх скоро підімне під себе, засранці... Як би ви проти цього не рипались. Кишка у вас тонка
IP: 195.239.126.---
Роман_ _ 25.04.2008 13:11
Беспредел устраює Тимошенко. Рейдерські захоплення, дерибан держмайна, втручання у роботу парламенту та пропихування корупційних законів. Це нормальна робота Уряду ? Ганьба! Каже український народ.
IP: 195.239.126.---
_Українець _ 25.04.2008 13:05
Рейдерське захоплення є протизаконним. Потрібно її посадити у каталашку. Голову ФДМ призначає і звільняє ВРУ. Тимошенко злочинець.
IP: 77.121.231.---
Elia _ 25.04.2008 13:01
25.04.08 12:44 ___KozaNostraMorozK
Валюха! Линяй следом за Васей-с-водокачки.

Будьте такі ласкаві, поясніть, чому "Вася-с-водокачки"? А Юля - молодець!
IP: 195.239.126.---
Ibrahim _ 25.04.2008 13:00
Юльку-воровку- рейдерку до Лазаренка!
Юльку-воровку- рейдерку до Лазаренка!
Юльку-воровку- рейдерку до Лазаренка!
Юльку-воровку- рейдерку до Лазаренка!
Юльку-воровку- рейдерку до Лазаренка!
Юльку-воровку- рейдерку до Лазаренка!
Юльку-воровку- рейдерку до Лазаренка!
Юльку-воровку- рейдерку до Лазаренка!
Юльку-воровку- рейдерку до Лазаренка!
Юльку-воровку- рейдерку до Лазаренка!
Юльку-воровку- рейдерку до Лазаренка!
Юльку-воровку- рейдерку до Лазаренка!
Юльку-воровку- рейдерку до Лазаренка!
IP: 195.239.126.---
Ibrahim _ 25.04.2008 12:59
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
Рейдерам Ганьба!
IP: 195.239.126.---
Ibrahim _ 25.04.2008 12:57
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
Продажному БЮТу ГАНЬБА!
IP: 194.88.220.---
МВС _ 25.04.2008 12:46
Корупціонеру Ющенко ГАНЬБА! Ющенко Геть, Ющенко Геть ! Слава Юлії Тимошенко ! Корупціонеру Ющенко ГАНЬБА! Ющенко Геть, Ющенко Геть ! Слава Юлії Тимошенко ! Корупціонеру Ющенко ГАНЬБА! Ющенко Геть, Ющенко Геть ! Слава Юлії Тимошенко ! Корупціонеру Ющенко ГАНЬБА! Ющенко Геть, Ющенко Геть ! Слава Юлії Тимошенко ! Корупціонеру Ющенко ГАНЬБА! Ющенко Геть, Ющенко Геть ! Слава Юлії Тимошенко ! Корупціонеру Ющенко ГАНЬБА! Ющенко Геть, Ющенко Геть ! Слава Юлії Тимошенко ! Корупціонеру Ющенко ГАНЬБА! Ющенко Геть, Ющенко Геть ! Слава Юлії Тимошенко ! Корупціонеру Ющенко ГАНЬБА! Ющенко Геть, Ющенко Геть ! Слава Юлії Тимошенко ! Корупціонеру Ющенко ГАНЬБА! Ющенко Геть, Ющенко Геть ! Слава Юлії Тимошенко ! Корупціонеру Ющенко ГАНЬБА! Ющенко Геть, Ющенко Геть ! Слава Юлії Тимошенко ! Корупціонеру Ющенко ГАНЬБА! Ющенко Геть, Ющенко Геть ! Слава Юлії Тимошенко ! Корупціонеру Ющенко ГАНЬБА! Ющенко Геть, Ющенко Геть ! Слава Юлії Тимошенко ! Корупціонеру Ющенко ГАНЬБА! Ющенко Геть, Ющенко Геть ! Слава Ю
IP: 195.239.126.---
Павло_Лазаренко _ 25.04.2008 12:45
Молодчинка. Моя школа. Нехай працює і все готує. Коли я повернуся вона стане президентом, а мене призначить прем'єр-міністром. І ми надолужимо, що невстигли в 90-х.
IP: 193.151.57.---
KozaNostraMorozK _ 25.04.2008 12:44
Валюха! Линяй следом за Васей-с-водокачки.
Но прежде срочно через его родную подругу Мондяну объяви о том, что в тебя сегодня во время переговоров Тимошенко Ю. и Портнов насильно влили стакан приправленой диоксином воды! и, не добежав до туалета, обос...сь.
Вечером скорее "линяй" в Германию через Россию (там и оставайся в зале для транзитных пассажиров) съев во время перелета свой загран.паспорт. В России (как-бы в Германии) вместе с Васьком создавайте филиал соцпартии в экзиле, ожидайте своих
IP: 195.239.126.---
Юлія_ _ 25.04.2008 12:35
Знову Тимошенко накраде і в путь-дорожку за Лазаренком. Не сумно їм буде разом.
IP: 195.239.126.---
Ханк _ 25.04.2008 12:34
Хлопчисько
___Ханк Дело в том, что даже если она 100 раз воровкою была, меняет дело то, что ЮВ декларирует патриотические, европейские ценности.

Если для вас европейские, патриотические ценности воровство и корупция вместе с рейдерством, то не в Европу, а в Африку с такими ценностями нас не примут.
IP: 195.239.126.---
Швець _ 25.04.2008 12:29
Тепер залишилося захопити почту і телеграф! Юляха давай! І потім ти зможеш прихватизувати не тільки газову галузь, а і всю країну!
IP: 77.239.170.---
Хлопчисько _ 25.04.2008 12:26
___Ханк Дело в том, что даже если она 100 раз воровкою была, меняет дело то, что ЮВ декларирует патриотические, европейские ценности, а это единственны шанс для 45 миллионов граждан Украины чувствовать не быдлом, каким нас хотят "оформить" московские пропагандисты, но нормальными людми на своей земле. Сильные, смелые, жертвенные лидеры нам нужны как воздух.
IP: 195.239.126.---
_Олена _ 25.04.2008 12:20
Оце так нахабство. А що далі? просто захопить крісло президента? Що це ще за політичне рейдерство? Як же законність про яку вона постійно кричить?
IP: 123.123.100.---
Brov_kin _ 25.04.2008 12:19
Семенюк сейчас вообще не нужно тратить свои нервы. Пусть уйдет, поедет подлечится и со свежими силами будет отвечать перед прокуратурой. Потому что такие ее проделки безнаказанными не должны остатся
IP: 212.1.104.---
gulya _ 25.04.2008 12:17
25.04.08 11:53 ___Ibrahim

Є рішення КС, яким Постанова КМ визнана коституційною. Президент заднім числом відкликав свої Укази. Чому про це не пишуть наші агентства?
IP: 123.123.100.---
ПЕРВАК _ 25.04.2008 12:14
Соціалісти уже показали на що здатні. Мороз розвалив партію, Рудьковський - весь транспорт. Так поки ще не пізно гнати потрібно і Семенюк, а то майна взагалі державногов Україні не залишиться. Все за безцінь продасть регіоналам
IP: 195.239.126.---
Ханк _ 25.04.2008 12:13
А Тимошенко это похрен. Она только знает свой карман. Воровка проклятая. Когда она уже сдохнет ?
IP: 195.239.126.---
Сеніор _ 25.04.2008 12:12
Він таки виллужився нападками на президента і вона, як феодал наділила і його чатиною майна.
IP: 78.111.184.---
mvv _ 25.04.2008 12:11
Для молодой жены все только начинается.
20 млн тепловозных - немалые деньги.
Под роковую любов отмыть трудновато будет.
Если правда :) канешна.
А Юля красавица.
IP: 195.239.126.---
Ibrahim _ 25.04.2008 12:10
Nyura
А не так, як це сталося з "Луганськтепловозом". Тепер "Луганськтепловоз" перейменують на Тімохопаровоз. Оце вещь.
IP: 195.239.126.---
Зая _ 25.04.2008 12:07
Дерибанити, так дерибанити. На всіх майна ще вистачить. Те, що Янукович не порозпродав, то вона дорозпродує, а народ як був ні з чим, так і залишиться.
IP: 123.123.100.---
калиманджар _ 25.04.2008 12:06
Юля решила сделать правое дело. как можно бороться с коррупцией в имуществе, когда у руля Фонда такой коррупционер. пусть уже Валя идет на пенсию, едет в свой родной Ружин и ростит деток
IP: 77.247.25.---
snickers _ 25.04.2008 12:01
смелая женщина
IP: 194.30.168.---
Nyura _ 25.04.2008 11:58
А от тепер все буде так, як воно повинно бути - по закону. Буде публічне оголошення конкурсу, буде відомий переможець, який виграє чесно на відкритому конкурсі за достойну суму. А не так, як це сталося з "Луганськтепловозом"
IP: 195.239.126.---
Miha_1 _ 25.04.2008 11:56
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
Редерів на нари!
IP: 195.239.126.---
_Oleg_Kharkiv _ 25.04.2008 11:54
Видно припортовий і інші об'єкти Юлія Тимошенко вирішила приватизувати собі.
IP: 195.239.126.---
Ibrahim _ 25.04.2008 11:53
Як відомо, незаконним розпорядженням Кабміну Семенюк відсторонена від виконання обов’язків. Водночас це злочинне і корупційне рішення уряду зупинено двома указами президента та подано у Конституційний суд.
КС Юльку не підтримав.
IP: 194.30.168.---
Gretta _ 25.04.2008 11:51
Геше
Даже если это и правда, то это надо было давно сделать! Пусть Валентина ищет себе новое место работы. Например, пусть торгует не государственной собственностью, а в торговом центре "Самсон"
IP: 195.239.126.---
Мафка _ 25.04.2008 11:50
Воровка перед приватизацією почала наступ.
IP: 194.30.168.---
kosmodrom _ 25.04.2008 11:50
Уря! Нарешті цю грудасту тітку відправлять у медовий місяць!
IP: 194.30.168.---
Геша _ 25.04.2008 11:48
Да Семенюк попробуй еще оккупировать. Вы вообще верите в эту чушь, чтобы нежная женщина Юля брала в осаду Семенюк?!
IP: 77.121.165.---
krabat _ 25.04.2008 11:46
У Юлі криша з"їхала...Юльки ! А слабо підтримати свою прінцессу?