IP: 194.44.193.---
777888 _ 06.09.2008 11:18
Нашому наполеончику у спідниці п.Юлі по барабану усі європейські перспективи України. Разом зі своїм сантехніком Портновим вперед до нових дєрібанів! Головне встигати вішати ярлики своїм бувшим созникам.
IP: 93.180.234.---
Olegae _ 05.09.2008 18:51
Читаю коментарі й дивуюся. Погана Юля наїхала на гарного Юща, продалась Москві й зіпсувала європейську перспективу. І ні слова про те, що президентська сторона весь час її провокувала, а наприкінці серпня узагалі загнала в глухий кут своїми звинуваченнями в державній зраді і домовленістю з ПР про її відставку. І якщо розпад коаліції (а з неї до речі вийшов НУНС), призвів до такої реакції ЄС, то це просто привід відшити Україну. Бо в європейських країнах такі кризи відбуваються регулярно.
IP: 212.1.118.---
всв _ 05.09.2008 16:38
Не знаю, чим думають сьогодні ті коментатори, які говорять про те, що ЮВТ сдалася на милість Москви та звинувачують саме її у розвалі коаліції. Повідомлення джерела ЄС говорить про інше і це камінець радше в город саме Ющенка. Ці сигнали подаються йому з боку ведучих політиків стран ЄС на протязі останніх місяців. Зверніть увагу на те, з ким навіть сьогодні першим з украінського політикуму зустрівся Чейні і все стане зрозуміло. Ставки заходу сьогодні саме на ЮВТ.
IP: 193.201.61.---
Zlyuk _ 05.09.2008 14:35
Найкращим козирем для України в питанні отримання єфрочленства є публічна відмова від цього єврочленства з відровідними заходами, по типу віз та запровадження ембарго в торгівлі з Польщею.
Європейський союз втратив свої позиції тоді, коли не допоміг грузії вчасно зупинити російського агресора. І є вищою мірою лицемірства, подавати свою загнилу спільноту, як сад Божий.
В цій ситуації хочеться і колиться цитувати Ортега-і-Гассета...
IP: 77.121.194.---
Ё _ 05.09.2008 13:50
13:16 ___ммм
А Ющ причому? Баришня все розвалила, Росії здлася, на країну їй начхати.
Зі сторони Ющобалоги було 0% бажання працювати з Тимошенко і 100% бажання її втопити чи спалити - з самого початку. Якщо бути відвертими - то до кінця. Юлі нічого не розвалила - лише вивела це на поверхню. Розкол був із самого початку, і багато більше ножів було від Ющера.
IP: 77.122.23.---
Forester _ 05.09.2008 13:42
Конечно накануне саммита.. Иначе зачем все это затевалось? Сдала Юляша Украину с потрохами своим московским хозяевам. Будем сидеть вечно на игле кремлевской "демократии"(((((((
IP: 78.159.36.---
Химера _ 05.09.2008 13:24
Наверное серьезный и на этот раз очень опасный компромат для Газовой Принцессы предъявила ФСБ, иначе как народу понимать действия ЮВТ?!
IP: 194.42.202.---
Gladiator777 _ 05.09.2008 13:19
пошли они на,,уй со своей перспективой
IP: 195.138.81.---
Kotia _ 05.09.2008 13:17
05.09.08 12:40 ___Dmyt
Тепер у когось є сумніви, що останні події спровоковані виродками з Мокселя?
Поза сумнівом!!!!!!!!!! +1000
IP: 195.64.250.---
ммм _ 05.09.2008 13:16
Алекс-Черкаси
Ющенко - негайно вижени посла в Нідерландах, це ж він винуватий?
Більшого антиєвропейця і антинатівця, ніж президент, в цій країні немає!
А Ющ причому? Баришня все розвалила, Росії здлася, на країну їй начхати.
IP: 193.27.0.---
Рюрикович _ 05.09.2008 13:11
На планеті Земля є така дивна країна-
-називає себе незалежною,а 80 відсотків енергоресурсів купує в суідній країні.
-встановила Правила гри європейські ,а живе по азійських.
-60 відсотків населення(а в столиці всі 95) ,розмовляють не на рідній мові.
-міняє державний устрій по два рази на рік.
Що це за країна?
IP: 77.121.197.---
Їй-бо _ 05.09.2008 13:07
Юля - не наівная дєвочка.
Вона прекрасно рахувала всі свої ходи на взаємне знищення саме НАПЕРЕДОДНІ саміту.
Якби прем"єрка була все-таки ПАТРІОТИЧНА, то свої розборки з Ющенко-Балогою перенесла б хоча б на 10 вересня. Заради України.
АЛЕ ТУТ ДУЖЕ КОРТІЛО в одному місці.
На.рати президенту, на.рати Україні, але потрафити Путіну.
IP: 84.47.142.---
Ander_ _ 05.09.2008 13:00
А хто сказав, що Україна підпише таку угоду?... ЄС там може що-завгодно понаписувати - питання, чи ми підпишемо!
IP: 77.122.6.---
Marusia911 _ 05.09.2008 12:59
Цікаво, скільки отримала в путіна ця політична шльондра? Це повія-дикунка, яка за брязкальця віддає землі, не розуміючи, що втрачає. Зрадниця. Як прикро, що країну очолює така короткозора жадібна до влади людина, здатна продати усю країну через особисті вигоди. Дорога їй до вітренчихи. Однаковісінькі базарні бабеги з мисленням дикунів. Ніяких принципів, ніякої гордості, ніяких державних рішень. Брязкальця лише в голові. Чи то від путіна, чи то від луї віттона. Як ми взагалі її вибрали?!
IP: 62.149.26.---
Алекс-Черкаси _ 05.09.2008 12:59
Ющенко - негайно вижени посла в Нідерландах, це ж він винуватий?
Більшого антиєвропейця і антинатівця, ніж президент, в цій країні немає!
IP: 195.250.62.---
zaq1 _ 05.09.2008 12:59
Странно, что мы таки смогли в СОТ вступить. Все время какая-то фигня происходит.
IP: 77.121.197.---
_F_F_ _ 05.09.2008 12:57
Юля завдання виконала перед Путіном
IP: 192.168.202.---
mayc _ 05.09.2008 12:57
05.09.08 12:48___Химера
Ви праві, але чи зможемо ми щось змінити, якщо БЮТ та ПР реально вирішили на догоду Москві не дати отримати Україні ні Угоду про ассоціацію, ні ПДЧ? На даний момент ЮВТ набагато страшніша за Вітренко, так як підтримка серед людей в неї значно більша...
P.S. А про танк - це ви точно підмітили:)
IP: 78.159.36.---
Химера _ 05.09.2008 12:48
Если Юля довыпендривается что профукаем 9 сентября ассоциированную угоду с ЕС и ПДЧ в декабре, то ее ожидает участь Витренчихи - махать кумачом вместе с Наташей!
"Спасибо" ЮВТ за то, что возвращает Украину под управление вечно нищей , вечно пьяной и агрессивной империи зла((
" Не так страшен русский танк, как его пьяный экипаж"
IP: 77.121.197.---
Ibrаhim _ 05.09.2008 12:48
Програма ТЮлька + Пукін запрацювала.
ТЮлька виборола собі президентство в протектораті Росії.
Скоро Пукін видасть і ярлик на правлєніє.
ЛЬВІВ, ПІДІЙМАЙСЯ !!!! Ще не вмерла Україна !!!
IP: 89.105.226.---
Olvija _ 05.09.2008 12:45
Юля завдання виконала перед Путіном
IP: 192.168.202.---
mayc _ 05.09.2008 12:44
Все правильно, навіщо ЄС країна, яку постійно трусить через політичні кризи та в якій верхівка постійно між собою вирішує, хто більше може?
IP: 193.27.0.---
Рюрикович _ 05.09.2008 12:43
Славко
Тому що я українець,а не єврей...
І реально дивлюся на життя...
:))
IP: 195.135.197.---
Просто _ 05.09.2008 12:41
Евробюрократы с облегчением вздохнули, найдя отмазку для отказа Украине.
IP: 10.46.60.---
Dmyt _ 05.09.2008 12:40
Тепер у когось є сумніви, що останні події спровоковані виродками з Мокселя?
IP: 195.78.244.---
_славко_ _ 05.09.2008 12:35
Рюрікавіч, а чому ж ти в Ізраїль не їдеш, якщо тобі тут так погано?
IP: 193.27.0.---
Рюрикович _ 05.09.2008 12:31
А Вы бы бомжа в свою квартиру приняли?
IP: 195.78.244.---
_славко_ _ 05.09.2008 12:29
Догралася лярва з какошніком
IP: 10.0.4.---