Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиїв
Краще за тиждень
Популярні теми форуму

Янукович привіз у Сєвєродонецьк "шпаргалку"

01.03.2008 13:01___ www.ПРАВДА.com.ua

Версія для друку      Додати коментар  [ 9 ]

На з'їзді депутатів усіх рівнів у Сєвєродонецьку, за словами організаторів, присутні більше 4 тисяч делегатів.

На з'їзді головує глава Луганської облради Валерій Голенко.

Також у президії сидять лідер Партії регіонів Віктор Янукович, лідер Компартії Петро Симоненко, народні депутати від Партії регіонів Дмитро Табачник, Олександр Єфремов, Вадим Колесніченко, Віктор Тихонов.

Останні події

На з'їзді присутні представники посольств різних країн. У залі знаходиться також російська делегація на чолі з Костянтином Затуліним і представники партії "Єдина Росія".

Перед будинком Льодового палацу, де проходить з'їзд, стоять представники Партії регіонів, КПУ, а також співчуваючих їм партійних організацій. Поруч з ними, розділені кордоном міліції, стоять представники УНА-УНСО і ГП "Пора".

Разом з тим, Януковичу для виступу на з'їзді підготували "суфлер", який використовують американські президенти.

Раніше Янукович уже користувався суфлером під час виступу на з'їзді Партії регіонів перед достроковими парламентськими виборами.

Українська правда

Якщо ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі   [9]


[an error occurred while processing this directive]
 
able>
Наші партнери: Blox.ua
©2000-2008 "Українська правда"

Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.pravda.com.ua

Керівник проекту: Георгій Гонгадзе
Головний редактор: Олена Притула
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
Webmaster: webmaster@pravda.com.ua
Інтерфакс-Україна Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на “Iнтерфакс-Україна”, суворо забороняється.
    bigmir)net TOP 100         weblog.com.ua