Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Краще за тиждень
Інтерв
Популярні теми форуму

Причиною повені на заході називають вирубку лісів у Карпатах

29.07.2008 11:24___ www.ПРАВДА.com.ua

Версія для друку      Додати коментар  [ 10 ]

Масштабна повінь у західних областях України є наслідком вирубування лісів у Карпатах.

Таку думку висловив директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко, повідомляє Німецька хвиля.

Останні події

Втративши за останні 40 років значну частину лісового покриву, українські Карпати нездатні утримувати вологу. Вода швидко стікає на долини, створюючи масштабні екологічні лиха, пояснює Борейко.

Він зазначив, що сусідні з Україною Польща, Словаччина та Румунія вже усвідомили цю небезпеку й припинили промислове вирубання лісу в Татрах і Карпатах.

Натомість в Україні ліс вирубується від початку 60-х років минулого століття. Кілька років тому, після катастрофічних повеней на Закарпатті Верховна Рада так і не спромоглася затвердити законопроект про заборону вирубання лісу, нагадав Борейко.

Еколог покладає відповідальність на структуру Держлісгоспу, який поєднує функції промислової заготівлі та збереження лісів.

Борейко рекомендує уряду надати ці функції різним відомствам, аби забезпечити ефективний контроль за вирубанням лісу.

Якщо ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі   [10]
Наші партнери: Blox.ua | StartJob.com.ua | Plitkar.com.ua
©2000-2009 "Українська правда"

Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.pravda.com.ua

Керівник проекту: Георгій Гонгадзе
Головний редактор: Олена Притула
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
Webmaster: webmaster@pravda.com.ua
Інтерфакс-Україна Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на “Iнтерфакс-Україна”, суворо забороняється.