IP: 77.122.101.---
Ірвін _ 27.01.2009 23:58
27.01.09 12:52 ___antijulja1
Выборы покажут, какой у ЮВТ рейтинг??? Очень сомневаюсь с такой бездарной экономической политикой она и до конца весны не дотянет
Та нормальний у неї зараз рейтинг. А "дотягне" й більше, ніж до весни - аби тільки "заслані казачки" не заважали працювати
IP: 77.122.101.---
org _ 27.01.2009 23:56
27.01.09 12:50 ___Мое_Мнение
Совсем недавно ЮВТ расхваливала Хорошковского на все лады. Но, как только он не захотел делать то, что не позволено законом, ЮВТ обозлилась. Что для ЮВТ закон,- пустое место! И все ее безсистемные "потуги" по борьбе с кризисом,- пустое "пуканье".
И что это такое он не захотел сделать, что не позволено законом?
IP: 77.122.101.---
har _ 27.01.2009 23:14
Позвільняти треба всіх, хто заважає працювати. А то у нас звикли - і за посаду триматися, і вказівки з протилежного табору виконувати.
IP: 62.80.178.---
antijulja1 _ 27.01.2009 17:14
___Секр-ат
Хто, хто а вона відповідати не буде, буде звинуватити всіх тільки не себе. На почитай, до чого вже дійшло і який прогноз.
http://www.epravda.com.ua/publications/497ee1f14c7d6/
Знімайте рожеві окуляри поки не пізно, бо буде біда.
IP: .---
Курсивом _ 27.01.2009 16:53
Разом з Хорошковським треба було б і Ющенка також відпочивати відправити, тоді б все на багато краще виглядало!
IP: .---
Секр-ат _ 27.01.2009 16:50
27.01.09 13:31 ___antijulja1
после смены главы НБУ и министров, ЮВТ сама будет влиять на экономику и финансы и она будет за все отвечать сама
Чудово, нехай відповідає!Вона ніколи цього не боялася і вона наведе нарешті лад!
IP: 93.73.159.---
Секр-ат _ 27.01.2009 16:46
27.01.09 16:15 ___bazuka
Все кто мешают Тимошенко идти к власти будут уничтожены. Ведьма с косой!
Якщо вам хочеться бачити це саме так, то будь ласка! Але для Тимошенко головне, навести нарешті вже лад в державі, бо вірно вона колись казала, що з такими госпрдарями скоро стеля рухне в державі, Ющенко не господарь!
IP: 192.168.102.---
bazuka _ 27.01.2009 16:15
Все кто мешают Тимошенко идти к власти будут уничтожены. Ведьма с косой!
IP: 62.80.178.---
antijulja1 _ 27.01.2009 15:39
___фонтан
Посмотрел в 2006 инфляция 11,5%
2008 22,3%
Может давай еще другие показатели сравним, а то до тебя не доходит
IP: 77.123.3.---
фонтан _ 27.01.2009 15:31
___antijulja1
А ти подивись на Держкомстаті, які показники інфляції залишив Янукович для уряду Тимошенко. починаючи з серпня 2006 року і до грудня 2006 року. І тоді ти теж побачиш ху із ху
IP: 62.149.11.---
insomnia _ 27.01.2009 15:29
___OLE12
з інтерв"ю Тимошенко ДТ:
«Ігор Мітюков, який очолює представництво корпорації Morgan Stanley, у поті чола спільно з президентом країни — своїм давнім другом — працює над тим, щоб передчасно затребувати в України повернення кредиту на мільярд доларів і організувати крос-дефолт»
почитайте - буде цікаво.
проте можете далі ржати, але боюся що прийде час і будете плакати
IP: 62.80.178.---
antijulja1 _ 27.01.2009 15:24
___фонтан
http://www.epravda.com.ua/news/497ef0135e099/
Вот яркий пример проФФесионализма ЮВТ.
Кстати по поводу Ющ и Яныка посмотри на Держкомстате какие были показатели, когда они были Премьерами, может тогда поймешь, ху из ху
IP: 77.123.3.---
фонтан _ 27.01.2009 14:56
___antijulja1
Професіоналізм у Юлії Тимошенко стоїть на десяток східинок вище, ніж професіоналізм Януковича, а професіоналізм Ющенко взагалі на рівні порогу. В цему ми вже мали можливість переконатись
IP: 77.123.3.---
пергамент _ 27.01.2009 13:42
___Anna_V
А ничего невозможного и нет. Вот не подаст Ющара кандидатуру нового главі НБУ, импичментировать нах
IP: 212.90.179.---
Anna_V _ 27.01.2009 13:40
27.01.09 13:10 ___пергамент
Если бы это сейчас было возможно! тогда бы жизнь наладилась!
IP: 62.80.178.---
antijulja1 _ 27.01.2009 13:31
_Марлен
_фонтан
Вы убедитесь в не профессионализме ЮВТ намного раньше, чем будут выборы. Вас мне не жалко, а всех остальных жалко очень. Просто когда и вы поймете, что из себя представляет ЮВТ, будет очень трудно все исправить.
Я даже рад, что она сейчас меняет Стельмаха, министров, потому что потом ей будет труднее спихнуть вину на кого-то. А вы сейчас смотрите и запоминайте, что после смены главы НБУ и министров, ЮВТ сама будет влиять на экономику и финансы и она будет за все отвечать сама
IP: 91.196.63.---
vrb _ 27.01.2009 13:19
13:02 ___Symon
И каким образом это относится к нелегитимности нынешнего кабмина во главе с хорошо известной в определенных кругах марухой?
IP: 77.123.3.---
пергамент _ 27.01.2009 13:10
Для полного ажура нудно в Украине снимать и менять еще и президента, вот тогда и жизнь у нас начнется как у людей
IP: 93.73.136.---
Марлен_ _ 27.01.2009 13:09
27.01.09 12:52 ___antijulja1
Выборы покажут, какой у ЮВТ рейтинг??? Очень сомневаюсь с такой бездарной экономической политикой она и до конца весны не дотянет.
Відкидайте сумніви подалі! Тимошенко проведе ротації, поповнить Кабмін професіоналами, що допоможе тримати ситуацію у країні під контролем. А щодо рейтингу ЮВТ, то він стабільно високий!
IP: 77.123.3.---
Symon _ 27.01.2009 13:02
___vrb
В особо крупных уже было доказано по Балоге и Рудьковскому. Так второму просто не повезло, что он не кореш президента и не смог Ющ его прикрыть. Первый же отмазался
IP: 77.123.3.---
фонтан _ 27.01.2009 12:59
___antijulja1
А не сумнівайтесь. А ви спостерігайте. Процйде час і ви збагнете, що сьогодні були не праві. Мста теж не за одну ніч будувались.
IP: 77.123.3.---
Василиск _ 27.01.2009 12:57
___львів-750
Дак Ющенко вообще нихрена не делает. Он просто трутень украинского политикума. Значит если не работаеш иди себе в отставку и спаривай пчел
IP: 91.196.63.---
vrb _ 27.01.2009 12:57
Может для начала новосозданная кААлиция, о которой мы там много слышали, наконец проголосует за премъера и соответствующий состав правительства. а то ведь как то нехорошо. Все таки расстрачиваете бюджетные средства в особо курупных размерах, а кабмин нелегитимный, меняются министры, а полномочий на это нет...
IP: 194.44.241.---
львів-750 _ 27.01.2009 12:56
___спор "буквально вчора КМУ ініціював розробку Національного плану дій з підтримки будівельної галузі. Уряд володіє достатньою кількістю ресурсів, залучення яких дозволить стабілізувати ситуацію в будівельній галузі," ___ А Меморандумів скільки вона попідписувала. Хоч один пункт з них вона виконала? Це все говорільня і замилювання очей для таких легковіоних як ви
IP: 93.73.136.---
Ляля13 _ 27.01.2009 12:56
Не пощастило Вінському - він же розробив цілу програму по підвищенню тарифів на проїзд у залізничному транспорті. Якщо Юля відправить його у відставку, де ж реалізовувати плани?
IP: 194.44.241.---
morih _ 27.01.2009 12:52
непогана звязка вийде в Литвина кордон-митнтця
IP: 194.44.241.---
львів-750 _ 27.01.2009 12:52
___Василиск "Так Тимошенко мы хоть видим, она выступает, она дает инрвью, она руководит." ___ Якийсь новий спосіб керування по-телебаченню
IP: 62.80.178.---
antijulja1 _ 27.01.2009 12:52
___фонтан
Выборы покажут, какой у ЮВТ рейтинг??? Очень сомневаюсь с такой бездарной экономической политикой она и до конца весны не дотянет.
Я вот думаю она врет или действительно не понимает своих проколов, потому что если она действительно не понимает это может даже хуже чем врет.
IP: 10.22.22.---
Мое_Мнение _ 27.01.2009 12:50
Совсем недавно ЮВТ расхваливала Хорошковского на все лады. Но, как только он не захотел делать то, что не позволено законом, ЮВТ обозлилась. Что для ЮВТ закон,- пустое место! И все ее безсистемные "потуги" по борьбе с кризисом,- пустое "пуканье".
IP: 89.162.189.---
OLE12 _ 27.01.2009 12:41
___NELLI Податкова адміністрація знімає із себе відповідальність за виконання дохідної частини бюджету.
Як пише газета "Дело", податківці вимагають або зменшити планку збору на 3,5 мільярди гривень, або ще збільшити ставки акцизного збору/
Дефіцит державного бюджету України у грудні 2008 року склав 13,1 млрд. грн., що є максимально високим показником за всі місяці минулого року.
Про це повідомило Міністерство економіки країни в понеділок, передає агентство "Інтерфакс-Украї
IP: 89.162.189.---
OLE12 _ 27.01.2009 12:38
27.01.09 12:04 ___insomnia
___NELLI
Тимошенко давно уже погрузила страну почти в дефолтное состояние.
"""слава Богу, що ми не знаємо, що таке дефолт. але якщо Ющенку вдасться задумане і він оголосить дефолт""" ))))))))))УУУУУУ спасиба поржал
это точно что вы не знаете что такое дефолт,епты оказываеться у нас по воле преза могут обьявить дефолт,)))))) мля еще раз спасиба....
IP: 194.30.168.---
спор _ 27.01.2009 12:37
___NELLI
Додам фактажу до ваших пустих обвинувачень, буквально вчора КМУ ініціював розробку Національного плану дій з підтримки будівельної галузі. Уряд володіє достатньою кількістю ресурсів, залучення яких дозволить стабілізувати ситуацію в будівельній галузі, ЮВ доручила Міністерству регіонального розвитку та будівництва разом з представниками місцевої влади та банківськими установами терміново скласти перелік проектів незавершеного будівництва.
IP: 77.123.3.---
фонтан _ 27.01.2009 12:36
___NELLI
Ви януковича взагалі скиньте з участі у виборах, його кондидатуру навіть власна фракція не підтримає. не те, що виборці. У них там зараз розкол і вони ще в пошуках кандидата
IP: 62.149.11.---
инкогнитос _ 27.01.2009 12:35
___Black_Sea
27.01.09 12:15 ___инкогнитос
"...в то же время Тимошенко некогда думать о такой ерунде. хоть кто-то в стране должен работать..."
...во время редких перерывов между телеэфирами... :)))
телеэфиры - тоже дело нужное. не вижу в этом ничего плохого. надо защищаться и доносить до людей свою позицию, иначе совсем заклюют. телеэфирами у нас не грешат только ленивые
IP: 10.0.0.---
Deps _ 27.01.2009 12:35
Та давно пора цього ковгоспника, який всн розвалив - Йосю Вінського відправити на смітник.
IP: 77.123.3.---
номер_245 _ 27.01.2009 12:34
___NELLI
гнать в шею такого президента, который за столько лет не может навести порядок в стране. Он как бы хозяин и не должен перебрасывать все на чужие плечи
IP: 89.162.189.---
OLE12 _ 27.01.2009 12:31
27.01.09 12:16___Винстон
___инкогнитос
___antijulja1
миром правят деньги. и коментарями тоже. Балога не жалеет денег на то, чтобы валить Тимошенко. в то же время Тимошенко некогда думать о такой ерунде. хоть кто-то в стране должен работать
А Ющебалоганы привыкли все покупать, и рейтинги и писак и даже избирателей
http://sprotiv.org/?cat=articles&id=1231198080
IP: 195.216.213.---
Иль _ 27.01.2009 12:31
___svidomis
Так Ющ увійшов у історію, але як нездара, як обманщик і зрадник виборців. Ніхто не приніс Україні стільки зла, як Ющ. Ми зневірились у владі через нього, він зрадив наші надії на Україну, він продався пердунам. де ти бачиш щось доброго в його роботі? Він абсолютний нуль.
IP: 77.123.111.---
NELLI _ 27.01.2009 12:30
27.01.09 12:12 ___фонтан
нЕ фонтанируйте зря - 14% имеет мадам и то это было до газовых сделок. Это у Януковича 25% - перепутали в порыве страсти. Это бывает опасно - страсть
IP: 77.123.3.---
Василиск _ 27.01.2009 12:29
___Black_Sea
Так Тимошенко мы хоть видим, она выступает, она дает инрвью, она руководит. А что делает в это время Ющенко. Или пока есть снег докатывается на лыжах????
IP: 77.123.111.---
NELLI _ 27.01.2009 12:27
27.01.09 12:15 ___номер_245
Спасибо за позтив. Смеялась, что єкономика привязана к Стельмаху. Гнать в шею такого премьер-министра, что не имеет программі развития страні и ничего по сути, кроме шоу, ничего не делает.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →