Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Пинзеник лікується в тому ж місці, де Дубина з Януковичем

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 85.90.199.---
1234qwe1234 _ 28.01.2009 18:43
а мне нравится гриф "таемно" -а обсуждает вся страна во здорово!
IP: 193.27.0.---
Олексин _ 28.01.2009 18:11
Просто, і Юля також лікувалась, коли Ющ на лижах був, а її Путін шукав. Певне, лікувалась в тій же Феофанії... Вони всі - як не полікуються - на роботу не іиходять.
IP: 77.122.38.---
Просто _ 28.01.2009 17:27
Дай им Бог здоровья, конечно, но на фоне наших мужиков ЮВТ - действительно железная леди.
IP: 172.16.2.---
Rounin _ 28.01.2009 17:21
> А Янукович тоже что-то не то ляпнул, или это - следствие поездки в Москву?

Вероятно его госпитализировали достаточно вовремя чтобы мы об этом не успели узнать )

> Не бачу ніякої різниці між януком на лікарняному та януком при виконанні обов'язків

Зато он гольфист знатный. Это лучше чем пчеловод-нацист.. престижней )
IP: 213.159.251.---
Абрам-Шива-Иоанн _ 28.01.2009 16:45
ПИНЗЕНИК ГОВНО ДЬЯВОЛ ИСЧАДИЕ АДА ФИРТАШ БАЛОГА1111 ОН РАСПИНАЕТ ЮЛЮ1111 ЕГО КАРМА ИСПОРЧЕНА111 НАКАЗАНИЕ НАШЛО ЕГО1111 ТАК БУДЕТ СО ВСЕМИ1111

С Тимошенко Сила! С Тимошенко Правда! С Тимошенко Вера! Помолимся за народного премьера! Я видел этот взгляд в 1992 году!!!!! Но грязное извержение кал Сатаны Кравчук-Кучма пытками сломали Марию-Деви! Иисус покинул ее, но теперь он нашел себе новое тело! Бог снова воплотился на земле, и снова на Украине, и это снова Женщина!!! Это признали Кашпировский и Ванга!!!

Юля-Деви мы с тобой!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!1!!!!
IP: 10.105.8.---
Вихрь _ 28.01.2009 16:41
Не бачу ніякої різниці між януком на лікарняному та януком при виконанні обов'язків як каже пахло. Януку б в кіно роль партизана грати або придурка, який рожає речення з 2-3 слів, боячись при цьому не перейти на фєню або на суцільні матюки. Прахвіссіонал з апазіції вчасно захворів, схоже яєшний синдром прокинувся.
IP: 195.230.115.---
Black_Sea _ 28.01.2009 16:36
28.01.09 16:29 ___Rounin
"...Плохо что лечиться отправляются все те, кто имел неосторожность не то ляпнуть или не то подписать )..."

Хорошо подмечено! :)))
А Янукович тоже что-то не то ляпнул, или это - следствие поездки в Москву?
IP: 93.73.159.---
dfc_nbv _ 28.01.2009 16:33
Пинзеник потрапив до лікарні кілька тижнів тому, після Нового року. Тиждень він провів у "Феофанії" під крапельницею, а зараз продовжує лікування
Знаемо, знаемо на Пинзеника чинився тиск з боку СП!! А зараз туди запустили Януковича в якості дотискувача, під виглядом лікування... Саме такий маразм звучав би з боку СП в подібних випадках...
IP: 172.16.2.---
Rounin _ 28.01.2009 16:29
То что лечится это хорошо ) Нам власть нужна всячески здоровая. Плохо что лечиться отправляются все те, кто имел неостиорожность не то ляпнуть или не то подписать ) А Зварич случаем не там лечился, кстати? ))
IP: 91.204.94.---
вовалдо _ 28.01.2009 16:25
І що з того що людина лікується? Благо у них медичне обслуговування безкоштовне та й на більш якісному рівні. Новина в тому, що там і Янукович і Дубина? То Пинзеник третім буде.