ЧОРНОМИРДІНА ОГОЛОСЯТЬ ПЕРСОНОЮ НОН-ҐРАТА?

1 перегляд
59
Вівторок, 17 лютого 2009, 19:34

Посла Росії в Україні Віктора Чорномирдіна можуть оголосити персоною нон грата.

Про це йшлося під час зустрічі міністра закордонних справ України Володимира Огризка з Чорномирдіним, повідомляє прес-служба МЗС.

В повідомленні прес-служби йдеться, що "Огризко висловив протест стосовно недружніх і вкрай недипломатичних оцінок, коментарів і висловлювань на адресу України та її керівництва" з боку посла РФ.

Було наголошено, що "такі дії Чорномирдіна суперечать положенням Віденської конвенції про дипломатичні зносини, є грубим порушенням норм дипломатичної етики та міжнародного права та несумісні зі статусом керівника дипломатичного представництва в країні перебування".

На думку МЗС, "генеральні консули РФ у Харкові, Одесі та деякі дипломати посольства РФ в Україні також порушують норми Віденської конвенції про дипломатичні зносини".

Увагу посла РФ було привернуто до того, що згадані вище дії можуть стати причиною застосування українською стороною положень статті 9 Віденської конвенції про дипломатичні зносини від 18 квітня 1961 року.

В даній статті йдеться про те, що держава перебування може в будь-який момент, не мотивуючи своє рішення, оголосити голову чи співробітника представництва іншої держави персоною нон-грата.


powered by lun.ua
Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.132.83.---Шапкоподібний_Ондатр..
Насправді ж дійсно принижують нашу національну гідність памаранчові нацюки на чолі з президентом, постійно обзиваючи більшу частину нашого народу, яка бажає добрих стосунків з Росією, "5-колоною", "агентами Кремля","прокремлівськими силами" тощо.
IP: 95.132.83.---Шапкоподібний_Ондатр..
="генеральные консулы РФ в Харькове, Одессе и некоторые дипломаты посольства РФ в Украине также нарушают нормы Венской конвенции о дипломатических сношениях".=
- як це так вони раптом усі почали порушувати дипломатичні норми? Особливо Чорномирдін, якому ця його лексіка притаманна усе його життя? А може комусь просто хочеться відволікти увагу народу від своєї провальної зовнішньої та внутрішньої політики,попутно вбивши ще один цвях в Україно-Російські стосунки?
IP: 192.168.3.---Юрій_Дубленич..
Москалота нахабніє щораз більше. Геть тупорилого хама з України!
IP: 192.168.1.---просто2..
Надо те же перлы дебильные Черномордина повторить в адрес Московии.
И все пусть едят это хоть подавятся.
И повторить все слово в слово.
А то видите ли у него недержание и хвастает потом что на этой почве книги по нему выдают.
Нафига тогда такого с недеражанием назначать послом? Ответ. Специально, чтобы унижать Украину.
В сантехники Черномордина , тем более опыт в Газпроме есть уже.
IP: 81.21.6.---Адамович..
Стосовно Чорномордіна це можна було зробити давно на підставі того, що "вискакувало" в пресу з його п'яних тусовок з "нашими" малоросами. Але для чого це робити зараз?
Кому вигідно, не знаю. Нікому!. А попісяти в чайник? Для чого? Вже домкрати всього світу не піднімуть... Політична потенція, як і чоловіча, якщо щезає, то назавжди!!!
Усі коментарі