Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Депутати можуть встигнути улаштувати Ющенку імпічмент?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 93.72.204.---
avp2008 _ 27.02.2009 00:09
2_Карлсончик
2_Раритет9
2_И Всем остальным
***
Я как бы сам для себя сделал такой вот вывод:
1- я голосал не за ВАЮ, а потому как криминальный презик это позор лично длч меня
2- в силу 1 и выбора не было, надо это пережить, лучше досрочно
3- в силу 1 и 2 выбора нет и сегодня, как для меня - это реально ЮВТ
4- это (3) тоже надо пережить, лучшего...я лично не вижу
5- хорошо бы было если бы пасечник сам ушел добровольно досрочно и не мучил бы нас еще целый год, ибо лично я дурею от ВАЮ,его СП
IP: 77.120.198.---
Карлсончик _ 26.02.2009 20:33
Плюс ко всему Тимошенко покажет свою мощь – не только Ющенко, но и регионалм, чтоб посмирнее были!
IP: 77.120.198.---
Раритет9 _ 26.02.2009 20:32

Импичмент Ющенко – это урок поколениям – будешь себя так вести – снимут. Рано или поздно.
IP: 77.120.198.---
Кензо _ 26.02.2009 20:31
За все то, что он натворил ему не то что тюрьма – ему суд полагается!
IP: 77.120.198.---
Ошибочка _ 26.02.2009 20:31
Угу! Тимошенко все-таки покажет ему кто тут главный!
IP: 77.120.198.---
Каприо _ 26.02.2009 20:30
Правильно! Уйдет – так с позором!
IP: 77.52.23.---
поМОЙКА _ 26.02.2009 16:15
Вы чего там с глузду зъихали чи шо? Это когда вы Юща трудоустроили? Так это вы ссцуки во всём виноваты , а мы думали что Юлька ,которая говорила , что это она Ющенка президентом сделала.
IP: 192.168.9.---
Тень_Отца _ 26.02.2009 15:18
26.02.09 14:41 ___bazuka
Как будто Ющ у нас работает не покладая рук, вот что то результатов его работы почему то негде не видно.
IP: 192.168.102.---
bazuka _ 26.02.2009 14:41
Да хватит языком молоть, напугали президента! Так он вас и испугался, он быстрее вас распустит! ))) Толку от вас всеравно нет! Сидите и радуйтесь, что еще у вас есть работа...
IP: 77.52.5.---
поМОЙКА _ 26.02.2009 13:34
К нам на помойку залетела ворона 21 , то ли очко -21, толи в очко. Это что Ющенко придумал -вся власть СОВЕТАМ? Власть как была Советская так и осталась, и де-ПУТАНЫ как были так и остались. Вам мозги засерают от выборов до выборов , а суть таже и власть та же остаётся. Не людей во власти менять надо, а саму власть и импичмент не отдельным членам объявлять , а ВСЕМ и сразу! И не просить - попрошайничать надо ,а требовать . А то один раз майданулись и думали что власть перевоспитаете - луканулись
IP: 10.15.46.---
облігація _ 26.02.2009 12:38
26.02.09 10:02 ___Ясина
в стране работает только Тимошенко, и мне кажется, что для нее неважно - в какой роли, президента или премьера.

Коли кажеться хреститись треба. А як вона работаєт ми уже відчули.Тому швиденко потрібно влаштувати імпічмент. Стане Тимошенко призедентом і в тебе потечуть молочниє рєкі ,так? Вона взагалі доб"є цю державу,підстилка Лазаренкова.Кожна гадюка лише про владу мріє ,а держава усім по барабану. Покидьки.
IP: 192.168.9.---
Тень_Отца _ 26.02.2009 12:02
26.02.09 10:19 ___Proruv
Так Ю.Тимошенко и теперь по сути работает за себя и за президента, Ющенко то нечем не занимается.
IP: 79.124.199.---
Джиджула _ 26.02.2009 12:00
___boikoo_oksanТа Юля зараз і парить парка, якби по швидше вибори провести президентські, бо розуміє, якщо ще трохи криза в Україні побуде, то не бачить їй крісла Президента як своїх вух. Хоча і зараз уже, ті хто безробітні, сумніваюсь, що за Юлю проголосують. Уже побачили як вона до людей, якщо нічим не допомагає
IP: 192.168.9.---
SaTa_Mota _ 26.02.2009 11:59
Была бы совесть у нашего президента, то Ющенко с такой низкой поддержкой населения сам бы ушел с занимаемой им должности.
IP: 192.168.9.---
SaTa_Mota _ 26.02.2009 11:58
Текст коментаря набирайте тут
IP: 192.168.9.---
Тень_Отца _ 26.02.2009 11:55
Если президент и дальше себя так будет вести, работая по сути против страны, то не знаю как парламент, а народ точно сделает Ющенку импичмент с помощью вил.
IP: 89.21.64.---
okss _ 26.02.2009 11:54
Після такого керування державою скоро розпочнуться не "мирні мітинги " а страшно агресивні , бо чоловіки бачачи голодні очі своїх дітей терпіти не будуть . І наш Президент який ні нащо не звертаю свою увагу , не діє, повинен давно залишити свою посаду .
IP: 89.21.64.---
boikoo_oksana _ 26.02.2009 11:52
Думаю станеться саме так . Президентом стане Юля . Не знаю правда чи Ющенко сам покине цю посаду чи ми його попросимо це зробити.
IP: 89.21.64.---
okss _ 26.02.2009 11:50
І буде для нас усіх набагато краще якщо ми збудемося нашого Президента. І забудеться срамотня давняя година і оживе добра слава слава України! І світ ясний невечірній тихо засіяє обнімітесь брати мої !!! Молю Вас , благаю
IP: 89.21.64.---
boikoo_oksana _ 26.02.2009 11:49
Скоро закінчиться час Ющенка український народ надзвичайно терплячий , але не настільки . Чому наш Президент байдужий до до "скачків долара" ? Адже це роблять безпідставно , сам Президент теж має до цього відношення , адже ці кошти не пропадають, а залишаються в однієї людини.
IP: 79.124.199.---
Сашко_ _ 26.02.2009 11:38
Proruv
Юля саме більше щодо імпічменту кричить. Вона уже давно мітить в Президенти. Ще тільки прийшла перший день в уряд, от з того моменту і думає. Он як по телевізору світиться, хоче, щоб пам'ятали, не забували. Хоча як на мене, то як же ж тут забудеш: така інфляція прийшла з нею, ціни підросли, мільйон безробітних набралося. Точно в історію Юля з такими показниками увійде
IP: 212.90.179.---
Proruv _ 26.02.2009 11:20
26.02.09 11:07 ___ага_
Про імпічмент говорять не тільки в Тимошенко, а й інші політичні сили! Значить на сьогоднішній день це дуже необхідно
IP: 79.124.199.---
Джиджула _ 26.02.2009 11:16
Зараз кажуть про імпічмент почали говорити, бо криза. Юля і так уже засиділась в прем’єрах, а ще трохи по буде, безробіття з інфляцією підростуть, то взагалі рейтинг упаде. Який же ж дурень її буде підтримувати при таких цінах. Сама ж обіцяла, прорвемося, а куди прорвались, до інфляції і цін, до не видачі зарплат по пару місяців. Чорта з два їй президентство, якщо вона таке в прем’єрах чудить
IP: 79.124.199.---
ага_ _ 26.02.2009 11:07
То я чув, що в інших країнах імпічмент просто так ніхто не оголошують, так як у нас хочуть. У США наприклад, імпічмент тільки, якщо в корупції запідозрили, або злочин зробив якийсь Президент, а просто так як зараз у нас, тільки через те, що Юлі в Президенти кортить, такого немає. Це ж абсурд. Ми ж в Європу прагнемо, то треба так як у людей все робити
IP: .---
Орлов _ 26.02.2009 11:04
Все меньше конструктивизма и логики, все больше эмоций звучит в коментариях.
IP: .---
Bruno _ 26.02.2009 10:50
Не «могут успеть», а «обязаны успеть». Нужно успеть, пока президент совсем страну не развалил.
Сторінки:      Попередня      Наступна