Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Податкова візьме за барки інтернет-магазини

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 85.90.193.---
user100 _ 14.04.2009 09:43
мобілочка не фірма, а мережа магазинів. і далеко не порядні в ній продавці...
IP: 62.80.175.---
Aresta _ 13.04.2009 22:26
Скільки купую через Інет, завжди маю якщо не товарні чеки, то накладні з мокрими печатками. Можливо, тому, що купую лише в тих магазинах, що не викликають сумнівів. Звичайно, той же Фуршет може поставити мокру печатку на накладну ліву і приховати цю операцію, але не знаю, чи вони так роблять.
IP: 193.138.147.---
vic_sec2 _ 13.04.2009 20:15
Контроль это хорошо, но я не думаю, что прибыль интернет магазина превышает 500тыс грн, а если и привышает, так будут делать 2-3ЧП.. так что смысла в этом я не вижу. Платят единый налог и пусь платят его дальше.
А начнете их щипать - пострадает сново таки конечный потребитель, все доп налоги ляжут на наши карманы.
IP: 91.124.110.---
KARPAT _ 13.04.2009 18:47
Даю ідею ДПА візьміть під контроль проституцію і сутенерство адже "Контроль за обігом наявних коштів поза банківськими операціями – пріоритетне завдання для контролюючих органів України, оскільки рівень тіньової економіки вже стає небезпечним для вітчизняної економіки" Я думаю там ви зірвете більший куш по крайній мірі сутенерство вже не буде бандитським і тіньовим а вашим і "прозорим".
IP: 77.123.159.---
Drahoman _ 13.04.2009 17:55
Насправді треба дати хлопцям раду. Принаймні щодо відповідальності й ґарантій на проданий крам. А тим часом зиск у них справді в більшості зашкалює. Візьміть сьогоднішній приклад: Ped Egg у світі коштує 10 у.о., а в наших умільців - 100-150. Та ще й на гуртових закупах наварюють. Або порівняйте EePC! В звичайному магазині є бодай з ким розмовляти, а ці розчиняються в кримінальному повітрі. Звичайно, є й порядні фірми, як от Мобілочка, але їх жменя.
IP: 192.168.16.---
alekssat _ 13.04.2009 17:24
У них не было, а у нас щас впендюрят так, что голова закачается! Прибыль интернет-магазинов, это вроде бриллиантов Галины Брежневой - никто их не видел, но все про них знают, знают также и их цену... СОВОК-С, ГОСПОДА! КАК БЫЛ, ТАК И ОСТАЛСЯ!
IP: 81.214.245.---
K0k0s _ 13.04.2009 17:23
Так а разве инет-магазины не под единоналожниками фунциклируют ? В чём там может быть проблема, просветите плз, знающие?
IP: 141.156.196.---
Ruban1 _ 13.04.2009 16:45
Им бы только все контролировать себе в карман. В Штатах например, почти все покупают в интернет магазинах, больше ассортимент, ниже цены и нет 5% налога на продажу.