IP: 194.44.206.---
Агресор _ 12.05.2009 20:10
12.05.09 12:37 ___vov_t
чому немає жодних документальних підтверджень?! невже в аеропорту не було камер?
І це мабуть сьогодні саме цікаве в цій ситуації . Як на мене то декому з наших високопосадовців просто старешенно вигідно поставити цю всю ситуацію саме в такому ракурсі .
IP: 194.44.206.---
Невідома _ 12.05.2009 20:08
На запитання, чи вживав він у той день алкоголь, міністр відповів: "Так. Після прибуття з Києва ми обідали в аеропорту Франкфурта. У той день я випив келих пива".
Невже за кордоном за келих пива можна роздути такий масштабний скандал ? Я все таки переконана , що Луценко обов"язково доведе свою правоту .
IP: 193.34.72.---
zorp _ 12.05.2009 16:24
Очень хочется верить, что Луценко сможет доказать свою правоту.
IP: 93.170.64.---
assasin _ 12.05.2009 14:16
Везде кризис, все гоняются за работой. Газета решила поднять себе рейтинг с материалом про украинского министра. Информацию не перепроверили (иначе полиции не нужно было б опровергать опьянение – значит, у полиции не интересовались). Сейчас суд будет. Весело, короче.
IP: 93.170.64.---
hold _ 12.05.2009 14:01
вже наступного дня після публікації німецька поліція офіційно спростувала інформацію видання про те, що у крові сина голови МВС України було виявлено 3 проміле вмісту алкоголю.
Странно с газетой, полезли вперед событий, полиции потом пришлось опровергать. не похоже на немцев. Интересно чья газета.
IP: 93.73.132.---
Баснописец_ _ 12.05.2009 13:43
А чому слово "неправда" взято у лапки? Вину ніхто не довів, "розбір польотів" попереду, тому рішення Луценка про позов на газету цілком логічне.
IP: 93.73.132.---
Абракадабра_ _ 12.05.2009 13:40
12.05.09 12:37___vov_t
чому немає жодних документальних підтверджень?! невже в аеропорту не було камер?
До речі, мене цікавить аналогічне питання. Відсутність документальних підтверджень наштовхує на думку, що ситуація у франкфуртському аеропорту була добре зрежисованою провокацією.
IP: 92.49.203.---
vov_t _ 12.05.2009 12:37
чому немає жодних документальних підтверджень?! невже в аеропорту не було камер?
IP: 78.137.4.---
салко _ 12.05.2009 11:53
та це вже сволота для отвода глаз робить, тіпа він доб"ється справедливості! бо його незаконно оклеветано...
IP: 91.203.12.---
LKJ _ 12.05.2009 11:40
12.05.09 11:34 ___Ana1974
ну! 100% щось тут не так
IP: 91.203.12.---
qaqa _ 12.05.2009 11:39
Ну чого б до нього просто так придралися? видно ж було через що
IP: 193.23.225.---
Kuro _ 12.05.2009 11:38
2___Rena
Впринципі ви праві. Але я мав на увазі те що коли вони нас візмуть у них зявиться прямий конфлікт інтересів з Росією, а вони цього не хочуть. Тому вони нас візмуть лише у тому разі якщо ми будемо щось із себе представляти (військова міць, дуже розвинена економіка).
IP: 91.203.12.---
qaqa _ 12.05.2009 11:38
"...я був зупинений працівницею цієї авіакомпанії, яка заявила, що не допустить мене на рейс через підозру у сп'янінні.
диму без вогню не буває!
IP: 91.203.12.---
LKJ _ 12.05.2009 11:36
Тимошенко працює, а інші балаган влаштовують - добре Луцик влаштувався
IP: 91.203.12.---
qaqa _ 12.05.2009 11:36
Чого ж він такий чесний, а чого ж з посади йде?
IP: 77.52.53.---
Ana1974 _ 12.05.2009 11:34
Если Луценко все отрицает, так зачем подавать в отставку?! Значит всётаки что-то было и он явно не хочет чтоб журналисты окончательно докопались до правды!
IP: 77.122.216.---
milena _ 12.05.2009 11:27
Нерешті давнє бажання регіоналів і Ющенка з Балогою позбутися Луценка напівкроку до здійснення - неручного міністра відставлять, а наступний буде тримати носа за вітром, і можна сміливо йти на будь-які вибори: цифру намалюють потрібну. Як в Тернополі: і ЄЦ перескоче через прохідний бар*єр, і у Юща рейтинг сягне несподіваних висот, а регіонали - стануть усі кремінально чистими, як немовля в люлі. Те, що вони всі на нього так запосілися, доводить, що він їм як кістка в горлі. Не те, що Медведько.
IP: 213.130.18.---
Rena _ 12.05.2009 11:19
_Ap111
/// в його сина були не 3, а 2,99 промілле алкоголю // - а ви з ними разом пили?
IP: 88.81.238.---
Ap111 _ 12.05.2009 11:16
"У цій публікації є маса неправдивих даних", - заявив Луценко.
Ага, наприклад, в його сина були не 3, а 2,99 промілле алкоголю, або він жбурнув у стюардесу не мобільним телефоном, а смартфоном і т.п.
Зженіть вже нарешті ту брехливу с*ку з міністерського крісла !!!
IP: 213.130.18.---
Rena _ 12.05.2009 11:05
Нам треба переламати цю ситуацію-іншого виходу нема.
Почати з поваги до себе і вимагати поваги до наших гр-н у всіх країнах.
Денонсувати угоди про реадмісію (вона нас доб'є за кілька років) або вимагати у відповідь скасування візового режиму (всі нові члени ЄС мали скасування віз в обмін на подібні угоди, тоді як нам підсунули "пустушку", а наші доблесні керівники підписали).
Ввести оплату за перетин українського кордону якнайшвидше.
До речі, чому віза в Туреччину подорожчала? тільки для нас
IP: 213.130.18.---
Rena _ 12.05.2009 10:59
2 Kuro
Не все так однозначно. В ЄС і Болгарія, і Словаччиа, і румунські цигани, і Албанія на підході. Всі ці країни мали такий самий або гірший рівень життя на момент вступу. Але вони піднімаються, бо ЄС їх підтримало. Не лише кошти, але і відкриті кордони мають значення - для людей і для макроекономічної ситуації. Ніяка пострадянська країна не вийшла з совка без підтримки ЄС. Тоді як нас не підтримують, а опускають. Таке ставлення всюди, митниця не виняток. Нас "відрізали" і віддали Росії.
IP: 193.23.225.---
Kuro _ 12.05.2009 10:50
___ligor
Ви напевно не розумієте що таке Європа. Європа - це рівень життя, а не політичний устрій. Якщо ми і на далі будемо мати таку саму економічну і силову(армія) вагу то ми туди ніколи не вступимо.
Ну і якщо хто не знав фашизм це лише один із видів диктатури, і він доречі майже такий самий як комунізм, його відміність від комунізму полягає кращиму ставленні до своїх громадян.
IP: 213.130.18.---
Rena _ 12.05.2009 10:49
Df1201 "Не спростувала, а відмовилась підтвердити інформацію про сп'яніння"
ЦЕ ТЕ САМЕ,
Нема доказiв - нема факту.
IP: 91.124.14.---
qqq111 _ 12.05.2009 10:48
Юга - засранец. Обосрался - сиди тихо и не варнякай.
IP: .---
egnos _ 12.05.2009 10:36
Вони ще спали, коли близько шостої ранку 26 травня їхній автобус Мадрид—Вроцлав зупинила німецька поліція за кілька кілометрів від німецько-польського кордону. Перевірка документів. Чемні усмішки у бік польських пасажирок, побажання їм щасливої дороги. Зовсім інші вирази облич на вигляд українських паспортів. У однієї жінки поліцейський грубо вирвав документ із рук, порвавши при цьому.
IP: 77.123.59.---
ligor _ 12.05.2009 10:33
___ivankiv а вони таки фашисти!- Зима скоро! Трубу трохи прикриємо!
Щодо фашистів, то саме у нашій з вами країні на вулицях стоять лайт-бокси з відверим пролавлянням воїнів дивізіїї СС. Погроза, що ради виправдання міністра-бухаря ми перекриємо газ, є ще одним фактом чому Європа не хоче приймати до себе країну з такими екзотичними громадянами, як Луценко та його "захисники".
IP: 88.214.80.---
Генератор _ 12.05.2009 10:24
Відразу зрозумів що 3-ри проміле (пів літра) то брехня, так себе поводять коли приймуть не меньше літра водла! Подумайте самі, що буде з ментом від пів літрухи, а нічого, то тільки для розігріву. Гадаю там було не меньше 5-ти проміле!
IP: 94.179.0.---
Щазскажу _ 12.05.2009 10:18
Вот это я понимаю наглость. Жаль, что Ющ с Югиком разосрался, а то бы выдал бы ему огден за победу над "нацистсткими свиньями".
IP: 10.0.1.---
ivankiv _ 12.05.2009 10:16
Те, що Юра підставився - факт! Дав привід фашистам - а вони таки фашисти!- ще раз обісрати Україну (див. про "дівчину з України" з ножем). Їм уже і турки не треба в ЄС! А хто їх кормить - тих сраних бюргерів, як не роботящі мільйони турків в Німеччині? А та лесбійка "Ганька" - то взагалі лице Німеччини! Нічого! Зима скоро! Трубу трохи прикриємо! А Юра - таки дурень, підставив і Україну, і особливо , Юлю...
IP: 192.168.1.---
просто_Та _ 12.05.2009 10:14
Таки поставили на место!!
IP: 88.214.80.---
Генератор _ 12.05.2009 10:12
У Луценка до дій поліціі претензій нема?
До своіх дій які ганьбили Украіну також - нема? Його обурило 3 проміле у сина!
То хай отримає доказ що було не 3, а 2,8, або 3,2 що суті вже не змінює.
Бухати треба вміти, не на людях при такій посаді...
IP: 93.72.13.---
99 _ 12.05.2009 10:08
В крові алкаша синулі було не 3 проміле, а 2,9?
IP: 195.62.14.---
пістоль _ 12.05.2009 10:07
Диму без вогню не буває. А судитись - це особиста справа.
IP: 89.105.254.---
cl_U _ 12.05.2009 10:04
Зокрема, за його словами, вже наступного дня після публікації німецька поліція офіційно спростувала інформацію видання про те, що у крові сина голови МВС України було виявлено 3 проміле вмісту алкоголю.
а сколько было промилле? а был ли мальчик? а может быть не можеть быть.
IP: 93.72.13.---
99 _ 12.05.2009 10:04
Нарешті є надія побачити відео на YouTube.
IP: 78.25.21.---
VEGETA _ 12.05.2009 10:00
Скількі ж в тебе було промілє? Чмо...
IP: 212.86.250.---
agevik _ 12.05.2009 10:00
Это уже пускай гражданин Луценко разбирается с газетой "Bild", ане министр внутренних дел Украины....
IP: 193.109.9.---
Df1201 _ 12.05.2009 09:59
"Зокрема, за його словами, вже наступного дня після публікації німецька поліція офіційно спростувала інформацію видання про те, що у крові сина голови МВС України було виявлено 3 промілле вмісту алкоголю."
Ідіот. Не спростувала, а відмовилась підтвердити інформацію про сп'яніння. Для його совкового менталітету не видно різниці.
Фізіололгічний стан громадян, у тому числі стан алкогольного сп'яніння підпадає під законодавство про захист інформації про особу. Тому поліція і промовчить...
IP: 85.179.155.---
Berlin _ 12.05.2009 09:58
ню-ню ;-)... Копье в зубы и фперёт на мельницы...
IP: 193.93.184.---
Tvladrat _ 12.05.2009 09:56
"У цій публікації є маса неправдивих даних", - заявив Луценко.
Значит, есть и правда? Так какая?