IP: 195.177.239.---
правка _ 15.05.2009 16:58
Для поліпшення ситуації в країні треба хоч би приходити та брати участь у засіданнях Верховної Ради ! Пустозвони почали боротьбу за владні місця! .
IP: 195.248.182.---
terikon _ 15.05.2009 16:24
Азаров придумав, як "стрілку забити"!
IP: 77.122.194.---
арам _ 15.05.2009 16:19
пропонує провести засідання політради Партії регіонів для обговорення розбіжностей в партії.
Цікаво, а Фірташ в ПР під яким номером балотуватиметься до ВР ?
IP: 94.178.104.---
ikorka _ 15.05.2009 16:14
Они расставят точки тогда, когда все деньги в стране закончаться. Вот скушают друг друга - и все будет нормально.
IP: 78.152.170.---
Адам10 _ 15.05.2009 15:59
Президент повинен на тверезу голову зробити правильний висновок, а саме: приєднатися до Тимошенко і дати жорстку відсіч регіоналам, комунякам і балогівцям і т.п.
IP: 82.144.198.---
Viper _ 15.05.2009 15:47
___golosu
Здорово, да? еще недавно он кричал, что разногласия в Нашей Украине - это потому что каждый из них только под себя гребет. А оказывается НУ- самая демократическая партия Украины.
Согласно Азарову.
IP: 192.168.1.---
просто_Та _ 15.05.2009 15:40
Якщо немає ладу в середині цієї партії і уже неодноразово питання підіймалося, то скажіть , як вони зможуть налагодити справи в країні???
IP: 94.178.156.---
антикриза _ 15.05.2009 15:28
ще до виборів ПР може розколотися залежно від того, на кого будуть ставити її фінансисти - Яцеюк, Янукович, Ющенко, Тігіпко. От тоді лінії розколу дуже чітко проявляться.
IP: 94.178.156.---
golosu _ 15.05.2009 15:26
якщо слідувати логіці Азарова, то розбіжності в партії є тому, що партія " сучасна демократична і має плюралізм думок". Виходить, що дотепер іона такою не була: )) насправді розклад очевидний: Ахметов співпрацює з Ющенком, а Янукович хоче бути сам по собі незалежний. От і вся розбіжність
IP: 95.132.179.---
hmilbut _ 15.05.2009 15:24
15.05.09 14:50___Святая......!!!!!!))))...аплодирую стоя.....
интересно......как долго шел процес "ПРИДУМЫВАНИЯ"????.......
IP: 174.103.142.---
talka _ 15.05.2009 15:13
Ахметов просигналил привселюдно-под лидера ВФ подкину бабок только в случае очищения партии под моих.Вот лидеры и лидерята броились во всеуслышанье вторить папке спонсору.А что же ВФЯ,почему оно молчит, с фирташенятаи обкакался?
IP: 195.62.14.---
пістоль _ 15.05.2009 15:09
Для поліпшення ситуації в країні треба хоч би приходити та брати участь у засіданнях Верховної Ради ! Пустозвони почали боротьбу за владні місця! .
IP: 192.168.8.---
quantum _ 15.05.2009 15:06
да чего тут думать. Таких людей как Тихонов нужно просто из партии выкинуть. Своими грязными делами (воровство шахтерских денег, продажа швейной фабрики, незаконный застрой земли и т.д.) тупо позорит партию.
IP: .---
Святая _ 15.05.2009 14:53
Часть 2. От качки стонали з/к,
Обнявшись, как родные братья.
И только порой с языка
Срывались глухие проклятья.
IP: .---
Святая _ 15.05.2009 14:50
витяг из ПРОТОКОЛУ засидання ПР:
А он, кхамло,
кхотя по виду и босяк,
кастетом, бес,
заехал мне по морде.
Тут сила воли
моя кончилася вся.
И вот я здесь,
а морда ета
в морге.
IP: .---
Святая _ 15.05.2009 14:48
прозаседавшиеся
IP: .---
Svetlashka _ 15.05.2009 14:46
Я чесное слово в шоке как такая бестолковая партия с таким лидером столько существует! Тут одну точку нужно ставить! Точку на существование ее как такой!!!