IP: 194.44.206.---
Невідома _ 26.05.2009 13:44
Якби наш гарант думав за народ і країну , то і без нагадувань Юлі Тимошенко звільнив корупціонера та хабарника, яким виявився міністр Єхануров. А що робить Ющенко ? Та він без всяких вагань покриває свого дружбана ,а сам Єхануров мабуть втратив остатки тверезого розуму , вимагаючи вибачень в Тимошенко.
IP: 194.44.206.---
Агресор _ 26.05.2009 13:13
Як на мене то не варто сподіватись на підтримку, та практичні кроки які стануть реальним свідченням про прагнення президента України до подолання такого ганебного явища як корупція . Бо Ющенко останнім часом став захисником усієї цієї корупції та хабарництва .
IP: 194.44.206.---
Невідома _ 26.05.2009 13:04
Прем’єр Юлія Тимошенко дуже розумно зробила , коли направила президенту Віктору Ющенку листа з проханням внести подання про відставку міністра оборони Юрія Єханурова. Бо корупцію і усякого роду махінації треба викорінювати починаючи з самих верхівок влади .
IP: 10.0.8.---
Мафка _ 26.05.2009 10:33
детальний_аналіз_
Бо як мінімум вину хануря видно подивившись на нашу армію доходящу.
А ви подивіться на бюджет який розікрала Тимошенко та пороздавала своєму кодлу. Там на армію закладено менше ніж попередній рік. Звичайно армія буде доходягою, поки прем'єр буде її знищувати. Не факт, але дуже підозріло чи не під диктовку Москви вона це робить. Адже події у Грузії показали, що можуть робити армії, які мають сучасне озброєння (Росія) і ті, що не мають такого (Грузія). Чи не буде таке і у нас?
IP: 93.74.23.---
Maryk _ 26.05.2009 06:05
25.05.09 18:41 ___virag
поведение Луценка просто ничто с действиями Еханурова(тем более,что немецкая полиция уже опровергает многие заявления по этому инцеденту).а то,что солдаты наши помои едят,вместо здоровой пищи??????нормально??????а Ехануров пусть бабки зашибает!!!!
остановила коррупционную деятельность МО,всеравно плохо?
IP: 93.74.23.---
Maryk _ 26.05.2009 05:57
25.05.09 20:49 ___Bethlehem
а каким же образом должно реагировать правительство,должно "погладить по головке"Юрочку Еханурова за коррупцию в МО.
или же вы не в курсе как "сладко"в армии?
да там и без каких-либо проверок все ясно,как красиво уходят деньги на обеспечение армии в карманы Еханурова и Ко.
IP: 93.74.23.---
Maryk _ 26.05.2009 05:51
...посвящать целые трактаты, а исследователи и следователи могут исписать тонны бумаги, анализируя трудовые будни министерских функционеров.
cледовательно как Ющенко может сдать Еханурова,если он с ним заодно.
вот и предоставляет ему Тимошенко доказательства корупционной деятельности Еханурова,чтобы не кричал по поводу непричастности Юрия Ивановича.ну что ж,прийдется распрощаться
IP: 93.74.23.---
Maryk _ 26.05.2009 05:46
В то время как многие страны существенным образом урезают свои оборонные бюджеты, Украина изобретает свои «антикризисные мероприятия» — принимает решение об увеличении численности армии и, соответственно, увеличении бюджетных ассигнований на ее содержание.
подобный оборот может означать лишь одно — военное ведомство придумало новую «фишку» по извлечению денег из скудного государственного бюджета. Изобретательности чиновников «от обороны» в сфере хищения государственных денег можно ...
IP: 93.74.23.---
Maryk _ 26.05.2009 05:36
"Сподіваючись на підтримку, висловлюю надію, що ваші практичні кроки стануть реальним свідченням прагнення президента України до подолання такого ганебного явища як корупція", - зазначає Тимошенко в листі до президента.
ну как же Ющенко может сдать своего"подельника".рановато им перекрыли кислород.не конца они все свои дела сделали.
ведь как им прекрасно работалось с Ехануровым.
"а давай,друг мой любезный,Юрка,увеличим численность армии!!!у всех кризис,денег нет,а мы отличимся...
IP: 89.252.29.---
Buryat _ 25.05.2009 23:14
Чего не сделаешь ради собственной прибыли, и к солдату в котелок залезишь, и в карман к офицеру. Мерзкий, предавший всех и вся президент, всегда покроет своего подлого вора -министра в законе. Остается разочарованный и не всегда дальновидный народ один на один с нищетой, враньем и безысходностью. Как с этим бороться? 1. Перестать платить налогов оррумпированному президенту и его доблестному окружению. 2 Изменить жизнь - вплоть до уезда в другие страны 3. Выражать свое мнение всеми способами
IP: 94.248.37.---
русакоса _ 25.05.2009 22:47
Хай Ющ його не вигороджує, пора міняти на нормальних людей, а не лодарів, якіне кваліфіковані в посаді яку обіймають!
IP: 93.72.214.---
Ё1 _ 25.05.2009 22:44
18:41 ___virag
Юлька как всегда клин клином вышибает. Чтобы погасить скандал с Луценком в противовес она закатила скандал с Ехануровым. И Луцыка кажется таки спасла. Ведь, обратите внимание, про бухого Луценка уже все забыли и вовсю тащутся по поводу Еханурова.
Німецькі менти перед Луциком вже вибачилися, суд зобов*язав пресу надрукувати спростування, тільки ви все лапші з вух зняти не можете :)
IP: 193.142.219.---
leifgut _ 25.05.2009 21:59
25.05.09 20:49 ___Bethlehem
Звичайно найдешевше би нам обійшлося відправити у відставку президента, який нічого путнього все одно не робить. Ви зрозумійте, він корупціонера покриває, злочинця....по суті він такий же злочинець.
IP: 193.142.219.---
детальний_аналіз_ _ 25.05.2009 21:56
25.05.09 20:49 ___Bethlehem
Ну якщо вам так імпонує минуле, тоталітарний режим тоді думаю країною ви помилилися точно. Не можна порівнювати демократію і тоталітаризм, це непорівнювано. І якщо сьогодні в демократичній країні КРУ говорить про те, що є факт злочину ми не можемо не звертати на це уваги.
IP: 93.73.132.---
Марлен_ _ 25.05.2009 21:51
25.05.09 20:49 ___Bethlehem
.... держава мусить залишитись без керівництва МО?
По-вашому, на чолі силового міністерства має стояти корупціонер? Це злочин проти держави - приписки, зловживання, беззаконня, які розвів Єхануров. Така людина не має права залишатися при владі - Тимошенко 100% права!
IP: 93.73.132.---
Абракадабра_ _ 25.05.2009 21:47
25.05.09 21:40___vov_t
цікаво, як Ющ буде прикривати Єханурова?!
Як завжди це робив, щоб захистити "потрібних" йому "любих друзів"- своєю гарантівською парасолькою...
IP: 92.49.243.---
vov_t _ 25.05.2009 21:40
цікаво, як Ющ буде прикривати Єханурова?!
IP: 89.209.249.---
Bethlehem _ 25.05.2009 20:49
Єхануров не правий. Йому требо було залити очі, набити морди охороні кабміну, тоді було б створено кілька депутатських комісій для з'ясування обставин справи. А так на підставі акту бютівської підстилки і воплів скаженої баби держава мусить залишитись без керівництва МО? Навіть за тоталітарного режиму акту КРУ було недостатньо для таких дій. Значно дешевше обійдеться примусова госпіталізація мадам.
IP: 95.111.196.---
ды-дым _ 25.05.2009 20:09
Ющенко сам себе накручивает. сильный мнен защитник
IP: 193.84.90.---
paparaciy _ 25.05.2009 19:53
Тимошенко зазря людину звільнятии не стане, якщо звільняють, значить є за що
IP: 193.84.90.---
paparaciy _ 25.05.2009 19:51
Хоча Ющу зараз потрібно чіпко триматися за кожну людину, так як від нього потроху всі тікають
IP: 193.84.90.---
paparaciy _ 25.05.2009 19:50
Якщо Єхануров ще потрібен Ющу, то він буде протистояти, якщо ні, то віддасть так.
IP: 193.142.219.---
_13м_ _ 25.05.2009 18:52
25.05.09 18:47 ___плющенко_
Хто там домовляэться, хыба у них на це мызки э? Вони по всый видимосты один писав те що по уставу за суботу, а другий те шо за понедылок, от вам ы каламбур. Хоча б не позорили того президента ще быльше, бо вже ы так нема куди.
IP: 193.142.219.---
frau _ 25.05.2009 18:49
25.05.09 18:41 ___virag
Да кому он нужен ваш Ехануров? Пускай бы работал честно и не было бы таких скандалов с его участием. А Тимошенко считаю очень справедливым и не поспешным человеком, который сначала думает а потом делает.
IP: 193.142.219.---
плющенко_ _ 25.05.2009 18:47
25.05.09 18:41 ___virag
Ви би у своєму баложанському продажному кодлі хоч би домовились хто що писатиме, бо кожен різне пише і нема правди ніде, що є для мене найцікавіше. Сеня пише, що Луценко виявляється здав Тимошенко на шустері, ти пишеш що вона його прикриває...але ж нащо їй його прикривати якщо він її здає?! Люди ви ж брехуни всі редчайші, у ваших же словах логіки нема зовсім.
IP: 93.170.64.---
homka _ 25.05.2009 18:43
Єхануров просто выполняет программу „НАТО НЕТ”- развалит армию, не будет причин идти в НАТО, не с чем))
IP: 193.142.219.---
детальний_аналіз_ _ 25.05.2009 18:43
25.05.09 17:46 ___Мафка
То тільки в ваших мріях та мріях президента може статися так що на Єханурова нічого нема. Бо як мінімум вину хануря видно подивившись на нашу армію доходящу. Чи ви хочете сказати що з землями жодних махінацій? Та там де я живу таке творять!!!!!!!!
IP: 95.133.19.---
virag _ 25.05.2009 18:41
Юлька как всегда клин клином вышибает. Чтобы погасить скандал с Луценком в противовес она закатила скандал с Ехануровым. И Луцыка кажется таки спасла. Ведь, обратите внимание, про бухого Луценка уже все забыли и вовсю тащутся по поводу Еханурова.
IP: 193.142.219.---
_Україна_ _ 25.05.2009 18:40
25.05.09 18:10 ___Kozakk
А ти бачиш що відбувається з Україною чи тобі засліпило?! Куди ми рухаємося і де наше світле майбутнє яке нам обіцяв на майдані Ющенко? Чому такого роду питання тебе не хвилюють і ти не виявляєш бажання обсудити їх на сторінках УП!
IP: 193.142.219.---
крабат-м _ 25.05.2009 18:37
25.05.09 18:33 ___NINA_RICCI
Хоч і не кажіть, бо то не президент а тряпка і кожен миє нею, що хоче, ну в смислі вимиває, отмиває ......ну к приміру грошенята, частина з яких і йому перепаде при вдалому відмиві. Отак і живе наш презідент н відмиті бабки.
IP: 193.142.219.---
NINA_RICCI _ 25.05.2009 18:33
25.05.09 18:19 ___tern09
І не побачимо. Президент корупцію вміє тільки плодити, оберігати та розмножати.
Це його єство і інакше жити він не вміє, а інших учить. Ганьба президенту, який за пять років так і не встиг виконати жодної обіцянки.
IP: 77.122.194.---
marta63 _ 25.05.2009 18:26
25.05.09 18:21 ___antonio21
То тож неправда , хіба ти їм віриш.Тимошенко єдина хто може врятувати Україну
від цього бардаку і хаосу.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →