IP: 192.168.1.---
маркиза _ 27.05.2009 16:42
красиво косит под затравленную жертву
Если человек не виновен, он покажет доказательства, а не отговорки о том что он белый и пушистыйТекст коментаря набирайте тут
IP: 192.168.1.---
просто_Та _ 27.05.2009 16:39
Может Ехануров хочет в ввиде бедной , постраждавшей овци пойти на выборы президента? Мол Тимошенко ни за что обидела.
IP: 192.168.1.---
просто_Та _ 27.05.2009 16:37
еще не хватало чтобы это бурятское недоразумение не ходило на работу. вот уволят тебя нафиг - тогда уже можешь не приходить на кабмин, а сейчас - будь добр.
Еще и наглости хватает объедать бедных солдат.
IP: 77.52.205.---
КиО _ 27.05.2009 14:04
"Я вважаю, що я міністр оборони, і я не повинен бути політиком, а бути щуром, який наживається за державні кошти - заявив Єхануров. А Ющенко його покриває бо мабуть мав свою частину від цієї махінації.
IP: 77.52.245.---
put _ 27.05.2009 11:09
Ми шукаємо небайдужих!
Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 213.227.245.---
Штаб _ 27.05.2009 10:40
Тимошенко -"ЖЕЛЕЗНА ЛЕДИ" и угрозы чьи-либо ей до одного места!!!
IP: 92.49.243.---
vov_t _ 27.05.2009 10:16
Ехануров поводить себе по-хамськи! незрозуміло чому Ющенко його прикриває!
IP: 78.51.93.---
taviana2003 _ 27.05.2009 00:33
Дурак ты ,дурак - любитель пельменей : Министр как раз и является официально ПОЛИТИКОМ ( по статусу ) , а не гос.служащим...Так что обосрался ты по самые уши...,с чем тебя и поздравляем !!!И гарант тебе не поможет т.к. сам в ДЕРЬМЕ...
Это еще в бывшем СССР была целая когорта непотопляемых ДОЛБАНОВ ( сексотов комсомольцев-добравольцев),которые шли на любую работу ,на какую их направит партия....,вот и доработались студенты - заочники с липовыми дипломами и снятыми судимостями.....Холера на вас...
IP: 94.248.60.---
русакоса _ 26.05.2009 23:58
На нарах він буде їх мозолити таким самим шахраям як він!
IP: 77.120.84.---
bayron _ 26.05.2009 23:00
"Однак якщо вже мова йде про атаку, чисто організовану політичну атаку, я думаю, що мені потрібно не мовчати. А говорити, тому чекайте продовження", - додав міністр.
Сейчас вместе с Секретариатом придумают какие то документы-компромат на премьер-министра и будут на нем играть. Но доказательства на лицо - это данные КРУ. Так что Еханурову лучше подать в отставку и оставить свою должность для профессионала. А вообще то, за кражу госденег кто то должен и ответить.
IP: 93.73.202.---
Памятка _ 26.05.2009 22:57
Єхануров поводить себе досить нахабно, а чому, бо Ющенко дозволяє і прикриває!
IP: 93.73.202.---
12_риса _ 26.05.2009 22:55
я думаю, що мені потрібно не мовчати. А говорити, тому чекайте продовження", - додав міністр.
Говорити, то справа не хитра, а ось відповідати і надати звіт, ось це батенька, точно треба!
IP: 93.73.132.---
ИванОхлобыстин _ 26.05.2009 21:54
"Я вважаю, що я міністр оборони, і я не повинен бути політиком, а робити усе для того, щоб вирішувати питання в службовому порядку"
Е, батенька Юрій Іванович! Пізно згадали про свої обов'язки.Тепер, коли півень у задницю клюнув, з'явився стимул працювати. І то - не задля, а на зло...
IP: 91.203.27.---
Самохвалов _ 26.05.2009 21:31
___sagiterius
рука руку моет - плевать Ющенко хотел и на доказательства, и на все остальное. он прикрывает свего сталенника, который ему предан как пес. гарант не раз показывал удивительную способность игнорить законы и конституцию
IP: 95.111.207.---
ды-дым _ 26.05.2009 21:19
красиво косит под затравленную жертву
IP: 95.133.110.---
sagiterius _ 26.05.2009 21:00
Вот все говорят что нашему меру пора в психушку. кажись есть еще один кандидат присоединиться. Президенту предоставляют реальные доказательства воровства Ехануровым, есть подтверждения... а он дальше винит Тимошенко во всех смертных грехах и гнет свою линию, защищая вора
IP: 91.124.242.---
almazka _ 26.05.2009 20:48
26.05.09 20:15___Merlin_Monro
))) Место это сейчас не просто теплое. Оно сейчас горячее. Но Ехануров же йог.
IP: 192.168.25.---
Merlin_Monro _ 26.05.2009 20:15
Эхануров старается ради себя! Видно жалко уходить с хорошего местечка! Наверное, большие деньги отмывает!
IP: 192.168.25.---
Mariane _ 26.05.2009 20:12
Эхануров очень заносчивый человек! И думает, что Ющенко будет во всем его поддерживать!
IP: 192.168.25.---
Irysik _ 26.05.2009 20:11
Вот Эхануров и пиарится! Видно ему нравится, чтоб его по телевизору показывали!!
IP: .---
Орлов _ 26.05.2009 18:33
==він наголосив, що "півтора роки мовчав і спокійно працював", але була створена "організована політична атака" проти нього.==
Мабуть хтось з родичів мав прізвище Бонапарт.
Кому ви, Юра, і на кой хрен потрібні були, якщо ви "мовчали" і "спокійно працювали"?
Чи то брехня, що під документами ваш підпис?
IP: 91.124.56.---
golosu _ 26.05.2009 18:25
а чому Єхануров каже, що атака політична, якщо докази є реальні, в цифрах і фактах! Нехай суд їх спростує, тоді він зможе прикриватися політикою, але наразі ці факти треба розглянути, нехай створять ТСК в паралменті чи щось таке...
IP: 89.105.227.---
оляля _ 26.05.2009 18:04
Єдина причина в тому, що Єхануров не хоче покидати крісло міністра, а Ющенко його прикриває, бо йому це зручно! Чекайте продовження - це означало "я і надалі буду творити вої справи і мене не позбудетеся" Тільки він не вгадав!!!
IP: 77.122.73.---
Анна_В _ 26.05.2009 17:50
Я в шоке!!! Каждый человек в Украине знает о бешеной коррупции в армии и вообще в стране. Еханирова в этом уличили. Его вообще посадить нужно, а тут этот "Прыщавый пасичник" наоборот его защищает, мотивируя это политикой и т.д. Да Ющ хуже Кучмы в 100 раз.
На нары и Бурята и Юща.
IP: .---
lovern _ 26.05.2009 17:36
Всі дорослі люди в Україні знають, що Савульский казав правду, що в армії завищують ціни при закупівлі, щоб не платити ПДВ, що там насправді крадуть сотнями мільйонамів. В Юлі не було вибору щодо Єханурова, бо його призначав Президент. Якщо їй вдастся здихатися такого "міністра оборони", їй всі аплодуватимуть стоячи.
IP: 193.142.219.---
leifgut _ 26.05.2009 17:28
На прес-конференції в Міністерстві оборони він наголосив, що "півтора роки мовчав і спокійно працював", але була створена "організована політична атака" проти нього.
Та чого ж ти мовчав шановний і невже навіть совість не мучила що мовчиш? А може ці слова для піару і сказати по суті нема чого!
IP: 91.124.10.---
світ _ 26.05.2009 17:06
Або факти непричетності до корупції або відставка. хватить знущатися над солдатами.
IP: 85.180.228.---
taviana2003 _ 26.05.2009 17:03
Ну,ну...пусть посидит на заседаниях Правительства , но то , что он досидится - это факт !!!Тимошенко еще не таким рога ломала и,оказывается, очень мало - надо было бы побольше и посильнее !!!
Это такой тип людей : ему ссы в глаза , а он будет говорить , что божья роса ! Дурачок ,ты бы о будущем своем подумал,кому же жопу лизать будешь дальше - Янеку ?!Так к его жопе тебя могут и не подпустить , там , как видишь, своих жополизов предостаточно !!!!
Строитель ты наш со средним образованием ..!!!!
IP: 193.142.219.---
Джиджулик _ 26.05.2009 17:01
Міністр оборони Юрій Єхануров має намір брати участь у засіданнях уряду, незважаючи на конфлікт із прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.
А чи вів би себе так впевнено міністр оборони якби не знав що над ним стоїть сильна криша в особі Юща.
IP: 193.142.219.---
плющенко_ _ 26.05.2009 16:59
26.05.09 16:56 ___dialekt2
100%. Можна увійти в ситуацію Ющенка і зрозуміти, що таки він свою людину захищає, як наприклад це робила Тимошенко з Луценком, але є одне маленьке але.....Луценка вона до розвязання ситуації відсторонила від обовязків, хотіла вона цього чи ні. А президент вперто стоїть на своєму.
IP: 193.142.219.---
dialekt2 _ 26.05.2009 16:56
Тимошенко звернулася до президента з вимогою внести подання про відставку Єханурова, однак президент назвав такі вимоги безпідставними.
Бо Тимошенко як завжди діє по совісті, а Ющенко по бажанню. Таким чином ніколи ми не зможемо досягнути бажаних для країни результатів.
IP: 81.21.6.---
Адамович _ 26.05.2009 16:47
ЮВТ ще й не таких самовпевнених придурків витримувала. А Єхануров може догратися, що для когось ця ситуація стане особистою справою, є ще на всіх щаблях особистості, люди здатні на вчинок, які візьмуть на себе справу покарання. Бо ступінь нахабності визначає ступінь суспільної небезпечності!!!
IP: 95.111.200.---
Galuba _ 26.05.2009 16:47
Ти диви - завзятий пацан. Поморщена мордочка, стиснуті кулачки.. Гучні заяви... І під команду "брись" тихенько посидіти вміє... Мозолик наш корупційний...
IP: 95.133.85.---