IP: 62.80.177.---
NeMoe _ 18.06.2009 11:52
Что бы знать ответ, нужно уметь правиль ставить вопросы. А вопросы таковы: почему жуля только сейчас, перед выборамы, да еще сразу после скандала с луцем (который ей нужен по зарез для сохранения коалиции, и соответственно ее кресла) подняла такой резонанстый скандалище. Почему не два года назад? Он что, продал землю на прошлой неделе? И что изменится, если Еханурова уберут? А ничего не изменится. Да вот только страна еще два месяца будет обсуждать этот скандал. А вот про луца, тоже вора, да еще
IP: 62.80.177.---
Eno _ 18.06.2009 11:52
Треть украинцев назвали Яценюка самым желанным президнтом
IP: 62.80.177.---
kita _ 18.06.2009 11:48
слушайте кравчуй и тимошенко и все у вас будет плохо!
IP: 62.80.177.---
IOio _ 18.06.2009 11:48
кравчу саме та людина який знає толк - хаха..
IP: 93.180.243.---
ды-дым _ 13.06.2009 22:02
уже немножко поднадоели СМИ про Яценюка (не знаю как по другому обозвать)
IP: 81.95.186.---
Кря _ 13.06.2009 11:50
КАК же все боятся Яценюка. Даже смешно наблюдать за всем этим цырком..
IP: 81.95.186.---
tu _ 13.06.2009 11:48
на цьогорычних ні, а в 2010 ТАК!
IP: 81.95.186.---
IOio _ 13.06.2009 11:48
цікаво хто ж кравчука підкупив. і навіщо взагалі заяви від таких як він?
IP: 95.133.95.---
Vengy _ 13.06.2009 00:09
Хоть кучма тот еще кадр, но о президенте нашем правду сказал. Он не умеет выполнять обещаний, то что он вешал людям на уши на майдане так и осталось в 2004 году. С ним никого не осталось, потому что от него отвернулись не только люди но и вся его команда которая боролась за него. Та же тимошенко поняла как она ошибалась в человеке с которым прошла через это все плечем к плечу. она должна заменить юща и показать на что способна на самом деле
IP: 91.201.246.---
Йолга _ 12.06.2009 21:11
12.06.09 20:29 ___Дапринда
Не смішіть. За які такі заслуги її обирати в президенти? За те, що державу розвалила? Та за таке саджати до тюрми треба.
IP: 91.201.246.---
Ро_ман_ _ 12.06.2009 21:10
Звичайно. Яценюк не переможе. У нього ж рейтинги дуті.
IP: 93.73.132.---
Ляля13 _ 12.06.2009 20:31
"Я б порадив наступному президенту відмовитися від амбіцій. Слухай себе, слухай книги, май Бога в собі. Я б порадив слухати Бога і свій народ. Любити Україну як віруюча людина любить Бога"
Інтуїція мені підказує, що такі риси має тільки один політик - Тимошенко.
IP: 93.73.132.---
Дапринда _ 12.06.2009 20:29
12.06.09 18:36 ___osobennaya
Янукович - президент?
Це звучить, як недолугий жарт.
Тимошенко - ось наступний Президент України.
IP: 93.73.132.---
Абракадабра_ _ 12.06.2009 20:28
Екс-президент Леонід Кравчук упевнений, що лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк не переможе на майбутніх виборах президента.
Однозначно і беззаперечно! Не по Сені шапка.
IP: 95.111.216.---
багряний _ 12.06.2009 19:33
Саме страшно . що нас поучає людина яка не має на це право . а ми роззявивши рота слухаємо це .Це при ньому ми стали найбіднішими в Європі , це він разом з своїм оточенням розікрав найбільше параходство в Світі , це за його каденції було знищено нашу Армію , це при його керівництві було створено ЧФР і т.д. Хіба Кравчук ісповідував ідеали : Бог , Україна , Родина ?
IP: 94.178.125.---
Абыр _ 12.06.2009 19:02
12.06.09 17:48 ___Невідома
Тільки судячи з усіх поступків наших політиків , можна зробити висновок , що людиною , яка більш за все любить Україну , є наш прем"єр .
Невідома, не смеши. Твой премьер Украину просто ненавидит. А людей ее - презирает. И считает идиотами. Речи пишет для идиотов ... решения принимает для идиотов ... наверное, и любят ее поэтому только идиоты?
Что ж, она нашла свою электоральную нишу. Подобное тянется к подобному. ))
**
А Сеня - победит. Леня, ты не прав. ;)
IP: 194.44.206.---
Невідома _ 12.06.2009 18:39
12.06.09 18:36 ___osobennaya
Президентом станет Янукович,хотя некоторые могут со мной не согласиться
Шановна , з вами не деякі не погодяться , а мілліони людей в Україні , які на відміну від вас бачуть , хто і що сьогодні робить .
IP: 79.124.143.---
osobennaya _ 12.06.2009 18:36
не победит,безусловно! Президентом станет Янукович,хотя некоторые могут со мной не согласиться
IP: 193.243.159.---
dolly _ 12.06.2009 18:18
Совсем недавно Кравчук расхваливал ширку со всеми её "преимуществами". Теперь советы даёт, которые никто не спрашивал и не спросит. Сел бы лучше, обложился нафталином и не вякал.
IP: 194.44.206.---
Агресор _ 12.06.2009 17:55
Думаю Кравчук політик з великим досвідом роботи , і до того що він говорить варто прислухатись . Рано Яценюку ще великою державою керувати , бо для початку треба навчитись купкою депутатів управляти .
IP: 194.44.206.---
Невідома _ 12.06.2009 17:52
Сьогодні мало мати установки від Ющенка , та гроші від Фірташа .
Сьогодні потрібно працювати не шкодуючи сил і здоров"я , а не футболки з чашечками випускати .
IP: 194.44.206.---
Невідома _ 12.06.2009 17:48
"Я б порадив наступному президенту відмовитися від амбіцій. Слухай себе, слухай книги, май Бога в собі. Я б порадив слухати Бога і свій народ. Любити Україну як віруюча людина любить Бога", - додав Кравчук.
Гарні і розумні слова . Тільки судячи з усіх поступків наших політиків , можна зробити висновок , що людиною , яка більш за все любить Україну , є наш прем"єр .
IP: 194.44.206.---
Агресор _ 12.06.2009 17:45
12.06.09 17:38 ___КЧ
А я про що : хама і прихильника Арсенія , видно ще з першого слова ... Та з такими прихильниками йому і справді нічого не світить .
IP: 194.44.206.---
Агресор _ 12.06.2009 17:43
А яким чином може перемогти Яценюк на майбутніх виборах президента , коли нічого реального не робить , а тільки штани на інтері протирає і обіцянками пустими народ годує .
IP: 194.242.101.---
КЧ _ 12.06.2009 17:38
Та тут Тимошенковско - капельманского мудачья полно! Че ублюдки пересрали за свое будущее у корыта?
IP: 194.44.206.---
Агресор _ 12.06.2009 17:37
12.06.09 17:31 ___КЧ
Шановний , а простою розмовною українською мовою писати слабо ??? Чи тепер берем приклад з сучасного мислення Арсенія ?
IP: 194.44.206.---
Невідома _ 12.06.2009 17:35
Як на мене то, найуразливіше місце Ющенка - не тільки незнання людей , а й невиконання своїх обіцянок перед народом . Бо й справді , усіх, хто оточував його на Майдані, - уже поруч давно немає , бо побачили його істине обличчя А як він впевнено йшов з командою ?
Думаю це саме можна чекати від Яценюка , бо яблуко від яблуні далеко не падає .
IP: 194.242.101.---
КЧ _ 12.06.2009 17:31
О, медведчуковско - тимошенковская пристарелая шестерьня закукарекала. Макарыч, вам с Ющом пора на пасику пчел доить,а ты лезишь в марезме своем!
IP: 194.44.206.---
Агресор _ 12.06.2009 17:28
А на мою думку, "Яценюк пройшов хорошу школу та має сучасне мислення, яке йому так вміло гарант внушає , має молодіжну гарячність, яка нідочого доброго не довиде , та дуже легко говорить те , що перед тим добре завчив з бумажки ".
IP: 194.44.206.---
Невідома _ 12.06.2009 17:24
Сьгодні не тільки екс-президент Леонід Кравчук , а й більшість населення України упевнені , що лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк не переможе на майбутніх виборах президента , бо все і всіх купити не можна .
IP: 192.168.9.---
SaTa_Mota _ 12.06.2009 16:51
Украинцы показали себя как уважающая себя нация, поэтому всех денег Фирташа не хватит для того чтобы посадить Яценюка на президентское кресло.
IP: 192.168.9.---
Тень_Отца _ 12.06.2009 16:48
Вся перспективность Яценюка ушла с того момента когда он связался с бандитским олигархическим кланом.
IP: 192.168.9.---
SaTa_Mota _ 12.06.2009 16:47
"Яценюк на цих виборах не переможе" - Не один Украинец в здравом уме не будет голосовать за эту Фирташевскую соплю.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →