IP: 95.111.225.---
харло _ 15.06.2009 14:27
13.06.09 21:21 ___Дапринда
Яке гидотне і жалюгідне видовище: солідний, яким на перший погляд може видатися Янукович, чолов'яга, а відповідальності боїться, як чорт ладану, а ще ганебніше...
__А ще ганебніше видовище: це сама Ю. Тимошенко оскільки завжди і всюди асоціювалась з демократією, патріотизмом, европейским вектором і здала, чи готова була здати всі ці цінності в одну мить за солодке слово Влада...
IP: 193.84.90.---
paparaciy _ 14.06.2009 21:03
Але з пам"яттю в нього погано, Янукович вже навіть приблизно не пам"ятає, що він розповідав зовсім недавно
IP: 193.84.90.---
paparaciy _ 14.06.2009 20:54
Янукович спочатку ганебно втік від будь - якої відповідальності пов!язанної із створенням коаліції, а тепер намагається відбілити себе не гребуючі будь - якими методами
IP: 94.248.27.---
русакоса _ 14.06.2009 17:17
13.06.09 21:19 ___ды-дым
а Янукович не причем и вообще только мимо проходил
он когда что-то не так то проходит, а когда в порядке все то сразу сует своих 5 копеечек!
IP: 194.44.206.---
Агресор _ 14.06.2009 15:08
13.06.09 21:19 ___ды-дым
а Янукович не причем и вообще только мимо проходил
100% , він тепер , як і наш гарант , буде робити з себе всього такого білого і пухнастого , і у всіх земних гріхах звинувачувати виключно Тимошенко . А брехливий і куплений телеканал Інтер , буде йому ще в цьому допомагати .
IP: 194.44.206.---
Невідома _ 14.06.2009 15:05
Лідер регіоналів Віктор Янукович в ефірі телеканалу Інтер , буде говорити все , що буде в його інтересах . Тепер за його словами у всьому винна Тимошенко , а він просто , як мала дитина , нічого не знав ...
IP: 95.111.192.---
харло _ 14.06.2009 09:25
13.06.09 21:21 ___Дапринда
Яке гидотне і жалюгідне видовище: солідний, яким на перший погляд може видатися Янукович, чолов'яга, а відповідальності боїться, як чорт ладану, а ще ганебніше...
__А ще ганебніше видовище: це сама Ю. Тимошенко оскільки завжди і всюди асоціювалась з демократією, патріотизмом, европейским вектором і здала, чи готова була здати всі ці цінності в одну мить за солодке слово Влада...
IP: 62.221.55.---
SIM _ 13.06.2009 23:55
"Я про це заявив відразу, як тільки ця інформація з'явилася у пресі", - заявив лідер партії.
"До речі, хто цю інформацію з чіткою періодичністю викидав у пресу, ми не знаємо до сих пір. Ми в цьому не були зацікавлені", - підкреслив Янукович."
Короче, пацан доказал, что они не лучше Юльки. Не было в прессе - он молчал, хотя якобы не был согласен. И не хотел, чтобы попало в прессу. Кто ж теперь докажет, что он не был согласен?
IP: 93.73.132.---
Дапринда _ 13.06.2009 21:21
Яке гидотне і жалюгідне видовище: солідний, яким на перший погляд може видатися Янукович, чолов'яга, а відповідальності боїться, як чорт ладану, а ще ганебніше, що усе звалює на Тимошенко.
IP: 93.180.243.---
ды-дым _ 13.06.2009 21:19
а Янукович не причем и вообще только мимо проходил
IP: 93.73.132.---
Бастилія _ 13.06.2009 21:16
13.06.09 17:55___Баритон
Янукович подібний до надувної кулі - гарний, але дуже швидко здувається..
По-моєму, уже здувся. Бо забрехався, що і сам заплутався.
IP: 194.187.230.---
Баритон _ 13.06.2009 17:55
Програш Януковича в 2010му (з наступним відлученням від партійного штурвалу) є очевидним для всіх. Приступи активності в нього у трапляються рідко і тривають недовго. В такі хвилини «Лідер» грізний, краснмовний та рішучий – для запису телезвернень, виступів на привокзальних площах кращого можна й не бажати. Однак скоро он втрачає до цього будь-яку зацікавленість та відправляється в Міжгір'я – в гольф грати.
Янукович подібний до надувної кулі - гарний, але дуже швидко здувається.
IP: 93.72.207.---
жизнь _ 13.06.2009 17:52
Переговоры между разными политическими силами -- нормальный политический процесс. Дело в том,
что во всем мире члены этого процесса озвучивают только достигнутые пункты, а Янык стартонул раньше времени, раздавая комментарии в прессе о предмете переговоров. А когда понял, что его главная цель -- президенство не гарантировано, вышел с переговоров и обвинил во всем Тимошенко. Это вверх политического жульничества
IP: 93.72.207.---
107 _ 13.06.2009 17:51
Регианалы сами активно пробивали выборы президента в парламенте, с этим они выступали и на радио и на телевидении, не раз на Интере вещали о прелестях парламентской республики. А когда Тимошенко сказала, что этот вопрос нужно решать через референдум -- Янык резко дал задний ход. Он же прекрасно понимает, что никак по-другому президентом стать не сможет. админресурса нет. Доверие избирателей потеряно. так что ему теперь вовсе ничего не светит
IP: 93.72.207.---
все_знаю _ 13.06.2009 17:50
Янукович хотел стать вечным президентом Украины, да вот вышла нескладуха. Естественно, виновата в этом оказалась Тимошенко. Она просто не позволила бандиту захватить власть в стране
IP: 93.72.207.---
кеш _ 13.06.2009 17:50
Каждый человек имеет право на ошибку. И Тимошенко тоже не святая в этом плане. Главное, что умеет делать выводы и идти дальше, продолжать работать. То, что нас не убивает -- делает сильнее
IP: 93.72.207.---
пин _ 13.06.2009 17:49
Теперь Яныку придется придумывать новые слоганы под выборы -- поскольку "послидовный" та "чесный" явно не подходят под его поступки
IP: 93.72.207.---
колес _ 13.06.2009 17:48
В последнее время все негативы в стране списывают на Тимошенко. Что бы не произошло -- как Янык с Ющом спешат обвинять ее. Это же просто бред, дешевый предвыборный пиар. Его люди уже не хавают
IP: 93.72.207.---
за_хар _ 13.06.2009 17:47
Этот нехитрый антипиар Тимошенко организовали Янык вместе с Ющом. А теперь два Витька радуются своей подлой маленькой победе. Большего они не получает. это не делает им чести. Всенародные выборы поставят на их политической карьере крест
IP: 93.72.207.---
жизнь _ 13.06.2009 17:46
Янукович просто кинул Тимошенко, узнав что она не будет гарантировать ему президентства. Поступил по воровским понятиям
IP: 93.72.207.---
тетка _ 13.06.2009 17:45
Янык выполз на брехливом Фирташевском канале и несет откровенное вранье.
IP: 93.72.207.---
торба _ 13.06.2009 17:44
Янык врет, да не складно. Тимошенко призывала все политические силы вместе работать, создавать коалицию и бороться с кризисом. И что получилось? Кто работает? Одна Тимошенко
IP: 80.243.144.---
Log _ 13.06.2009 17:33
Зараз БЮТ і ПР як школярики один одного закладають: "Це на я, це все вони!!!" Не виноватая Я!!! Он сам пришел!!" Яка різниця хто це запропонував, основне, що все було готове для втілення, і ці самі пмсаки, які нас переконують, що цьоггоь не було, так само преконували нас, що це для нашог блага, Юля завжди права, вона сама розумна. Прямо як в пісні В.Висоцького: "Жираф большой, ему видней..."
IP: 95.111.213.---
харло _ 13.06.2009 16:54
Не президент Ющенко, не Вікт. Федорич з усіма "прокацапськими" 5-ми колонами в вигляді вітренків з кауровими несуть загрозу державі Україна, а біленька та пухнаста популістка яка готова покласти і вже кладе на вівтар необмеженної влади для себе любімой все святе і всіх недолугих в Україні та за її межами ! Не бачать цього тільки ті кому це входить в обов"язок, або в яких відсутні органи осязання і думання, або ліниві та причарованні фани Білого Братства, чи той БЮТануті...
IP: 194.187.230.---
Баритон _ 13.06.2009 16:49
Якщо я не помиляюся, то в Україні існує закон, який забороняє колишнім зекам займати високий державний пост. Нагадайте, будь ласка, якщо це дійсно так.
А НАПІВБІЛОРУС і двічі ЗЕК даремно пнеться зі шкіри. Телеканал ІНТЕР став клоакою для нього та напівєврея-ПІСЯЯ яйценюка. Ніколи їм не стати президентоами МОЄЇ України.
Слава Україні! Героям слава!
IP: 94.179.38.---
літера _ 13.06.2009 15:56
___VitaliySJ
Бютовцы умело вели и ведут информационную войну. В этом плане они опережают! Другое дело, что это ложь и провокация от которой уже тошнит!!!
Це все робиться на бюджетні гроші. в тому числі коментарі на УП пишуть штабні із Туровської. Якк тільки Жулікія піде із премєрів увесь цей ПІАр помре
IP: 89.105.227.---
муська _ 13.06.2009 15:47
А те, що Янук говорить про спроби втриматися біля влади уряду - звучить з його уст, як про себе самого. Це він робить все можливе, щоб завоювати владу, для цього готовий зрадити все і всіх, державу і громадян! А найкращий захист атака, що і зробив Янукович!
Сторінки:
← Попередня
Наступна →