Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

БЮТ: Фірташ готує операцію з руйнування рейтингів Тимошенко

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 62.80.177.---
Zadolbali _ 30.06.2009 17:22
___Светланас
ты бы уже ник поменял, что ли.

на надоело за Тимошонку здесь строчить. без фантазии. тяжело придумать что-то хорошое на эту бездарность-Юлю. и приходится штамповать сообщения. да, бот?
IP: 94.178.115.---
Абыр _ 24.06.2009 16:24
Снова Йуличьку на измену пробило? Ну, запасайтесь, БЮТки, вилками - будете лапшу с ушей снимать (если захотите, разумеется).

На все остальные 85% населения Украины все равно это дерьмо уже не действует. Позно, отдействовало. "Здравствуй, Мисс - 15% на президентских выборах!" Вот и всё, что люди скажут.

И Мисс - 15% - это только начало! Будет и Мисс - 12% ... и Мисс - 10% ... и так далее. С тем же трендом. ))))

IP: 82.207.94.---
Сумская _ 23.06.2009 14:53
Тимошенко завоювала рейтинги своєю наполегливістю, активною участю в антикризовому процесі і ці заслуги не повинні бути забуті!
IP: 82.207.94.---
Светланас _ 23.06.2009 14:50
Тимошенко долає труднощі демократичним, коректним способом і її рейтинг досить високий завдяки позитивним вчинкам для країни з її впливу!
IP: 82.207.94.---
Светланас _ 23.06.2009 14:48
Тимошенко долає труднощі демократичним, коректним способом і її рейтинг досить високий завдяки позитивним вчинкам для країни з її впливу!
IP: 82.207.94.---
Светланас _ 23.06.2009 14:48
Тимошенко долає труднощі демократичним, коректним способом і її рейтинг досить високий завдяки позитивним вчинкам для країни з її впливу!
IP: 82.207.94.---
Светланас _ 23.06.2009 14:44
БЮТ сильна та відповідальна політична сила, тому "Регіонали" і направляють свою увагу на створення антипіару політичним конкурентам!
IP: 82.207.94.---
Сумская _ 23.06.2009 14:42
Тимошенко досягла потрібних країні результатів: домовленість з МВФ, розвиток інвестиційної діяльності, подолання безробіття, виплата соцвиплат!
IP: 82.207.94.---
Сумская _ 23.06.2009 14:41
Тимошенко досягла потрібних країні результатів: домовленість з МВФ, розвиток інвестиційної діяльності, подолання безробіття, виплата соцвиплат!
IP: 82.207.94.---
Светланас _ 23.06.2009 14:39
Результати виборів повинні не залежати від Фірташа! Президентські вибори не будуть проводитись під контролем Фірташа! А це означає демократія переможе!
IP: 82.207.94.---
Светланас _ 23.06.2009 14:36
Результати виборів повинні не залежати від Фірташа! Президентські вибори не будуть проводитись під контролем Фірташа! А це означає демократія переможе!
IP: 62.80.177.---
Удавка _ 23.06.2009 09:17
23.06.09 07:52 ___rewoi
"за Тимошенко стоїть народ, який завжди пам"ятає своїх друзів."
какой народ за Тимошенко? Единицы из тех, кто стоял на Майдане. Ни Юлька, ни Ющ ничего для этих людей не сделали. где бандиты в тюрмах? где процветающая страна? где справедливые законы? где еньше налогов? Один - хлюпик-пасечник. Другая - пустозвонка, которая стране в кризис 1,5 года ничем помочь не может. полное разочарование.
IP: 193.84.90.---
paparaciy _ 23.06.2009 07:54
Якби провели реальне опитування на користь Янека чи Ющенка, то навряд би хто з них набрав більше 2%.
IP: 193.84.90.---
rewoi _ 23.06.2009 07:52
Рейтинги Тимошенко не зруйнують Фірташевськи козні бо за Тимошенко стоїть народ, який завжди пам"ятає своїх друзів.
IP: 193.84.90.---
rewoi _ 23.06.2009 07:50
Рейтинг на папірцях це одне, рейтинг у людських серцях - зовсім інше.
IP: 193.84.90.---
rewoi _ 23.06.2009 07:48
А те, як в нас опитують громадян я дуже добре знаю, і також знаю наскільки можна довіряти результатам цих досліджень. Це така лажа!!!!!
IP: 193.84.90.---
rewoi _ 23.06.2009 07:47
Ну в можливостях Фірташа ніхто ніколи не сумнівався. І кого він намагається пропхнути в президентськекрісло теж всі знають.
IP: 94.248.44.---
русакоса _ 22.06.2009 23:54
а вона його так злякалась, біло б кого боятися!
IP: 95.134.250.---
RRW _ 22.06.2009 23:44
Мабуть регіони все ж таки зрозуміли, що програють, от і почали провокацію чорт зна коли до виборів. Люди завжди підтримують правду, так що біло-синім не ма на що надіятися.
IP: 95.134.250.---
hylala _ 22.06.2009 23:38
лучше бы это Фирташ деньги на благие цели направил, а то совсем жиру бесится. честно не может бороться!!!
IP: 95.134.250.---
вікторі _ 22.06.2009 23:35
Від цього шахрая можна все чекати, він думає, якщо є гроші то можна всіх обливати грязюкою.
Але це йому не допоможе, бо Тимошенко і БЮТ виграють ці вибори.
IP: 93.175.201.---
Zen100 _ 22.06.2009 23:09
Видно у тЮльки дійсно поганенько з рейтингами, раз її говорящі голови таке наперед кажуть - хоча б для вигляду назвав би ті десять "продажних" соціологічних центрів. Єдине в чому Юлька вправна, так це у болтології, але цим кризу не здолаєш.
Напевно, скоро агітуватимуть, щоб не вірили і офіційним результатам майбутніх президентських виборів - то теж винуваті продажні соціологи )))
IP: 212.24.147.---
bobos _ 22.06.2009 22:50
Не видать фирташевким прихвостням президентского кресла – этот пост заслужить надо. Второй раз народ не проколется так, как с Ющенко, а потому на выборах победит Тимошенко, поскольку она единственный достойный кандидат и весь народ это понимает.
IP: 212.24.147.---
хм-с _ 22.06.2009 22:50
Фирташ бьется в истерике, паниковать начал, социсследования проплачивать. Доперло, видать, что люди будут голосовать за того, кто работает – за Юлю. Да только ни Фирташу, ни его протеже ничего уже не поможет. Работать надо было для страны вместе с Тимошенко, а не ушами размахивать да мордой трясти.
IP: 68.107.8.---
KukabaRRa _ 22.06.2009 22:49
я не здивуюсь, якщо яйце-пук з януком почнуть особисто гречку людям роздавати, аби тільки за них проголосували. Не розуміють вони, розумово відсталі, що люди вже втомилися від їхніх дурнуватих висловлювань і бездіяльності. Краще б брали приклад з прем”єра і працювали як годиться.
IP: 68.107.8.---
Кундрат _ 22.06.2009 22:49
максимум, который светит двум Я – это гран-при в конкурсе пустоголовых дебилов. Так что зря Фирташ деньжонки украденные у украинского народа разбазаривает на этих шибздиков.
IP: 68.107.8.---
ирина_меч _ 22.06.2009 22:48
на вранье невозможно построить политическую карьеру. Украинский народ, наученный майданом и последующим предательством Ющенко уже больше никогда не поведется на пустые обещания и многословные бессмысленные тексты. Пришли иные времена и Фирташ может не рассчитывать, что его «мальчики» хоть чего-то добьются, несмотря на кучу вложенных денег. Люди отдадут свои голоса Тимошенко – она единственная, кто реально работает.
IP: 68.107.8.---
масыр _ 22.06.2009 22:47
Янукович и Яценюк – это два безвольных куска сала, которые пляшут под дудку папы Фирташа. И зря они, наивные, полагают, что за них кто-то будет голосовать. Никакие дутые данные их не спасут.
IP: 68.107.8.---
Юджін _ 22.06.2009 22:47
дійсно, сфальсифіковані дані соцдосліджень не можуть бути визначальним, хоча, допускаю, що певне коло громадян на це «поведеться». Тому правильно БЮТ зробив, що попередив людей про брехню.
IP: 68.107.8.---
задралимаразми _ 22.06.2009 22:47
нда, чесно кажучи, такі дії з боку фірташа дивують. Невже в нього вже ані граму мізків не залишилося? Це ж зрозуміло, що люди голосуватимуть за того кандидата, який працює заради країни, за Юлю, і чхати ми хотіли на ці дослідження.
IP: 68.107.8.---
дідПанас _ 22.06.2009 22:46
фірташевським вилупкам все одно нічого не світить. І якщо вони вірять, що за допомогою брехні вони дорвуться до влади, то це вже діагноз. На виборах переможе Тимошенко, оскільки вона єдиний політик, який працює і говорить народу правду.
IP: 213.112.108.---
мумрик _ 22.06.2009 22:45
Ничего другого от Фирташа и нельзя было ожидать. Всё, на что способна его шайка – это выдуманные социсследования. Ни думать, ни работать они не в состоянии. И Яценюк с Януковичем – яркий тому пример. За все время страна ни разу не увидела от них ни одного телодвижения в интересах государства.
IP: 91.201.240.---
ЯнаУ _ 22.06.2009 22:31
Ніщо так добре не руйнує її рейтинги, як урядова діяльність.
IP: 212.3.111.---
zvnV _ 22.06.2009 22:04
22.06.09 21:59 ___Шеріф , хотів би я подивитися як Ви з тим стадом баранів які голосують по вказівці 4 босів наведете порядок ото сміху буде!!!
IP: 194.44.206.---
Шеріф _ 22.06.2009 21:59
22.06.09 19:58 ___базальт

Ніхто не старається ненавидіти Яценюка , всі просто реально дивляться на його роботу та результати . Але в тому , що йому спочатку треба попрацювати міністром , а потім вже поробувати себе в крісло президента , тут ви праві . А то наразі з 450 депутатами не міг дати ради .
IP: 194.44.206.---
Роксет _ 22.06.2009 21:52
Та нехай у юного Яценюка на папері буде рейтинг поза сто відсотків , це йому на майбутніх виборах жодним чином не допоможе .
Сторінки:      Попередня      Наступна