Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Кузьмін готує кримінальну справу для Онопенка?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 81.95.178.---
koosss _ 26.06.2009 22:28
Это же просто праздник какой-то - одна часть Б(анды)ЮТ (Портнов) пытается руками донецкого прокурора-беспредельщика закопать другую (Онопенко и его зять Корнейчук)... Багиня видимо решила, что два юриста - слишком много, кто другого сожрет, тот-то ей и нужен. Но самое прелестное, реакция бютоботов - что буратинки, не знаете что писать, команда не поступила, и шизофрения раздирает ваш мозжечек?
IP: 91.124.251.---
слух _ 26.06.2009 21:30
все робиться для того, щоб напередодні виборів вибити з ігри Верховний суд, адже вищий суд уже підімяли під президента, а там включай адмінресурс та ламай сервери як завгодно. попередні вибори для Ющенка не пройшли даром, опит Януковича та Кучми пригодився.Бандитам тюрми.
IP: 94.248.89.---
Борисович _ 26.06.2009 16:44
Для 26.06.09 15:50 ___viktor:

Порядочный судья Мойсык уже назначен Председателем комиссии о помилованиях при Ющенко... Теперь контроль над зэками и жизнями осужденных находится в руках этого гражданина.

Миллионерами в ПР стали люди, создавшие цепочку "уголь-кокс-сталь", а граждане типа Пискуна-Кудрявцева-Кузьмина-Бучинского-Мойсыка создали цепочку "незаконная прослушка-незаконное возбуждение уголовного дела-незаконное предъявление обвинения-незаконное осуждение-зона-могила". Всё из-за денег.
IP: 92.113.157.---
neznajka2 _ 26.06.2009 16:14
Нарешті добралися до цього судді-депутата. У 2005 я теж думав, що це порядна людина, але особисте звернення підтвердило, що серед депутатів ВР порядних не буває...
IP: .---
Ма _ 26.06.2009 15:56
!!!
IP: .---
Ма _ 26.06.2009 15:51
Давай Ренат, мочи старикашку!
IP: 93.73.184.---
viktor _ 26.06.2009 15:50

Шановний Пане Кузьмін!

У Верховній Раді є висновок слідчої комісії по факту незаконного призначення суддею Верховного суду Онопенко і потім підробки ним трудової книжки,що він склав повноваження судді і його було зареєстровано депутатом,а насправді він цих повноважень не складав і за підробними документами став депутатом.

Порядний суддя Мойсик В.Р. зразу склав повноваження судді Верховного Суду і став депутатом.

Все це було зроблено, ним щоб стати головою Верховного Суду

IP: 82.207.94.---
olenkaSymu _ 26.06.2009 15:43
Нехай перевіряють, але це не коректно писати це на сайтах країни,до остаточного результату.
IP: 82.207.94.---
путивль _ 26.06.2009 15:41
такі заяви можуть бути недоствірноми і факти треба перевіряти.
IP: 82.207.94.---
шапка _ 26.06.2009 15:40
всі хто мають відношення до БЮТ і Тимошенко сьогодні можуть підпасти під любі розборки, намагання президента знищити БЮТ стрімко зростає.
IP: 95.132.69.---
OlehVn _ 26.06.2009 15:40
І це Кузьмин почав перевіряти після того, як викрили будівництво його хатинки у Пущі-Водиці. Хе-хе. Що ж він робить, дурник ? Хіба не розуміє, що всі його намагання будуть припинені на самому початку тією ж судовою гілкою влади. Всі постанови "генеральної" будуть скасовуватись судами на самому початку. Слідчі навіть не встигнуть кудись приїхати, щоб когось опитати, а постанова про порушення кримінальної справи вже буде визнана такою, що винесена без достатніх підстав.
IP: 91.202.146.---
Тарас_Бандера _ 26.06.2009 15:15
Як може корумпований прокурор , відкривати, чи закривати на когось кримінальні справи. Нехай спочату дасть свідчення стосовно чесне походження грошей на будівництво приватної хатинки. Якщо не доведе, тоді на цього прокурора треба відкривати кримінальну справу. Я поки, цей донецький прокурор буде доводити чесність зароблених мілліонів на прокурорській посаді, має, тимчасово залишити свою посаду.
IP: 195.93.191.---
Томкет _ 26.06.2009 15:06
Ничего они Онопенко не сделают и не только ему, но и любому судье. Если не поймают с чем-то поличным, как колядныка Зварича, то просто перед выборами поднимают очередную агитпроповскую волну из говна в интересах ПРдунов и Хама. Онопенко юрист - не чета какому-то говенному донбасюре с купленным дипломом Ринатке Хузьмину.
IP: 10.10.15.---
Vyacheslav _ 26.06.2009 14:50
Шо за домова війна у БЮТ?
IP: 77.122.195.---
teri _ 26.06.2009 14:31
прокуратура проводить перевірку обставин призначення народного депутата Василя Онопенко
Нехай краще балаган вспомнить 2004, а то народ напомнить.
IP: 94.248.112.---
Борисович _ 26.06.2009 14:01
Мне нравится эта сема, т.к. она, кроме Онопенко, зацепит ещё одного "судью-депутата", по совместительству являющемуся советником Президента Украины.
Да-да, это всё относится к одному Мойсыку :) ВЕЛИКОМУ Мойсыку, лучшему другу Пискуна, члену "Житомирского землячества" и первому заместителю Веры Ульянченко.