IP: 93.73.132.---
Бастилія _ 03.06.2009 22:43
03.06.09 22:14___Вужжж
І знову скажемо спасибі Юлі. Завдяки їй ми і тут перші.
До чого тут Юля? Вона своїх кумів і земляків на теплі і злачні місця не влаштовувала, як один хорунжівський бухгалтер, котрий уявив себе мало не монаршою особою.
IP: 91.201.244.---
Вужжж _ 03.06.2009 22:14
І знову скажемо спасибі Юлі. Завдяки їй ми і тут перші.
IP: 77.52.6.---
brdm _ 03.06.2009 22:12
Кто ОНИ - 7% опрошенных ,считающих борьбу с коррупцией эффективной ?
Огласите их поименно !!!
Наверное их застали с дурацким вопросом на работе (в парламенте,больнице,милиции,
суде...)
Мне совершенно не видна положительная перспектива для Украины (в смысле искоренения взяточничества).
Как могут вожди с темным прошлым построить для "пересiчних мешканцiв " светлое будущее ?
IP: 95.133.64.---
Сергій_Трегубенко _ 03.06.2009 21:35
03.06.09 21:00 ___намор
Корупція не приносить прибутку, отримана сьогодні корупційна гривня, завтра обертається недоотриманими 5 - 10 гривнями. Закономірність тут дуже проста.
IP: 95.135.236.---
намор _ 03.06.2009 21:00
Я не маю на увазі тих, хто за банку тушонки продає ворогу Батьківщину. Мова йде про тих, що своїм ляпанням, приниженням власної держави, шкодять її іміджу.
IP: 95.135.236.---
намор _ 03.06.2009 20:59
Скажу вам- незабутне видовище, вночі сниться, мороз поза шкірою. А хто годуватиме ту дитину, поки батько сидітиме?Так повинен бути комплекс заходів і в першу чергу хабарництво зникне, коли люди почнуть жити краще і коли це їм буде невигідно. А наш службовець чи поліцай (я не маю на увазі їх керівництво) за ті копійки, що отримує сім"ю не прогодує. Тож треба спокійно виховувати суспільство, бо шаблею махати-нічого не вирішиш.(див далі)
IP: 95.135.236.---
намор _ 03.06.2009 20:57
Майже кожен студент юрфаку дає хабарі за екзамени, заліки, а це майбутні прокурори, судді. Ось вам і статистика. А якими люди виходять з тюрми, їх там перевиховали чи зробили ще гіршими? А коли порахувати просту, дружню,сусідську допомогу- без грошей- ти сьогодні мені, а я завтра тобі. Це ж теж хабар тільки прихований. Ви колись робили обшук о 6 год. ранку, коли з дитячого ліжечка на вас дивляться ясні дитячі очі, коли ви натягаєте наручники на її батька? (див далі)
IP: 95.135.236.---
намор _ 03.06.2009 20:57
03.06.09 20:20___Сергій_Трегубенко Пане Сергію, я щиро розумію ваш біль, але звідки взялись хабарники?, може вони приїхали з Америки чи з Китаю? Ні, це наші близькі, родичі, наші громадяни. Хто попадається на хабарах?Так, ті хто їх наважився брати вперше. "Старі" хабарники прихватили владу і правоохоронців і суд.Хто їм дає хабарі? У нас, практично кожен дорослий громадянин в своєму житті хоч раз дав хабар. А скільки це мільярдів хабарів. (див далі)
IP: 194.33.189.---
Rattus _ 03.06.2009 20:41
Корупція логічним чином випливає з аморальності. Аморальність, в свою чергу, сприрається на корупцію. Те лайно, що скиглить про те, що його об`їдають хабарники, пропонює хабаря будь-якому "столоначальнику", а як виб`ються "в люди" та отримають посаду - деруть зі всіх.
Корумпований уряд рекрутовано з "корумпованого" народу. І лише тоді, коли будь-який представник народу легко відрізнятиме те, що йому належить, від того, що належить іншому, в України з`явиться перспектива.
IP: 95.133.23.---
Сергій_Трегубенко _ 03.06.2009 20:20
03.06.09 19:32 ___намор
Намор, я не знаю, як іти у розвідку, коли навколо всі наввипередки намагаються заробити бану тушонки за те, щоб тебе продати ворогу.
Намор, я не знаю, як будувати державу, коли всі її розпродують за безцінь.
Намор, я не знаю взагалі можна говорити і домовлятися з тими, хто тебе постійно зраджує і продає.
Намор, заохочення продажності, це руйнація всього створюючого, це основа тих тенденцій, що домінують сьогодні. Корупція, продажність, це 100% протилежність, найлютіший ворог патріотизму.
IP: 82.144.198.---
bridgeur _ 03.06.2009 19:50
Кому цікаво, повний текст доповіді англійською тут http://www.transparency.org/content/download/43788/701097
IP: 82.144.198.---
bridgeur _ 03.06.2009 19:49
03.06.09 15:44 ___Dndz:
У России и Японии одинаковое количество балов? Да не смешите меня.Опрос - полная туфта
Бо це результати опитування громадян. Вони показують не тільки рівень корупції, а й рівень незадоволеності нею населення. Якщо не враховувати цю поправку, виходить, що найбільш корумповані в регіоні Asia Pacific країни - це Японія і Південна Корея. В той час, як хабарі в останній рік там давали 1% і 2% відповідно, непорівняно менше, ніж в інших. В Росії, з тим же рівнем корупції - 31%
IP: 95.135.236.---
намор _ 03.06.2009 19:32
Так,але не доведений.Таких фактів в цілому світі маса,але інші про це не говорять.Чому польський поліцай відмовляється від 100 доларів,говорячи,що він не хоче ризикувати державним забезпеченням?Будуть люди цінити свою роботу-не будуть брати хабарі.А тут пишуть всяку партійну херню:"Юлечка не бере хабарі.А чому РФ порушила проти неї справу?А мільярди долярів,які вона не сплатила державі з ЄЕСУ?Беруть усі,кому дають і не треба піаритись.Це не добре?Так.Та не робіть з національної проблеми політику
IP: 95.135.236.---
намор _ 03.06.2009 19:25
а які хабарі отримує медіа - 3,8 бали? Далі, у США рівень корупції оцінили у 3,7 бали, це майже так само як в Україні, а погляньте інші держави... Корупція є усюди, але про неї говорять найбільше в Україні. Кожен дає лікарю гонорар, згідно закону це не є корупція, але кожен пересічний українець каже, що дав хабар лікарю. По друге- допоміг службовець бізнесмену. За це той взяв на роботу його колегу. Це хабар? (див далі)
IP: 95.135.236.---
намор _ 03.06.2009 19:24
Такого дебілізму тяжко знайти. Оцініть:опитано 73 тисячі 132 людини. Про що їх опитували? Державні чиновники, юстиція та парламент – 4,5 бали, (а зверніть увагу) політичні партії – 4,4. Хіба партії як такі можуть надавати непередбачені законом пільги та переваги і брати хабарів більше ніж юстиція чи депутати? Керівники партій, як держслужбовці- так, а партії це прості громадяни. А корупція в бізнесі – 4,3, це менше ніж в партіях, (та практично кожен бізнесмен дає хабарі) (див далі)
IP: 92.113.148.---
neznajka2 _ 03.06.2009 18:15
ды-дым: "рыба гниет с головы! Правильно Юля гоняет всех на верху!..."
Не знаю кого она гонят, а вот вонят с верхних этажей КМ - это точно.
IP: 95.133.236.---
Сергій_Трегубенко _ 03.06.2009 18:09
Як же швидко коментуючі кинулися звинувачувати владу...
Так і хочеться запитати - а Ви тут хто, квартиранти чи туристи?
Так кажу тому, що влада самостійно від своєї продажності не відмовиться, їй у цьому дуже потрібна наша допомога.
IP: 212.42.88.---
kabyki _ 03.06.2009 17:37
та его вообще можно оценивать как режиссуру к Комеди-клабу. А что, не прикольно, когда бывший генпрокурор Пискун предлагает создать общество Антимафия?
IP: 213.227.245.---
ды-дым _ 03.06.2009 17:29
рыба гниет с головы! Правильно Юля гоняет всех на верху! Там наведет порядок - будет порядок везде!
IP: 213.151.0.---
рапира _ 03.06.2009 16:52
Рівень корупції в Україні оцінили у найгірший бал серед "нових незалежних країн" і всіх інших країн взагалі. Ще пак! У країні ладу немає - найкращі умови для процвітання корупції!
IP: 81.30.169.---
nvgator _ 03.06.2009 16:46
С такой оплеухой от международной организации для Ющенко - "уникальному президенту" с его "виденьем будущего моей нации" .... а ведь президент то баран... четыре года не мычал, не телился, а тут на тебе бросился спасать страну и от кого! От бывших любых друзив и от несостоявшихся с ним коалициантов. А ведь награждал представителей и тех и других
IP: 213.227.211.---
Lave _ 03.06.2009 16:43
Да наруководился Президент со своими «любыми друзями» и это он утверждает всему миру его достижения в «демократии». Вор на воре и вором погоняет. Регионалам дело шили белыми нитками, а сами втихоря народишко обкрадывали или заставляли, чтобы сами отдавали.
IP: 195.177.239.---
правка _ 03.06.2009 16:40
найгірший бал серед "нових незалежних країн" і всіх інших країн взагалі. Круто нема чого добавити
IP: 77.123.111.---
ЖЖЖЖЖЖ _ 03.06.2009 16:38
Уникальний идиоте, це досягнення того, хто тримає руку на економіці. Отож боротьба з Фірташем привела до зубожіння країни та за рахунок цього коррупція виросла, бо тепер сама прем"єр-міністр ділить гроші з Путіним, а народ сплачує її корумпованість. І так усюди у нашій економіці. Отож, як і казали, що Тимошенко, крім бананової російської губернії, неспроможна нічого зробити, хіба що закривати туалети у ВР -це єдине, що виходить добре.
IP: 193.151.254.---
Круйзер _ 03.06.2009 16:28
Подозреваю что по этому поводу комментария от все"знающих" пустышек из Секретуткората мы так и не дождемся.
Мда. Это вам не сказки про то, что Тимошенко довела всю планету до Великой Депрессии-2008-2009 рассказывать...
Помнится указанное место Украины в рейтинге коррумпированности началось 4,5 года назад, когда на Майдане одно чучело в микрофон что-то там блеяло о "Бандитам тюрьмы".
IP: 192.168.39.---
metrolog_ _ 03.06.2009 16:25
Дякувати рукам, які нічого не крали!!! Треба Ющу за це орден на шію повісити!!! Даєш 100% чорний нал!!!! Пора узаконити хабаря, а кому буде вдаватися брати більше законної ставки видавати безкоштовно землю, щоб поважна людина могла вкладати свої капітали в будівництво хатинок...
IP: 81.30.169.---
nvgator _ 03.06.2009 16:15
А как такое украинское достижение откомментирует президент и его сантехники? Неужели снова будут рассказывать о коституционном заговоре?
IP: 194.44.130.---
гнатюк _ 03.06.2009 16:14
Ура !!! Ура!! Мы первые.....))))))))))))))))))))))
IP: 82.193.97.---
Stanislav-sv _ 03.06.2009 15:58
Заголовок ложный!
В Украине наилучший уровень коррупции. Лучше не бывает.
IP: 10.0.2.---
брандашмыг _ 03.06.2009 15:53
эпический позор и тотальный пиздец
IP: 195.62.14.---
Анна_Л _ 03.06.2009 15:51
Але ж якщо порівняти хабар в 10% від річної зарплатні України і США то це смішно!
IP: 81.21.6.---
Адамович _ 03.06.2009 15:48
Нарешті! Ми не останні, ми ЄДИНІ - поза конкурсом!
Може - на експорт?
IP: 195.62.14.---
пістоль _ 03.06.2009 15:45
чого нема того нема
IP: 212.3.111.---
Dndz _ 03.06.2009 15:44
У России и Японии одинаковое количество балов? Да не смешите меня.Опрос - полная туфта
IP: 91.124.82.---
Unique _ 03.06.2009 15:39
Оце і є основне і безперечне досягнення юродивого.
Всі Голодомори одночасно...