IP: 82.207.120.---
polituk _ 06.07.2009 16:52
Закон один, повинен бути для всіх а Луценко не піде проти Ющенка, бо той викине з міністерського крісла!
IP: 94.248.54.---
русакоса _ 01.07.2009 01:57
ось тобі і регіонали, тихо тихо під шумок і своїх 5 копійочок вставили!
IP: 94.248.61.---
vov_t _ 01.07.2009 01:17
Молодший ющенко вже не в перший раз попадається за злодіяння!!! Коли вже його покарають так належно????
IP: 91.201.240.---
Ро_ман_ _ 30.06.2009 21:28
СИнки президентів в Україні ніколи не будуть відповідати за свої злочини. Страждають тільки ті "злочинці", на яких вішають злочини в ментовці.
IP: 10.16.254.---
ла-ла-ла _ 30.06.2009 18:12
Кровожадность наших бело-голубых и так все знают
IP: 62.182.86.---
Адам10 _ 30.06.2009 15:40
Це просто не реально, щоб в сина нашого Президента біли якісь проблеми. "Гарант" все акуратно" замаже і все буде добре!
IP: 62.182.86.---
Адам10 _ 30.06.2009 15:40
Це просто не реально, щоб в сина нашого Президента біли якісь проблеми. "Гарант" все акуратно" замаже і все буде добре!
IP: 77.91.128.---
VitaliySJ _ 30.06.2009 14:46
Да, как всегда, всё тихо и аккуратненько "замажут" и сольют вину на вообще левого человека! В нашей стране власть своих детей-беспредельщиков да и самих себя отмазывает всегда
IP: 195.72.144.---
shwiec _ 30.06.2009 14:21
ародный депутат от БЮТ Сергей Мищенко заявил, что не ставил свою подпись под требованием провести расследование относительно участия сына Президента Андрея Ющенко в инциденте с применением огнестрельного оружия, который произошел вечером 27 июня.
"Я ничего не знаю о данном инциденте и не ставил своей подписи под заявлением", - заявил Мищенко
IP: 195.72.144.---
shwiec _ 30.06.2009 14:20
Больше того, я не мог поставить подпись, потому что выступаю против использования личного фактора в политической борьбе - неважно, речь идет о сыне Ющенко или нашем депутате Лозинском. Лишь после того, как станут известны результаты следствия, можно делать какие-то выводы", - заявил он.
На вопрос о том, кто поставил его подпись нардеп ответить не смог. "Уже несколько часов пытаюсь дозвониться до кого-то из тех, кто связан с этим делом, но никто не берет трубку", - добавил он.
Сегодня
IP: 93.74.47.---
Forester _ 30.06.2009 14:12
30.06.09 13:26___osobennaya
Какой отец, такой и сын, такое и бл-дское государство. ////
какой народ - такие и правители. Какой народ и правители - такое и государство. И если вы воспринимаете наше гос-во именно в таком ракурсе, как упомянули, то начните, для начала, обсуждение с себя ...
IP: 79.124.157.---
osobennaya _ 30.06.2009 13:26
Какой отец, такой и сын, такое и бл-дское государство. Где демократией и не пахнет. В любимой ющенко США, там было бы столько шуму, что мало не показалось бы. И после этого мне будут говорить,что ющенко демократ
IP: 79.124.157.---
osobennaya _ 30.06.2009 13:24
30.06.09 13:17 ___sens
на больше написать наверно мозгов не хватает))))
IP: 194.44.136.---
sens _ 30.06.2009 13:17
Ти,Лук"янов,перше з Єнакієвськими шапками розберися)))))))))
IP: 172.17.52.---
Orko _ 30.06.2009 12:38
Секретна інформація:
син Ющенка п'є кров маленьких російських дітей. Цих дітей масово викрадають з Москви бандерівські спецзагони.
IP: 10.105.8.---
Вихрь _ 30.06.2009 12:20
Спочатку всім цим прахвісіоналам у владі потрібно було б визначитися є склад правопорушення чи немає, а потім вже створювати комісії. А то дійсно, дойдуть до того, що по кожному пуку та чиху будуть створювати комісії. На виборах голосуємо "проти всіх" із влади, тому що всі вони самі злочинці, різниця тільки в тому, що одні сиділи, а інших не було посажено.
IP: 81.21.6.---
Адамович _ 30.06.2009 12:09
Пропорційна система для того й потрібна, щоб був взаємоконтроль!
А БЮТ має чітку позицію: "Ніяких священих корів".
А гнилоти в нас вистачає у всіх фракціях. В оних більше, в інших менше.
Таким був виборчий закон!
Виборець вибирав не святих, а краще, на йогор погляд!
Всі мають бути покарані! І все!
IP: 194.44.241.---
львів-750 _ 30.06.2009 12:06
___Найбільший забіяка ПР, хуліган і витягач карток у спікера вимагає справедливості. То можливо з себе і почне?
IP: 93.74.95.---
Цукенг _ 30.06.2009 12:02
Пусть картавый милиционер займется собой и Лозинским. Прежде всего.
IP: 93.74.47.---
Forester _ 30.06.2009 12:00
БЮТ вимагає створення у Верховній Раді тимчасової слідчої комісії для розслідування інциденту.////
А це треба створити ТСК, аби рослідувати, наприклад. факт псування повітря депутататами та членами їх родин. Головне, чимось заняти цих ледарів, які створюють провокації ,а потім гучно їх "розслідують".. Президентська кампанія ще офіційно не почалась, а бруд вже полився. ((
IP: 195.62.14.---