Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Партія регіонів хоче ще "5 хвилин" подумати

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 93.73.255.---
Ylya _ 05.06.2009 12:35
Ой... Герман играет... подумать ей нада!!! За ее уже даыным давно все подумали и все решили, ну нужно слишком много на себя брать!!!!)))
IP: 77.91.128.---
VitaliySJ _ 04.06.2009 21:49
Над таким серьёзнейшим вопросом надо не 5 мин подумать! Эту у Юли всё впопыхах и на скорую руку, тем более, что это для неё спасение! А Регионам, при таких раскладах, с ней ещё работать прийдётся! А каково с ней работать и как она работает, это уже вся страна знает!
IP: 213.227.248.---
Штаб _ 04.06.2009 21:19
Перед смертью не надышишься , чем быстрей будет принято решение, тем быстрей будет уже все известно!!И мы не будет теряться в догатках и судорожно слушать новости!
IP: 77.87.158.---
Rita29 _ 04.06.2009 18:21
Тимошенко працюватиме з тим хто годен працювати а не козны плести!
IP: 77.87.158.---
Verdad1 _ 04.06.2009 18:20
Правильним буде таке рішення яке піде на користь україні і нороду, а це станеться тільки за умови повної співпраці Тимошенко точно знає що робить!
IP: 77.87.158.---
Vedma _ 04.06.2009 18:20
Тимошенко заставить працювати навіть Януковичів, історія показала
IP: 77.87.158.---
Kazik1zmey _ 04.06.2009 18:19
Тимошенко точно знає що робить
IP: 77.87.158.---
zaludi _ 04.06.2009 18:18
Тимошенко багато зробила для України і українців, немає чого думати на переправі...
IP: 213.151.0.---
рапира _ 04.06.2009 18:07
"Можливо, нам потрібно кілька годин, можливо, доба. Я би пропонувала пережити Трійцю, піти до церкви, подумати".
А це допоможе?
IP: 80.93.126.---
мистер-Д _ 04.06.2009 17:58
да некуда уже отступать! впереди - будущее Украины!
IP: 91.124.60.---
світ _ 04.06.2009 17:32
Питання дійсно не просте. От тільки б не включили задню.
IP: 10.0.8.---
РРРРРРРР _ 04.06.2009 17:16
БЮТ і ПР чекає така ж сама доля, що й Мороза. Мається на увазі, що на перших же ж виборах, що будуть, не стануть люди голосувати і лишать БЮТ і ПР поза грою. Нехай поза парламент задовольняють своїх олігархів, бо ВР для депутатів, що на народ працюють
IP: 10.0.8.---
Ух_ти _ 04.06.2009 17:14
Якщо ПР проголосує разом із Тимошенко, то на кар'єрі не тільки Януковича, а й решти депутатів від цієї сили можна буде ставити крапку. Не пробачать люди того, що позбавили їх права обирати Президента. І якщо зараз, коли це тільки на рівні розмов, електорат реагує падінням довіри як до ПР так і до БЮТ, то що можна буде говорити, коли проголосують за ці зміни. Тоді взагалі ніхто не буде голосувати за них
IP: 93.73.132.---
Бастилія _ 04.06.2009 17:08
04.06.09 16:55 ___васьок_
Не піддавайтеся істерикам гаранта про узурпацію влади. Тимошенко не збирається ставити під удар міжнародний імідж України.
IP: 93.73.132.---
-USSR- _ 04.06.2009 17:04
04.06.09 16:47___как
Януковича Юля підганяє у пришвидшенні темпів підписання коаліції
Не вигадуйте, нікого Тимошенко не підгонить, ні на кого не тисне. Вона як ніхто розуміє, наскільки важливим кроком є підписання коаліційної угоди, тому так само зважує усі "за" і "проти". Як то кажуть "Выйти замуж - не напасть..."
IP: 213.227.245.---
ды-дым _ 04.06.2009 17:03
Что им думать! За них уже давно подумали!
IP: 10.0.8.---
васьок_ _ 04.06.2009 16:55
На нас і так скоса дивляться із Європа, через нашу інфляцію, безробіття і кризу в цілому, а тепер, коли ще й влада, практично одноосібна буде, то взагалі закриють всі двері, що розпахнули перед нами до цього. Європа із узурпаторами влади не працює
IP: 94.179.30.---
Люда29 _ 04.06.2009 16:50
Юлія Тимошенко прийме остаточне і вірне рішення.
IP: 194.30.168.---
Агресор _ 04.06.2009 16:50
А можливо вона саме за економіку і переживає?? Ви не думали про це, чи вона повинна прийняти позицію Юща - мовчки спостерігати як гине держава.. Так що не треба пустословити, якщо у Віктора андр є альтернативне вирішення проблем - нехай пропонує!!!!
IP: 10.0.8.---
как _ 04.06.2009 16:47
Януковича Юля підганяє у пришвидшенні темпів підписання коаліції. У неї ж що не день, то все гірші й гірші показники в економіці. Треба ж на когось це звалювати. От вона і хоче, щоб за умов підписаної коаліції частина відповідальності відійшла до ПР, а вона, як завжди, білою і пушистою залишилася
IP: 195.189.241.---
Игорь_Р _ 04.06.2009 16:34
Пять минут прошло!
ДАВАЙТЕ..... ПОВТОРИТЕ ПОДВИГ МОРОЗА!
КРУТЫМ ОН ПАРНЕМ БЫЛ!
IP: 94.27.18.---
pervomay _ 04.06.2009 16:28
Это как традиция "присесть на дорожку". Ну пускай подумаю, впрочем Троица - отличное время. Янукович+Тимошенко, думаю Литвин де факто тоже будет в коалиции. Очень часто так бывает, что то, чего боишься и критикуешь, в итоге оказывается гораздо лучше, чем ожидал. В очередной раз апплодирую тактике Юле - лучший способ победить врага - стать его другом.
IP: 194.30.168.---
Агресор _ 04.06.2009 16:13
Чесно кажучи вибори Юлі не були страшні так і Януковичу - була б здорова конкуренція? Чи ви так не вважаєте, хто у них конкурентом міг бути Ющенко?????? не смішіть
IP: 10.0.8.---
Ух_ти _ 04.06.2009 15:57
kabyki
Що у Юлі, що у Яника - шанси однакові. Вони все одно приречені на поразку на виборах. Тому то певно і вирішили Конституцію переписати, аби на них іти. Не хочуть від корита відходити, а зі змінами Конституції - якраз так і буде. Монополізують владу і будуть жити поживати, на нашій шиї гроші заробляти
IP: 10.0.8.---
ага_ _ 04.06.2009 15:43
Певно перед самим процесом підписання коаліційної угоди ПР задавила жаба і вони вирішили із Тимошенко ще пару місць вибити. Хочуть же ж своїх по просовувати у всі місця. У нас же ж така практика: професіонал, не професіонал - головне, що свій був
IP: 10.22.22.---
Мое_Мнение _ 04.06.2009 15:31
Как поменялась песні некоторіх комментаторов! Получили новые установки от ЮВТ? Противно с вами в одной стране жить, продажные флюгеры!
IP: 194.30.168.---
Агресор _ 04.06.2009 15:29
Думаю це не буде коаліція тількт БЮТ і ПР, інші політичні сили теж приєднаються.
IP: 212.42.88.---
kabyki _ 04.06.2009 15:28
боїться ПР, це означає, що боїться прогадати. значить, у Юлі шансів значно більше і від людей, і від парламенту
IP: 213.151.4.---
glenchik _ 04.06.2009 14:54
Так можно в думах и не заметить. как другие силы в парламенте заправлять начнут. Объединение нужно стране. Что там думать
IP: 212.111.202.---
vasyl_17 _ 04.06.2009 14:40
Ніякої війни не буде, оскільки кандидатура Яценюка задовольняє всі регіони України... Казки про війну придумали ті, що зараз паруються, щоб якось виправдатися перед виборцями... А от, якщо заберуть право народу обирати президента, то заваруха і то немаленька буде...
IP: 91.124.205.---
Тамал _ 04.06.2009 14:33
Думать всегда полезно. Главное, чтобы не надумали, как кинуть не только БЮТ, но и избирателей, которые, в общем-то, ничего не имеют против такого союза. Лишь бы не было войны!
IP: .---
Aquinas _ 04.06.2009 14:31
Що би вони собі там не думали, а остаточне рішення за Тимошенко
IP: 195.62.14.---
milana _ 04.06.2009 14:16
ПР ніколи не працювала на користь країни ініколи не буде цього робити!
IP: 195.62.14.---
луіза _ 04.06.2009 14:13
Як бі там ще було чим думати...
IP: 77.222.150.---
Щорс _ 04.06.2009 14:12
04.06.09 13:35 ___yasmin
У Президента вже нігтів напевно не залишилося! Знервується біднятко!

Нервувати, дорогенький/ка, у першу чергу потрібно Вам !
Сторінки:      Попередня      Наступна